Článek

Senegalec si utahuje z influencerů a jejich vychytávek. Je z něj globální hvězda

 
Nejsledovanější video mladého Senegalce vidělo na TikToku už 270 milionů lidí.
10.08.2021 15:30 |

podobné články

Podobné články

Senegalec Fall posílil Zbrojovku Brno

 
Osmnáctiletý Senegalec Lamine Fall, působící na pozici defenzivního záložníka, podepsal v pondělí tříletou smlouvu s fotbalovým klubem Zbrojovka Brno. Moravský oddíl o tom informoval na svých oficiálních internetových stránkách.
12.07.2010 22:30 |

podobné články

5 nejlepších influencerů ze světa jógy na Instagramu

 
Každý rok se v žebříčku nejlepších influencerů objeví nové osobnosti. Ve světě jógy jde především o instruktory, kteří svým přístupem k životu i józe okouzlí každého nového followera. Podívejte se na žebříček top 5 influencerů na Instagramu, podle kterých cvičí jógu celý svět.
06.05.2021 08:15 |

podobné články

Co to Česko v noci odsouhlasilo? Pravda o uprchlickém paktu OSN, který odmítlo jen Maďarsko a USA

 
Česká republika sice patří ke státům, které předběžně odmítly globální pakt OSN o migraci, o kterém se bude hlasovat 19. prosince v New Yorku, nicméně, pokud jde o globální pakt OSN o uprchlících, tam ČR hlasovala ve shodě s ostatními 180 státy. Globální pakt OSN o uprchlících je méně známý než globální pakt o migraci, ale pochází také z Newyorské deklarace z roku 2016. „Je to celosvětový závazek převzít odpovědnost za uprchlíky, najít řešení, která respektují jejich lidská práva, dát jim naději a vzít na vědomí zákonnou odpovědnost je chránit a podporovat,“ vyjádřila se k paktu Amina Mohammedová, zástupkyně generálního tajemníka OSN. Ale co bude konkrétně tento pakt znamenat pro země, které ho schválily?
18.12.2018 07:45 |

podobné články

Klán (KSČM): Globální oteplování versus globální kapitalismus

 
Článek rozvíjí hypotézu, že za globální oteplování je zodpovědný globální kapitalismus.
05.03.2017 06:35 |

podobné články

Co to Česko v noci odsouhlasilo? Pravda o uprchlickém paktu OSN, který odmítlo jen Maďarsko a USA. A nechtěl ho ani Babiš

 
Česká republika sice patří ke státům, které předběžně odmítly globální pakt OSN o migraci, o kterém se bude hlasovat 19. prosince v New Yorku, nicméně, pokud jde o globální pakt OSN o uprchlících, tam ČR hlasovala ve shodě s ostatními 180 státy. Globální pakt OSN o uprchlících je méně známý než globální pakt o migraci, ale pochází také z Newyorské deklarace z roku 2016. Paradoxní je, že premiér Babiš na konto schváleného uprchlického paktu ještě včera tvrdil: „Můj názor je, abychom se ani k tomuto paktu nezavazovali.“ Podřízený ministra Petříčka tedy hlasoval v rozporu s názorem premiéra.
18.12.2018 08:20 |

podobné články

5 vychytávek, jak výhodně nakupovat pro miminko

 
Maminky, máte novoroční předsevzetí, že uděláte pořádek v rodinném rozpočtu? Přečtěte si našich 5 vychytávek a předsevzetí máte vyřešené. Navštivte e-shop feedo.cz, který byl zvolen v anketě Česká máma nejoblíbenějším online prodejcem potřeb pro maminky a jejich miminka. Svým zákazníkům obchod opět připravil speciální akce a k tomu rozdává spoustu dárků ke každému nákupu!
15.01.2016 17:05 |

podobné články

Prima uvede reality show LIKE HOUSE! V hlavních rolích se představí influenceři Adam Kajumi, Datel a další

 
Skupina influencerů, tři měsíce a jedna vila! Televize Prima zařadí do vysílání zbrusu novou reality show s názvem LIKE HOUSE, ve které se představí skupina různorodých influencerů, známých především ze sociálních sítí TikTok, Instagram a YouTube. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi.
29.03.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (291 článků) , Adam Adam (291 článků)

Divoký Like House je tu: Čtyři žhavé kočičky už s chlapci dovádějí ve vile

 
Parta influencerů, čtyři sexy krásky, tři měsíce a jedna vila! Televize Prima v pondělí 19. dubna zařadí do vysílání po páté odpoledne zbrusu novou reality show s názvem Like House, ve které se představí skupina různorodých influencerů, známých především ze sociálních sítí TikTok, Instagram a YouTube. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. 
18.04.2021 17:00 |

podobné články

5 podzimních vychytávek krásy

 
Také nestačíte sledovat všechny kosmetické a módní novinky? To ani není v lidských silách, protože firem, které je chrlí, je mnoho. Proto se Blesk o víkendu zašel podívat na veletrh Interbeauty v Praze a přináší vám pět nejlepších a nejzajímavějších vychytávek.
21.09.2010 08:45 |

podobné články

7 vychytávek, se kterými vyzrajete na vánoční úklid! Definitivně!

 
Taky už se ošíváte, že by se mělo začít s vánočním úklidem, aby to nedopadlo jako loni? To se gruntovalo na poslední chvíli a výsledek tomu odpovídal. Máme pro vás pár vychytávek, které to letos pomohou zvládnout rychle a s lehkostí!
25.11.2014 06:05 |

podobné články

7 nejšílenějších vychytávek, které kdy lidstvo vymyslelo

 
Je fakt, že řada zlepšováků nám dokáže zpříjemnit a zjednodušit život o mnoho procent. Na světě ale existují i takové vychytávky, u kterých nevěřícně kroutíte hlavou nebo se válíte smíchy po zemi. Vaše hlava nepobere hitparádu 7 nejšílenějších vychytávek!
03.02.2016 23:05 |

podobné články

Módní trendy pro stanovaní: 5 vychytávek do přírody!

 
Módní trendy a novinky se nevyhybají ani nejrůznějším potřebám na stanování a kempování. Máme pro vás 5 vychytávek, které vám pobyt v přírodě rozhodně zpříjemní.
31.05.2016 09:40 |

podobné články

Chytré boty, kartáček i postel. Podívejte se na 10 vychytávek z Vegas

 
Je to tradičně největší technologická událost roku. Na veletrhu Consumer Electronics Show (CES) v americkém Las Vegas technologické firmy ukazují, jak bude vypadat budoucnost. Letošní ročník se nese v duchu chytrých vychytávek, o kterých byste nejspíš neřekli, že můžou být chytré. Jde totiž o věci běžné potřeby.
05.01.2017 19:00 |

podobné články

„Koronavirový“ mejdan českých influencerů šokoval internet. Je to ale podvrh! Odborník varuje

 
Skupina několika českých influencerů v průběhu noci ze středy na čtvrtek a ve čtvrtek na instagramu sdílela videa z divoké párty, které se zúčastnilo asi 50 lidí. Prezentace akce na účtech návštěvníků vzbudila dojem, že skutečně šlo o ilegální párty jen pro zvané. V takovém případě by všem hostům podniku hrozila pokuta až deset tisíc korun, majiteli dokonce až tři miliony. Skutečnost je ale jiná a rozeslání těchto záběrů v době koronakrize a nouzového stavu přes influencery do prostoru sociálních sítích závání pěkným průšvihem.
12.11.2020 17:25 |

podobné články

Koronavirová party českých influencerů? Nešlo o odpolední čaj, všichni honíme slávu

 
Poslední dva dny se neřeší na českých sociálních sítích nic jiného, než údajná ilegální party českých influencerů, kterou měl zorganizovat manažer tiktokera Adama Kajumiho (21) Jakub Jíra. Během čtvrtku se začala objevovat na účtech obou zmíněných krátká videa, která měla navodit dojem, že během nouzového stavu někteří influenceři pijí v uzavřeném klubu jako o závod a náramně se baví. To si samozřejmě vysloužilo pořádnou kritiku a zájem veřejnosti. Pravda je s naprostou jistotou někde jinde, ovšem, nelze se zbavit dojmu, že celá tahle akce není úplně dobře zvládnutá. Redakce eXtra.cz se proto rozhodla kontaktovat s žádostí o vysvětlení samotného Jakuba Jíru a následně jeho PR manažerku.
13.11.2020 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (1 článek)

Párty pro plnou influencerů v dovolenkovém ráji rozehnala policie: Pokuty jen lítaly!

 
Španělská policie v přímořském letovisku Marbella rozehnala párty pro 40 lidí, která se konala, i když v zemi platí tvrdá opatření proti koronaviru. Přes dvacet osob bylo pokutováno za nedodržování pravidel, z videí na sociálních sítích je jasné, že se ho účastnilo i několik vlivných influencerů.
18.11.2020 18:10 |

podobné články

Podcast: Like House vyhraje Tomi nebo Jenis. Kajumi si napravuje reputaci, říká Jonáš Čumrik

 
Pro někoho je reality show Like House ztráta času, pro jiné zase vhled do života oblíbených influencerů. Odborník na marketing a sociální sítě, Jonáš Čumrik v tom vidí skvělý nápad, na jehož konci tipuje jako vítěze Tomiho nebo Jenise. Proč sedm influencerů zavřených ve vile na 3 měsíce čeří internet, a proč si influencer "nevolič" Adam Kajumi zlepšuje reputaci, prozradil Čumrik v Blesk Podcast.
11.05.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jonáš Čumrik (8 článků) , Adam Adam (291 článků) , Adam Adam (291 článků)

Influencerům nabízela neexistují firma 50 tisíc za kritiku Pfizeru. Stopy vedou do Ruska

 
Několik francouzských influencerů dostalo nabídku, aby za odměnu 2000 euro (50 800 Kč) kritizovali vakcínu proti covidu-19 od konsorcia Pfizer/BioNTech. S využitím zaslaných podkladů měli naopak vyzdvihovat přínos přípravku od firmy AstraZeneca. Několik influencerů tyto nabídky zveřejnilo a odsoudilo.
24.05.2021 22:25 |

podobné články

Nikol Leitgeb o natáčení influencerů za volantem: Když vidím takovou zhovadilost, nemůžu si pomoct

 
Během minulého týdne Nikol Leitgeb (34) otevřela na sociálních sítích ožehavé téma, které se týká spousty influencerů. Dominika Myslivcová (27) totiž zveřejnila na Instagramu stories, na kterém v jedné ruce drží volant a kafe a druhou natáčí psa na sedadle spolujezdce. Nikol se na toto téma vyjádřila redakci eXtra.cz. 
07.09.2021 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (335 článků)