Článek

Sebevražda na Kolínsku: U frekventované silnice se měl zastřelit policista

 
Tragickou smrt vyšetřují policisté z Kolínska. Před polednem se u frekventované silnice zabil muž. Podle našich informací šlo o policistu.
14.06.2018 14:25 |

podobné články

Podobné články

Pánik (ČSSD): Oprava frekventované silnice trvala příliš dlouho

 
Oprava frekventované silnice I/20 v Karlových Varech Tašovicích, která spadá pod Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), trvala neúměrně dlouho a byla nešťastně naplánována. Prodleva mezi frézováním vozovky a pokládkou nové zdržela tisíce řidičů.
03.05.2015 12:26 |

podobné články

Agresivní pes útočil na lidi, policista ho musel zastřelit

 
Policisté v úterý odpoledne přijali hlášení, že v obci Soběchleby na Přerovsku volně pobíhá agresivní pes a napadá lidi. Opilý majitel psa nedokázal zklidnit, proto musel policista zvíře zastřelit, uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.
04.01.2012 10:00 |

podobné články

Silnice u Tuklat na Kolínsku je UZAVŘENÁ. Kvůli nehodě motorkáře

 
Motorkář se na Kolínsku srazil s osobním autem, silnice je uzavřená. Motorkáře odvezli záchranáři s podezřením na poranění páteře do nemocnice.
29.07.2011 18:00 |

podobné články

Lachtan zastavil dopravu na silnici, policista jej odehnal bundou

 
Přesně jako španělský zápasník s býky si mohl připadat policista Chris Butler, když se z frekventované silnice na Falklandských ostrovech pokoušel odehnat lachtana, který si to zamířil přímo před projíždějící vozy.
23.04.2016 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Chris Butler (1 článek)

Unikátní lávka přes Mži: Povede bezpečně do zoo a odkloní cyklisty z frekventované silnice

 
Nová trasa pro pěší a cyklisty, která jim umožní vyhnout se frekventované silnici od Kalikovského mlýna do Radčic, začala v Plzni sloužit veřejnosti. Součástí úseku, který nabídne také bezpečnější cestu pěším do zoo, je i nová lávka přes Mži. Po té by v budoucnu měla vést mezinárodní cyklotrasa.
07.08.2017 10:30 |

podobné články

SEBEVRAŽDA vyhozením domu do povětří!? Výbuch na Kolínsku srovnal dům se zemí!

 
Při nočním výbuchu rodinného domu v Cerhenicích na Kolínsku se těžce zranil sedmapadesátiletý muž, má popálené dýchací cesty a dolní část těla. Další muž byl zraněn lehce. Exploze dům zcela zničila a poškodila deset okolních objektů. Škoda byla odhadnuta na dva miliony korun, příčina se vyšetřuje!
20.05.2014 08:50 |

podobné články

Výbuch na Kolínsku srovnal dům se zemí: Byla to sebevražda?

 
Mysleli jsme, že spadlo letadlo nebo udeřil blesk! Tak sousedé popisují výbuch rodinného domu na Kolínsku. Policisté vyšetřují, jestli se majitel domu (57) snažil zabít.
21.05.2014 05:05 |

podobné články

Oprava i stavba nových úseků silnic v kraji pokračuje

 
Další silnice v našem regionu se v příštích dvou letech dočkají rekonstrukce, přibude i nový úsek cesty. Krajští zastupitelé schválili vyhlášení veřejných zakázek na rekonstrukci úseku silnice II/464 v Bílovci, silnice ve Frýdku-Místku (silnice III/4848 a silnice II/473) i výstavbu nového úseku ulice Mostní (spojnice průmyslové zóny v Hrabové a ulice Frýdecké ve Vratimově).
23.09.2016 17:50 |

podobné články

Vůdce neonacistů se měl kvůli homosexualitě zastřelit! Stejně jako před sedmdesáti lety Hitlerův přítel

 
Předseda extrémně pravicové Národnědemokratické strany Německa (NPD) Holger Apfel skončil podobně jako někdejší velitel Hitlerových „hnědých košil“ SA  Ernst Röhm: kvůli své homosexualitě se měl zastřelit.
02.01.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Ernst Röhm (1 článek)

Tenhle policista zničil Vánoce televiznímu kameramanovi! Zabil mu syna, druhého vážně zranil!

 
Tragédie, která se v noci ze včerejška na dnešek odehrála ve Vysokém Mýtě, kdy měl policista zastřelit a vážně zranit dva mladé pracovníky ochranky, postihla i našeho vzdáleného kolegu - kameraman z televize Prima je totiž jejich otcem, který si vše ještě pořádně nezvládl uvědomit.
21.12.2014 16:31 |

podobné články

Ve Fergusonu si lidé připomněli smrt černocha. V Texasu policista zastřelil dalšího

 
Stovky lidí prošly ulicemi amerického Fergusonu, aby si připomněly první výročí smrti černošského mladíka Michaela Browna, kterého zastřelil bělošský policista. Vzpomínková akce se obešla bez násilností. Mezitím policista v Texasu zastřelil dalšího neozbrojeného černošského mladíka, který byl podezřelý z toho, že projel autem výlohu. Policista prý nedávno absolvoval policejní akademii a byl ještě ve výcviku. 
09.08.2015 10:35 |

podobné články

VIDEO: Filipínce baví tančící dopravní policista

 
Čtyřiapadesátiletý Ramiro je obyčejný dopravní policista, který denně řídí provoz na frekventované křižovatce v Pasay. Řidiče i chodce vždy pobaví. Pokyny totiž tančí, a to podle své vlastní choreografie.
08.06.2011 09:10 |

podobné články

David u silnice pálil ze samopalu: Dostřel měl až 3 kilometry

 
Černé luxusní auto, do maskáčů nastylovaný frajírek pálící z automatické pušky nedaleko frekventované silnice. Tenhle výjev slovenského mladíka Davida (23) byl zachycen na video.
20.03.2015 16:30 |

podobné články

Švehlův památník u Ždánic na Kolínsku aneb Stonehenge po česku

 
Měl to být symbol nesmrtelnosti jednoho z nejvýraznějších politiků první republiky. Památník agrárníka Antonína Švehly (†60) u Ždánic na Kolínsku, který svým tvarem připomíná kultovní místo v jižní Anglii Stonehenge, se mění ve spanilou ruinu. Ze stavitelského unikátu se stala přítěž pro obec. Ta do něj musí sypat peníze, aby nespadl někomu na hlavu.
13.11.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Švehla (15 článků)

Zuřivá liška napadla tři muže, zastřelit ji musel policista

 
Na tři muže zaútočila agresivní liška v americkém Tyrone ve státě Georgia. Jeden z napadených, Walter Wilson, utrpěl zranění na paži, když se chránil před šelmou, která údajně skákala tak dobře jako kočka. Další muži se ji snažili praštit lopatou a hasícím přístrojem, ale nakonec musel zasáhnout až policista.
21.05.2010 09:55 |

podobné články

Policista chtěl zastřelit první dámu USA Michelle Obamovou

 
Americká tajná služba odhalila plán na zastřelení Michelle Obamové. Čin údajně plánoval jeden washingtonský policista
13.07.2012 14:50 |

podobné články

Havle, musíš mě zastřelit! Kvůli knihovně se neodstěhuju!

 
Plánu miliardáře Zdeňka Bakaly a exprezidenta na vybudování Knihovny Václava Havla se rozhodl zabránit nájemník bytu v domě na Loretánském náměstí, kde by měla knihovna působit. "To mě budou muset zastřelit," prohlásil.
02.03.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4938 článků)

Aby mohli zastřelit bin Ládina, museli zabít ženu

 
V pákistánském městě Abbottábád (asi 100 kilomerů od metropole Islamabádu) byl americkým elitním komandem zastřelen terorista Usáma bin Ládin (†54). Při akci byl zabit také jeho syn, dva blízcí spolupracovníci a neznámá žena. Tu bin Ládin údajně použil jako živý štít. Znamená to, že aby vojáci dostali teroristu, museli ji zastřelit.
02.05.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)

Chtěli mě zastřelit, tvrdí Kubíček, je to lhář a demagog, odpovídá Rak

 
Páteční deník Sport přinesl informaci o tom, že někdo prý chtěl zastřelit Jiřího Kubíčka, bývalého sportovního ředitele a místopředsedu představenstva Sigmy Olomouc.
10.06.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kubíček (29 článků)