Článek

Seniorka (79) se nemohla rozloučit s umírajícím manželem (†80)

 
Přes padesát sedm let se od sebe nehnuli. Když jeden udělal krok, udělal ho i ten druhý. Klementyna Sniehotová (79) z Ostravy se od svého manžela Herberta (†80) nevzdálila, ani když onemocněl a stal se z něho ležák. Teď už několik měsíců pláče. Nemohla se s ním před jeho smrtí rozloučit.
03.12.2021 05:20 |

podobné články

Podobné články

Seniorka (72) kvůli závadě na bojleru dluží 277 000! Splácet by měla 46 let, vznikla pro ni veřejná sbírka

 
Hodně nepříjemné loni překvapení zažila dvaasedmdesátiletá seniorka z Prahy 2. Když jí přišel účet za vodu za rok 2020, zjistila, že dluží neskutečnou částku 277 754 Kč. Ukázalo se, že tak obrovskou spotřebu měla kvůli vadě na bojleru. Případ se řešil i na prosincovém zastupitelstvu městské části, seniorka totiž žije v obecním bytě. Padl i návrh na odpuštění dluhu, který ale neprošel, seniorka místo toho dostala splátkový kalendář na 46 let. Ještě před koncem roku vznikla veřejná sbírka, která má za cíl jí pomoci dluh splatit.
08.01.2022 06:15 |

podobné články

Jejich láska trvala roky, pak přišel koronavirus: Na rozloučení s umírajícím manželem měla žena jen patnáct minut

 
Keith Parker a Joanna Parker z Romfordu ve Velké Británii byli manželé dlouhých patnáct let, jejich láska by trvala ještě déle. O Velikonoční neděli je však navždy rozdělil koronavirus. Paní Parkerová se navíc se svým milovaným ani nemohla pořádně rozloučit. Viděla ho pouhých patnáct minut a musela mít nasazené ochranné pomůcky.
25.04.2020 18:25 |

podobné články

Bezcitné video: Reportérka dělala rozhovor s umírajícím mužem! Místo pomoci…

 
Otřesné video! Televizní reportérka ze Salvadoru byla svědkem strašlivé nehody, avšak místo toho, aby přivolala pomoc, vzala do ruky mikrofon a rozhodla se, že udělá rozhovor s umírajícím mužem…
14.08.2016 11:05 |

podobné články

Fotografií roku je snímek orangutana s umírajícím mládětem

 
Fotografií roku 2018 a vítězem soutěže Czech Press Photo je snímek samice orangutana s umírajícím potomkem. Jeho autorem je Lukáš Zeman, který obrázek odkazující na ničení přírody pořídil na Borneu. Mezinárodní porota po mnoha letech nevybrala fotografii s prvoplánově politickým námětem ať už z domácí či světové scény. Vítězný snímek má podle ní globální přesah.
20.11.2018 18:55 |

podobné články

Richterová (Piráti): Jak vyřeší ministerstvo problém se zamezením přístupu k porodům a k umírajícím

 
Olga Richterová, místopředsedkyně Pirátů a místopředsedkyně sněmovního zdravotního výboru, se dnes obrátila na ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha kvůli plošnému zákazu doprovodu třetí osoby k porodům a ve věci zamezování přístupu příbuzných a blízkých osob k umírajícím. Dotazy vznesla prostřednictvím písemných interpelací.
14.04.2020 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1782 článků)

Bezmoc a strach o život! Seniorka čekala tři dny na pomoc, nemohla se hýbat

 
Bezmocně čekala celé tři dny na pomoc seniorka, která se doma zranila. Zavolat blízkým nebo záchranářům byl pro ní nadlidský výkon, protože se nemohla hýbat. Po dlouhých dnech čekání si však naštěstí všimli sousedé, že ženu delší dobu neviděli a společně s rodinou zavolali tísňovou linku pražské záchranky. Zdravotníkům se jim nakonec podařilo nalézt a po ošetření skončila v nemocnici. Ne všechny příběhy ale mají takový konec.
12.01.2017 18:15 |

podobné články

Seniorka (†89) zemřela po druhé nákaze koronavirem. Jde o první smrt spojenou s reinfikací

 
Nizozemci řeší první případ reinfikace koronavirem, který vedl ke smrti. Seniorka (†89) se nakazila dvakrát, žena navíc trpěla vzácnou formou rakoviny kostní dřeně, tzv. Waldenströmovou makroglobulinémií. Její imunitní systém byl velmi křehký, první boj s koronavirem způsobujícím nemoc covid-19 ještě seniorka ustála, při opětovném nakažení ale nemoci podlehla, informovala stanice CNN.
14.10.2020 12:50 |

podobné články

Seniorka (69) s alzheimerem odešla z bytu v Praze 8 a slehla se po ní zem: Konec pátrání!

 
Obrovský strach měla rodina o ženu (69) z Prahy. Seniorka ve čtvrtek odpoledne odešla ze svého bydliště v Praze 8 a do pátečního rána se nikomu neozvala, trpí přitom Alzheimerovou chorobou. Policisté po ní vyhlásili pátrání, seniorka se naštěstí v pořádku našla.
23.04.2021 09:05 |

podobné články

Vdova po Janu Třískovi: Za umírajícím manželem ji nepustili!

 
Poslední rozloučení s legendárním hercem Janem Třískou (†80) proběhne v pátek 6. října v Národním divadle. Kde ale bude umělec pohřben, to se zatím neví. Vše se musí dořešit s vdovou Karlou Chadimovou (74), která byla několik dní uvězněna v Americe, protože si nemohla přehodit letenky do Česka.
28.09.2017 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tříska (236 článků) , Karla Chadimová (29 článků)

Smutné tajemství Skořepové (†93): Nemohla se rozloučit se sestrou!

 
Až do své smrti Luba Skořepová (†93) skrývala před světem obrovský smutek, který způsobil hlubokou ránu v srdci. Před třemi roky jí zemřela milovaná sestra Karla. Na jejím zdraví se podepsala hereččina chalupa v severních Čechách! A Luba se s ní ani nemohla rozloučit...
28.12.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Luba Skořepová (80 článků)

Marie H. při nehodě u Liberce ztratila sestřičky (†4 a †6) a mámu: Nemohla jsem se ani rozloučit, říká

 
Přišla o matku a dvě malé sestřičky! Pouhý týden poté se nejstarší dcera Marie H. (21) dozvěděla, že její mámu bez jejího vědomí zpopelnili. Nemůže se smířit s tím, že se s ní nemohla důstojně rozloučit.
04.11.2019 05:15 |

podobné články

Pohřeb obětí bohumínského žháře: Žaneta se nemohla rozloučit s mrtvými dcerami!

 
Milované dcery Lenka V. (†30) a Nicola G. (†17), vnouček Dominik (†9), ještě nenarozená vnučka Isabelka. O ty všechny přišla při útoku žháře Žaneta V. (49). Rozloučit se se svými nejbližšími nemohla, s vážnými popáleninami leží pořád na jednotce intenzivní péče v ostravské nemocnici.
25.08.2020 05:15 |

podobné články

Závod s časem: Obézní žena hubne, aby mohla mít dítě s umírajícím manželem

 
Závod s časem, tak by se dal nazvat boj 24leté ženy ze Shrewsbury ve Velké Británii. Musí totiž zhubnout alespoň 20 kilogramů, aby mohla mít dítě se svým manželem, kterému lékaři dávají už jen pět měsíců života.
28.12.2011 11:30 |

podobné články

Zpěvačka Céline Dion má jasno: Poslední Vánoce s manželem!

 
Vánoce se blíží a všichni se těší na čas, který budou moci strávit v teple domova se svými blízkými. Kanadská zpěvačka Celine Dion (47) ale moc důvodů k radosti nemá – čekají ji poslední Vánoce s umírajícím manželem René Angélilem (73)...
08.12.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Céline Dion (192 článků)

Seniorka (69) spadla v Plzni do kontejneru s odpadky. Ven jí pomohli strážníci

 
Seniorka (69) spadla na největším plzeňském sídlišti Lochotín do kontejneru s odpadky a nemohla se z něj dostat. Ven jí pomohli až přivolaní městští strážníci a předali ji do péče zdravotníků.
18.12.2017 18:20 |

podobné články

Seniorka se vdala za o 47 let mladšího Egypťana: Po svatební noci jsem nemohla chodit! Rodina mě zavrhla

 
Iris Jonesová (81) svou otevřenou zpovědí o vztahu s mladým Egypťanem šokovala celou Británii. Po pár měsících randění se vzali a slavnostní oběd měli v KFC. Nyní by ráda seniorka Ahmeda představila rodině, ale ta se k ní teď odmítá přihlásit.
15.11.2020 12:30 |

podobné články

VIDEO: Srdceryvné sbohem umírajícího ošetřovatele zvířatům dojalo miliony lidí!

 
Dojemný snímek, na němž se žirafa loučí s umírajícím ošetřovatelem, si získal srdce milionů lidí po celém světě. Sestra nemocného muže potvrdila, že pro Maria byla možnost rozloučit se se svými milovanými zvířaty opravdu výjimečná. Nyní se můžete podívat i na video ukazující, jak se Marius se svými oblíbenými žirafami loučil.
23.03.2014 11:50 |

podobné články

Policista se loučí se svým umírajícím koněm. Přečtěte si příběh za touhle emotivní fotkou

 
Čtyři roky byli parťáky a společně zajišťovali bezpečnost v ulicích Houstonu. Po tragické nehodě se ale strážník musel se svou klisnou Charlotte rozloučit.
09.12.2015 16:21 |

podobné články

NEJDOJEMNĚJŠÍ FOTKY: Malá holčička se loučí se svým umírajícím psím kamarádem!

 
Tohle je opravdu dojemný příběh. Šestiletá holčička se loučí se svým čtyřnohým miláčkem, který umírá. Malá Lynn poznala rodinného mazlíčka, buldoka Jadena hned po narození. Brzy se z nich stali nejlepší kamarádi. Teď se musí se svým chlupáčem rozloučit, protože odchází na druhý břeh.
07.10.2016 21:55 |

podobné články