Článek

Seděl na komíně a hrozil skokem z 30 metrů: S mladíkem vyjednávali policisté 40 minut

 
Hodně náročnou noční službu mají za sebou členové jednotného integrovaného systému z Břeclavi. Ve středu v půl druhé ráno zalarmovali strážníci policii, že na cukrovarském komíně sedí mladík a vyhrožuje skokem dolů. Precizní prací mu zachránili život.
11.08.2021 12:30 |

podobné články

Podobné články

Zázrak přírody uprostřed města: Na komíně v Holešovicích se vylíhla mláďata vzácného sokola

 
I betonová džungle města se může čas od času stát němým svědkem neuvěřitelného zázraku přírody. Stejně jako se tomu stalo nyní - na komíně v pražských Holešovicích se totiž vylíhla tři mláďata vzácného sokola stěhovavého. Mláďátka jsou zdravá a ornitolog je už okroužkoval. Jedno sokolí mládě se vylíhlo také na komíně v Michli.
01.06.2018 14:15 |

podobné články

Muž (31) seděl na zábradlí balkonu v 9. patře a hrozil, že skočí kvůli rozchodu. Zasáhli policisté

 
Seděl na zábradlí balkonu v 9. patře, desítky metrů nad zemí, a skokem chtěl ukončit svůj život. Do Přecechtělovy ulice v Praze 13 vyráželi v neděli odpoledne policisté i hasiči. Hasiči pod balkonem natáhli plachtu a policisté mezitím vnikli do bytu, aby muže od jeho úmyslu odradili. To se jim nakonec podařilo. Sebevraždu chtěl muž spáchat kvůli rozchodu s přítelkyní.
04.04.2021 17:05 |

podobné články

Se sebevrahem na zdi vyjednávali policisté šest hodin, pak omdlel vyčerpáním. Žije, skončil v nemocnici

 
Stál na dvacetimetrové zdi a vyhrožoval, že skočí dolů! Šest hodin s opilým sebevrahem vyjednávali policisté v noci na středu u Pražského hradu. Život si nakonec nevzal - místo toho nejspíš vyčerpáním omdlel.
19.02.2020 14:50 |

podobné články

SEBEVRAH HROZIL SKOKEM Z MOSTU! Policie mu to rozmluvila...

 
Skokem do Vltavy ze Štefánikova mostu v Praze hrozil v neděli vpodvečer sebevrah. Policejnímu vyjednavači se ho po několika desítkách minut podařilo přesvědčit, aby slezl, potvrdila agentuře Mediafax mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.
14.08.2011 20:30 |

podobné články

Známý zločinec hrozil sebevraždou: Policisté s ním vyjednávali téměř dvě hodiny!

 
Lhotka v Praze zažila opravdové drama. Odpoledne musela k Novodvorské přijet záchranka, policie, zásahovka i policejní vyjednavač. Známý zločinec se zde totiž zabarikádoval ve svém bytě a hrozil, že spáchá sebevraždu.
26.11.2014 16:50 |

podobné články

KDU-ČSL: O koalici jsme vyjednávali férově

 
Od začátku našeho vyjednávání jsme ctili karty, které rozdali voliči v krajských volbách. Proto jsme ihned od začátku vyjednávali s hnutím ANO a veřejně jsme deklarovali, že nejednáme s jiným partnerem.
16.10.2016 19:35 |

podobné články

Policisté vyjeli k mladíkovi na komíně, než stihli učinit opatření, mladý muž skočil dolů

 
Břeclavští policisté ve čtvrtek po osmnácté hodině spatřili na vysokém komíně v bývalém areálu cukrovaru v Břeclavi vylezeného neznámého muže.
20.07.2014 01:20 |

podobné články

Mladík (19) hrozil skokem z komína, museli ho sundat hasiči

 
Skokem z komína dnes hrozil devatenáctiletý mladík v pražských Komořanech. Sundat ho museli hasiči. Mladý muž tímto způsobem řešil osobní problémy.
30.05.2012 22:10 |

podobné články

Muž hrozil skokem z balkónu, zajistil ho kamarád

 
V pražské Novodvorské ulici vylezl v neděli večer muž na balkón, kde hrozil skokem dolů. Na místo okamžitě vyrazily hlídky PMJ Praha, MO PČR, Městské policie Praha, posádky RZP, RV a Inspektor provozu ZZS hl.m. Prahy a jednotky HZS Praha ze stanic Modřany a Smíchov.
07.09.2014 22:40 |

podobné články

Greenpeace slezli z komína prunéřovské elektrárny

 
Aktivisté Greenpeace ve čtvrtek dopoledne ukončili protest na třísetmetrovém komíně prunéřovské elektrárny a slezli z něj. Pět lidí z celkem devíti z komína sestoupilo již ve středu pozdě večer poté, co se jim podařilo rozvinout několik desítek metrů velký transparent Stop CO2. Zbývající čtyři přečkali na komíně noc.
11.06.2009 13:00 |

podobné články

Místo čápů se na komíně v Praze usadil bagr: Jak se tam dostal?

 
Netradiční pohled se naskytl chodcům v Brechtově ulici. Ve výšce 35 metrů na komíně místo čápů trůnil bagr. Nikdo si ho tam jen tak neodložil – stroj pracuje na nezvyklé demolici.
17.03.2017 05:40 |

podobné články

Brit se zasekl hlavou dolů na 80metrovém komíně

 
Záchranáři ve městě Carlisle na severozápadě Anglie se od časného rána pokoušejí zachránit muže, který uvízl hlavu dolů na 80 metrů vysokém komíně bývalé továrny. Podle britských médií se původně chtěl tým záchranářů k muži dostat z vrtulníku, kvůli jeho poloze to ale nakonec vzdal. Aktuálně je na místě speciální vysokozdvižná plošina.
28.10.2019 19:00 |

podobné články

Rarita: Jak se bydlí na komíně?

 
VIDEO: Japonský umělec Tatzu Nishi je autorem neobvyklého bydlení na komíně. Jeho ´komínový dům´ je součástí projektu, který má zatraktivnit okolí francouzské řeky Loire. Chcete se podívat, jak to vypadá uvnitř a jaký je výhled?
08.06.2009 12:30 |

podobné články

Greenpeace to na komíně zabalili. Nešetřili úsměvy

 
Aktivistům Greenpeace bylo na komíně Elektrárny Prunéřov II zima. Poslední čtyři z nich slezli ve čtvrtek dopoledne.
11.06.2009 13:50 |

podobné články

PROBOHA! Co tam dělal? Muž UVÍZL V KOMÍNĚ! PODÍVEJTE SE!

 
Hasiči zachraňovali muže uvězněného v komíně v Prostějově
01.09.2011 10:05 |

podobné články

Zhrzená a nahá žena uvízla v komíně domu svého ex: Ven ji tahali hasiči!

 
Ani hasiči podobné případy neřeší často – když jim na tísňovou linku přišel v pět ráno telefonát, že je třeba vytáhnout osobu z komína, asi si říkali, že si někdo dělá jenom legraci. Jenže v komíně v kalifornském domě nebyl uvízlý opožděný Santa, ale zhrzená expřítelkyně majitele příliš úzkého komína.
06.01.2015 12:26 |

podobné články

Skvělá zpráva: Ohrožení sokoli se uhnízdili na komíně motolské nemocnice

 
Ornitologové se radují. V Praze se totiž zabydlel další pár ohrožených sokolů stěhovavých. A to rovnou v nainstalované budce na komíně motolské nemocnice. Jedná se o pátý pár, o kterém odborníci vědí. Vzácný a ohrožený druh dravého ptáka hnízdí ještě v Michli, Holešovicích, Malešicích a Třeboradidích. Někteří z nich dokonce letos vyvedli i mladé.
15.12.2018 13:40 |

podobné články

Sokoli budou na komíně hnízdit online

 
Hnízdění sokolů stěhovavých na komíně firmy Termo v Děčíně budou moci lidé sledovat na internetu i letos. Sokoli stěhovaví se v tomto roce na svá hnízdiště vracejí kvůli neobvykle teplému počasí o něco dříve.
01.03.2020 13:25 |

podobné články

Kočku hledali měsíc, nakonec zjistili, že uvázla v sousedově komíně

 
Měsíc dlouhé pátrání po domácím mazlíčkovi ve Washingtonu vyústilo ve šťastný a neočekávaný konec. Ukázalo se, že pohřešovaná kočka daleko od domova neutekla. Nacházela se u souseda v komíně, kde se jednoduše zasekla.
31.03.2021 04:00 |

podobné články