Článek

Šéfka Soukromých pastí říká: Život jsem nakonec neprohrála

 
Každý někdy těžce hledal cesty z existencionálních průšvihů. Výjimkou jistě není ani šéfka TV Soukromých pastí, Tereza Kopáčová. Úspěšná ženská, která ve čtyřiceti porodila první dítě a donedávna tvrdila, že má mužský přístup k životu. Jaké vlastně byly či jsou Tereziny pasti, zrádné pastičky?
20.09.2011 05:15 |

podobné články

Podobné články

NEPORAZITELNÁ! Máma Bára ještě neprohrála! I když jí štvalo ticho

 
Barbora Špotáková se vrátila po mateřské dovolené zpátky k závodění a ukázala, že je ve formě. Jako maminka malého Janka ještě neprohrála! Dokonce se vyrovnala i s nepříliš působivým závěrem večera na Memoriálu Josefa Odložila.
10.06.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Špotáková (335 článků)

Starý muž se chytil do pasti na kance, zachraňovalo ho 14 hasičů

 
Pasti na divoká zvířata bývají zrádné a ohrozit mohou i lidi. O tom se přesvědčil také jeden starý muž z čínského města Chang-čou. Koncem minulého týdne se do jedné takové pasti chytil a zachraňovat ho muselo dokonce 14 hasičů.
29.11.2011 11:50 |

podobné články

Fergie přibírala kvůli roli a líbilo se jí to

 
Fergie musela přibrat pro svou roli ve filmu Nine skoro osm kilo a „kynutí“ se jí líbilo. „Dostat kila nahoru bylo snadné, legrace a já jsem to milovala,“ uvedla zpěvačka v interview pro noviny Scotland Daily Record. „Jedla jsem smažená jídla, všechno. A vůbec jsem necvičila. Nebála jsem se toho, nemyslela jsem na to. Byla to skvělá zkušenost.“ „Takhle jsem si užívala nejdéle od doby školy. Ala pak, když jsem začala cvičit, byl to těžký úkol dostat se zpátky na původní váhu. Trvalo to chvíli, než jsem se mentálně vrátila ke své rutině. Teď mám trenéra, který je skvělý a pomáhá mi udržet si motivaci.“ Zpěvačka se také svěřila, proč přestala užívat metadon, který může vyvolávat schizofrenii. „Jednu chvíli jsem si dokonce myslela, že po mně jde FBI. Řekla jsem si, že jestli projdu těmi dveřmi a nikdo tam není, je to drogou,“ vykládá zpěvačka. „Bože, byl to úplně jiný život. Jsem tak ráda, že minulost už je daleko. Stoprocentně jsem z toho venku.“
09.10.2009 07:30 |

podobné články

Pokuta 100 tisíc pro Dyka. Nechodil prý do práce!

 
Vojta Dyk (26) si zadělal na pořádný průšvih! Kašlání na pracovní povinnosti ho může stát pěkný balík peněz. Podle informací Blesku neplní závazky, které dal televizi Nova s propagováním nových dílů cyklu Soukromé pasti, ve kterých exceluje. „Odmítá chodit na akce a všechno je mu úplně jedno,“ řekl Blesku zdroj ze zákulisí Soukromých pastí. A to mu u televize Nova neprojde jen tak snadno. Hrozí mu pokuta sto tisíc korun.
19.08.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (706 článků)

Keller: Vláda ždímá střední vrstvy. A ty mají sypat do soukromých fondů

 
Snižovat náklady na pracovní sílu a přimět lidi, aby se pojišťovali u soukromých společností, jsou dvě hlavní priority Nečasovy vlády. Sociolog Jan Keller v komentáři pro deník Právo upozorňuje, že oba body programu si navzájem odporují. Při lacinější práci nezůstane lidem dost peněz na to, aby se pojišťovali u soukromých agentur.
29.07.2011 11:00 |

podobné články

LÁSKA POD LUPOU: Naše dítě jsem si přála, říká režisérka Kopáčová

 
Režisérka a producentka Tereza Kopáčová, jež stojí za projekty Soukromé pasti a nyní Nevinné lži, je už několik měsíců hrdou paní Vrabelovou. Za svého muže, architekta Jana, se provdala loni, tedy rok poté, co se jim narodila dcera Luisa. Manželé nyní dali nahlédnout do své lásky. Další články k tématu: Svatební cesta režisérky Kopáčové: bez muže, ale s opicemi, co kradou Houdová si v Pastech zahraje sebe samu. Je talent, říká šéfka Kopáčová MAKE-UP KLUB: Kornová představuje ovocné rty režisérky Kopáčové
26.02.2013 00:45 |

podobné články

Dukla si říká o poháry! Nekompromisně smetla Teplice!

 
Fotbalisté Dukly na úvod jarní část první ligy doma porazili Teplice 3:1 a vystřídali je na třetím místě tabulky. Dukla pošesté za sebou neprohrála a z toho pětkrát vyhrála, Severočeši naopak protáhli sérii bez vítězství na pět zápasů.
21.02.2014 22:25 |

podobné články

Navigátor varuje: Na lidech v dluhové pasti parazitují neseriózní společnosti

 
V roce 2013 požádalo o oddlužení 30 tisíc lidí a situace často zneužívají podezřelé společnosti. Množí se firmy parazitující na lidech, kteří se dostali do dluhové pasti[1]. Navigátor bezpečného úvěru varuje, že ačkoliv se tyto společnosti zaštiťují pomocí a poradenstvím, finanční situace dlužníků se nakonec jejich přispěním často zhorší.
16.07.2014 15:45 |

podobné články

Němcová: Souboj o místopředsedu jsem neprohrála, žádný se totiž nekonal

 
Článek v MF Dnes od Martina Vokáče ze dne 13. ledna 2014 přináší nepravdivé informace o regionálním sněmu ODS v kraji Vysočina. Proto je chci uvést na pravou míru.
13.01.2014 18:00 |

podobné články

Smutný osud velké hvězdy: Ivánkovi z Mrazíka zničilo život vězení, zemřel v eldéence

 
Na ruské filmové pohádce Mrazík vyrostlo několik generací a urostlý chasník Ivánek dodnes o Vánocích udivuje svou silou. Pohádka, jak už to bývá, měla šťastný konec. Ivánek si vzal Nastěnku a jedli, pili, hodovali... Život herce Eduarda Izotova (†66), který narcistického blonďáka ztvárnil, bohužel pohádkový nebyl. „Neznám tragičtější příběh, než ten jeho,“ svěřila se kdysi jeho první žena Inga Budkevič deníku Moskovskij Komsomolec. I Eduardův příběh ale začal jako pohádka. Začínající dvacetiletý herec si Ingu vzal v roce 1956. Byl to krásný, urostlý, mladý muž, který navíc hezky zpíval, role se tedy jen hrnuly. Až Ivánek ale z Eduarda v roce 1964 udělal skutečnou hvězdu: lidé ho poznávali na ulici, psali o něm i v Americe. Manželství s Ingou se počátkem 80. let rozpadlo a každý si našel nového partnera. Jednoho dne Eduarda i s jeho novou družkou Irinou zatkli milicionáři. Ukázalo se, že se pár pokoušel načerno vyměnit valuty a zlato za rubly. Chtěli si totiž postavit chatu a chyběly jim peníze. Za kolegu se tehdy postavilo mnoho herců, podepisovali petice, někteří v jeho prospěch vypovídali u soudu. Ten se ale nenechal obměkčit a Izotovovi dal v roce 1983 tři roky vězení. Navíc mu konfiskoval skoro veškerý majetek, auto i peníze. Populární herec nesl rozsudek těžko. „Hrdý, statný a kultivovaný krasavec se z ničeho nic změnil. Kriminál ho zlomil,“ vypráví Inga. „Vzpomínám si, jak jsem za ním přišla na návštěvu. Byl bledý, zvadlý, měl oteklé oči a na nic nereagoval. Jen krátce poté, co opustil brány vězení, Eduarda postihla mozková příhoda. To mu bylo padesát. Po nějaké době sice sehnal práci, nedokázal si ale zapamatovat texty, zapomínal slova. Brzy jej opět ranila mrtvice, celkem jich přežil šest a bohužel nezůstaly bez následků: špatně ovládal ruku, měl problémy s rovnováhou. Jednoho dne upadl a zlomil si nohu a od té doby už nikdy normálně nechodil. Nejprve jen kulhal, pak ale skončil na vozíku a nakonec už nevstával vůbec. Léta ve vězení nenarušila herci jen fyzické zdraví, ale i psychiku. Byl jak uzlíček nervů, často vybuchoval, nakonec ztrácel paměť a nepoznával ani svou dceru Veroniku. Stále více času trávil v nemocnici, rodina už se o něj nedokázala starat, a tak Eduard Izotov zůstal v léčebně dlouhodobě nemocných, kam ho blízcí chodili navštěvovat. „Vzplanul a shořel jako svíčka. Vždyť po propuštění z vězení se jeho život změnil v pomalé a tíživé uhasínání. Život zakončil v hrůze a šílenství. Kvůli čemu? Při pohřbu jsem se na něj podívala a v rakvi ležel cizí člověk. Duše ho opustila ještě dávno před smrtí,“ říká bývalá žena. Eduard zemřel 8. března 2003.
03.12.2011 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Eduard Izotov (2 články)

Beyonce se bála, že zůstane na ocet!

 
Zpěvačka Beyonce si myslela, že nikdy nenajde kluka. Teď už je naštěstí provdaná. Vloni si tajně vzala rappera Jay-Z. Proč se bála, že pana Pravého nepotká? Když byla Beyonce teenager, tvrdě pracovala. Nepotkala nikoho přiměřeně svému věku. To ji přimělo hodně pochybovat o tom, že najde pravou lásku. „Byly zde určité chvíle, když mi bylo 18, které mě přiměly k chmurným myšlenkám. Podívala jsem se z okna a viděla jsem holky, jak jdou na party se svým klukem. Jak můžu já někoho potkat? Nemohla jsem jen tak jít na rande a nikdo mě nevytáhl ven. Pracovala jsem moc tvrdě a nepotkávala jsem lidi věku jako já.“ „Ale teď jsem na tom skvěle. A navíc ještě moc šťastná, že jsem našla osobu, kterou jsem našla. Nevyměnila bych ho za nic na světě,“ prozradila zpěvačka v interview pro Britain´s Sunday Mirror. Na otázku ohledně miminka odpověděla: „Jsem ambiciozní žena, když něco dělám, pracuji tvrdě. Když někoho miluji, miluji se vším všudy. Ale jsem loajální. Chci spoustu dětí, ale na seznamu před nimi je ještě několik věcí, které chci stihnout.“
07.07.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Vaculík ÚPLNĚ NAHÝ: To je mužné tělo! Víc uvidíte v Soukromých pastech!

 
Partnerskou krizi s překvapivým koncem prožije v neděli herec Lukáš Vaculík v druhém příběhu cyklu Soukromé pasti 2. Díl s názvem Manželství nebo život odvysílá TV Nova ve 20 hodin, agentuře Mediafax to sdělila Eva Božoňová z tiskového oddělení TV Nova.
16.09.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vaculík (176 článků) , Lukáš Vaculík (175 článků)

Chelsea na turné ještě neprohrála. A už má první trofej

 
Chelsea zvítězila ve World Football Challenge
27.07.2009 14:40 |

podobné články

Ze Sparty spadla deka. S novými kouči ještě neprohrála

 
Hokejisté Sparty si připsali třetí vítězství v řadě
14.11.2009 11:20 |

podobné články

Vítkovice se dotáhly na čelo. Sparta znovu neprohrála

 
Vítkovice - Zlín 3:1, Pardubice - Č.Budějovice 2:4
17.11.2009 20:35 |

podobné články

Bolt v sukních? Šestnáctiletá sprinterka ještě v životě neprohrála

 
Britská atletka Jodie Williamsová se chystá obhajovat svou neporazitelnost proti o tři roky starším soupeřkám.
20.07.2010 18:40 |

podobné články

Teplický kouč Plíšek: Bylo to vydřené vítězství

 
Parta ze Stínadel v lize neprohrála už pět zápasů v řadě a strmě stoupá tabulkou. "Proti Hradci jsme ale měli velké štěstí," přiznal bez okolků lodivod Plíšek.
23.10.2010 10:35 |

podobné články

Reprezentace odletěla do Osla k souboji s Nory. S těmi ještě nikdy neprohrála

 
Národní fotbalový tým České republiky v úterý kolem desáté hodiny dopolední odcestoval speciálem ze starého ruzyňského letiště do Osla, kde se ve středu večer utká v přátelském střetnutí s domácím celkem Norska.
09.08.2011 14:25 |

podobné články

Basketbalistky čeká Francie. V roli outsidera cítí šanci

 
České basketbalistky se dnes pokusí poprvé v historii postoupit do semifinále olympijského turnaje. Po pátém místě z Atén a sedmém místě z Pekingu mají šanci na historický úspěch, v cestě jim však stojí favorizovaná Francie, která v Londýně ještě neprohrála a s českým výběrem má výrazně kladnou bilanci: od roku 2007 vyhrála všech pět vzájemných duelů.
07.08.2012 10:50 |

podobné články