Článek

Seniorka zůstala uvězněná na rušné silnici. Museli ji zachránit hasiči, ukazuje video

 
Ženu stojící uprostřed vozovky na kolejích míjel jeden automobil za druhým a žádný z řidičů nezastavil.
23.11.2021 12:00 |

podobné články

Podobné články

Eliška po nárazu do plotu zůstala uvězněna v autě: Nikdo nezastavil, aby jí pomohl!

 
Nehoda, která mnohé přesvědčila o lidské lhostejnosti, se stala ve čtvrtek u Rožmitálu pod Třemšínem. Eliška, maminka od dětí, na zledovatělé silnici dostala smyk a narazila do oplocení domu. Zůstala uvězněna uvnitř vozu! Kolem ní projelo několik řidičů a žádný z nich nezastavil, aby zraněné ženě pomohl.
20.12.2019 19:25 |

podobné články

Pardubická holčička (2) zůstala uvězněná v autě na slunci: Dívenku nezištně zachránil zámečník

 
Rychle přispěchat museli městští policisté k autu v Pardubicích. V zamčeném vozidle zůstala uvězněná dvouletá holčička. Situaci nakonec zachránil zámečník.
10.06.2021 12:40 |

podobné články

Dívka (14) byla uvězněna ve vlastním těle 18 měsíců: Probrala se, když její máma zahrála na klávesy

 
Měla nesnesitelné bolesti hlavy, náhle ztratila sluch a přestala hýbat rukama. Lékaři museli kvůli vážným zdravotním komplikacím Mirandu Meldrum (14) z anglického Bristolu neprodleně operovat. Utrpěla totiž krvácení do mozku. I když se ji doktorům podařilo zachránit, zůstala dívka uvězněná ve vlastním těle.
28.10.2018 16:15 |

podobné články

Šílené video: Žena spadla ze střechy a zůstala uvězněná ve 45cm úzké škvíře!

 
Proč se snažila skákat ze střechy na střechu doteď nikdo neví. Žena z Kalifornie však při hazardním kousku spadla a zůstala uvězněna v 45 cm úzké škvíře. Hasičům se ji podařilo po hodině klaustrofobického vězení vysvobodit.
04.12.2013 06:00 |

podobné články

Dítě kličkovalo mezi auty na rušné silnici. Zachránil ho policista

 
Teprve tříletý chlapec několik minut kličkoval v hustém provozu na rušné čínské silnici. Zachránil ho až policista, který jel kolem na motocyklu. Bez váhání za ním doběhl a vzal ho stranou mimo silnici. O pár okamžiků později přispěchala matka dítěte.
31.10.2016 23:20 |

podobné články

Žena přežila týden uvězněná na záchodě

 
Opravdu nepříjemná událost se stala 67leté Australance Doreen Noonanové, která žije sama v domě v Ipswichi. Penzistka, která se do oblasti přestěhovala před měsícem, uvízla na své toaletě a celý týden tam zůstala uvězněná. Dehydrovanou ženu objevili záchranáři až tuto neděli ráno. Žena byla ve špatném psychickém stavu, avšak zůstala při vědomí.
29.07.2009 17:45 |

podobné články

Tragédie v salonu krásy: Jeho šéfka zůstala uvězněná v boxu, kde je –115 °C! Jak dopadla?

 
Před odchodem z práce si ještě chtěla dopřát ozdravnou kryoterapii. Ta však pro Chelsea Ake (†24), šéfku salonu krásy v Las Vegas, skončila tragicky. V boxu, kde teploty klesají až k –115 °C, zůstala uvězněná a umrzla.
26.10.2015 12:10 |

podobné články

Žena (†56) zůstala uvězněna v manželově policejním autě: Na slunci se „upekla“ zaživa!

 
Tragédie se v pátek odehrála v americkém Miami. Clara Paulinoová (†56), žena tamního policejního důstojníka, zřejmě něco hledala v manželově policejním voze, když se za ní zavřely dveře. Auto je zabezpečeno tak, že ho lze otevírat pouze zvenčí. Žena tak zůstala uvnitř uvězněna a teploty toho dne vystoupaly k 32 stupňům! Auto se na přímém slunci změnilo ve vražednou pec.
27.08.2020 20:20 |

podobné články

Hrůzné chvíle seniorky z Prahy: Čtyři dny ležela uvězněná ve svém bytě bez pomoci!

 
Hrůzu si prožila 68letá žena z Prahy, která zůstala ve svém bytě uvězněna čtyři dny bez pomoci. Zůstala ležet na zemi poté, co ji zradily nohy, až o čtyři dny později si sousedé všimli vody, která z jejího bytu vytékala do sklepních prostor. Na místo přijeli seniorku vysvobodit strážníci.
06.08.2021 11:20 |

podobné články

VIDEO: Labuť zaskočila řidiče v Břeclavi, vykračovala si po rušné silnici

 
Takového chodce na silnici v Břeclavi ještě neměli. V záři rozsvícených lamp se večer promenádovala po rušné magistrále labuť. Bylo jí jedno, že mezi řidiči vyvolala zmatek. Záchranu svého života přenechala na strážnících. Ti ji rychle odchytili a odvezli do Dyje.
15.11.2018 17:40 |

podobné články

VIDEO: Stádo ovcí zmateně pobíhalo po rušné silnici a ohrožovalo řidiče! Zahnali je strážníci na koních

 
Pohled, jenž v Praze vůbec nečekali, se naskytl ve čtvrtek dopoledne řidičům, kteří projížděli po rušné Strakonické ulici. Proti nim se totiž náhle vyřítilo stádo ovcí, jež zmateně přebíhalo silnici. Na místo vyrazili strážníci na koních a splašené ovečky zahnali mimo vozovku.
14.12.2018 13:35 |

podobné články

Seniorka (61) uvězněná v bytě: Policistům poděkovala dávkou spreje do očí!

 
Uvězněná ve vlastním bytě byla žena tak dlouho, že si toho všimli i sousedé. Přivolali policisty, těm se od seniorky dostalo nečekané reakce.
06.02.2018 14:10 |

podobné články

Osmiletý chlapec se proháněl po rušné silnici na tříkolce

 
Motoristé v Rio de Janeiru jsou zvyklí na ledacos. Přesto byli v pátek vyvedeni z míry, když na rušné silnici spatřili chlapce, jak mezi auty opakovaně sjíždí na tříkolce z kopce. Naštěstí se mu nic nestalo.
24.09.2013 11:05 |

podobné články

Jako ve filmu: Řidič couval několik kilometrů na rušné silnici plné zatáček

 
Podivuhodnou jízdu předvedl minulý týden jeden řidič v Los Angeles. Několik kilometrů totiž couval po rušné silnici, se spoustou zatáček, mimo jiné přejížděl přes plnou čáru. Teď po něm pátrá policie.
15.07.2015 06:56 |

podobné články

Sotva pětiletý chlapec řídil auto na rušné silnici, téměř neviděl přes volant

 
Záběry nanejvýš pětiletého chlapce, který sedí otci na klíně a řídí auto na rušné silnici, pobouřily veřejnost. Videozáznam zachycuje, jak dítě kroutí volantem, přes který sotva vidí, informoval server listu South China Morning Post.
26.09.2015 13:40 |

podobné články

Na rušné silnici zastavil dopravu medvídek koala, eskortoval ho policista

 
Ke kuriózní dopravní situaci došlo v sobotu na rušné silnici západně od australského města Brisbane. Dopravu tam zastavil medvídek koala, který pobíhal po vozovce.
30.03.2016 06:50 |

podobné články

Ovce ohrožují Komín: Majitelka na ně nemá povolení a navíc jí utíkají k rušné silnici

 
Jako pastýři si v posledním měsíci připadají brněnští strážníci. Neustále jsou totiž voláni k rušné silnici do brněnského Komína, kde se pravidelně pase malé stádo ovcí. Řidiči mají obavu, aby jim nevběhly pod kola.
12.01.2019 09:40 |

podobné články

Chlapec (6) sám ušel po rušné silnici 3 km: tašce měl pastelku a babičce nesl 7 korun!

 
Chlapec ušel sám tři kilometry po rušné silnici z Mimoně do Novin pod Ralskem. Nikdo z projíždějících řidičů si ho nevšímal, zareagoval až policista Tomáš Ciešlák, který zrovna projížděl okolo. Policista nemohl uvěřit svým očím, protože tato silnice není bezpečná ani pro dospělého chodce, natož pro dítě. Okamžitě zastavil a začal situaci řešit.
04.06.2020 12:10 |

podobné články

Chlapec (6) sám ušel po rušné silnici 3 km: V tašce měl pastelku a babičce nesl 7 korun!

 
Chlapec ušel sám tři kilometry po rušné silnici z Mimoně do Novin pod Ralskem. Nikdo z projíždějících řidičů si ho nevšímal, zareagoval až policista Tomáš Ciešlák, který zrovna projížděl okolo. Policista nemohl uvěřit svým očím, protože tato silnice není bezpečná ani pro dospělého chodce, natož pro dítě. Okamžitě zastavil a začal situaci řešit.
04.06.2020 13:00 |

podobné články