Článek

Seďa (ČSSD): Přívětivý a otevřený městský úřad

 
Je třeba jasně stanovit, že úředníci i zastupitelé města jsou tu pro občany a ne naopak. Dlouholetá arogance moci v podání současné radniční koalice tomuto nepomáhá a občané Uherského Hradiště to pociťují. Tohle je třeba změnit.
13.07.2018 11:55 |

podobné články

Podobné články

Seďa (ČSSD): Přívětivý a otevřený městský úřad

 
Uherské Hradiště je krásné historické město, ve kterém se stále něco děje. Nicméně mu schází pomyslný tah na branku z pohledu jeho rozvoje a zejména z pohledu řešení základních problémů města.
06.06.2018 13:35 |

podobné články

Předák ČSSD Seďa: Nelze tolerovat rozšiřování nůžek mezi úzkou skupinou nejbohatších a velkou skupinou chudých. Volný trh nic nevyřeší. A systém USA...

 
ROZHOVOR Místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Antonín Seďa říká, že neoliberalismus, jako základ současného pojetí světa, musí skončit a je pouze otázkou, co jej nahradí. Dělit společnost na ty, kteří žijí pouze ze sociálních dávek a na ty, kteří na ně pracují, odmítá. Rodina je základ státu a genderová politika jí nepřispívá. Seďa se vyjádřil i k dalším problémům týkajícím se budoucnosti českého národa i lidstva.
15.08.2015 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (112 článků)

Postřílejí nás Američané? Poslanec Seďa z ČSSD odpovídá čtenářům

 
Z PROFILŮ Poslanec Antonín Seďa (ČSSD) odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Zmínil i amerického velvyslance v Praze Andrewa Schapira, který vyjádřil podporu muslimské komunitě v Brně. Seďa má na případ jasný názor.
13.03.2016 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (112 článků)

Pracující člověk by měl být ohodnocen tak, aby nemusel brát dávky, napsal poslanec Seďa

 
Poslanec za ČSSD Antonín Seďa se ve svém článku na ParlamentníchListech.cz ohlédl za vládnutím pravicových vlád. Jejich politika prý nedokázala vyřešit současné problémy jako je nezaměstnanost. Seďa hájí záměr zvýšit minimální mzdu a motivovat tak lidi k hledání práce.
14.03.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (112 článků)

MHMP: Tři městské části uspěly jako nejpřívětivější úřady

 
Ministerstvo vnitra i v letošním roce vyhlásilo další ročník soutěže Přívětivý úřad pro obce s rozšířenou působností (tzv. obce III. stupně). V této soutěži se za kraj Praha umístily na prvních třech místech městské části Praha 18, Praha 6 a Praha 13.
18.05.2017 20:45 |

podobné články

Ministerstvo vnitra ocenilo obce s pověřeným obecním úřadem za jejich nadstandardně kvalitní servis služeb

 
Ministerstvo vnitra 22. listopadu 2017 ocenilo celkem 14 úřadů obcí s pověřeným obecním úřadem za jejich nadstandardně kvalitní servis služeb. Ve druhém ročníku motivační soutěže Přívětivý úřad byli oceněni krajští vítězové, tři celorepublikově nejpřívětivější úřady a nově také "skokan roku".
26.11.2017 11:20 |

podobné články

Se zvolením Foldyny nesouhlasím, snad řádný sjezd ČSSD převolí některé členy vedení, doufá Seďa

 
Pár dní poté, co politická jednání mezí ANO a ČSSD skončila, prohlásil premiér v demisi Andrej Babiš, že si nyní vyslechne doporučení prezidenta Miloše Zemana, se kterým bude o sestavování vlády jednat v úterý v Lánech. Bývalý poslanec Parlamentu ČR Antonín Seďa (ČSSD) proto na svém profilu ParlamentníchListů.cz odpovídal na čtenářské dotazy například ohledně toho, co by říkal na to, kdyby prezident Babiše podruhé premiérem nejmenoval a byl by jím někdo jiný za ANO, nebo, co říká na to, že podle Jiřího Dienstbiera ml. se zvolením Foldyny do čela ČSSD dostávají fašisté.
09.04.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14312 článků) , Antonín Seďa (112 článků) , Miloš Zeman (21707 článků)

ÚZSVM zrekonstruoval svou historickou administrativní budovu v Kolíně

 
Kolínské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) opravilo svou administrativní budovu na Karlově náměstí, ve které sídlí i Úřad práce, Státní pozemkový úřad, Český statistický úřad či Městský úřad Kolín.
18.02.2017 11:15 |

podobné články

Dudek (ČSSD): Je co napravovat

 
30. duben byl dnem, kdy skončil ostudný projekt karty sociálních systémů, zkráceně tzv. s-Karty. Jeden z tzv. projektů, který měl zjednodušit práci, být uživatelsky přívětivý a navíc uspořit státní prostředky. Podobně jako nové agendové aplikace Fujitsu, Vítkovice etc…, na které se přešlo bez jakékoliv přípravy a odzkoušení v roce 2012.
18.05.2014 18:40 |

podobné články

Bruntál: Městský úřad prochází největšími změnami za posledních osm let

 
Městský úřad v Bruntále v těchto dnech prochází největšími organizačními změnami od roku 2003. Cílem reformy má být především zeštíhlení a z dlouhodobého hlediska úspora nákladů na provoz úřadu.
05.03.2011 17:35 |

podobné články

Nesoulad v Babišových příjmech by měl řešit městský úřad

 
V majetkovém přiznání ministra financí Andreje Babiše (ANO) jsou podle sněmovního mandátového a imunitního výboru nesrovnalosti. Výbor na dnešním jednání odhlasoval, že věc postoupí k prošetření městskému úřadu kvůli možnému přestupku. Novinářům to řekl místopředseda výboru Martin Plíšek (TOP 09). Pokud Městský úřad v Černošicích skutečně zahájí řízení, mohl by ministrovi uložit podle zákona o střetu zájmů až padesátitisícovou pokutu.
06.04.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14312 článků)

Zemanova osobní nenávist, ješitnost, čtvrtá cenová. S Ruskem i Čínou má ale pravdu, je nutné s nimi spolupracovat, říká poslanec ČSSD Seďa

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Antonín Seďa přiznává prezidentu Zemanovi kladné, ale i negativní stránky. Postoj prezidenta k Rusku a Číně ve smyslu obchodních vztahů podporuje. Prezident je přímo volen, a tak dle Sedi hraje na populistickou notu. Doporučuje mu, aby zlepšil své vztahy s ČSSD. Kritizuje i aktivisty, kteří na Zemana házeli vajíčka.
04.09.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (112 článků)

Lídrem kandidátky ČSSD na Zlínsku bude Seďa. Alena Gajdůšková bude hned druhá

 
ČSSD ve Zlínském kraji povede do podzimních sněmovních voleb poslanec Antonín Seďa. Ve stranických primárkách získal 57 procent hlasů. Na druhém místě kandidátky bude Alena Gajdůšková, třetí místo obsadí Petr Kořenek a čtvrté Ludvík Urban. Dnes to oznámil tiskový mluvčí ČSSD Mikuláš Klang. Hlasování se zúčastnilo 45 procent zlínských sociálních demokratů, píše ČTK.
02.06.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Alena Gajdůšková (229 článků) , Antonín Seďa (112 článků) , Petr Urban (47 článků)

Nemá nohy, ale chce být hvězdou

 
Osud k ní nebyl zrovna přívětivý. Američanka Piyah Martell (19) se narodila se vzácným defektem, který způsobuje, že se jí nevyvíjí spodní část těla a ona se může pohybovat pouze po rukou. Navíc už v osmi letech přišla o matku a spolužáci ji šikanovali i kvůli její transsexualitě – Piyah se totiž narodila jako kluk jménem Pedro, ale chce podstoupit změnu pohlaví! A co víc, plánuje hvězdnou kariéru jako zpěvačka.
19.04.2011 00:05 |

podobné články

Letošní Vánoce? Okradou nás o volno!

 
Vánoce už klepou na dveře a s nimi i doba klidu a pohody v rodinném kruhu. Bohužel stejně jako loni i letos k nám kalendář není vůbec přívětivý. Naopak! Přijdeme hned o tři volné dny! Všechny svátky totiž připadají na víkend...
09.12.2011 12:20 |

podobné články

Poznáte ho? Tohoto usměvavého kluka těžce zkoušel osud. Přišel o dítě i o svou milovanou přítelkyni

 
Roztomilým chlapečkem na výše přiložené fotografii není nikdo jiný než známý herec Keanu Reeves (47). I když se tmavovlasý krasavec zdá být velkým optimistou a vyrovnaným člověkem, osud k němu nebyl zrovna dvakrát přívětivý.
14.12.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Keanu Reeves (62 článků)

Payne (Svobodní): Je načase usilovat o přívětivý stát

 
Čeští politikové si zvykli nakládat s občany jako s dobytkem. Není to zase tak nic nového, za komunismu to bylo stejné. V něčem je však dnes představa politiků o člověku dokonce horší.
15.07.2012 22:35 |

podobné články

Payne (Svobodní): Měňme Českou republiku v přívětivý stát

 
Také se vám zdá, že Český stát nefunguje, že nezvládá základní funkce?
03.10.2012 06:40 |

podobné články

Šílené lékařské nástroje minulosti. Tohle je 9 důkazů, že před sto lety bylo lepší jít rovnou k hrobníkovi!

 
Zázračný svět "medicíny":http://www.extra.cz/tema/medicina, který nás dnes a denně uklidňuje hygienickou sterilitou, naškrobenými bílými plášti a odpověďmi na všechny naše otázky, nebýval vždycky tak přívětivý.
21.03.2014 09:40 |

podobné články