Článek

Semifinalisté StarDance Verner, Kopecká a Cina: Zákaz styku!

 
Letošní StarDance od začátku velmi komplikuje covid-19! Česká televize se rozhodla poslední tři soutěžní páry vstupující do dnešního semifinále chránit, a proto v zákulisí razantně zpřísnila opatření.
11.12.2021 16:40 |

podobné články

Podobné články

Tomáš Verner účinkuje ve hře, která si bere na paškál Dělnickou stranu

 
Krasobruslař Tomáš Verner přijal roli v divadelní hře Vandaska souboru Ztracená existence, který ji uvede ve středu v divadle Ypsilon. Verner hraje sám sebe. Svou roli ale musel natočit. Další články k tématu: Extremisté z Dělnické strany půjdou do voleb pod hlavičkou se dvěma S navíc Nahý Verner, šestinohá Basiková: osobnosti znázornily své vášně Krasobruslař Verner: Putin řekl, že Rusko dostane šampionát. A má ho Verner bruslil Kimovi k narozeninám, za exhibici může dostat tisíce dolarů Tanečního partnera mé přítelkyně jsem těžko překousával, přiznal krasobruslař Verner
30.11.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků)

StarDance míří do finále o titul krále parketu a nervozita stoupá: Kdo zamíchá kartami naposled?

 
Letošní StarDance má před sebou poslední finálový večer. O titul krále tanečního parketu se utká krasobruslař Tomáš Verner, herec Jan Cina a farářka Martina Viktorie Kopecká, tedy trojice, které bookmakeři věřili nejvíce již před začátkem soutěže. Pozici největšího kurzového favorita si vybojoval Verner, na jehož vítězství se aktuálně sází v poměru 1,4:1, Cina má kurz 3,8:1 a Kopecká 6,2:1. Sázkaři se každopádně s bookmakery tak úplně neshodnou, podle jejich preferencí zvítězí Cina.
18.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků) , Jan Cina (201 článků)

StarDance 2021 zná svého krále. Vítězem se stál Jan Cina, Tomáš Verner až třetí!

 
Jedenáctý ročník taneční show StarDance 2021 zná své vítěze. Diváci České televize pomocí hlasování rozhodli, že se letošním králem a královnou parketu stanou Jan Cina (33) s Adrianou Maškovou. Druhé a třetí místo obsadili farářka Martina Viktorie Kopecká (35) a krasobruslař Tomáš Verner (35).
18.12.2021 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků) , Jan Cina (201 článků) , Adriana Mašková (34 článků)

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

Finalistka StarDance Kopecká: Velké bolesti nohou! Utancuje to?

 
A je to tady! Jedenáctý ročník StarDance čeká dnes večer velké finále. V něm se o titul krále či královny tanečního parketu utkají krasobruslař Tomáš Verner (35), herec Jan Cina (33) a Martina Viktorie Kopecká (35). Právě farářka Církve československé husitské má před dnešním přímým přenosem nepříjemné zdravotní problémy.
18.12.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků) , Jan Cina (201 článků)

Poslední slova před finále StarDance: Farářku čeká maraton a Cina se těší na koně

 
Taneční show StarDance míří do finále a již dnes večer se divácí České televize dozvědí, kdo se stane vítězem jedenáctého ročníku, který byl kvůli koronaviru velmi komplikovaný. Do finále soutěže se dostali tři hvězdní tanečníci, a to farářka Martina Viktorie Kopecká (35), krasobruslař Tomáš Verner (35) a herec Jan Cina (33), kteří prozradili, jak se na poslední kolo těší, ale také vyhodnotili svou celkovou účast ve StarDance.
18.12.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků) , Jan Cina (201 článků)

StarDance 2021: Verner s Coufalovou zaváleli a soutěž tentokrát nikdo neopustil!

 
V dnešním díle oblíbené taneční show StarDance už zbyly jen poslední tři soutěžící páry. Tančili proti sobě farářka Martina Viktorie Kopecká (35) s tanečním partnerem Markem Dědíkem (38), bývalý krasobruslař Tomáš Verner (35) s Kristýnou Coufalovou (36) a herec Jan Cina (33) s Adrianou Maškovou. I tentokrát se jim dostalo hojných výtek i pochval porotců. A čekalo na ně ještě jedno velké překvapení. 
11.12.2021 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků) , Kristýna Coufalová (13 článků) , Jan Cina (201 článků) , Adriana Mašková (34 článků) , Martin Marek (54 článků)

Sázkaři mají jasno! Vítězem StarDance bude...

 
Letošní StarDance má před sebou poslední finálový večer. O titul krále tanečního parketu se utká krasobruslař Tomáš Verner (35), herec Jan Cina (33) a farářka Martina Viktorie Kopecká (35), tedy trojice, které bookmakeři věřili nejvíce již před začátkem soutěže. Pozici největšího kurzového favorita si vybojoval Verner, na jehož vítězství se aktuálně sází v poměru 1,4:1.
17.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků) , Jan Cina (201 článků)

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1007 článků)

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články

Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová

 
Těsně před branami finále šesté řady StarDance skončil mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho partnerka Jitka Šorfová. O královnu tanečního parketu se tak utkají herečka Anna Polívková s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Další články k tématu: OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni
14.12.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1007 článků) , Anna Polívková (249 článků) , Imrich Bugár (52 článků)

Farářka Kopecká: Popelka boří genderové stereotypy, Anděl Páně mě poučil

 
StarDance sice skončilo, ale jsou tu Vánoce a finalisté taneční show Jan Cina, Martina Viktorie Kopecká a Tomáš Verner zodpověděli otázky v krátké vánoční anketě. Myslíte, že se budou v televizi dívat na klasiku Tři oříšky pro Popelku? Nebo mají radši Anděla Páně?
16.06.2011 15:10 |

podobné články

Finále StarDance vyhráli herec Jan Cina a Adriana Mašková

 
Jedenáctá řada StarDance zná vítěze. Ve finále se novým králem a královnou tanečního parketu stali herec Jan Cina a Adriana Mašková. O titul bojovali i farářka Martina Viktorie Kopecká s Markem Dědíkem, kteří skončili druzí a krasobruslař Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou, kteří byli nakonec třetí.
18.12.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků) , Kristýna Coufalová (13 článků) , Jan Cina (201 článků) , Adriana Mašková (34 článků) , Martin Marek (54 článků)

Nejsem soutěživý, říká Cina. Já ano, dodala jeho partnerka ze StarDance

 
Všichni si oddechnou, že už je konec, ale zároveň jim bude trénink a celá parta StarDance chybět. V tom se shodují soutěžní páry Jan Cina a Adriana Mašková, Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík i Tomáš Verner a Kristýna Coufalová. Finalisté v rozhovoru pro iDNES.cz také prozradili, jak show prožívali.
05.03.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (777 článků)

Do StarDance míří Babčáková, Cina i farářka Kopecká

 
Ve StarDance bude na podzim poprvé tančit i farářka, konkrétně Martina Viktorie Kopecká z Církve československé husitské.
20.04.2021 11:10 |

podobné články

VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota

 
Novou královnou a králem tanečního parketu se stali Anna Polívková a Michal Kurtiš. Ve finále dostali nejvíce bodů od diváků a porazili Taťánu Kuchařovou s Janem Onderem. Pro tanečníka jde o první vítězství v show. V roce 2010 se dostal do finále se zpěvačkou Anetou Langerovou, nakonec ale skončili stříbrní. Další články k tématu: OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
21.12.2013 22:02 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (561 článků) , Taťána Kuchařová (1007 článků) , Anna Polívková (249 článků) , Imrich Bugár (52 článků) , Jan Onder (176 článků) , Anna Nova (45 článků)

Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější

 
Byla lepší tanečnicí, ale u diváků rozhodly sympatie. Tak se po sobotním finále StarDance mluví o závěrečném duelu mezi Taťánou Kuchařovou a Annou Polívkovou, jež nakonec modelku porazila díky diváckému hlasování. Partner Kuchařové Ondřej Brzobohatý na kameru iDNES.cz uvedl, že jeho vítězem je právě Taťána. Další články k tématu: VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
22.12.2013 09:27 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (760 článků) , Taťána Kuchařová (1007 článků) , Anna Polívková (249 článků)

KDO VYHRAJE STARDANCE?! Velký přehled favoritů

 
Pouhý jeden den dělí účastníky StarDance od prvních kroků na tanečním parketu před kamerami ČT. Podle kurzů sázkových kanceláří je jasným adeptem na vítěze herec Jan Cina (33), kterému šlape na paty krasobruslař Tomáš Verner (35). Pomyslný bronz bere překvapivě farářka Martina Viktorie Kopecká (35).
15.10.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků) , Jan Cina (201 článků)

Velký přehled favoritů: Kdo zaboduje ve StarDance!

 
Pouhý jeden den dělí účastníky StarDance od prvních kroků na tanečním parketu před kamerami ČT. Podle kurzů sázkových kanceláří je jasným adeptem na vítěze herec Jan Cina (33), kterému šlape na paty krasobruslař Tomáš Verner (35). Pomyslný bronz bere překvapivě farářka Martina Viktorie Kopecká (35).
16.10.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Verner (169 článků) , Jan Cina (201 článků)