Článek

Schwarzenberg: Čeští politici jsou buď hulváti, nebo lokajové. Zeman je schopen úspěšně zastat oboje

 
Komentář na facebookovém profilu k návštěvě prezidenta Zemana v Rusku
22.11.2017 12:40 |

podobné články

Podobné články

Jiří Dienstbier v ČT: Buď můžete být ministrem pro lidská práva nebo být oblíbený. Oboje v Česku nejde

 
Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) je jedním ze členů vlády, který může být politicky popraven. V úterním Interview ČT24 tvrdě zkritizoval Andrej Babiše (ANO). Je to prý ten nejméně kompetentní ministr z celé vlády. Divákům prozradil, že v Česku může být člověk buď ministrem pro lidská práva, nebo může být populární, ale oboje dohromady nejde...
08.11.2016 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13533 článků)

2 největší hulváti v Prostřenu jsou tu! Dokáže nervák Radek překonat tlučhubu Milana?

 
Prostřeno přitahuje opravdu zajímavé lidi. Samostatnou skupinou jsou hulváti, kteří mají pocit, že všechny kolem musí během jediného týdne přesvědčit o tom, že jsou mistři světa. Sotva jsme zapomněli na Milana, tak tu máme Radka.
07.04.2016 15:25 |

podobné články

Schwarzenberg útočí: Buď odejde Bátora, nebo my

 
Zuří další koaliční válka, jádrem sporu i nadále zůstává Ladislav Bátora, představitel uskupení D.O.S.T. Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP09) prohlásil, že jde o princip, buď prosazujeme demokracii nebo fašismus, ale oboje nelze. Přežije Nečasův kabinet ostrou výměnu názorů?
22.08.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3733 článků)

Schwarzenberg: Během kampaně žiju jako mnich. Sex mi chybí každý den

 
Už jen pár dní zbývá do druhého kola volby prezidenta. Oba kandidáti musí absolvovat spoustu debat či výjezdů a mají plný program. Karel Schwarzenberg si postěžoval, že poslední dobou toho moc nestíhá. Musí si také odepřít tělesné rozkoše. Další články k tématu: Klaus se Zemanem podvádějí české voliče, zlobí se Schwarzenberg Benešovy dekrety jsou právně vyhaslé, ujišťoval Schwarzenberg Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga Schwarzenberg popletl dekrety, Zeman byl na štíru s řeckými důchody Turnovem otřásá petice pro knížete. Na Hrad ho tlačí lékaři i kazatel Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3733 článků) , Karel Zeman (286 článků)

Svět ji obdivuje, ale Slováci zuří! Kdo se musel jejich MISS PNEUMATIKA nakonec zastat?

 
Mluví o ní snad celý svět, který řeší nejen její krásu, ale hlavně kilogramy. Slovákům se finalistka Miss Slovensko 2017 Dominika Dávidová (23) moc nelíbí a hrubě ji uráží. Kdo se jí musel nakonec zastat?
06.05.2017 21:30 |

podobné články

Ostuda, ubohost, hulváti, stoka, nenávist, hysterie a zneuctění 17. listopadu. Tohle nám řekli kníže, Zaorálek i Stropnický k vajíčkovému útoku na Zemana

 
ParlamentníListy.cz zjišťovaly, co si čeští politici myslí o pondělní demonstraci proti prezidentu republiky Miloši Zemanovi na Albertově, kdy na něho jeho odpůrci házeli vajíčka a zasáhli i německého prezidenta, a zda to považují za legitimní a demokratickou formu protestu.
18.11.2014 15:06 |

podobné články

Grebeníček: Britové pochopili, jakému zlu v Iráku sloužili. Naši lokajové, třeba Topolánek a Schwarzenberg, ne

 
Podle bývalého předsedy KSČM Miroslava Grebeníčka Velká Británie již uznala, že bylo chybou podporovat americkou vojenskou agresi v Iráku a Afghánistánu a okupaci obou zemí. V České republice se však ničeho takového zatím nadát nemůžeme.
05.06.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Grebeníček (169 článků) , Mirek Topolánek (2167 článků)

Zeman a Schwarzenberg si předhazují, kdo je větší opilec

 
Lídři Strany práv občanů - zemanovci Miloš Zeman a TOP 09 Karel Schwarzenberg se před volbami špičkují kvůli své náklonnosti k alkoholu. Nejprve Schwarzenberg v rozhovoru v Lidových novinách řekl, že kdyby Zeman nechlastal, tak by byl velmi dobrý premiér. Zeman na čtvrteční tiskové konferenci zase vyprávěl opileckou historku o Schwarzenbergovi, prý aby se mu pomstil.
22.04.2010 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3733 článků) , Miloš Zeman (21142 článků)

Blbé, hulváti. Nemůžeme všichni mlít to samé, vytýká expolitik ODS a šéf sexuologů odpůrcům Zemana. Nicméně, pane prezidente...

 
ROZHOVOR Miloš Zeman není pro všechny přijatelný spasitel, připouští bývalý europoslanec za ODS, předseda Sexuologické společnosti Jaroslav Zvěřina. „Ale myslím, že Čechy hned tak někdo nesjednotí. Tatíčka prezidenta na Hradě jsme zatím ještě neměli, protože národ nesjednocoval ani jeden z našich prezidentů, i Václav Havel měl spoustu odpůrců, o Václavu Klausovi ani nemluvím. A Zeman v té tradici pokračuje,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
01.12.2014 06:01 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4890 článků) , Václav Klaus (9143 článků) , Jaroslav Zvěřina (40 článků) , Miloš Zeman (21142 článků)

Zlomený Zac Efron: Už nikdy nebudu schopen s nikým randit

 
Herec Zac Efron zahořkl. Osmadvacetiletý svalovec totiž prohlašuje, že už nikdy nebude schopen randit. Jako slavná osobnost prý není schopen dodržovat tradiční randění. Jeho status každého ihned ovlivní a změní mu život. Dokonce zkoušel seznamovací aplikace a užíval si, že mu nikdo nevěřil, že je to skutečně on.
04.08.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (154 článků)

Cestou z hospody potkal hrocha! Medvěd zase chodil po městě a kontroloval klimatizace! Co se to děje?

 
Jdete po ulici a proti vám si vykračuje hroch. Jsou dvě možnosti, buď jste to přehnali s alkoholem a drogami, nebo ze zoo utekla divoká zvířata. Oboje je dost nebezpečné. Gruzínská metropole Tbilisi se kvůli vyplavené zoologické zahradě proměnila v nebezpečnou divočinu.
14.06.2015 18:16 |

podobné články

Je jedno, kdo je předseda, pořád jsou to rudí lokajové východu. Pravice komentuje sjezd KSČM

 
Komunistickou stranu povede i nadále Vojtěch Filip, který svou funkci předsedy KSČM obhájil, a to i po výrazném propadu strany ve sněmovních volbách. Ohlasy českých politiků na jeho zovuzvolení se proto značně liší, tady jsou některé z nich.
21.04.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1081 článků)

Jak získat peníze na dovolenou, nebo na lepší bydlení?

 
Také bojujete s finančními problémy, které vám zkrátka nedovolí dopřát si vše, co byste chtěla? Pokud je to tak, není třeba zoufat. A to z toho důvodu, že možností, jak získat peníze, samozřejmě existují. Jednou z takových jsou i výhodné krátkodobé půjčky. Ty jsou na našem trhu považovány za skutečný unikát, a to především díky podmínkám, se kterými jsou spjaté. Nejenom, že je lze získat rychle a jednoduše, ale mnohdy i z pohodlí domova, bez jakéhokoliv dokládání účelu, stejně jako bez složitého dokládání příjmu. V hotovosti, nebo na účet Kromě zmíněných krátkodobých půjček, které jsou nejčastěji spjaty s částkami v řádech tisíců korun, si ale můžete požádat i o sumy, které jsou mnohem zajímavější. Jsou řádově v desítkách, ale i stovkách tisíců korun. A co to pro vás znamená? Samozřejmě možnost, jak můžete vyrazit třeba na vysněnou dovolenou, nebo zrekonstruovat váš současný byt. Na výběr dokonce máte zde dvou možností. Jsou to buď hotovostní půjčky, které naleznete zde, nebo půjčky bezhotovostní. V rámci výběru je samozřejmě jenom na vás, čemu dáváte přednost. Současný úvěrový trh nabídne v rámci obou možností dostatek poskytovatelů. Nebojte se ani procesu schvalování Mnoho lidí má samozřejmě v souvislosti s půjčkou obavy z toho, že nedokáže splnit podmínky, které jsou nastaveny. Už dávno ale neplatí, že by půjčky poskytovaly jenom banky, a že je jejich získání složité a náročné. Příkladem mohou být půjčky pro ženy na mateřské dovolené, stejně jako půjčky pro nezaměstnané, studenty, nebo také problémové klienty. To vše jsou skupiny osob, které by u banky peníze nezískali, ale v nebankovním segmentu s tím samozřejmě problém nemají. A pokud se na tuto úvěrovou oblast podíváme detailněji, přináší i další výhody. A mezi ty patří: Jednoduché a rychlé vyřízení Využití peněz na cokoliv Bez ověřování bonity a finanční minulosti Příspěvek Jak získat peníze na dovolenou, nebo na lepší bydlení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.06.2015 09:01 |

podobné články

Znáte je i vy? Nebo se snad poznáváte? 5 typů silničních neřádů!

 
Nebezpeční hulváti se objevují na našich silnicích čím dál častěji. Stačí, aby je v práci někdo naštval nebo jste je omylem předjeli, a i tátové od rodin rázem jezdí, jako by ani neměli autoškolu. Mnohdy ani neví, že ohrožují ostatní a že jim hrozí pokuta. Nepatříte mezi ně?
14.09.2013 05:10 |

podobné články

Pravičákova kanonáda: Zeman nemá rád blbce. Není důvod platit ČT. Pitomci, povídaček se nenajíme. Uprchlíci? Buď my, nebo oni

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Kdyby se prezidentem stal Karel Schwarzenberg, byla by to katastrofa, říká ParlamentnímListům.cz někdejší novinář a spolupracovník Václava Klause, bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek. Dlouholetý člen ODS vyzdvihuje Zemanovu zahraničněpolitickou orientaci a má pro něj pochopení i pokud jde o uprchlickou krizi. V té prý platí, že buď zvítězí naše civilizace, nebo jiná.
25.08.2015 07:41 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9143 článků) , Petr Štěpánek (612 článků) , Petr Štěpánek (612 článků) , Karel Schwarzenberg (3733 článků) , Karel Schwarzenberg (527 článků)

Voličům se líbí lidé, kteří tvrdí, že nejsou politici, komentuje prohru Fica Schwarzenberg

 
ANKETA Slovenské prezidentské volby pochopitelně sledovali i čeští politici. „Od Roberta Fica to nebylo strategicky správné rozhodnutí,“ domnívá se o jeho kandidatuře na slovenského prezidenta například Jaroslav Foldyna (ČSSD). „Řada voličů asi neskousla, že je Fico premiérem. Vypadalo to, že se snaží kandidaturou na prezidenta tento post opustit,“ zauvažoval zase Jiří Dolejš (KSČM) o příčinách jeho prohry s Andrejem Kiskou. Na další faktor upozornil i Karel Schwarzenberg (TOP 09).
30.03.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3733 článků) , Jiří Dolejš (472 článků) , Robert Fico (862 článků) , Jaroslav Foldyna (472 článků)

Modelka Adriana Lima: Andílek bez kalhotek!

 
Buď prádlo, nebo šaty! Brazilská topmodelka Adriana Lima (31) nejspíš oboje najednou nikdy nenosí.
01.04.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků)

Modelka Adriana Lima: Andílek bez kalhotek!

 
Buď prádlo, nebo šaty! Brazilská topmodelka Adriana Lima (31) nejspíš oboje najednou nikdy nenosí.
01.04.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků)

Víte, proč v seznamech ulitých peněz chybí čeští politici?

 
Zatímco se ruští nebo čínští politici nebojí zakládat firmy v daňových rájích, čeští či slovenští politici jsou podle Pavly Holcové z Českého centra pro investigativní žurnalistiku mnohem opatrnější. Pracují totiž s anonymními akciemi a i s těmi posílají raději své právníky, než aby někam dorazili sami. Obracejí se navíc na zahraniční právníky, takže dostat se nakonec zpět až k českým politikům opravdu není snadné.
05.04.2016 09:10 |

podobné články