Článek

Šéfka euromise míří do Prahy. Představí ekologicky šetrný plán obnovy. Babiš doplnil...

 
Nejpozději v pondělí bude dokončeno hodnocení českého plánu obnovy. Na jeho základě dostane Česko z mimořádného pandemického fondu přibližně 180 miliard korun. Předsedkyně Ursula von der Leyenová se v té souvislosti chystá v pondělí do Prahy. Píše to ČTK.
16.07.2021 17:55 |

podobné články

Podobné články

Šéfka Evropské komise je v Praze: Češi, zde je 180 miliard!

 
Česko dostane z mimořádného fondu obnovy Evropské unie 180 miliard korun! Národní plán obnovy včera schválila Evropská komise a její šéfka Ursula von der Leyenová (62) tak rovnou s dobrými zprávami zavítala do Prahy. První peníze by Česko mohlo dostat už v září.
20.07.2021 12:15 |

podobné články

Česko odevzdalo EU svůj plán rozdělení peněz z mimořádného fondu obnovy

 
Česká republika odeslala Evropské komisi (EK) národní plán obnovy, na jehož základě může země čerpat přes 180 miliard Kč z mimořádného fondu obnovy.
02.06.2021 14:05 |

podobné články

Evropská komise kývla na český plán obnovy. 180 miliard „visí“ na ochraně před střetem zájmů

 
Evropská komise dnes schválila český národní plán obnovy, který Česku otevře cestu ke 180 miliardám korun dotací z mimořádného krizového fondu Evropské unie. Plán podle komise splňuje stanovená ekologická či digitální kritéria. České úřady však budou muset důsledně předcházet možným střetům zájmů veřejných činitelů, aby země mohla inkasovat všechny peníze. Ve střetu zájmů je přitom podle dřívějších letošních závěrů auditu komise premiér Andrej Babiš. První finance by do Prahy mohly přijít v září, pokud českou investiční strategii definitivně odsouhlasí členské státy.
19.07.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22538 článků)

Švihlíková v ČT: Plán obnovy? Dobývači renty zablikali ušima. Nejnebezpečnější lidé? Ti za oponou, někoho sponzorují

 
Evropská komise schválila Česku plán obnovy. Příslib 180 miliard korun nám přijela osobně předat šéfka Komise Ursula von der Leyenová. Má to však jeden háček, aby stát dostal celou částku, musejí úřady zabránit střetu zájmů. „Dobývači renty už hledají možnosti, jak si vytvářet pravidla sobě na míru, považuji to za strašně nebezpečné pro demokracii,“ sdělila v Interview ČT24 v obavách ekonomka Ilona Švihlíková, že mohou přijít nebezpečné legislativní změny.
19.07.2021 20:15 |

podobné články

Přístup na Šumavě je velice šetrný, hájí se ministr Chalupa

 
Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa si stojí za tím, že kácení v šumavské lokalitě Na Ztraceném je velice šetrný. Odmítl tím kritiku ze strany ekologů či občanských sdružení. Kácení prý není motivované ekonomickými zájmy už jen proto, že stromy nechávají ležet na místě.
26.06.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků)

Stop nadměrnému pocení!

 
Monodermá Idrosi XL zastaví pocení a je šetrný k pokožce. Mít v létě hebké a suché podpaží už nemusí být pouhý sen. Přichází opravdu účinný a klinickými studiemi prověřený antiperspirant, který je dostatečně silný, aby zabránil pocení, ale zároveň šetrný, aby nedráždil jemnou pokožku podpaží.
16.04.2013 00:05 |

podobné články

Sekerník Donald Trump: Zkrouhne peníze na zbraně Ukrajině. A poukázky na jídlo chudým v USA

 
Lidové rčení „šetrný jako Skot“ se možná brzy změní na „šetrný jako Donald Trump“. Jak naznačuje jeho návrh rozpočtu pro rok 2018, Spojené státy plánují rozsáhlé škrty. „Doplatit“ by na to měla celá řada spojenců po celém světě.
22.05.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5737 článků)

Zelení: Sobotní sjezd? Předvolební vyjednávání a plán obnovy Česka

 
Piráti a STAN odmítli nabídnutou spolupráci Strany zelených. Zelení budou další postup řešit na sobotním sjezdu, kde také představí plán obnovy Česka.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Langšádlová (TOP 09): Je zásadní, kam budou mířit finance z Národního plánu obnovy

 
Poslanecká sněmovna dnes začala projednávat Národní plán obnovy. Ten má rozdělovat peníze z Evropské unie určené na investice do obnovy státu po pandemii koronaviru. Zásadní není pouze výše těchto výdajů, ale také jejich rozdělení do konkrétních investic.
26.03.2021 19:25 |

podobné články

Piráti a Starostové: Vláda selhává v přípravě Národního plánu obnovy, který má odevzdat již za měsíc

 
Poslanecká sněmovna nedokončila projednávání Národního plánu obnovy na mimořádné schůzi. Plán je základním dokumentem pro čerpání až 180 miliard Kč z evropského Fondu obnovy.
29.03.2021 10:30 |

podobné články

EK schválí český plán obnovy, von der Leyenová v pondělí dorazí do Prahy

 
Evropská komise nejpozději v pondělí dokončí hodnocení českého plánu obnovy, na jehož základě dostane Česko z mimořádného pandemického fondu přibližně 180 miliard korun. ČTK to sdělily zdroje z unijní exekutivy, podle nichž se předsedkyně komise Ursula von der Leyenová chystá v pondělí do Prahy, kde bude prezentovat schválený plán.
17.07.2021 07:25 |

podobné články

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Rejmont (TOP 09): Marshallův plán v Evropě a znárodňovací zákony u nás

 
Marshallův plán, oficiálně Plán evropské obnovy, byl přijat Kongresem USA před 70 lety, 3. dubna 1948, s cílem organizovaně zabezpečit americkou pomoc poválečné Evropě. Země "Východního bloku" nabídku bohužel odmítly, plán byl tak omezen jen na západní Evropu.
05.04.2018 22:00 |

podobné články

Rada vlády řešila Národní plán obnovy v oblasti vědy a výzkumu

 
V pátek 4. září proběhlo ve Strakově akademii pravidelné zasedání Rady vlády pro výzkum, vývoj a inovace. Hlavními tématy jednání byly Inovační strategie ČR 2019-2030, Podpora výzkumu, vývoje a inovací v rámci hospodářské strategie (Národní plán obnovy) a Návrh rozpočtu na VaVaI na roky 2021-2023.
07.09.2020 12:55 |

podobné články

Tripartita řešila aktuální epidemiologickou situaci nebo Národní plán obnovy

 
Zástupci vlády, odborů a zaměstnavatelů se v pondělí 22. února 2021 sešli prostřednictvím videokonference na jednání tripartity. Sociální partneři diskutovali programy určené na pomoc zaměstnancům a zaměstnavatelům, čerpání z fondů EU, stav digitalizace a vývoj eGovernmentu, Národní plán obnovy nebo dopady Zelené dohody pro Evropu.
22.02.2021 15:00 |

podobné články

Národní plán obnovy? Sbírka nápadů bez jasného cíle, myslí si senátoři

 
Národní plán obnovy, který má být podkladem pro čerpání peněz z nového fondu EU, je podle senátorů sbírkou nápadů bez jasného zacílení. Senát se k němu postaví kriticky. Novinářům to dnes řekli předseda senátního evropského výboru Mikuláš Bek (za STAN) a předseda senátorů ODS a TOP 09 Zdeněk Nytra.
17.03.2021 11:25 |

podobné články

Vláda dnes projedná Národní plán obnovy i koronavirovou agendu

 
Národní plán obnovy s investicemi za zhruba 200 miliard korun projedná dnes vláda ANO a ČSSD. Nad rámec řádného programu se ministři budou zabývat i koronavirovou agendou. Projednat by měli například návrh, aby se limit pro sportování uvnitř zvýšil na třicet lidí, případně pravidla pro testování ve školách v přírodě.
17.05.2021 06:35 |

podobné články

Hospodářská komora: Národní plán obnovy nedostatečně zohledňuje připomínky podnikatelské veřejnosti

 
Národní plán obnovy, kterým chce Evropská unie v příštích letech pomoci ekonomikám členských zemí z koronavirové krize, dnes vláda projednává bez vypořádání většiny připomínek Hospodářské komory.
18.05.2021 08:35 |

podobné články

Vláda schválila Národní plán obnovy

 
Národní plán obnovy (NPO), ve kterém chce stát investovat zhruba 200 miliard korun, dnes schválila vláda. Na  twitteru  o tom informoval ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.
18.05.2021 09:10 |

podobné články