Článek

Šéf Českých drah Žaluda: Utrácí desítky milionů!

 
Česká republika stojí na kraji obřího skandálu za desítky milionů! Blesk získal autentický dokument, který usvědčuje vedení Českých drah z naprosté ztráty soudnosti. Výdaje na marketing pro rok 2008 tohoto ztrátového státního gigantu spíš připomínají účty ruského miliardáře...
28.07.2009 05:15 |

podobné články

Podobné články

V korupční aféře figurují šéfové Českých drah Žaluda a ČEZ Beneš

 
V korupční aféře, která stála za pádem vlády, údajně figurují generální ředitel energetické společnosti ČEZ Daniel Beneš a šéf Českých drah Petr Žaluda. Se spolupracovnicí bývalého premiéra Janou Nagyovou telefonicky hovořili o možných postech pro rebelující poslance. Vyplývá to z obvinění Nagyové a dalších čtyř politiků, které na webu zveřejnil  deník E15 . Podle Českých drah Žaluda nijak nepochybil. 
18.06.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1561 článků) , Jana Nagyová (1554 článků)

Pokud šéf ČD Žaluda přijde o místo, dostane ODSTUPNÉ 12 MILIONŮ korun!

 
Šéf Českých drah Petr Žaluda přijde údajně o své místo. A to nedlouho potom, co z čela Českých energetických závodů odešel další vlivný manažer, Martin Roman. Napsaly to Hospodářské noviny, podle kterých není vyloučené, že Petr Žaluda skončí ve funkci generálního ředitele Českých drah už příští týden.
03.11.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (304 článků)

Žaluda uhájil svou pozici v čele Českých drah na dalších pět let

 
Předsedou představenstva Českých drah bude v dalších pěti letech nadále generální ředitel společnosti Petr Žaluda (46). Jednomyslně o tom dnes rozhodla dozorčí rada společnosti. Řekl to mluvčí ČD Petr Šťáhlavský. Žaluda pro volbu neměl protikandidáta. 
29.01.2013 11:05 |

podobné články

Nehorázné odstupné! Odvolaný šéf Českých drah Žaluda dostane zlatý padák 12 milionů!

 
Kvalita služeb Českých drah má mezi lidmi rozporuplnou pověst. Jedni s vlaky ČD jezdí rádi, druzí přísahají, že do nich už nikdy nesednou. Vlakem však zřejmě už nebude muset jezdit ani bývalý šéf tohoto obřího státního podniku Petr Žaluda. Dostane totiž odstupné ve výši 24 svých platů, tedy 12 milionů korun.
31.07.2013 19:20 |

podobné články

Na šéfa Českých drah prší zlato: Žaluda bude brát 15 milionů!

 
Tak šéf Českých drah Petr Žaluda (46) si konečně nebude muset stěžovat na svůj bídný plat půl milionu měsíčně. Podle nových pravidel si přijde až na 15 milionů ročně. Každý den v práci si tak vydělá 60 tisíc!
20.08.2012 20:25 |

podobné články

Dozorčí rada odvolala celé představenstvo Českých drah včetně Žaludy

 
Dozorčí rada Českých drah dnes odvolala celé čtyřčlenné představenstvo železniční firmy včetně jeho předsedy Petra Žaludy. Žaluda to po jednání rady řekl novinářům. Podle něj nebyla rada spokojena s hospodařením společnosti. Zda Žaluda zůstane generálním ředitelem drah, rozhodne nové představenstvo.
30.07.2013 18:05 |

podobné články

Dozorčí rada odvolala představenstvo Českých drah v čele se šéfem Žaludou

 
Dozorčí rada Českých drah dnes odvolala celé čtyřčlenné představenstvo železniční firmy včetně jeho předsedy Petra Žaludy. Žaluda to po jednání rady řekl novinářům. Podle něj nebyla rada spokojena s hospodařením společnosti. Zda Žaluda zůstane generálním ředitelem drah, rozhodne nové představenstvo. 
30.07.2013 18:10 |

podobné články

Šéf drah se s tím nemaže: Utratil už víc než 20 milionů!

 
Šéf státních Českých drah Petr Žaluda dráždí, koho může! V době ekonomické krize, kdy se dráhy chystají propustit až 400 lidí, se Žaluda chlubí svým bohatstvím a rozmařilým životem.
04.12.2009 05:05 |

podobné články

Ředitel ČD Cargo Slamečka skončil ve funkci. Šel po něm šéf drah Žaluda

 
Bývalý ministr dopravy Gustav Slamečka končí ve funkci ředitele společnosti ČD Cargo. O Slamečkův konec usiloval šéf Českých drah Petr Žaluda.
02.10.2012 13:05 |

podobné články

Žaluda v čele Českých drah skončil, nahradil ho Dalibor Zelený

 
Jen několik hodin poté, co dozorčí rada Českých drah v úterý jmenovala nové představenstvo společnosti, skončil ve funkci generálního ředitele firmy Petr Žaluda. Odvolalo ho právě nově jmenované představenstvo. Místo něj bude dráhy řídit jejich někdejší šéf Dalibor Zelený.
30.07.2013 22:15 |

podobné články

Exředitel Českých drah Žaluda vypovídal v kauze exposlanců

 
Odvolaný šéf Českých drah Petr Žaluda dnes vypovídal na policii jako svědek v kauze údajného podplacení trojice exposlanců ODS. Obsah svého výslechu odmítl komentovat. Podle informací ČTK čelil dotazům mimo jiné na odposlechy, v nichž figuruje.
06.08.2013 14:30 |

podobné články

Petr Žaluda z Českých drah: Provokuje na stránkách módního časopisu

 
Šéf drah Petr Žaluda svou image luxusního bosse managementu dovádí k naprosté dokonalosti, jež začíná přesahovat do virtuálních sfér. Posledním kouskem tohoto sofistikovaně dokonalého playboye je pózování na stranách fashion story světového magazínu Harper´s Bazar.
19.08.2009 13:05 |

podobné články

Žaluda zůstává ředitelem Českých drah

 
Generální ředitel Českých drah Petr Žaluda zůstává ve své funkci. Média sice spekulovala o jeho nahrazení exředitelem vítkovických železáren Vladimírem Bailem nebo bývalým ministrem dopravy Radkem Šmerdou, ale zdroj z dozorčí rady po jejím jednání serveru Týden.cz potvrdil, že se o této možnosti nejednalo.
09.11.2011 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (204 článků)

Anonym, který trápí Svobodu, vyhrožuje i šéfovi drah

 
Generální ředitel Českých drah Petr Žaluda se stal již třetím terčem neznámého anonyma, který je autorem řady výhružných SMS zpráv adresovaných krom Žaluda i pražskému primátorovi Bohuslavu Svobodovi a radní Alexandře Udženija (oba ODS).
06.05.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (585 článků) , Petr Svoboda (576 článků) , Petr Svoboda (585 článků)

Šéf českých drah a milovník přepychu: Loučí se s půlmilionovým platem i postem ředitele!

 
Přežil osm ministrů, ten devátý, z úřednické vlády, mu ale možná zabil poslední hřebíček do pomyslné rakvičky. Šéf Českých drah a milovník luxusu Petr Žaluda, jehož jméno se objevilo i v souvislosti s kauzou Nagyová, končí v představenstvu státního podniku a loučí se i s půlmilionovým platem a postem ředitele! Nahradí ho bývalý šéf ČD Dalibor Zelený.
30.07.2013 13:45 |

podobné články

Představenstvo Českých drah padlo včetně Žaludy

 
Dozorčí rada Českých drah v úterý odvolala všechny čtyři členy představenstva včetně předsedy Petra Žaludy, večer pak zvolila nové, tříčlenné představenstvo. Zda Žaluda zůstane generálním ředitelem drah, rozhodne nové představenstvo.
30.07.2013 17:35 |

podobné články

Žaluda pro Blesk.cz: Pocházím z obyčejné rodiny

 
Šéf Českých drah Petr Žaluda (40) propůjčil tvář módnímu časopisu Harper´s Bazar. Tím rozhněval čtenáře Blesk.cz, kteří ho v diskuzi podrobili zdrcující kritice. Požádali jsme ho, aby se k celé věci vyjádřil. Zveřejňujeme celé jeho prohlášení...
19.08.2009 18:05 |

podobné články

Slamečka žádá trest pro Duška. Zuří i šéf ČD Žaluda

 
Ministr dopravy Gustáv Slamečka a generální ředitel Českých drah Petr Žaluda si nenechali líbit útoky odboráře Duška.
08.03.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Gustáv Slamečka (25 článků)

Žaluda dostal zlatý padák! Podívejte se, kdo se taky při vyhazovu napakoval

 
Milionový přepych na věčné časy a nikdy jinak. Odvolaný šéf Český drah Petr Žaluda umí žít. Půlmilionový plat člověka naučí! Značkový opasek si však nebude muset utahovat ani po vyhazovu. Dostane totiž zlatý padák v hodnotě 12 milionů!
31.07.2013 12:40 |

podobné články