Článek

Šéfové na zabití aneb co se děje v Americe

 
Na Hollywoodu není zajímavé to, že by nějak posouval kinematografii kupředu, ale to, že do sebe vědomě i nevědomě nasává, co se v Americe zrovna děje. Krásným příkladem je nová komedie režiséra Setha Gordona Šéfové na zabití.
05.08.2011 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Seth Gordon (6 článků)
Podobné články

Filmové premiéry - Šéfové na zabití a Captain America: První Avenger

 
Tento týden mají premiéru jen dva filmy – skvěle obsazená komedie Šéfové na zabití a filmová adaptace comicsu Captain America: První Avenger.
04.08.2011 07:15 |

podobné články

SOUTĚŽ: Hrajte o ceny s filmem Šéfové na zabití

 
Warner Bros. Pictures a Novinky Vám přinášejí soutěž o ceny k filmu Šéfové na zabití. V kinech je už od 4. srpna. V prvním kole hrajeme o stříkací pistole a plážové míče.
13.08.2011 11:05 |

podobné články

SOUTĚŽ: Vyhrajte chladicí tašky s filmem Šéfové na zabití

 
Warner Bros. Pictures a Novinky Vám přinášejí soutěž spojenou s filmem Šéfové na zabití. V kinech je už od 4. srpna. V druhém kolem hrajeme o chladicí tašky.
14.08.2011 11:40 |

podobné články

Soutěž o ceny s filmem Šéfové na zabití

 
Warner Bros. Pictures a Novinky Vám přinášejí soutěž spojenou s filmem Šéfové na zabití. V kinech je už od 4. srpna. Ve třetím kole hrajeme o trička a podložky.
15.08.2011 15:50 |

podobné články

Nová DVD - Doba ledová: Mamutí vánoce, Jana Eyrová, Šéfové na zabití, Maska a Noc patří nám

 
Kdy jindy se vydat do mrazivé Doby ledové než před Vánocemi! V novém animovaném dobrodružství oslavíte Mamutí Vánoce. Příběh Jany Eyrové už rozplakal mnoho čtenářů, tentokrát se jím mohou nechat dojmout diváci stejnojmenného filmu Cary Joji Fukunagy. Hvězdné obsazení (Kevin Spacey, Jennifer Anistonová, Colin Farrell, Jamie Foxx, Donald Sutherland) má kriminální komedie Šéfové na zabití.
06.12.2011 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (727 článků) , Colin Farrell (104 článků) , Kevin Spacey (75 článků) , Jamie Foxx (49 článků) , Colin Farrell (103 článků) , Cary Fukunaga (10 článků)

Na plac se chystají Šéfové na zabití 2

 
John Francis Daley a Jonathan Goldstein, kteří napsali úspěšnou komedii Šéfové na zabití, už pracují na dalším díle. Měl by se vrátit i sehraný herecký tým.
05.01.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: John Francis Daley (1 článek) , Jonathan Goldstein (2 články) , Jonathan Goldstein (2 články) , John Francis (4 články)

Přibudou Waltz a Pine. Šéfové na zabití se dočkají „dvojky“

 
Jedna z nejvydařenějších amerických komedií poslední doby, Šéfové na zabití, se dočká pokračování. Herci Chris Pine a Christoph Waltz se v něm připojí k úspěšné sestavě - k Jasonu Batemanovi, Charliemu Dayovi, Jasonovi Sudeikisovi, Jennifer Anistonové, Jamie Foxxovi a Kevinu Spaceymu, oznámila společnost Warner Bros.
08.11.2013 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (727 článků) , Jason Bateman (4 články) , Jamie Foxx (49 článků) , Chris Pine (27 článků) , Charlie Day (2 články) , Christoph Waltz (24 článků) , Jason Sudeikis (15 článků)

Ulítlá komedie Šéfové na zabití 2 se Spaceym a Anistonovou má trailer

 
Ukázka z pokračování úspěšné americké komedie Šéfové na zabití je venku. Setkáme se v ní opět s partou kamarádů z „jedničky” i záporákem Kevinem Spaceym a sexuálně zvrácenou agresorkou Jennifer Anistonovou.
03.07.2014 11:00 |

podobné články

Anistonová všechny nutí k sexu v crazy komedii Šéfové na zabití 2

 
Další ukázka z pokračování americké crazy komedie Šéfové na zabití svědčí o tom, že svůj styl neztratila. Partička kamarádů se zase snaží provádět své zoufale amatérské zločiny a Jennifer Anistonová nepřestala se sexuálním obtěžováním mužů.
17.09.2014 12:30 |

podobné články

Dobrý den, prso ven! Jennifer Aniston tasila své vnady v rafinovaném výstřihu!

 
Herečka Jennifer Aniston se v americké komedii 'Šéfové na zabití' (Horrible Bosses) zapsala do povědomí diváků jako sexy nadržená zubařka. Nyní se na filmová plátna v této roli znovu vrací. Premiéra filmu 'Šéfové na zabití 2' se konala 12. listopadu v Londýně a Jennifer byla v krásných sexy šatech s asymetrickým výstřihem hvězdou červeného koberce.
18.11.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (727 článků)

Filmové premiéry: Šéfové na zabití 2, Ouija, Sex v Paříži, Tučňáci z Madagaskaru a Je nám spolu dobře

 
V pokračování úspěšné komedie Šéfové na zabití se Nick, Dale a Kurt rozhodnou podnikat na vlastní pěst. Horor Ouija uvádí na plátna stejnojmennou spiritistickou desku pokrytou písmeny a čísly, jejímž prostřednictvím lze komunikovat s duchy. Do hlavního města lásky nás zavede francouzský Sex v Paříži. Mezi Tučňáky z Madagaskaru se budou nejlépe cítit děti. Český dokument Je nám spolu dobře je portrétem rodiny sinologa, který se vydává do čínského maloměsta naplnit své sny.
27.11.2014 07:11 |

podobné články

Máte šéfa, který je na zabití? Nejste v tom sami a my vám pomůžeme!

 
Vražda! Napadá vás tento trestuhodný čin, kdykoliv jdete z porady či se váš "šéf":http://www.extra.cz/sefove-podle-znameni-zverokruhu-proklepnete-si-sveho-nadrizeneho-je-vas-boss-diktator-nebo-lidumil špatně vyspí? Odmítáte toto dál trpět, ale nevíte, co s tím? Nechte se inspirovat americkou komedií Šéfové na zabití 2.
28.11.2014 18:17 |

podobné články

Nová DVD: Pěna dní, Mercy, Šéfové na zabití 2 a 7 trpaslíků

 
Na DVD právě vychází surrealistický filmový výlet Pěna dní, inspirovaný knihou francouzského spisovatele a bohéma Borise Viana. Milovníkům hororů je určen nadpřirozený thriller Mercy. Komu se líbili Šéfové na zabití, uvítá dvojku. Na blu-ray vychází německá animovaná komedie 7 trpaslíků.
24.03.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Boris Vian (2 články)

Kvůli novému zákonu o státní službě dnes šéfové několika státních úřadů složí slib

 
Šéfové Drážní inspekce, Státní plavební správy, České obchodní inspekce nebo například Puncovního úřadu dnes složí slavnostní služební slib. Tato povinnost, kterou už v minulých dnech absolvovali šéfové úřadů náležejících pod ministerstva vnitra a práce a sociálních věcí, vyplývá ze zákona o státní službě.
20.02.2015 08:31 |

podobné články

RECENZE: Šéfové 2. Přitroublí byznysmeni a ještě přitroublejší únosci

 
Parta roztržitých šašků, kteří si chtějí hrát na zločince, ale zoufale jim to nejde, se vrátila v komedii Šéfové na zabití 2. Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis se opět střetnou se sexuálně zvrácenou Jennifer Anistonovou a rádoby zkušeným zločincem Jamiem Foxxem, ale hlavně s novým zloduchem - slizce vypočítavým miliardářem v podání Christopha Waltze – a jeho rozmazleným synem v podání Chrise Pinea.
26.11.2014 16:17 |

podobné články

Osobnosti: Jason Bateman (4 články) , Jamie Foxx (49 článků) , Charlie Day (2 články) , Christoph Waltz (24 článků) , Jason Sudeikis (15 článků)

SRDCAŘI: Ligu dohrajeme, ať se děje, co se děje, vzkazují hráči SLAVIE

 
Fotbalisté Slavie prý rozhodně kvůli dluhům ze strany klubu nebudou stávkovat a sezonu dohrají, ať se děje, co se děje.
18.04.2011 22:25 |

podobné články

Balín (OMMO): Rádio Jerevan - pořád se něco děje

 
...pořád se něco děje, stále se něco děje, pořád se něco děje, stále ........
12.01.2016 10:11 |

podobné články

Steven Seagal byl obviněn ze zabití štěněte při natáčení akční scény

 
Herec Steven Seagal (60) čelí žalobě ze zabití jedenáctiměsíčního štěněte. Zvíře měl připravit o život při natáčení akční reality show Steven Seagal: Lawman, během níž s policií zasahoval proti nelegálnímu boji kohoutů. Žalobu podal proti hollywoodské hvězdě Jesus Llovera, na jehož pozemku k zabití pejska došlo.
07.09.2011 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Steven Seagal (91 článků)

Lékař Conrad Murray: Za zabití Jacksona dostal 4 roky, odsedí si ale jen 2 a možná i doma!

 
Překvapení se nekonalo! Conrad Murray (58), osobní lékař Michaela Jacksona (†50), byl v úterý za neúmyslné zabití zpěváka odsouzen na čtyři roky ve vězení. Jedná se o maximální možný trest. Kvůli přetíženosti věznic v Kalifornii se však výše trestu snižuje na polovinu. Murray si tak odsedí za zabití jednoho nejvýznamnějších zpěváků světa, kterému se přezdívalo král popu, jen dva roky. A možná i doma.
29.11.2011 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1652 článků) , Conrad Jackson (9 článků) , Michael Murray (102 článků)