Článek

Seďa (ČSSD): Budou následující volby soubojem generací?

 
Předávání otěží ze starš generace do rukou té mladší je normální a běžné. roblém nastává tehdy, kdy nastupující generace nedbá na zkušenosti té starší a kdy postrádá dostatek morálky a empatie.
28.05.2021 17:45 |

podobné články

Podobné články

Sobotka (ČSSD): Prezidentská kampaň bude soubojem peněz, nikoli idejí a osobností

 
Vláda P. Nečase chce prezidentskou kampaň, která bude soubojem peněz finančních oligarchů, nikoli demokratickým soubojem vizí a idejí silných osobností. Proto nepodpořila zavedení finančního limitu pro prezidentskou kampaň.
22.02.2012 19:10 |

podobné články

Seďa (ČSSD): Předvolební horečka ovlivňuje předvolební sliby

 
Předvolební kampaň by měla být soubojem politických programů a myšlenek. A nikoliv soubojem peněz, počtu propagačních předmětů, koblihů a placené inzerce.
08.09.2016 06:40 |

podobné články

Nové generaci se povede hůř než jejich rodičům. EU chudne, varují odborníci

 
Finanční krize způsobila dramatické změny v evropské chudobě, ukazuje nová studie. Projevují se především na jihu Evropy. Špatné zprávy však přichází pro celou mladou generaci „millennials“, tzv. Generaci Y – podle posledních výzkumů bude první generací, která našetří méně než jejich rodiče. Všichni přitom zažíváme turbulentní dekádu, varuje Světové ekonomické fórum.
17.08.2016 05:05 |

podobné články

Český lev bude hlavně soubojem komedie a normalizačního dramatu

 
Sobotní udílení Českých lvů bude s největší pravděpodobností hlavně soubojem dvou filmů - dramatu z období normalizace Fair Play a chytré komedie Díra u Hanušovic.
16.02.2015 08:20 |

podobné články

Spor s exmanželkou chtěl muž vyřešit soubojem na meče

 
Velice netradiční požadavek přednesl soudu ve městě Paola v americkém Kansasu čtyřicetiletý David Ostrom. Oficiálně požádal, aby soud nařídil vyřešit spor s Ostromovou bývalou ženou soubojem. Zároveň soud poprosil, aby mu dal 12 týdnů čas na sehnání samurajských mečů.
16.01.2020 10:51 |

podobné články

Osobnosti: David David (835 článků) , David David (630 článků)

Předák ČSSD Seďa: Nelze tolerovat rozšiřování nůžek mezi úzkou skupinou nejbohatších a velkou skupinou chudých. Volný trh nic nevyřeší. A systém USA...

 
ROZHOVOR Místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Antonín Seďa říká, že neoliberalismus, jako základ současného pojetí světa, musí skončit a je pouze otázkou, co jej nahradí. Dělit společnost na ty, kteří žijí pouze ze sociálních dávek a na ty, kteří na ně pracují, odmítá. Rodina je základ státu a genderová politika jí nepřispívá. Seďa se vyjádřil i k dalším problémům týkajícím se budoucnosti českého národa i lidstva.
15.08.2015 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (128 článků)

Postřílejí nás Američané? Poslanec Seďa z ČSSD odpovídá čtenářům

 
Z PROFILŮ Poslanec Antonín Seďa (ČSSD) odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Zmínil i amerického velvyslance v Praze Andrewa Schapira, který vyjádřil podporu muslimské komunitě v Brně. Seďa má na případ jasný názor.
13.03.2016 20:21 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (128 článků)

Pracující člověk by měl být ohodnocen tak, aby nemusel brát dávky, napsal poslanec Seďa

 
Poslanec za ČSSD Antonín Seďa se ve svém článku na ParlamentníchListech.cz ohlédl za vládnutím pravicových vlád. Jejich politika prý nedokázala vyřešit současné problémy jako je nezaměstnanost. Seďa hájí záměr zvýšit minimální mzdu a motivovat tak lidi k hledání práce.
14.03.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (128 článků)

KSČM bije na poplach: Internet rozhoduje revoluce i volby. Musíme zapracovat

 
Komunisté prostřednictvím tiskové zprávy komentovali parlamentní volby v Itálii, ze kterých žádná strana nevzešla s vítěznou převahou. KSČM kritizuje italskou levici kvůli tomu, že podcenila Hnutí pěti hvězd, které vytvořil populární bloger Giuseppe Pier Grill a přehlédla, jaký vliv má na mladou a střední generaci prostřednictvím sociálních sítí. Čeští komunisté si z toho berou ponaučení a budou se snažit o lepší porozumění mladé generaci a sociálním sítím.
27.02.2013 13:00 |

podobné články

Rozhodnou následující čtyři dny. Prosím, teď... Premiér Babiš vystoupil s mimořádným apelem

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) opět během nouzového stavu promluvil k národu ohledně vývoje našeho boje s koronavirovou nákazou. První poločas s epidemií jsme podle předsedy vlády vyhráli 1 : 0. O celkovém vítězství mají podle něj ovšem rozhodnout následující čtyři dny. „V žádném případě ještě nesundávejme roušky. Stále platí povinnost je nosit. Rozhodující budou následující čtyři dny,“ apeloval na občany. Pokud se vše podaří, měli bychom se po Velikonocích řízeně postupně vracet do normálního života. Pomoci má i projekt chytré karantény.
09.04.2020 21:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22154 článků)

Se zvolením Foldyny nesouhlasím, snad řádný sjezd ČSSD převolí některé členy vedení, doufá Seďa

 
Pár dní poté, co politická jednání mezí ANO a ČSSD skončila, prohlásil premiér v demisi Andrej Babiš, že si nyní vyslechne doporučení prezidenta Miloše Zemana, se kterým bude o sestavování vlády jednat v úterý v Lánech. Bývalý poslanec Parlamentu ČR Antonín Seďa (ČSSD) proto na svém profilu ParlamentníchListů.cz odpovídal na čtenářské dotazy například ohledně toho, co by říkal na to, kdyby prezident Babiše podruhé premiérem nejmenoval a byl by jím někdo jiný za ANO, nebo, co říká na to, že podle Jiřího Dienstbiera ml. se zvolením Foldyny do čela ČSSD dostávají fašisté.
09.04.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22154 článků) , Antonín Seďa (128 článků) , Miloš Zeman (25584 článků)

Šlachta, Minář, Landa? Trpaslíci v naději

 
Budou říjnové volby do Sněmovny soubojem parlamentní opozice s hnutím ANO, nebo se zapojí i nové subjekty? Volby jsou za tři čtvrtě roku a už několik osobností, jako bývalý šéf ÚOOZ Robert Šlachta, expředseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář, podnikatel Jiří Janeček nebo zpěvák Daniel Landa, vysílá signály, že by to chtěly zkusit.
31.01.2021 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (571 článků) , Robert Daniel (15 článků) , Daniel Daniel (569 článků) , Daniel Daniel (569 článků) , Daniel Daniel (569 článků) , Daniel Daniel (569 článků) , Robert Daniel (4 články) , Daniel Daniel (569 článků) , Daniel Daniel (569 článků) , Daniel Daniel (569 článků)

Průzkum: eurovolby by teď vyhrála ČSSD

 
Volby do Evropského parlamentu budou těsným soubojem ČSSD a ODS. Vyplývá to alespoň z aktuálního průzkumu CVVM.
20.04.2009 17:00 |

podobné články

Mladí nás zachrání! Nora Fridrichová otevřeně o mladé generaci. Hutné čtení

 
Nora Fridrichová v Českém rozhlasu v pořadu Až na dřeň povídala o současné mladé generaci či o tom, jak pomáhá svobodným matkám. „Já vlastně tuhle generaci občas nazývám jako generace Kovy a myslím, že tady trošku v Česku máme tendenci ty mladé podceňovat, jako že jim říkáme: Nechoďte demonstrovat za klima, seďte ve škole, učte se, lajdáci, nechcete se učit a ve skutečnosti nám tu vyrůstá generace, která je velmi dobře digitálně vzdělaná a ten digitální věk hýbe celým světem a na tom my prokážeme svou budoucnost,“ neobává se se novinářka o budoucnost mladé generace.
25.02.2020 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (375 článků)

Seďa z ČSSD: Ukrajinci jsou šikovní, naši zemi obohatí. Proti Rusku se musíme připravit na všechny hrozby

 
ROZHOVOR Ani nové americké vedení Rusku „Krym“ neodpustí. Myslí si to poslanec Antonín Seďa (ČSSD). V rozhovoru pro ParlamentniListy.cz dále uvádí, že příliv ukrajinských pracovníků může jednak naši zemi obohatit a pomoci k vyřešení desítek tisíc volných míst, na druhé straně však tyto vesměs vyškolené síly budou na Ukrajině bezesporu chybět. Samostatným problémem je pak bezpečnostní otázka. Ukrajinská armáda by se pak měla dále profesionalizovat a posílení východního křídla NATO je podle Sedi „spíše symbolické gesto“.
15.02.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (128 článků)

Zemanova osobní nenávist, ješitnost, čtvrtá cenová. S Ruskem i Čínou má ale pravdu, je nutné s nimi spolupracovat, říká poslanec ČSSD Seďa

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Místopředseda poslaneckého klubu ČSSD Antonín Seďa přiznává prezidentu Zemanovi kladné, ale i negativní stránky. Postoj prezidenta k Rusku a Číně ve smyslu obchodních vztahů podporuje. Prezident je přímo volen, a tak dle Sedi hraje na populistickou notu. Doporučuje mu, aby zlepšil své vztahy s ČSSD. Kritizuje i aktivisty, kteří na Zemana házeli vajíčka.
04.09.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (128 článků)

Lídrem kandidátky ČSSD na Zlínsku bude Seďa. Alena Gajdůšková bude hned druhá

 
ČSSD ve Zlínském kraji povede do podzimních sněmovních voleb poslanec Antonín Seďa. Ve stranických primárkách získal 57 procent hlasů. Na druhém místě kandidátky bude Alena Gajdůšková, třetí místo obsadí Petr Kořenek a čtvrté Ludvík Urban. Dnes to oznámil tiskový mluvčí ČSSD Mikuláš Klang. Hlasování se zúčastnilo 45 procent zlínských sociálních demokratů, píše ČTK.
02.06.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Alena Gajdůšková (240 článků) , Antonín Seďa (128 článků) , Petr Urban (52 článků)

Pouze ČSSD pomáhá zaměstnancům, seniorům a rodinám s dětmi, říká kandidát Seďa

 
Z PROFILŮ Antonín Seďa, kandidát ČSSD do Senátu, usedl k počítači a začal odpovídat na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Odpovídal mimo jiné na otázku, zda mu nemůže uškodit, že kandiduje do horní komory Parlamentu zrovna za ČSSD. Pár slov poznamenal také na adresu demokracie v USA.
13.08.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Seďa (128 článků)

Politické strany v Česku: Volby jsou hlavně o získání státních příspěvků

 
Sněmovní volby jsou sice zejména soubojem stran a hnutí o politický vliv v zemi, seskupení ale přeneseně soupeří také o státní příspěvky. Čím lepšího volebního zisku dosáhnou, tím více peněz na dotacích dostanou. Příspěvků je ze zákona o politických stranách a z volebního zákona několik: jednorázový za získané hlasy a dva na činnost - jedná se o stálou dotaci a o dotace za mandáty.
18.09.2013 14:50 |

podobné články