Schumi vyhrál kvalifikaci, o pole postion ale přijde

V kvalifikaci na VC Malajsie se “utopili“ Alonso, Hamilton i Button

Zbrusu nový motor a pneumatiky do přechodných podmínek vynesly Marku Webberovi ze stáje Red Bull prestižní pole postion.
03.04.2010 11:50 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků)

Rohlik.cz jako první online supermarket doručuje přímo z pole. Čerstvý chřest přiveze do domácností rovnou po sklizení

Čerstvý chřest, doručený přímo z pole v řádu několika hodin, již není utopií. Online supermarket Rohlik.cz navázal exkluzivní spolupráci se společností Český chřest a jako první online supermarket má k dispozici pole v Hostíně u Vojkovic na Mělnicku, kde pěstuje chřest. Produkce z pole poputuje výhradně na stůl zákazníkům Rohlíku. Po lobbování za malé farmáře tak nastavuje příčku kvality potravin zase o něco výš. A to je jen začátek, do budoucna plánuje Rohlík i jahodové pole a další podobné projekty.
11.04.2018 17:35 |

Hamilton vyhrál kvalifikaci i v Malajsii, druhý odstartuje Button

Kvalifikaci na Velkou cenu Malajsie vozů formule 1 vyhrál britský pilot Lewis Hamilton z McLarenu, jenž tak zopakoval pole position z úvodního závodu sezony v Austrálii. Do první řady se vedle něho v neděli postaví jeho týmový kolega a krajan Jenson Button, který před týdnem v Austrálii vyhrál.
25.03.2012 03:42 |

Osobnosti: Jenson Button (194 článků) , Lewis Hamilton (507 článků)

Suverén VETTEL kraloval v kvalifikaci v Monze a PODESÁTÉ urval POLE POSITION

Němec Sebastian Vettel vyhrál v sobotu na okruhu v Monze kvalifikaci na Velkou cenu Itálie a podesáté v této sezoně v neděli odstartuje z pole position.
10.09.2011 15:30 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Alonso vládl kvalifikaci v Německu, pole position má podruhé v řadě

Fernando Alonso s vozem Ferrari vyhrál v sobotu na okruhu v Hockenheimu kvalifikaci na Velkou cenu Německa a vybojoval druhou pole positon v řadě.
21.07.2012 15:40 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků)

Vettel ovládl kvalifikaci, počtvrté v řadě urval pole position v Suzuce

Sebastian Vettel počtvrté v řadě vyhrál kvalifikaci v Suzuce a do Velké ceny Japonska F1 odstartuje z pole position. Triumf Red Bullu podtrhl druhým místem jeho australský týmový kolega Mark Webber.
06.10.2012 08:30 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (204 článků)

Hamilton ovládl kvalifikaci v Číně! První pole position pro Mercedes

Lewis Hamilton bude v Šanghaji startovat z pole positon, tentokrát poprvé za volantem Mercedesu. Brit vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Číny F1 před Kimim Räikkönenem z týmu Lotus a Fernandem Alonsem na Ferrari.
13.04.2013 09:35 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků) , Lotus (115 článků) , Mercedes Alonso (7 článků)

Vettel ovládl kvalifikaci v Singapuru a odstartuje z pole position

Vítěz posledních dvou závodů Sebastian Vettel vládl dosavadnímu průběhu závodního víkendu Velké ceny Singapuru, jediného nočního závodu mistrovství světa F1. Pilot Red Bullu vyhrál dva ze tří tréninků i kvalifikaci. Vybojoval tak svou pátou letošní pole positiion.
21.09.2013 15:15 |

Vettel v Maďarsku vyhrál počtvrté za sebou kvalifikaci F1

Německý pilot Sebastian Vettel z Red Bullu vyhrál na Hungaroringu čtvrtou kvalifikaci v mistrovství světa formule 1 za sebou. Celkově sedmou pole position v sezoně získal třiadvacetiletý jezdec v Maďarsku s náskokem 411 tisícin sekundy před týmovým kolegou Markem Webberem z Austrálie.
01.08.2010 18:55 |

BÝK Vettel z Red Bullu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Monaka

Němec Sebastian Vettel s vozem Red Bull vyhrál sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Monaka F1 a vybojoval jubilejní dvacátou pole position své kariéry.
28.05.2011 16:15 |

TO JE ZVÍŘE: Vettel vyhrál kvalifikaci v Kanadě a pošesté odstartuje z pole position

Němec Sebastian Vettel s vozem Red Bull vyhrál sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Kanady, sedmý závod mistrovství světa F1.
11.06.2011 20:20 |

VETTEL ZNOVU VYUČOVAL. Vyhrál i kvalifikaci v Singapuru

Vedoucí muž mistrovství světa F1 Sebastian Vettel z Německa vyhrál v sobotu kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru a pojedenácté v sezoně odstartuje z pole position.
24.09.2011 17:35 |

BÝK VETTEL opět vyhrál kvalifikaci! Hamilton nestihl najet do posledního kola

Němec Sebastian Vettel vyhrál v sobotu v Suzuce kvalifikaci na Velkou cenu Japonska F1 a do nedělního závodu odstartuje z pole position.
08.10.2011 08:30 |

Famózní Vettel znovu vyhrál kvalifikaci a vyrovnal letitý rekord

Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Abú Zabí, předposlední závod MS F1, a vybojoval čtrnáctou pole position v této sezoně. Druhý skončil Brit Lewis Hamilton na McLarenu, třetí jeho krajan a stájový kolega Jenson Button.
12.11.2011 16:00 |

Osobnosti: Jenson Button (194 článků) , Lewis Hamilton (507 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Vettel vyhrál kvalifikaci v Abú Zabí a vyrovnal Mansellův rekord

Sebastian Vettel vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Abú Zabí formule 1 a ziskem 14. pole position v sezoně vyrovnal rekord Nigela Mansella z roku 1992. Německý pilot týmu Red Bull dnes při posledním pokusu o nejrychlejší kolo předstihl Lewise Hamiltona, který po pátečním programu ještě bezpečně ovládl i dnešní dopolední třetí trénink.
12.11.2011 16:20 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Nigel Mansell (2 články)

Vettel překonal Mansella. Vyhrál už 15. kvalifikaci

Mistr světa F1 Sebastian Vettel z Německa vyhrál na okruhu Interlagos v Brazílii rekordní 15. kvalifikaci v sezoně a do závěrečné Grand Prix roku odstartuje z pole position. V první řadě ho v neděli doplní australský kolega z týmu Red Bull Mark Webber, jenž je jedním ze tří pilotů, kteří mohou dosáhnout na druhé místo v šampionátu.
26.11.2011 19:15 |

Návrat šampiona? Vettel vyhrál kvalifikaci na závod F1 v Bahrajnu

Obhájce titulu mistra světa F1, německý pilot stáje Red Bull Sebastian Vettel vyhrál v sobotu na okruhu v Sachiru kvalifikaci na Velkou cenu Bahrajnu a poprvé v této sezoně bude startovat z pole position.
21.04.2012 14:25 |

Kvalifikaci v Barceloně vyhrál Hamilton, překvapil Maldonado

Do Velké ceny Španělska formule 1 odstartuje z prvního místa Brit Lewis Hamilton, který vyhrál kvalifikaci potřetí v sezoně. Stáji McLaren zajistil 150. pole position v historii. Druhým místem dnes překvapil Venezuelan Pastor Maldonado s williamsem.
13.05.2012 00:50 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků)

Kvalifikaci vyhrál Vettel, vyhořel jeho týmový parťák Webber i Ferrari

Němec Sebastian Vettel s vozem Red Bull vyhrál sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Evropy F1 ve španělské Valencii a s velkým náskokem vybojoval svou třiatřicátou pole position. Na druhém místě skončil Lewis Hamilton z McLarenu, třetí pak Pastor Maldonado s vozem Williams.
23.06.2012 15:30 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)