Článek

Seniorka (69) s alzheimerem odešla z bytu v Praze 8 a slehla se po ní zem: Konec pátrání!

 
Obrovský strach měla rodina o ženu (69) z Prahy. Seniorka ve čtvrtek odpoledne odešla ze svého bydliště v Praze 8 a do pátečního rána se nikomu neozvala, trpí přitom Alzheimerovou chorobou. Policisté po ní vyhlásili pátrání, seniorka se naštěstí v pořádku našla.
23.04.2021 09:05 |

podobné články

Podobné články

Seniorka naletěla „americkému vojákovi“. S penězi se po něm slehla zem

 
Při pohybu na sociálních sítích je třeba být velmi opatrný. Vedle svých spolužáků kupříkladu ze střední či základní školy či politiků tu totiž můžete potkat i řadu podvodníků. A ti vás mohou řádně oškubat. Své o tom ví seniorka z Jesenicka, která uvěřila, že si povídá s americkým vojákem v nesnázích. A poslala mu pořádný balík peněz. Šlo o podvodníka, po němž se poté slehla zem.
01.01.2021 13:00 |

podobné články

NALÉHAVÉ PÁTRÁNÍ! Ivana (19) odešla na nákup, pak se po ní slehla zem. Viděli jste ji?

 
Policie a zoufalí rodiče pátrají po devatenáctileté Ivaně Fišnarové z Aše u Chebu. Odešla na nákup, pak se po ní slehla zem.
12.01.2014 15:40 |

podobné články

Seniorka zmizela cestou do kostela: Viola (75) trpí Alzheimerovou chorobou

 
Děčínská policie vyhlásila pátrání po sedmasedmdesátileté Viole Šleichové, která v sobotu odešla do kostela a domů se už nevrátila. Rodina o ní nemá žádné informace a obává se, že se jí něco mohlo stát. Seniorka totiž trpí alzheimerem a vysokým krevním tlakem.
09.12.2018 16:55 |

podobné články

Pavla (16) odešla z brigády a slehla se po ní zem. Má sebevražedné sklony

 
Po šestnáctileté Pavle pátrají od včerejška policisté. Odešla z brigády v nákupním centru v Praze 4 s tím, že jí není dobře, domů ale nedorazila. Od té doby jako by se po ní slehla zem. Dívka není pohřešovaná poprvé – zmizela už v minulosti a navíc má sebevražedné sklony.
09.02.2018 15:55 |

podobné články

Zmizela malá Klárka (7): Odešla ze školní jídelny a slehla se po ní zem!

 
Teprve sedmiletá Klárka se nevrátila ze školy domů. Najedla se, odešla ze školní jídelny a slehla se po ní zem. Policisté na Berounsku po dívce pátrají, zaměřují se především na okolí Komárova, kde škola leží.
13.12.2018 17:40 |

podobné články

Záhadné zmizení Niny a Jana: Slehla se po nich zem, objevilo se podezření, že muž skočil pod metro

 
V pátek spolu vyšli z bytu na pražských Stodůlkách a od té doby jako by se po nich slehla zem. Po Nině (24) a Janovi (34) tak od neděle usilovně pátrají policisté. Poslední stopy je zavedly do Prokopského údolí, které prohledával speciální tým se psy. Do pátrání se nakonec zapojila i pražská mordparta, jelikož je možné, že Jan byl neznámým mužem, který v pátek okolo šesté skočil pod metro na stanici Vltavská.
09.11.2020 16:10 |

podobné články

Obrovský strach o Ivetu (42): Nevrátila se domů! Problémy s alkoholem a pobyt na psychiatrii

 
Obrovský strach teď prožívá rodina Ivety Janovské (42), která přechodně žije v Praze 8. Žena v neděli 27. prosince dopoledne odešla z bytu, od té doby se po ní slehla zem. Policisté žádají o pomoc při pátrání, uvedli, že žena měla dříve potíže s alkoholem, léčila se i na psychiatrii a není to poprvé, co takto z domu odešla. Viděli jste ji?
04.01.2021 17:10 |

podobné články

Tragický konec pátrání: Stařenku našli mrtvou ve Vltavě, měla psychické problémy

 
Tragický konec mělo pátrání po 86leté stařence. Ta ve středu odešla z domova na pražském Suchdole a slehla se po ní zem. Policisté ji našli v pátek odpoledne ve Vltavě bez známek života.
24.10.2019 17:45 |

podobné články

Divoká privatizace bytů, to je hlavní problém. Místostarosta pražského obvodu popisuje, co napáchal populismus devadesátých let

 
ROZHOVOR „Hlavní problém, který bohužel vytvořili politici po revoluci, byla divoká privatizace bytů, kdy Praze dnes zbylo jen sotva 5 % z celého bytového fondu. Praha tak nejenže ztratila možnost jakkoli určovat a ovlivňovat trh z pozice významného vlastníka bytů, ale nemá dost bytů ani pro veřejný zájem, tzn. pro klíčové profese, jako jsou učitelé, lékaři, policisté,“ vysvětluje vysokou cenu bytů v Praze Ondřej Prokop, místostarosta Prahy 11 a opoziční zastupitel hlavního města Prahy. Ani nyní nejde podle něj bytová politika v Praze úplně správným směrem. „Místo aby se město zaměřilo na řešení těch největších problémů, vybrali si radní k řešení ty okrajové, které se snadno realizují a dobře mediálně prodávají. Jde o opravy zanedbaných bytů nebo věčný boj s Airbnb. Ale jinak zastavili už připravenou výstavbu cca 1000 městských bytů na Černém Mostě, potopili projekt dostupného družstevního bydlení své vlastní radní Hanky Kordové Marvanové,“ všímá si.
12.08.2020 20:50 |

podobné články

Žena odešla s přítelem na večeři a pak se po nich slehla zem. Našli ji po 2 měsících přivázanou řetězem kolem krku!

 
Partneři zmizeli na konci srpna a jako by se po nich slehla zem. Policie po Kale Brown (30) a jejím příteli Charliem Carverovi (32) z Jižní Karolíny pátrala 2 měsíce. Ženu našla živou v kontejneru 10x5 metrů. Nikdo zatím netuší, kde je její přítel. Všichni se bojí nejhoršího.
04.11.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Brown (4 články)

Pomozte najít Stázičku (13): Šla ven s neznámou dívkou a slehla se po ní zem

 
Teprve 13letá Anastázie z Bystřice nad Pernštejnem na Vysočině ve čtvrtek odpoledne odešla z domova. O hodinu později ji viděli naposledy, doprovázela ji neznámá dívka. Potom se po pohřešované slehla zem, policisté proto žádají veřejnost o pomoc s pátráním.
10.01.2020 15:25 |

podobné články

Petra šla na procházku, pak se po ní slehla zem: Doma čeká přítel a dvě děti, prosí o pomoc

 
Zoufalá rodina už tři dny netuší, co se stalo zmizelé Petře Škopkové (40) z Liberce. Ta odešla v neděli dopoledne na procházku a slehla se po ní zem. S sebou si nevzala telefon ani peněženku. Policie žádá o pomoc s pátráním.
04.03.2020 18:56 |

podobné články

Seniorka (88) odešla na kolonádu a zmizela: Policie ji našla v pořádku

 
Chebští kriminalisté ve čtvrtek vyhlásili pátrání po pohřešované 88leté ženě z Německa. Seniorka ve středu ve 13:30 odešla z hotelu Hvězda v Mariánských Lázních na procházku na kolonádu a od té doby o sobě nedala vědět. Po několika hodinák naštěstí přišla dobrá zpráva.
27.12.2018 11:20 |

podobné články

Po Šafránkové vyhlásili pátrání: Vyhrála boj s rakovinou a slehla se po ní zem

 
Před dvěma lety prodělala rakovinu plic a podstoupila operaci, při které jí odebrali zhruba pětinu plic. Od té doby jako by se po oblíbené herečce Libuši Šafránkové (63) zem slehla. Herectví zřejmě pověsila na hřebík a nedává už ani žádné rozhovory. Jak se jí daří, přitom nezajímá jen české čtenáře, ale také naše německé sousedy, kteří ji milují zejména coby nezapomenutelnou představitelku Popelky.
19.06.2016 05:15 |

podobné články

Jaroslav (31) nasedl na kolo a slehla se po něm zem! Neviděli jste ho?

 
Policisté vyhlásili pátrání po Jaroslavu Kosovi (31) z Dubňan na Hodonínsku. Muž se jel v neděli odpoledne projet na kole, ale pak se po něm doslova slehla zem.
24.04.2017 12:15 |

podobné články

Vladimír (65) z Prahy je vážně nemocný a mohl by si sáhnout na život. Od středy se po něm slehla zem

 
Obrovský strach prožívá rodina 65letého Vladimíra z Prahy. Ve středu kolem půl osmé večer s ním naposledy hovořila jeho sestra, od té doby se po něm ale slehla zem. Situace je o to horší, že muž je vážně nemocný a mohl by si sáhnout na život. Policisté do pátrání zapojili i vrtulník.
07.07.2018 09:20 |

podobné články

Po Robertovi (13) se slehla zem: JDE MU O ŽIVOT! Pátrá po něm už i Hřebejk

 
Pět dní. Tak dlouho je už nezvěstný třináctiletý chlapec Robert Kraus z Hranic na Chebsku. Zmizel v pátek odpoledne po příchodu ze školy. Matce nechal dopis na rozloučenou a od té doby jakoby se po něm slehla zem. Do pátrání po mladíkovi se zapojil i slavný český režisér Jan Hřebejk. Proč?
24.10.2018 15:46 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (486 článků)

Po dívce se slehla zem, našli ji až po 6 letech pátrání: Takhle ji zbídačila vlastní matka

 
V roce 2014 se slehla po Penelope zem, bylo jí devět. Zoufalý otec se obrátil na FBI i soukromého detektiva. Na tuhle chvíli čekal dlouhých šest let. Jeho dceru našli v hotelovém pokoji. Zdravotně na tom však nebyla nejlépe!
20.04.2020 21:46 |

podobné články

Tomáš z Brna se stále pohřešuje. A není jediný, tohle jsou andílci, po kterých se slehla zem

 
Celá země je v pozoru kvůli patnáctiletému Tomáši Pospíšilovi z Brna-Jundrova, který se ztratil ve středu 14. dubna. Naposledy se pohyboval nedaleko svého bydliště a při pátrání po něm policistům pomáhají mimo jiné hasiči, strážníci a dobrovolníci. V akci byl vrtulník, dron, člun a dokonce byla upuštěna řeka Svratka, v jejímž okolí se Tomáš také pohyboval. Mezi největší stopy však patří jen jedna jeho nalezená bota, mobilní telefon a batoh... Tomáš ale není jediný ztracený nezletilý, Policie ČR hledá také Michaelu Muzikářovou, která zmizela ve svých dvanácti letech před čtyřmi lety, a další děti, malé andílky, po kterých se slehla zem.
24.04.2021 12:40 |

podobné články