Článek

Seděl za vraždu, teď je podezřelý ze zneužití nevlastní dcery (10): Choť Lucie z Výměny se brání

 
Opět má velmi nepříjemné oplétačky se zákonem. Ale tentokrát věří, že z toho vyjde s čistým štítem. Policie prověřuje trestní kauzu údajného zneužívání desetileté dcery Lucie Navrátilové z Výměny manželek. Matka osmi dětí z toho obviňuje manžela Michala Navrátila. Jde o skutečnost, nebo komplot kvůli rozvodu? „Dceru naočkovala, aby proti mně vypovídala, ale nic jsem neudělal,“ řekl eXtra.cz Michal s tím, že podle něj i kriminalisté musejí mít silné pochybnosti o tom, že se skutek opravdu stal.
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Matka osmi dětí Lucie z Výměny: S klientem šla za mobil za korunu, tvrdí její choť Michal

 
Jsou stále ještě manželé, nenávidějí se a asi i se pořád ještě milují. Lucie Navrátilová, matka osmi dětí z Výměny manželek, kde se neprokázala zrovna nejsympatičtějšími hygienickými návyky a znalostmi vaření houskových knedlíků, osočuje manžela Michala Navrátila ze zneužití dcery. Ten to popírá a tvrdí: „Teď jde do vězení, i když si na peněžitý trest krásně mohla vydělat nejstarším povoláním jako vždycky.“ A eXtra.cz popisuje dárečky, které si jeho paní jako společnice nosila domů.
22.04.2023 05:10 |

podobné články

Ze špindíry Lucie z Výměny manželek je paní vrahová: Obří svatební ostuda a kritika nevěsty

 
Není to tak dávno, kdy diváky Výměny manželek doslova šokovala rodina Lucie, která má čtyři děti ve vlastní péči a další čtyři jí vzali. Náhradní maminka byla zděšena z absence hygienických návyků dětí a z naprostého chaosu ohledně výchovy. Po skončení Výměny manželek se Lucie, lidmi přezdívaná „špindíra“, rozešla se svým partnerem z reality show a nabrnkla si usvědčeného vraha Michala, kterého si nyní vzala. Nebyla by to patrně Lucie, kdyby její svatbu neprovázel pořádný trapas a obrovská kritika veřejnosti.
02.03.2021 12:26 |

podobné články

Lucie z Výměny už je v base: Máma osmi dětí plakala po muži, kterého obviňuje ze zneužití dcery

 
Spadla klec. Lucie Navrátilová z reality show Výměna manželek, která se nechvalně proslavila houskovými knedlíky a hygienou, v pátek před 16. hodinou nastoupila do ruzyňské věznice. Soud ji za rok nezaplacenou pokutu 5 tisíc poslal do chládku na padesát dní. Redakce eXtra.cz byla u jejích posledních chvil na svobodě. O čem mluvila a proč místo stesku po dětech víc plakala kvůli manželovi, kterého přitom obvinila ze zneužití desetileté dcery?
29.04.2023 09:20 |

podobné články

Horor u paní vrahové z Výměny: Pekelná scéna u Lucie a Michala, děti ječely hrůzou

 
U Lucie Navrátilové z Výměny manželek a jejího muže Michala Navrátila, který seděl za vraždu, je opět živo. Poté, co se sotva před čtrnácti dny objevila na TikToku v záběru streamu s monoklem, teď po stejné sociální síti koluje audio, ze kterého vstávají vlasy hrůzou.
20.01.2022 15:40 |

podobné články

Peklo u paní vrahové z Výměny: Svazování, noc v kočárkárně a odebrání dětí

 
U Lucie Navrátilové z Výměny manželek a jejího muže Michala Navrátila, který seděl za vraždu, to vře. Poté, co se na TikToku objevilo děsivé audio z jejich domácnosti, se sama Lucie svěřila se šokujícími podrobnostmi divoké noci 
21.01.2022 13:55 |

podobné články

Nevlastní táta, bratr, nebo nevlastní bratr? Vystresovaná dívenka (12) netuší, s kým má dítě

 
Táňa Lučišinová je dvanáctiletá dívenka, která by si ve svém věku měla hrát s panenkami a běhat venku s kamarády. Místo toho v šílené ukrajinské show zjišťuje, kdo je otcem jejího malého dítěte. Nejhorší na celém případu je to, že možností je hned několik. Otcem může být buď bratr, nevlastní bratr, nebo nevlastní otec. Podle testů DNA se dozví výsledek, ale trauma, které má, jí už nikdo z hlavy nevymaže.
25.10.2017 17:00 |

podobné články

Děsivá slova Lucie z Výměny manželek o týrání postižené dcery: Nemohl ji utišit, tak jí jednu vpálil

 
Lucie po Výměně manželek zažívala skutečně krušné chvíle. Široká veřejnost jí hlavně vyčítala výchovu dětí a celkový přístup k rodině a domácnosti. Nikdo z nich však netušil, čím vším si Lucie musela procházet. Její bývalý přítel Petr sice vydělával pěkné peníze, ale většinu z nich dle slov Lucie utratil za alkohol a drogy. V rozhovoru pro eXtra.cz se Lucie svěřila s tím, že Petr dokonce týral jejich postiženou dcerku.
09.04.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Široká (1 článek)

Zděšení diváci Výměny litují zanedbaných dětí špindíry Lucie: Ta se chystá na deváté

 
První Výměna manželek roku 2021 zařídila divákům obrazovek TV Nova nezapomenutelnou podívanou, o kterou se postarala zejména špindíra Lucie, jež si vyměnila život s manželkou Alenou. Když Alena poprvé viděla stav bytu Lucie, tak jí bylo do pláče. V bytě, kde Lucie vychovávala 4 děti, nechyběla plíseň, špína ani smrad z exkrementů. Divákům televizní show je nejvíce líto jejích dětí. Lucie prý porodila dětí osm, ale polovinu jí už sebraly úřady. Devátému dítěti se prý Lucie přesto nebrání.
07.01.2021 12:11 |

podobné články

Doma nevařím, můj partner je fenomenální kuchař, prozradila Lucie Bílá

 
Šestačtyřicetiletá zpěvačka Lucie Bílá už tři roky tvoří pár s Petrem Makovičkou. Za celou tu dobu se čtrnáctinásobná držitelka ceny Český slavík moc v kuchyni nezdržovala. Nejen kvůli pracovnímu vytížení, ale vlastně ani nemusela, protože o vaření se stará její o devět let mladší přítel. Další články k tématu: Lucie Bílá je v nemocnici, v neděli ji v bolestech odvezla záchranka Lucie Bílá se oblékla do kůže a stala se opět metalovou dračicí Lucie Bílá se vrátí k Arakainu. A pojedou na turné Lucie Bílá bilancuje: devět platin, háčkování v autě a dvoumetrový chlap Lucie Bílá prodala skoro 100 tisíc kusů vánočního alba, má 9 platin Lucie Bílá točí s Troškou, do Babovřesk přijede v roli luxusní cikánky
17.05.2012 01:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2688 článků)

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1682 článků) , Michal Hrdlička (706 článků)

Neplavec (†30) se vrhl do řeky pro nevlastní dceru (2) a zemřel! Je to hrdina, oslavují ho místní

 
Tragédií skončil hrdinský čin třicetiletého otce nevlastní dcery. Devatenáctiměsíční holčička spadla do řeky a obětavý muž se pro ní vrhl, ačkoli neuměl plavat. Kvůli tomu se ale pokus o záchranu proměnil v neštěstí, nevlastní tatínek se utopil. Holčičku se podařilo zachránit a byla převezena do nemocnice.
17.06.2021 14:25 |

podobné články

VIDEO: Svatbu už nechci, mění názor Lucie Bílá

 
Ještě loni se Lucie Bílá nechala slyšet, že by se svatbě se svým nynějším partnerem nebránila. Teď se ale dohodli, že papír nepotřebují a že bude lepší zůstat svobodní. Bílé stačila fiktivní svatba, kterou měli s partnerem ve středověké krčmě v Dětenicích. Další články k tématu: Bílou překvapil partner svatbou, ve středověké krčmě si řekli ano Nebála bych se potřetí vdát, říká Lucie Bílá Lucie Bílá rozplakala fanynku. Pozvala ji na svůj muzikál Lucie Bílá se umí zabavit i v autě, tenhle svetr si upletla sama Už nechci křičet, tvrdí o svém šansonovém albu Lucie Bílá Lucie Bílá vydává nové album. Zpívá na něm šansony i Michaela Jacksona
19.11.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1760 článků) , Lucie Bílá (2688 článků)

Lucie z Výměny ukázala věci, které si vzala do vězení: Vybavil ji její manžel, který v kriminále seděl za vraždu

 
Výměna manželek nebyla tou největší výzvou, kterou Lucie Navrátilová ve svém životě podstoupila. Tím nejtěžším, čím si momentálně prochází, je trest odnětí svobody, který si odpykává v pražské věznici Ruzyně. Osminásobná matka v posledním rozhovoru na svobodě pro eXtra.cz prozradila, co si s sebou nese za mříže. 
30.04.2023 20:20 |

podobné články

Výbušná Lucie (34) z Výměny manželek se vdala za spolužáka s kriminální minulostí

 
Lucie (34), která diváky Výměny manželek v lednovém díle šokovala smrští nadávek směrem k partnerovi, ale hlavně ke druhé účastnici , se vdala. Za manžela pojala přítele Michala, který byl roku 2008 odsouzen na 12 let za vraždu pod vlivem alkoholu a marihuany.
02.03.2021 14:30 |

podobné články

Špindíra Lucie z Výměny to schytala za svatební šaty: Potah z gauče i s knoflíky, smějí se jí

 
Špindíra Lucie z Výměny manželek, která je nechvalně proslulá svými houskovými knedlíky bez housek, opět bodovala. Stihla se provdat za Michala Navrátila, který si odseděl roky za vraždu. A přidali i několik svatebních fotek. Některé vaše reakce byly opravdu úsměvné a dokonce dorazila i módní policie!
03.03.2021 17:05 |

podobné články

Nevinný muž seděl 30 let v cele smrti. Za dvojnásobnou vraždu

 
Američan Ray Hinton seděl téměř 30 let v cele smrti poté, co byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu. Soud jej však nyní označil za nevinného. Hintonovi je 58 let, ve vězení skončil jako 29letý. A teď opět okusil, jak chutná svoboda.
03.04.2015 20:00 |

podobné články

Tempel neoprávněně seděl 20 let za dvojnásobnou vraždu: Musí na svobodu! Rozhodl Ústavní soud

 
Měl si odpykat doživotí a 20 let seděl za dvojnásobnou vraždu. Po dlouhé době ale přišel zásadní průlom v případu Roberta Tempela. Soud ho pravomocně osvobodil. Tempel svou vinu roky odmítal a všemi možnými způsoby se snažil dokázat, že má pravdu. I když se mu to povedlo a jeho doživotí bylo zrušeno, zůstal nadále ve vězení. Podle mínění českých soudů si měl totiž odpykat zbytek z předešlého trestu. Ústavní soud teď rozhodl, že musí být propuštěn. Kdy se dostane na svobodu?
19.10.2021 14:35 |

podobné články

Primář benešovské nemocnice je podezřelý ze zneužití dítěte

 
Primář benešovské nemocnice je podezřelý z pohlavního zneužití dítěte. Řekl to v pondělí středočeský hejtman David Rath. Než se celá věc vyšetří, je podle něj lékař postaven mimo službu.
01.03.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4629 článků)

Rath žádá na sněmovně náhrady z doby ve vazbě. Ta se ale brání

 
Někdejší poslanec David Rath vymáhá na Sněmovně vyplacení náhrad za dobu, kdy seděl ve vazbě. Jde o čtvrt milionu korun, které mu přiřkl soud. Český rozhlas ale přináší informace o tom, že se někdejší Rathovo pracoviště brání. Nemohl prý totiž čerpat náhrady na dopravu na cesty za voliči, když seděl za mřížemi.
20.12.2015 17:06 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4629 článků)