Článek

Šéf Rozumných Hannig: Jedině švejkovina nás zachrání před katastrofou. Ať si Západ dělá bláznivé experimenty, ale bez nás

 
ROZHOVOR „My máme tuhý kořínek. A pokud si Západ chce zaexperimentovat se všemi těmi orwellovskými atributy, ať si to zkusí. ALE BEZ NÁS. Čím dříve se EU rozpadne, tím lépe pro Evropu,“ myslí si Petr Hannig, předseda Rozumných. „Jedině švejkovina nás zachrání před katastrofou. Náš národ není na hrdinství stavěn. Byl, to ano, v době husitské, jenže to skončilo tak jako vždycky – bratrovražednými Lipany. Nikdy nebyla doba, kdy Češi, Moravané a Slezané byli na pokraji vyhynutí. Byli jsme před Rakouskem, byli jsme i po něm. Byli jsme před EU, budeme i po ní,“ je přesvědčen.
10.07.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hannig (43 článků)
Podobné články

Hannig vzpomíná na rozchod s Bobošíkovou: Slepice se vypouštěly i na Merkelovou

 
ROZHOVOR Skladatel, producent, hudební vydavatel a předseda Strany zdravého rozumu Petr Hannig kandiduje do Senátu v Praze 9. Jeho strana byla v minulosti spojována hlavně s bývalou europoslankyní Janou Bobošíkovou. Proč se ale Hannig s ní nakonec politicky rozešel? „Ona si našla Janu Volfovou, bývalou zkušenou členku ČSSD a začalo se bojovat proti všemu – slepice se vypouštěly i na Angelu Merkelovou. Toto se mi hrubě nelíbilo,“ vysvětlil Hannig kromě jiného v rozhovoru ParlamentníchListů.cz.
25.08.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2773 článků) , Jana Bobošíková (717 článků)

My komunisté udáváme kurs, ostatní jen vykrádají náš skvělý program, ohromil kandidát pražskou debatu. Hannig se chce inspirovat v Singapuru a trestat

 
Český rozhlas uspořádal debatu pro kandidáty na pražského primátora. Ve studiu se sešlo osm mužů a předháněli se, kdo toho nabídne voličům víc, co pro ně zařídí, a přemýšleli nad tím, jak Praha vypadala před 30 lety a jak bude vypadat za 30 let. Jaromír Petelík (KSČM) zdůrazňoval, že komunisté tady už 30 let udávají směr a ostatní strany jen vykrádají jejich program. Kandidát hnutí ANO na primátora Petr Stuchlík sliboval, že opraví či postaví 250 sportovišť. Lídr Rozumných Petr Hannig promluvil o migrantech...
01.10.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hannig (43 článků)

Otevíráte Pandořinu skříňku, skončí to jak s BLM! Hannig varuje před odsouzením zásahu v Uherském Hradišti

 
Drsný zásah městské policie v Uherském Hradišti proti muži, který porušoval vládní protiepidemická opatření tím, že na obličeji neměl roušku, vzbudil silné pobouření u lidí na sociálních sítích i u mnohých politiků. Zásah, kterému přihlížel plačící tříletý synek muže, u mnoha z nich nenachází žádné zastání. Výjimkou je však předseda Rozumných Petr Hannig; ten naopak varuje, že pokud nepodpoříme policii, tak otevíráme Pandořinu skřínku a vše může skončit jako v Seattlu s Black Lives Matter.
13.03.2021 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hannig (43 článků) , Matter Matter (138 článků)

Rozumní: Petr Hannig má podpisy. Půjde do prezidentských voleb

 
Prezidentský kandidát Rozumných Mgr. Petr Hannig ve středu 25. října v 16.45h podal na Ministerstvu vnitra 20 podpisů poslanců potřebných k registraci do prezidentské volby. Je tedy oficiálním kandidátem, který se volby hlavy státu může zúčastnit.
26.10.2017 12:55 |

podobné články

Hannig: Měli bychom být hrdí na to, že jsme Češi

 
Předseda Rozumných a kandidát na prezidenta republiky Mgr. Petr Hannig se zúčastnil slavnostního aktu k 28. říjnu u Národního památníku na Vítkově.
28.10.2017 16:00 |

podobné články

Česká republika může být bezpečným ostrovem uprostřed všelijakých nebezpečných vln, míní Petr Hannig

 
Jedním z dalších hostů pořadu XTalk na televizi XTV Luboše Xavera Veselého byl Petr Hannig. Zpěvák, skladatel, producent, hudební vydavatel a pak také předseda Rozumných, kteří v letošních volbách kandidují do Sněmovny v Alianci pro budoucnost s předsedou Pavlem Sehnalem.
01.09.2021 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hannig (43 článků) , Luboš Veselý (599 článků)

Hannig má dostatek podpisů poslanců pro kandidaturu na Hrad

 
Hudebník a šéf strany Rozumní Petr Hannig má k dispozici 20 poslaneckých podpisů pro kandidaturu na prezidenta. Podpisy ve středu odevzdal na Ministerstvo vnitra. Hannig to dnes řekl ČTK. Podporu podle svých slov získal od končících i nových poslanců z několika politických stran.
26.10.2017 12:25 |

podobné články

Hannig slavil s hvězdami rakovině natruc

 
Skladatel, producent, muzikant a politik Petr Hannig oslavil 65. narozeniny. Před sedmi lety, kdy mu lékaři diagnostikovali rakovinu prostaty, oslavenec ani nedoufal, že se tohoto věku vůbec dožije. „Prognózy byly moc špatné,“ přiznal Hannig. „Mám za sebou tři operace, teď to vypadá, že jsem v pořádku, ale nechci nic zakřiknout. Jsem věřící, takže říkám, že je to v božích rukou,“ dodal skladatel.
22.01.2011 13:10 |

podobné články

FNUSA-ICRC: Experimenty vědců v Brně daly naději pacientům s Huntingtonovou nemocí

 
Tým vědců v čele s Janem Chrastinou a Romanem Liščákem koncem minulého týdne ukončil na půdě brněnské Veterinární a farmaceutické univerzity dvoutýdenní experimenty, které se do budoucna mohou stát nadějí pro pacienty s Huntingtonovou chorobou. Podle odborníků byly experimenty úspěšné, jejich další testování bude pokračovat na podzim.
14.08.2017 09:55 |

podobné články

Žádné nošení šátků v Česku, do Afriky poslat armádu a zakázat obcím přijímat migranty. Petr Hannig si vyšlápl do dalších voleb

 
Neúspěšný prezidentský kandidát Petr Hannig se pokoušel už osmkrát vstoupit do Senátu a osmkrát pohořel. Zkouší to i podeváté. V Rozstřelu na serveru iDnes.cz popsal, co ho pudí k tomu, aby to zkoušel znovu a znovu. Hannig zmínil amerického miliardáře George Sorose i české miliardáře, kteří údajně vědí, že by jim nedal „desátek", tak ho nepodporují. Tvrdě se vymezil proti migrantům. Chtěl by prý prosadit zákon proti přijímání migrantů v českých a moravských městech.
31.08.2018 21:15 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (255 článků) , Petr Hannig (43 článků)

Petr Hannig: Zemana může v prezidentské volbě porazit fakticky jedině...

 
ROZHOVOR "Miloše Zemana může porazit fakticky jedině samostatný kandidát ANO. Neboť voliči obou subjektů jsou totožní," myslí si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Petr Hannig, předseda Strany zdravého rozumu. "Bohužel Andrej Babiš, pokud usoudí, že už Miloše Zemana nepotřebuje, nebude mít nejmenší skrupule ho podrazit formou postavení vlastního kandidáta Martina Stropnického. Což po přesvědčivě vyhraných parlamentních volbách zřejmě udělá. Pokud bude výsledek ANO takový, že bude prezidenta po povolebním vyjednávání potřebovat, to znamená ne oslnivý, samostatného kandidáta nepostaví," vysvětlil.
01.03.2017 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23193 článků) , Martin Stropnický (1820 článků) , Miloš Zeman (26013 článků)

Šéf ODS Fiala: Putin není démon, ale nemůže si dělat na Ukrajině, co chce. Slabý Západ je horší než chybující Západ

 
ROZHOVOR. Slabý Západ je podle předsedy ODS Petra Fialy horší než chybující Západ. I když na rozdíl od kritiků politiky Ruské federace nepovažuje ruského prezidenta Vladimira Putina za démona, je podle něj v zájmu západních demokracií, mezi něž patříme, vynutit si dodržení mezinárodního řádu. „Ukáže-li Západ slabost v této věci, povzbudí to nepřátele všude ve světě,“ varuje profesor Petr Fiala v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
04.09.2014 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3669 článků) , Petr Fiala (2059 článků)

Tito lidé budou mezi prvními ukamenovanými, ale to Dienstbierům nedochází. EU je pro nás ohrožení a Západ se stal v mnohém zkaženější. Musíme přežít, říká Petr Mach

 
ROZHOVOR Předseda Svobodných a europoslanec Petr Mach je pro spořádané vystoupení z EU co nejdřív, než se to začne hroutit samo. „Západ v mnoha ohledech měl lepší kulturu a zákony, my jsme byli zdevastováni komunismem, ale v jiných ohledech byl Západ naopak zkaženější. Západ byl napaden rakovinou kulturního marxismu,“ říká o našem „návratu na Západ“ Mach.
28.09.2016 11:10 |

podobné články

Těhotná Kim Kardashian oznámila pohlaví svého druhého dítěte! Bude to holka nebo kluk?

 
Kanye West a Kim Kardashian zveřejnili na Twitteru pohlaví svého druhého dítěte. Malá holčička North West (Sever Západ) už sourozence netrpělivě očekává. Bude to South West (Jih Západ)? Nebo East West (Východ Západ)? Nebo snad West West (Západ Západ)?
22.06.2015 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (562 článků) , Kim Kardashian (1379 článků) , North West (23 článků)

Hannig (Rozumní): Chceme pomoci lidem, kteří upadli do dluhové pasti

 
Návrh Rozumných na oddlužení vyděsil parlamentní strany. Honem předkládají vlastní alternativní návrhy. ČSSD ukradla myšlenku doslova za bílého dne, ale pořádně, po "socansku", ji zpotvořila. A opičí se i Horáček.
15.09.2017 05:35 |

podobné články

Zachrání nás lesby. Džamila Stehlíková za více dětí. Umělým oplodněním

 
Lesbické páry nemají přístup k asistované reprodukci, dle zákona totiž potřebují souhlas muže. Členka pro sexuální menšiny Rady vlády Džamila Stehlíková to ovšem považuje za protiústavní. S tím ovšem nesouhlasí předsedkyně Aliance pro rodinu Jana Jochová. Nemyslí si též, že toto zachrání demografický problém České republiky. „Zachrání!“ trvala si na svém členka vládního výboru.
01.06.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Džamila Stehlíková (93 článků)

Hannig (Rozumní): Nevděk vládne světem v kterékoliv době

 
Projev předsedy Rozumných Mgr. Petr Hanniga k 28. říjnu
26.10.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hannig (43 článků)

Hannig (Rozumní): Jazykový zákon. Projev k 101. výročí založení ČSR

 
Byl jsem pozván (jako bývalý prezidentský kandidát a předseda Rozumných), abych dne 26. 10. v Táboře promluvil na demonstraci k 101. výročí založení ČSR. K cca 500 účastníků demonstrace jsem promluvil tato slova:
28.10.2019 18:55 |

podobné články

Hannig (Rozumní): Jazykový zákon. Projev k 101. výročí založení ČSR

 
Byl jsem pozván (jako bývalý prezidentský kandidát a předseda Rozumných), abych dne 26. 10. v Táboře promluvil na demonstraci k 101. výročí založení ČSR. K cca 500 účastníků demonstrace jsem promluvil tato slova:
29.10.2019 00:00 |

podobné články