Článek

Série politických písní pokračuje. Po Hutkovi a Klusovi perlí tvůrce „Ruského švába“

 
Pitomio není český vlastenec. To zaznívá opakovaně v písni Quida MC, jenž se rozhodl dát šéfovi SPD Tomio Okamurovi co proto...
11.08.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2207 článků)
Podobné články

VIDEO Pane Hutko, to je hnus! Občan natočil píseň na obranu Miloše Zemana

 
Od zveřejnění písně Miloš a zubatá, kterou nazpíval písničkář Jaroslav Hutka, už uplynulo pěkných pár týdnů. Zdá se však, že i po tak dlouhé době hýbe fakt, že si Hutka dobírá prezidenta Miloše Zemana, mnoha lidem žlučí. Svou nechuť vůči Hutkovi dávají najevo mnoha způsoby. Pan Miloš Hora se rozhodl odpovědět Hutkovi taktéž písní, a to takovou, že bude lepší, když si ji poslechnete sami. „Pane Hutko, to, co jste složil, to je fakt hnus,“ začal Hora...
06.09.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Hutka (82 článků) , Miloš Zeman (22546 článků)

Host si v restauraci stěžoval na švába v jídle, servírka ho snědla

 
Šokován odcházel nedávno jeden Číňan z restaurace ve městě Čcheng-tu. V jídle tam našel švába a pokrm hned reklamoval. Očekával výměnu jídla nebo slevu, číšnice mu ale řekla, že to je normální a demonstrativně švába snědla.
19.07.2014 18:45 |

podobné články

,,Zloprdi, blitky, pšouknutí..." Herec drsně o Jaroslavu Hutkovi

 
Herec Michal Gulyáš se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke zpěvákovi Jaroslavu Hutkovi. Ten se v posledních dnech proslavil písněmi Miloš a Zubatá o smrti prezidenta Miloše Zemana a ještě jednou – k roku 1968.
14.08.2018 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Gulyáš (2 články) , Jaroslav Hutka (82 článků) , Miloš Zeman (22546 článků)

Profesor: Kdo nesouhlasí, je za xenofoba, fašistu, ruského švába či nepřítele Evropy. Neuznat výsledky voleb je pubertální. ČT a rozhlas jsou mi lhostejné

 
ROZHOVOR „Každá strana, která chce uspět, musí být populistická,“ uvádí v úvodu rozhovoru pro ParlamentníListy.cz světově uznávaný filozof, politolog, profesor Metropolitní univerzity v Praze Ivo Budil. Každý, kdo nesouhlasí, je establishmentem a mainstreamovými médii onálepkován za xenofoba, fašistu, ruského švába či nepřítele Evropy. V EU neexistuje morální autorita, v počtu souzených vrcholných politiků citelně pokulháváme za „baštami demokracie“, jako jsou Francie nebo Itálie. Nebereme si příklad z Finska, Irska, které se z chudoby a rozvratu pozvedly k nebývalé prosperitě.
31.10.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Budil (19 článků)

Poslanec okusil švába a zavřel restauraci

 
Restaurace izraelského parlamentu byla až do odvolání uzavřena, protože jeden poslanec nalezl v jídle švába.
24.06.2009 09:20 |

podobné články

Originální valentýnský dárek: Pojmenujte po svém milém švába

 
Milované osobě lze dnes koupit jméno hvězdy či pozemek na Měsíci. Nebo také jméno pro švába. Přesně s takovým nápadem přišla newyorská zoologická zahrada, která k Valentýnu hodlá prodávat za deset dolarů certifikát potvrzující, že jeden madagaskarský šváb chovaný v jejím insektáriu ponese zvolené jméno.
26.01.2012 13:15 |

podobné články

Jak si vzít úvěr a nezkrachovat? Ptali jste se právníka Martina Švába!

 
Potřebujete finanční injekci a uvažujete o úvěru? Budete mít na jeho splácení? Bojíte se, abyste se nedostali do finančích potíží? Na vše ohledně úvěrů jste se ptali na chatu v redakci Blesk.cz advokáta společnosti Provident Financial JUDr. Martina Švába.
04.03.2013 13:45 |

podobné články

Soud poslal do vazby místostarostu Rumburku Darka Švába

 
Soud dnes poslal do vazby místostarostu Rumburku Darka Švába (ČSDD), jak navrhovali policisté a státní zástupce. Kriminalisté navíc rozšířili Švábovo obvinění z útisku a podněcování k trestnému činu o vydírání. ČTK to řekl dozorující státní zástupce Lukáš Otipka.
19.12.2013 14:32 |

podobné články

Rozhovor vrahů Švába a "udavače" Dimitrova u soudu: Byl jsi jako brácha!

 
Brácho, jak jsi mi to mohl udělat? V takovém duchu se včera u soudu nesl rozhovor Michaela Švába (46) se spolupracujícím obžalovaným Danielem Dimitrovem.
15.07.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Šváb (3 články)

Švábův gang před odvolacím soudem. Síň střeží policejní ozbrojenci

 
Pražský vrchní soud ve středu začal projednávat odvolání v kauze údajného gangu Michaela Švába. Podle obžaloby má na svědomí vraždy a únosy českých podnikatelů v zahraničí. Pražský městský soud nepravomocně poslal Švába a jeho údajného komplice Libora Skopalíka na doživotí do vězení, zbylým pěti členům gangu uložil tresty od devíti do 30 let.
03.12.2014 11:46 |

podobné články

Kopačky? Nevadí! Adoptujte jménem své bývalé lásky švába!

 
On či ona vám zlomili srdce, a aby to bylo ještě horší, blíží se anglosaský svátek zamilovaných - Valentýn. Možnost alespoň trochu si ulevit ve svém trápení nabízí zoologická zahrada v americkém San Francisku, kde zájemci mohou jménem své bývalé lásky adoptovat švába či škorpióna.
27.01.2015 09:46 |

podobné články

Dostali jste kopačky? Adoptujte jménem své bývalé lásky švába

 
On či ona vám zlomili srdce a aby to bylo ještě horší, blíží se anglosaský svátek zamilovaných - Valentýn. Možnost alespoň trochu si ulevit ve svém trápení nabízí zoologická zahrada v americkém San Francisku, kde zájemci mohou jménem své bývalé lásky adoptovat švába či škorpióna.
27.01.2015 21:01 |

podobné články

Něco se mi uvnitř hýbe: Ženě vytáhli nosem z lebky živého švába!

 
Domácí ošetřovatelka Selvi si prošla peklem. Obrovské bolesti hlavy a pálení ji donutily navštívit lékaře. Ten po krátké prohlídce odhalil odpornou diagnózu. Indka měla v hlavě živého švába. Pokud by zůstal uvnitř, mohl by způsobit infekci mozku.
04.02.2017 10:00 |

podobné články

Pánové, pozor! Tahle devatenáctiletá zpěvačka se líbí Klusovi, má smysl pro humor a je volná

 
Na českém hudebním nebi zřejmě vychází nová hvězdička. Je jí sice teprve devatenáct, ale už prokázala talent i smysl pro humor. Například Tomáši Klusovi se písničkářka Petra Göbelová zalíbila tak, že si ji už v roce 2012 vybral jako předskokanku na svém koncertě
14.06.2014 06:00 |

podobné články

Klusovi je konečně rozumět: O dceři Josefíně pyšně pěje samé ódy

 
Ke svým fanouškům mluví v tajemných hádankách, metaforách a náznacích a své soukromí si hlídá jako ostříž. Jakmile se ale jedná o roční dcerku Josefínu, Tomáši Klusovi (28) se rozmotá jazyk a začne o svém zatím jediném potomkovi pyšně básnit. Aby také ne. Jeho dcera se zcela potatila. Jak hudebně, tak hlavně fyzicky. Je jeho kopie.
24.09.2014 16:30 |

podobné články

Jak tráví léto Klusovi? Tamara hoduje, Tomáš tiše dumá u rybníka

 
Léto vyzývá k dovoleným, to je jasné. Někdo preferuje cestu k moři, někdo léto rád tráví v kempu a někdo cestuje po horách. Tamara a Tomáš Klusovi s dětmi zvolili prozkoumávání českých krás a vyrazili do přírody...
12.07.2016 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (912 článků)

Není pravda, že se Tamara cpe Klusovi do videoklipů! Chce ji tam on sám a nutí ji k tomu!

 
Tomáš Klus (31) už několikrát jasně řekl, že svou manželku Tamaru (29) velmi miluje. Klusovi fanoušci ale mají strach, že Tamara mu vlezla nejen do života, ale cpe se také do jeho tvorby, která tím po umělecké stránce trpí. Co k tomu říká sám Klus?
10.12.2017 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (912 článků)

Andrej Babiš odhalil věc o ČT. A dal vzkaz Tomáši Klusovi

 
Premiér Andrej Babiš se vyjádřil ke kauzám devadesátých let. Podle něj přišly o peníze v první polistopadové dekádě statisíce lidí a není možné odškodnit všechny. Mluvil ale také o náhradnících ve vládě, stižené problémem s diplomovými pracemi, nebo o Tomáši Klusovi. Rozhovor na tato témata poskytl serveru Idnes.cz.
31.07.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků)

„Naši si dohlédnou na to, abys přestal dělat blbosti!“ Herec, který se přidal ke Klusovi, dostal drsný vzkaz

 
Řady umělců, kteří se rozhodli na všech frontách bojkotovat akce jakkoli spojené s premiérem Babišem, se rozrůstají. K Tomáši Klusovi či Jiřímu Macháčkovi se přidává také Václav Neužil působící mimo jiné v Dejvickém divadle. A toto následovalo.
31.07.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (258 článků)