Článek

Second hand – studnice mnoha nápadů

 
Second hand neboli obchod se zbožím z druhé ruky vnímá každý trochu z odlišného pohledu. Někteří lidé se těmto druhům obchodů vyhybají velkým obloukem, protože jim nošení oblečení po zcela neznámých osobách přijde nevkusné. Na ...
02.03.2010 07:50 |

podobné články

Podobné články

Second handy inspirují celebrity. Podlehli jste jim i vy?

 
Herečky, zpěvačky, moderátorky i módní návrhářky. Všechny podlehly ekologickému fenoménu jménem Second hand.
24.09.2014 00:15 |

podobné články

Second-hand online- nakupujte oblečení levně a v pohodlí domova

 
Poslední dobou se stalo nakupování oblečení z druhé ruky velkým hitem. Do second handů chodí nakupovat jak sociálně slabší lidé, tak i ti ze střední vrstvy a překvapivě i celebrity!
04.11.2014 13:20 |

podobné články

Inspirace mladých 'týpků': Second hand, šedesátky, wehrmacht

 
Tentokrát jsme nebyli na ulici. Mrzlo až praštělo. Zašli jsme na Art semestr – expozici klauzurních prací studentů UMPRUM. A v tomto výtvarném prostředí jsme oslovili pár návštěvníků výstavy. Jako vždycky jsme se jich ptali, jak vidí módu, kde nakupují nebo kde čerpají inspiraci pro svůj styl.
28.01.2010 05:10 |

podobné články

Královský second hand: Nejkrásnější šaty princezny Diany jdou do dražby!

 
Chcete mít róbu jako pro princeznu? Nyní můžete! Do aukce jdou totiž další šaty milované princezny Diany. Nesmí vám ale chybět dvě věci - konfekční velikost 38 a opravdu tučné konto.
14.11.2013 07:21 |

podobné články

FOTO Kraj české bídy: Kdysi fabriky plné lidí, dnes ruiny. Všechno šlo do kytek, vše je daleko

 
ČESKÉ HOSPODÁŘSTVÍ Místo textilky stojí v Bruntálu dnes Kaufland a second hand, v bývalé konzervárenské společnosti Seliko najdeme sklady a ruiny, místní lisovna je v demolici. Průmysl ve městě Bruntál ale stále pár firem drží. „Kdyby tyhle firmy padly, padne Bruntál,“ říkají místní. Bruntálsko patří k regionům s největší nezaměstnaností v republice.
23.07.2015 04:41 |

podobné články

Anglický monument Stonehenge je "second hand" z Walesu!

 
Angličané jsou na svůj monumentální Stonehenge ležící u Wiltshire hrdí už několik staletí. Komplex menhirů ležící na jihozápadě Anglie má však ve skutečnosti kořeny ve Walesu. Tam prý stál dokonce pět staletí, než by přesunut na Salisburskou pláň. Jedná se tedy o monument z druhé ruky.
08.12.2015 16:05 |

podobné články

Policajtka Františka: Eva a Vašek? Duo z bavorského second handu

 
Pozvánka do hotelu Ambassador přikazovala večerní oděv. Tzv. dress-code nijak nespecifikovala, ale přívlastek večerní byl určující. Což zdaleka ne všichni hosté party Karla Gotta respektovali. Kreace dua Evy a Vaška byly hodné bavorského second handu a outfit Martina Maxy diskotéky z Buranova.
28.07.2009 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4736 článků) , Martin Maxa (173 článků) , Eva Martino (95 článků)

Miliony dolarů. Miliarda hodin hraní. To je Second Life

 
Přes virtuální svět Second Life proteče 50 milionů dolarů každý měsíc. Tahle a další zajímavé statistiky.
23.09.2009 15:00 |

podobné články

Tratě a sporťáky ze závodů Split/Second

 
Nové video vám v rychlosti představí hlavní přednosti závodů Split/Second.
07.05.2010 12:05 |

podobné články

Recept na bohatství - Bývalý král second-handů Petr Jachnin: Zkrachoval! A teď bojuje o peníze!

 
Nová kulinářská show s příznačným názvem Recept na bohatství, kterou každé pondělí uvádí televize Barrandov, už zná svého prvního finalistu! A není jím nikdo jiný než bývalý král českých second-handů Petr Jachnin. S obnošeným zbožím podnikal ještě před revolucí a stihl vybudovat obrovské impérium. To ale v roce 2006 zkrachovalo a Jachnin se doteď ze svého krachu nevzpamatoval. Výhra 1 250 000 korun by se mu tedy náramně hodila!
04.09.2012 12:15 |

podobné články

Krize přeje second handům, ve východní Evropě jich vzniká stále víc. Ale chudnou i lidé na Západě...

 
Globální finanční krize těžce dopadla na země ve střední a východní Evropě, jednomu odvětví se však vyhnula. Jsou to obchody s oblečením z druhé ruky, tzv. second handy. Zatímco v západní Evropě tlak na finance domácností přiměl mnoho spotřebitelů nakupovat v diskontních obchodech, jako je Primark, jejich kolegové více na východě, kde jsou mzdy výrazně nižší, se zaměřili na použité oblečení, píše agentura Reuters.
16.11.2014 06:51 |

podobné články

Král second handů Jachnin (58): Jak jsem šatil Bohdalovou!

 
Sám sebe nazývá nápadologem, a je to výstižné. Petr Jachnin (58) se podílel na tvorbě hojně reprízovaných Bakalářů, zahrál si v několika filmech, měl první síť second handů v ČR, zabodoval v televizní soutěži Recept na bohatství, píše knihy, kuchařky a scénáře. A má nové a nové nápady...
15.10.2016 05:05 |

podobné články

Král second handů Petr Jachnin: Skolil ho infarkt!

 
Přepracování si vybralo svou daň. Bývalý král second handů, spisovatel a scenárista Petr Jachnin (58), měl v úterý ráno infarkt. Podle svědka si ještě odřídil auto do pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM).
12.01.2017 05:10 |

podobné články

Přepracovaný »král second handů« Petr Jachnin: Po infarktu se ještě sám odvezl do nemocnice...

 
Spisovatel a scénárista, »král second handů« Petr Jachnin (58) doplatil na svou neschopnost odpočívat. V úterý ráno ho skolil infarkt – ani ten ho však nedonutil se zastavit! Podle svědka situace si prý ještě sám odřídil auto až do pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM).
12.01.2017 06:50 |

podobné články

Omezení ve svátek mate prodejce. Stopku mají i malé second handy a bazary

 
Zákon o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě je nekompromisní. O sedmi vyjmenovaných svátcích nesmí prodávat zboží nejen obchody s prodejní plochou nad 200 metrů čtverečních, ale například i autobazary, zastavárny anebo second handy a sběrny surovin. A právě na to doplatil jeden z majitelů obchodů s oděvy z druhé ruky. Od ČOI dostal pokutu 10 tisíc korun.
26.01.2017 06:35 |

podobné články

Mentoska v Coca-cole? Dělovka do čela!

 
Internet je nekonečná studnice skvělých lidských nápadů. Naštěstí při nich lidé mají po ruce kameru a vše pak nasdílet na síť. Alespoň se máme nad čím škodolibě bavit. Tentokráte "mentos-cola-raketa" sestřelí kameramana.
21.05.2011 21:15 |

podobné články

Manžel Mariah Carey Nick Cannon dělal striptýz v přímém přenosu

 
Známý moderátor a bavič Nick Cannon (32) svou bezprostředností baví diváky pěveckých a talentových show v USA již několik sezón. A jak se zdá, studnice jeho nápadů je nevyčerpatelná. Naposledy například divákům neváhal odhalit svou mužnou hruď.
11.07.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (446 článků) , Nick Cannon (81 článků)

Paroubek: Nepřeberná studnice nerealizovatelných nápadů na Ministerstvu školství

 
Předseda vlády Sobotka by měl promluvit do duše ministru školství M. Chládkovi. M. Chládek je bezesporu nejagilnějším a talentovaným členem jeho vlády. Jeho politický přístup je založen na nepřetržitém chrlení témat, z nichž ovšem s přibývajícím časem je jen malá část použitelná a převoditelná do praktického života.
01.04.2014 16:55 |

podobné články

Mach (Svobodní): Neexistuje libertariánský argument pro Evropskou unii

 
Dalibor Roháč napsal zajímavý článek, ve kterém argumentuje, že navzdory všem svým chybám, je Evropská unie (EU) tím nejlepším reálným scénářem, který mohou evropští libertariáni mít, a proto by ho měli přijmout. Roháč vyjmenovává mnoho slabin EU – a ve všech případech míří přesně –, ale poté říká, že tato Evropská unie je second-best, protože reálnou alternativou není 28 nezávislých libertariánských států, nýbrž jakýsi druh autoritářské dystopie pokud ne ve všem z nich, tak v mnoha.
22.09.2014 09:26 |

podobné články