Článek

Senátor o Babišovi: To je neslušné, co dělá. Dávno měl odstoupit, ale je dobře vycvičen z minulého režimu

 
„Premiér Babiš by měl odstoupit, včera bylo pozdě,“ myslí si senátor za Českolipsko Jiří Vosecký (SLK). „Nicméně předpokládám, že neodstoupí, na to je dobře vycvičen z minulého režimu,“ domnívá se. V rozhovoru pro PL.cz kritizuje i postoj sociálních demokratů. „Myslím si, že v tuto chvíli dělá ČSSD jednu chybu za druhou. Je mi líto, když sleduji politickou stranu, která má dlouholetou historii a místo na politické mapě v naší republice, že se takto sama stává nevolitelnou,“ uvádí. Další vývoj odhadnout nedokáže. „Ač jsem sklář, věšteckou křišťálovou kouli nemám,“ konstatuje.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Podobné články

Politologové: Nečas by měl vyvodit odpovědnost a odstoupit

 
Premiér Petr Nečas by měl převzít politickou odpovědnost a odstoupit z funkce. Myslí si to politolog Jan Outlý. Policie nad ránem zasahovala na Úřadu vlády. Zadržela mimo jiné ředitelku premiérova kabinetu Jana Nagyovou. Podle Outlého by měl předseda vlády odstoupit, aby nediskreditoval svůj úřad a Českou republiku v zahraničí. V západních zemích se politici v podobných případech stahují z funkcí, minimálně do vyřešení kauz, řekl politolog Petr Just.
13.06.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1555 článků) , Petr Nečas (9291 článků) , Jana Nagyová (1548 článků)

Člověk dělá věci ve strachu, přidá se k tomu zlu a ví, že dělá špatnost... Oběti komunistického útlaku promluvily

 
Perzekvovaní z minulého režimu mluví o své současné situaci a o svých zkušenostech z minulého režimu. Ljuba Václavová, Jindřich Holas, Jiří Tichý, ti všichni v pořadu Obzor na seznam.cz odkryli svou minulost.
09.07.2018 17:05 |

podobné články

Nedokážu pochopit spoustu věcí, co Zeman dělá, vykládal na ČT Šimon Pánek. Pak zúčtoval s Ruskem i s dezinformátory

 
Ve středečním Interview ČT24 si proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové sedl ředitel neziskové organizace Člověk v tísni Šimon Pánek. Pořádně se obul do ruského prezidenta Vladimira Putina, který prý není vycvičen ke hledání kompromisů, ale k dosahování vítězství. Skepticky hodnotil i osm let prezidentství Baracka Obamy. Poslední prezident, který to od Pánka pořádně schytal, byl Miloš Zeman.
11.01.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3345 článků) , Barack Obama (2439 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Zuzana Tvarůžková (160 článků)

Nečas by měl odstoupit, míní politologové

 
Premiér Petr Nečas by měl převzít politickou odpovědnost a odstoupit z funkce. Myslí si to politolog Jan Outlý. Podle něj by to měl učinit, aby nediskreditoval svůj úřad a Českou republiku v zahraničí. Podobného názoru je i Petr Just.
13.06.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9291 článků)

Protopopová končí v Národním ústavu duševního zdraví, dle Maláčové by měl Babiš odstoupit

 
Psychiatrička Dita Protopopová na vlastní žádost odchází z Národního ústavu duševního zdraví (NUDZ). Posudek Protopopové měl dle médií synovi premiéra Andreje Babiše (ANO) pomoci vyhnout se trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. Protopopová, která bývala Babišovou poradkyní na ministerstvu financí, už dřív rezignovala na mandát zastupitelky Prahy 8. Část ministrů dnes také uvedla, že jim stačí, jak Babiš vysvětlil případ veřejnosti, dle ministryně práce Jany Maláčová, by měl však premiér odstoupit. 
20.11.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků)

Místo chmele pašovali tabák. Vyčenichal ho pes Don

 
Nákladní renault s přívěsem, který směřoval z Itálie do Polska, kontrolovali žatečtí policisté. Měl vézt chmel, služební pes Don v něm ale zavětřil tabák, na jehož vyhledávání byl vycvičen. To se také potvrdilo.
09.02.2016 12:05 |

podobné články

Senátor Michálek o korupci: Nechci dělat reklamu Babišovi, ale ...

 
Senátor Libor Michálek v rozhovoru pro Deník.cz prozrazuje, jakou cestou by se Česko mělo vydat, pokud chce opravdu bojovat s korupcí. Státní správa se musí zprofesionalizovat, oznamovatele případné korupce je třeba jasně chránit a stát musí zkrátka přestat plýtvat. Podívejte se, jak to dělá Andrej Babiš v Agrofertu, říká mimo jiné senátor.
07.09.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků)

Česká pozice gratuluje Hadamczikovi k medaili. Ale měl by odstoupit, dodává

 
Trenér Alois Hadamczik dovedl české hokejisty na mistrovství světa ve Švédsku a Finsku k bronzové medaili. Za to si zaslouží uznání. Server Českápozice.cz ale připomíná jeho spojení s pozemkovým fondem, které doposud nedokázal uspokojivě vysvětlit. Prý by měl kvůli tomu odstoupit z pozice trenéra české hokejové reprezentace.
21.05.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Nečas: Kalousek by se měl věnovat financím, a ne navrhovat demise

 
Ke zklidnění emocí a k tomu, aby se každý ministr soustředil na práci ve svém resortu, vyzval ve čtvrtek premiér Petr Nečas (ODS) z Bruselu. K výroku Miroslava Kalouska o tom, že by měl ministr obrany Alexandr Vondra kvůli kauze Promopro odstoupit, uvedl, že Kalousek není v pozici, aby někoho vyzýval k demisím. Vondra se nad Kalouskovým hněvem podivoval, odstoupit ale nehodlá.
24.03.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1145 článků) , Petr Nečas (9291 článků) , Miroslav Kalousek (6707 článků)

Senátor se rozzlobil: Když se na akci Zemana objeví několik červených karet, ČT má hlavní zprávu. Ale kdyby se příznivci prezidenta chovali jako ten provokatér z Lipníku...

 
ROZHOVOR „Jakápak demonstrace síly, rutinní zákrok proti provokatérovi,“ říká ke snaze narušit mítink prezidenta Zemana v Lipníku nad Bečvou senátor Jan Veleba. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil i ke kandidatuře Mirka Topolánka. „Je to od něho bláznivý nápad, který pro něho nemůže dopadnout dobře,“ míní senátor. Promluvil i o šancích Miloše Zemana a o Andreji Babišovi.
13.11.2017 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Paroubek: Místopředseda Vrba by měl odstoupit!

 
Předseda ČSSD Jiří Paroubek si myslí, že místopředseda sociální demokracie v Ústeckém kraji Karel Vrba by měl odstoupit. Údajně má totiž za sebou dvě odsouzení za loupež, korupci a ublížení na zdraví.
10.12.2009 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3624 článků)

PRŮZKUM: Topolánek by měl odstoupit

 
Výroky předsedy ODS Mirka Topolánka byly neuvážené a Topolánek by kvůli nim měl odstoupit, tvrdí lidé podle průzkumu SANEP.
25.03.2010 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků)

Nečas by měl odstoupit, pád vlády si však lidé nepřejí, uvádí průzkum

 
Premiér Petr Nečas (ODS) by měl kvůli kauze na Státním fondu životního prostředí (SFŽP) odstoupit. Myslí si to 46 procent lidí. Opačný názor má 36 procent Čechů. Lidé si zároveň nemyslí, že by měla padnout celá vláda. Plyne to z výsledků internetového průzkumu společnosti Sanep.
20.12.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9291 článků)

Nejhorší den Nečasovy vlády: Premiér by měl odstoupit, shodují se politologové

 
Premiér Nečas přerušil mlčení a vystoupil na brífinku v úřadu vlády, kde se zatýkalo. Podle politologů by měl však přesto Petr Nečas odstoupit funkce, minimálně do vyřešení kauz.
13.06.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9291 článků)

Zeman by měl konat ještě před Čínou, Babiš má odstoupit, vyzývá profesor Drahoš

 
Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš by uvítal, kdyby prezident Miloš Zeman o odvolání ministra financí Andreje Babiše (ANO) rozhodl ještě před odletem do Číny. Babiš by podle něj měl po zveřejnění nahrávek, které údajně zachycují kompromitující rozhovor s bývalým novinářem MF Dnes, odstoupit. Drahoš to dnes řekl v rozhovoru ČTK. Ocenil politické strany za to, že se dokázaly sjednotit na obranu demokratických principů.
10.05.2017 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků)

Zabít člověka? To mi nedělá problém!

 
Hlídal George Bushe i papeže, kryje záda kolegům ze zásahovky, když zatýkají nebezpečné a ozbrojené zločince! Je vycvičen k tomu, aby jediným výstřelem z pušky zneškodnil cíl na vzdálenost i několika stovek metrů. Elitní policejní odstřelovač Radek (38) sice věří, že na lidi střílet nebude, ale říká: Zabít? Nemám s tím problém!
12.03.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: George H.W.Bush (59 článků)

Ministr obrany vyznamenal vlčáka Athose

 
V Afghánistánu hledal nastražené miny, nakonec se mu málem stala osudnou povstalecká raketa. Řeč není o pyrotechnikovi, ale o psu Athosovi, který byl speciálně vycvičen, aby vyhledal výbušniny a střelné zbraně. Mnohočetná zranění střepinami přežil čtyřletý německý ovčák jen díky vojenským lékařům.
07.01.2014 12:55 |

podobné články

Tajemný tygr spatřen ve Francii: Brouzdá přírodou nedaleko Disneylandu!

 
Ve volně v přírodě v okolí Paříže zřejmě pobíhá tygr! Pátrají po něm policisté a hasiči, ale dokonce i pes, který je vycvičen na lov medvědů.
13.11.2014 23:20 |

podobné články

Komunista Ruml: Marxovy knihy jsem studoval, ale z režimu mi nechybí vůbec nic

 
66letý lídr komunistů Otakar Ruml působí ve vedení kraje jako náměstek hejtmana pro regionální rozvoj, eurodotace, cestovní ruch a kulturu. Je rozvedený a má dvě děti. Pochází ze zemědělské rodiny a coby zootechnik vstoupil za minulého režimu do KSČ. Po revoluci dělal téměř 19 let ředitele Agrochovu Stará Paka. Z bývalého režimu mu prý neschází vůbec nic, vedení firmy mu vyhovovalo a byl v tom úspěšný.
29.09.2016 07:45 |

podobné články