Článek

Sebevražda dcery a složitý vztah s matkou: Usměvavá herečka (✝83) neměla vždy na růžích ustláno

 
Tato malá, ale nepřehlédnutelná dáma s nezdolným temperamentem si získala přízeň publika především svou nezaměnitelnou interpretací komediálně laděných figur. Všechny její role obyčejných žen z lidu - rázovitých manželek, semetrik, drben nebo paniček, byly obdařeny velkou životností a elánem a Stella Zázvorková (14. 4. 1922 – 18. 5. 2005) je uměla zahrát opravdu skvěle.
19.05.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Stella Zázvorková (41 článků)
Podobné články

Když vztah zničí práce: Zelené vdovy nemají na růžích ustláno, říká psychiatr Cimický

 
Možná se ptáte, kdo je zelená vdova. Možná jste to právě vy. Hodně lidí jim závidí jejich život v luxusu, kdy žijí z peněz manžela, protože je úspěšný a hlavně velmi pracovně vytížený. Žijí v domech v satelitních městečkách. Samy nepracují, mají hodně volného času pro sebe. Jenže to ještě neznamená, že jejich život je pohádkový. "Často sahají po alkoholu a lécích na deprese. Bojují se samotou a pak i se samotným vztahem, který se pomalu rozpadá. Na růžích nemají rozhodně tyto ženy ustláno," říká psychiatr Jan Cimický.
08.11.2019 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cimický (137 článků)

Němci nebudou mít na růžích ustláno, útoky podobné těm silvestrovským se mohou opakovat, varovala v ČT německá novinářka

 
Redaktorka Severoněmeckého rozhlasu Jennifer Lange promluvila v pátečních Událostech, komentářích České televize o silvestrovských útocích ve své zemi. Úřady už postavily mimo službu policejního prezidenta v Kolíně nad Rýnem. Co bude dál? Němci prý podle všeho nebudou mít na růžích ustláno. Další podobné útoky prý dříve či později přijdou.
08.01.2016 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lange (1 článek)

Tatiana Drexler ze StarDance děti nestihla, toho pravého ale našla

 
Věčně usměvavá porotkyně taneční soutěže StarDanec Tatiana Drexler neměla vždy na růžích ustláno. Emigrovala do Německa, kde ji pak opustil dlouholetý partner a nechal samotnou s dluhy v cizí zemi. Smířila se s tím, že děti mít nebude, ale toužila aspoň po lásce. Tu nakonec našla.
21.03.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Drexler (24 článků)

Smutné tajemství Jágrovy holky: Máma ji odkopla ve třech letech, s tátou si nerozumí

 
Po boku Jaromíra Jágra si Veronika Kopřivová žije jako v bavlnce, vždy ale na růžích ustláno neměla. V dětství ji opustila matka a vychovávala ji macecha. Až do svých patnácti let o tom neměla ani ponětí. Své rodiče prý k životu už nepotřebuje…
23.09.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2702 článků)

Děsivé odhalení herečky Zuzany Slavíkové: Musela odložit dítě!

 
Hvězda televizní soutěže Nejslabší! Máte padáka! neměla vždy na růžích ustláno. Nejhorší čas zažila po porodu dcery Báry (15), kdy zůstala téměř bez prostředků.
07.07.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Slavíková (30 článků)

Jitka Zelenková (67): KOLIK JSEM BRALA ZA SOCIALISMU

 
Rozhodně neměla za komunismu na růžích ustláno. I když Jitka Zelenková (67) patřila mezi zpěvačky, které prodávaly statisíce desek, téměř nic z toho neměla. Z každého nosiče dostala jen pár haléřů. Dnes by byla milionářka!
21.01.2018 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Zelenková (227 článků)

Hvězda Ordinace Míša Badinková: Sáhla si na dno! Neměla na jídlo ani nájem

 
Na své krušné začátky, kdy přišla do Prahy budovat kariéru herečky, zavzpomínala rodačka ze slovenských Malacek Michaela Badinková (40). Rozhodně neměla na růžích ustláno, ale hrdost jí nedovolila říct si rodičům o peníze na jídlo nebo na bydlení. A tak šla makat do hospody!
27.11.2019 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Badinková (142 článků)

Poznáte dívku, která byla vdaná za známého herce? V 15 byla znásilněna, viděla smrt bratra a ležela v kómatu po děsivé nehodě

 
Dívka na kole je známou tanečnicí, která už odmalička neměla na růžích ustláno. Vyrůstala na bulharské vesnici v tradiční rodině, ale vždy toužila po vzdělání, kterému se jí pod otcovou puritánskou výchovou nemohlo dostat. V patnácti  utekla z domova do většího města, kde coby sedmnáctiletá studentka otěhotněla. Dítě si nechala a nikdy nelitovala. Později odjela za prací do Německa, ale dílem náhody skončila nakonec v Česku, kde se seznámila s jedním známým hercem, jenž se s ní později oženil. Poznali jste ji?
01.09.2013 06:00 |

podobné články

Šokující zpověď Madonny: Odtáhli mě na střechu a znásilnili!

 
Madonna nebyla vždy královnou popu a rozhodně neměla na růžích ustláno. Během prvního roku v New Yorku byla obětí brutálního znásilnění, ocitla se před hlavní pistole, byla třikrát vykradena.
05.10.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Krainová o modelingu: Peníze byly největší motivace, ale… Kdo ji čtyři roky obíral o vše?

 
Ačkoli je ve věku, kdy modelky odcházejí do důchodu, ona se stále drží na vrcholu popularity. Fotí prestižní kampaně a nově ji také čím dál častěji můžeme vídat coby herečku. Simona Krainová (43) popsala, jaká byla její cesta k úspěchu a že rozhodně neměla vždy na růžích ustláno.
20.03.2016 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2048 článků)

Hilgertová (47) o manželství: Nevědomě jsme si ubližovali!

 
Štěpánka Hilgertová je skvělá sportovkyně, doma ale neměla vždy na růžích ustláno. Její manžel je o osm let starší a je navíc jejím dlouholetým trenérem.
07.08.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Královna českého šansonu Hegerová: Před Antichartou utekla na záchod!

 
Říká se jí královna českého šansonu nebo Piaf z Prahy. V zahraničí Hanu Hegerovou (85), která zářila v pařížské Olympii i na Světové výstavě v Montrealu, zbožňovali. Doma ale neměla vždy na růžích ustláno. Kvůli Antichartě.
17.01.2017 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Hana Hegerová (173 článků)

Dva roky v žhavém rytmu: Jak šel čas s Rolins a Rytmusem

 
730 dní jsou milenci! Nejluxusnější pár showbyznysu - zpěvačka Dara Rolins (40) a rapper Rytmus (36) – oslavil 8. října dva roky ode dne, kdy přestali být přátelé a stali se milenci. Stále vrkají jako hrdličky, ale jejich vztah neměl vždy na růžích ustláno!
10.10.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2523 článků)

Janeček o lásce v karanténě: Svatba bude ve speciální den. A koronavirus přináší i šanci

 
Matematik a filantrop Karel Janeček (46) se domnívá, že největší nebezpečí koronaviru číhá v našem vlastním strachu. Ve velkém rozhovoru pro eXtra.cz popsal, jak vnímá současnou krizi a co může přinést do budoucna. A co jeho vztah s půvabnou Lilií Khousnoutdinovou (31), který neměl vždy na růžích ustláno? Komplikace jsou minulostí, dvojice si už vybrala magické datum svatby. "Je to naposledy, co takhle otevřeně mluvím o svém soukromí," říkal Janeček při povídání nejenom o lásce.
01.05.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (335 článků)

Rozhovor s herečkou z Ulice Ljubou Krbovou: Po vraždě přišla svatba!

 
V životě neměla vždycky na růžích ustláno, přesto dnes herečka Ljuba Krbová (56) působí šťastně a vyrovnaně. Jediné, co ji prý dodnes opravdu mrzí, je, že nestihla mít víc dětí.
20.07.2014 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (74 článků)

Konvalinková o domácím násilí: Bylo to strašný!

 
Známá herečka neměla v dětství zrovna na růžích ustláno. Jednou otec seřezal její mámu tak, že se bála nejhoršího. Skončila totiž v bezvědomí a krvi.
19.04.2017 12:15 |

podobné články

Mahulena Bočanová o druhé nemoci dcery Márinky: Je to jen o smíření

 
Krásná herečka Mahulena Bočanová (51) rozhodně nemá na růžích ustláno. Jako matka – samoživitelka se stará o dceru Márinku (17), která už od narození trpí lehčí formou autismu. S nástupem puberty se u dívky navíc objevila epilepsie...
04.12.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (803 článků)

Hvězda z britské superstar se schovává před paparazzi

 
Ještě před pár týdny byla Susan Boyle obyčejnou ženou, která ve svém životě rozhodně neměla na růžích ustláno. A nyní jako lusknutím prstu, se této rodačce ze Skotska otočil život o 180 stupňů a stala se nejpopulárnější osobou ve Velké Británii. Dostává pozvánky do televizních show, nabídky na nahrání desky, dokonce by si měla zahrát i ve filmu. A to vše díky jejímu absolutně neuvěřitelnému pěveckému […]
25.04.2009 14:08 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (303 článků)

Lucie Bílá přiznala: Konečně jsem zase vidět!

 
Lucie Bílá (44) je jednou z našich nejlepších zpěvaček, přesto v posledních letech neměla na růžích ustláno. Prožila rozvod a přestala vyhrávat některé divácké ceny popularity. Teď Šípu přiznala, že až účastí v soutěži ČeskoSlovensko má talent se znovu dostala na výsluní.
30.11.2010 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2469 článků)