Článek

Seďa (ČSSD): Pan premiér by si měl nejprve zamést před vlastním prahem

 
Připomínka na facebookovém profilu o daňových změnách, které znamenají roční schodek 130 miliard
05.01.2022 05:45 |

podobné články

Podobné články

Každý si má zamést před vlastním prahem, vzkázal Sobotka účastníkům schůzky se Zemanem

 
Přestože se účastníci sobotní schůzky s prezidentem v Lánech k jejímu konání přiznali, předseda ČSSD Bohuslav Sobotka je nehodlá vyzývat k odchodu z funkcí. „Nebudu nikoho k ničemu vyzývat, každý by si měl zamést před vlastním prahem,“ prohlásil.
30.10.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9578 článků)

Vostrá (KSČM): Potírání korupce? ČSSD by si měla nejdřív zamést před vlastním prahem

 
ČSSD má plnou pusu opatření proti korupci a střetu zájmů. Nejlepší by však bylo zamést si před vlastním prahem.
13.03.2014 08:50 |

podobné články

Hron (SLK): Změna by si měla zamést před vlastním prahem

 
V současné době Změna v čele s Janem Korytářem (asi bych měl být přesnější a uvést Krajské protikorupční pracoviště založené Janem Korytářem, ale jedná se jen o synonymum) kritizuje vedení kraje, že neposkytuje informace v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím. Stejně tak Ivan Langr, náměstek primátora za Změnu kritizuje předchozí vedení města za špatnou protikorupční strategii. Změna by si ale měla zamést před vlastním prahem.
14.04.2015 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2458 článků)

Seďa (ČSSD): Městu schází investice pro rozvoj města

 
V posledních letetch se každoročně převádějí investice do dalšího roku. Tím se vylepšuje hospodaření města Uherské Hradiště, ale na úkor investic. Když ODS kritizuje současnou vládu za malé investice, tak by si měla zamést před vlastním prahem.
05.10.2017 20:35 |

podobné články

Seďa (ČSSD): Co schází a co naopak přebývá v sociální demokracii

 
Ano, je třeba si zamést před vlastním prahem. A podpořit pracovitost, slušnost a poctivost. Platí to obecně pro všechny politiky. Ale pro sociální demokraty zvlášť.
05.11.2018 15:46 |

podobné články

Komentář: Festival v Jihlavě ukročil od politiky, před revolučním prahem ale zametl

 
Film Roberta Sedláčka Soud nad českou cestou, který uvede ČT, je užitečnou pomůckou, jak si po třiceti letech zamést před revolučním prahem.
29.10.2019 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Sedláček (114 článků)

Komentář: Festival v Jihlavě ukročil od politiky, před revolučním prahem ale zametl

 
Film Roberta Sedláčka Soud nad českou cestou, který uvede ČT, je užitečnou pomůckou, jak si po třiceti letech zamést před revolučním prahem.
29.10.2019 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Sedláček (114 článků)

Ajaj pane Hrušínský, tady jste zalhal. A tady také. Máslo na hlavě, špína před vlastním prahem. Petr Žantovský sčítá nepříjemné omyly. Nebo...?

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Čekání Jana Hrušínského na to, kdy na Pražský hrad vtrhne komando těžkooděnců a udělá tam tomu konec, zaujalo Petra Žantovského natolik, že se právě rozhovoru úspěšného principála věnuje v mediálním ohlédnutí za uplynulým týdnem nejvíce. Konkrétními příklady ilustruje, jak na tom byl oblíbený herec v časech, kdy jsme žili v táboře obehnaném ostnatými dráty. Zároveň jasně prokázal, že Jan Hrušínský několikrát během pořadu lhal, ať už o sobě nebo o svém otci. V situaci, kdy má máslo na hlavě a špínu před vlastním prahem, by se tento umělec více než kdo jiný měl držet pořekadla mluviti stříbro, mlčeti zlato.
16.11.2019 10:40 |

podobné články

Tohle je cesta do pekel. K válce Zemana a Sobotky zkušeně promlouvá Jiří Paroubek

 
Pokud prezident Miloš Zeman osočuje premiéra a šéfa ČSSD Bohuslava Sobotku z neumětelství, měl by si nejdříve zamést před vlastním prahem, říká ex-premiér a ex-šéf ČSSD Jiří Paroubek. Střety mezi Sobotkou a Zemanem dle něho navíc dláždí sociální demokracii cestu do pekel. Paroubek radí premiérovi odejít z bojiště, má to však háček.
02.02.2016 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4409 článků) , Bohuslav Sobotka (9578 článků) , Miloš Zeman (27382 článků)

Paroubek: Než Duka začne rozumovat o jiných, měl by si zamést před vlastním prahem

 
Do antimuslimského tažení se pochopitelně nezapomněl zapojit ani arcibiskup pražský a primas český D. Duka, který na DVTV prohlásil, že: „Islám nezná pojem bližního.“ Je vidět, že pan kardinál se nenechává ve svém vyjadřování příliš inspirovat tolerantností a smířlivostí Svatého otce Františka I., a raději kráčí cestou netolerance okořeněné špetkou laciné xenofobie, tak jak je to právě cool.
12.02.2015 16:31 |

podobné články

Zdechovský (KDU-ČSL): Andrej Babiš by si měl zamést před vlastním prahem

 
Pan ministr Babiš mě v rozhovoru pro sobotní Právo a následně na twitteru napadl, že jsem ho a Agrofert lživě udal Evropské komisi. Rád bych proto alespoň v krátkosti reagoval na nesmysly a lži, které v sobotu byly zveřejněny.
08.03.2016 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24631 článků)

Gandalf Sir Ian McKellen se stal „Pánem Pozemků“

 
Hvězda trilogie Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Pán Prstenů Sir Ian McKellen (72) nedávno zakoupil třista let starou hospůdku. Je to právě ta hospůdka, která inspirovala slavného spisovatele Charlese Dickense .
02.10.2011 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Charles Dickens (23 článků)

Vlastizrada, udeřil Veleba na Schwarzenberga. Vážné obvinění Moravce

 
ROZHOVOR „Je třeba zůstat u klasického systému voleb, kde chodíme osobně do volebních místností,“ reaguje na korespondenční hlasování při prezidentských volbách v USA někdejší senátor a bývalý prezident Agrární komory Jan Veleba. V rozhovoru se vyjádřil jak na adresu Donalda Trumpa tak Joea Bidena. Vrátil se i k nedávnému teroristickému útoku ve Vídni. Za názory pochválil kardinála Duku a naopak vůbec nešetřil Karla Schwarzenberga. Ten by si měl prý „zamést před vlastním prahem“. „Zatím je schopen pouze udílet knížecí rady kdo, co, jak by měl dělat a sám desítky let jenom drancuje naši republiku,“ říká rázně exsenátor a zmiňuje jak „privatizaci“ Becherovky, tak i Lety Písek. Příliš velkou budoucnost pak „nevěští“ ČSSD a doslova žasne nad některými ‚kroky“ jejího předsedy Hamáčka.
16.11.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5892 článků) , Karel Schwarzenberg (4053 článků) , Joe Biden (822 článků) , Jan Hamáček (3329 článků)

Castello by si měl zamést před vlastním prahem: Uráží menšiny, sám už roky žije s Romkou!

 
Obyvatel vily "VyVolených":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni "Thomas Castello":http://www.extra.cz/tema/thomas-castello (38) by si měl dávat pozor na to, co vypouští z pusy.
05.09.2013 15:30 |

podobné články

VyVolený Castello by si měl zamést před vlastním prahem: Uráží menšiny, sám už roky žije s Romkou!

 
Obyvatel vily "VyVolených":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni "Thomas Castello":http://www.extra.cz/tema/thomas-castello (38) by si měl dávat pozor na to, co vypouští z pusy.
05.09.2013 16:20 |

podobné články

Paroubek (NS-LEV 21): B. Sobotka by si měl zamést před vlastním prahem

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka mne kritizuje za to, že jsem nebyl při hlasování o třetím čtení církevních restitucí v Poslanecké sněmovně. Údajně se nechal slyšet, že hlasování nebyl přítomen ani Jiří Šlégr, což se dá jednoduše vyvrátit kontrolou hlasování, kdy Jiří Šlégr hlasoval proti církevním restitucím. Byl jsem na jednání řádně omluven a vypárován, stejně, jako tři poslanci sociální demokracie.
18.07.2012 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (459 článků) , Bohuslav Sobotka (9578 článků) , Jiří Šlégr (460 článků) , Jiří Paroubek (4409 článků)

Asi nečekal, že si křesťané nenechají kálet na hlavu! Proti řediteli brněnského divadla, kde „Ježíš“ znásilnil „muslimku“, tvrdě vystoupil známý ústavní právník

 
Ústavní právník a člen ČSSD Zdeněk Koudelka se na blogu Aktuálně.cz zamýšlí nad kritickými výroky ředitele Národního divadla v Brně a festivalu Divadelního světa Brno 2018 Martina Glasera, směřované na adresu policie. Ten se domnívá, že policie zasáhla pozdě v momentě, kdy aktivisté narušili hru Naše násilí a vaše násilí. Glaser by si podle Koudelky měl zamést před vlastním prahem. Hru mimo jiné kritizovali někteří brněnští politici a občané. „Občané si nevolí politiky, aby mlčeli, ale aby za ně mluvili. Svobodu slova má každý,“ upozorňuje na blogu Koudelka.
28.05.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Glaser (15 článků)

„Bylo mi z toho zle!“ Na výbušnou show u Soukupa se dívali i u Babiše

 
Poslankyně za hnutí ANO Barbora Kořanová se na svém facebookovém profilu vyjádřila k včerejšímu vysílání pořadu moderátora a ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa, v němž byli hosty Pavel Novotný (ODS), Leo Luzar (KSČM), Jaroslav Foldyna (dříve ČSSD, nyní SPD) a Zdeněk Hřib (Piráti). Předseda ODS by si kvůli chování Novotného měl podle jejích slov zamést před vlastním prahem. Své stanovisko pak také sdělila europoslankyně Kateřina Konečná (KSČM).
07.05.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1211 článků) , Kateřina Konečná (387 článků) , Jaroslav Foldyna (728 článků) , Jaroslav Soukup (140 článků) , Pavel Soukup (178 článků) , Jaroslav Soukup (140 článků) , Leo Leo (83 článků) , Leo Leo (83 článků)

Komunistka Vostrá rozeslala zprávu o údajné nekalosti v ČSSD

 
ČSSD má plnou pusu opatření proti korupci a střetu zájmů. Nejlepší by však bylo zamést si před vlastním prahem. Tak ostrá slova volila místopředsedkyně ÚV KSČM a poslankyně Miloslava Vostrá ve zprávě, kterou rozeslala médiím a ve které poukázala na podnikatelské aktivity starosty západočeského příhraničního města Cheb, sociálního demokrata Pavla Vanouška.
13.03.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vanoušek (6 článků) , Miloslava Vostrá (181 článků)