Schumacher vyhrál kvalifikaci, z prvního místa ale odstartuje Webber

Michael Schumacher z Mercedesu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Monaka, kvůli penalizaci z VC Španělska však ztratí pět míst na startu.
26.05.2012 16:00 |

Osobnosti: Michael Schumacher (488 článků) , Michael Webber (5 článků)

Tohle je Schumacherův den, řekl Webber po kvalifikaci

Mark Webber odstartuje do VC Monaka z pole position, i když v kvalifikaci dojel druhý. Pilot Red Bullu prohlásil, že hrdinou dne je ale Michael Schumacher, který byl nejrychlejší. Trest z předchozího závodu ho ale poslal o pět míst dozadu.
26.05.2012 19:40 |

Osobnosti: Michael Schumacher (488 článků) , Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků) , Michael Mark (15 článků)

Z prvního místa vyjede do Velké ceny Belgie F1 Australan Webber

Australan Mark Webber z Red Bullu, vedoucí muž průběžného pořadí mistrovství světa, dnes odstartuje z prvního místa do Velké ceny Belgie, která je třináctým závodem šampionátu vozů formule 1. Na okruhu ve Spa s ním bude v první řadě na startu stát Brit Lewis Hamilton, třetí byl v sobotní kvalifikaci polský jezdec Renaultu Robert Kubica.
29.08.2010 09:50 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Lewis Hamilton (507 článků) , Robert Kubica (70 článků) , Mark Webber (204 článků)

F1: Býci z Red Bullu ovládli kvalifikaci, vyhrál Webber

Mark Webber a Sebastian Vettel dominovali sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Španělska. Michael Schumacher skončil šestý.
08.05.2010 15:45 |

Osobnosti: Michael Schumacher (488 článků) , Mark Webber (209 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (204 článků) , Michael Mark (15 článků)

08.05.2010 16:00 |

F1: Webber potřetí v řadě vyhrál kvalifikaci, Schumacher byl pátý

Australský pilot stáje Red Bull Mark Webber ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Turecka a má tak nejlepší pozici pro útok na třetí vítězství v závodě za sebou.
29.05.2010 15:10 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků)

Dominance Red Bullu a BrawnGP potvrzena, kvalifikaci vyhrál Webber

Do Velké ceny Německa z prvního místa poprvé v kariéře odstartuje Australan Webber. Na záda mu ale budou hned od prvních metrů dýchat jeho největší konkurenti Barrichello a Button z BrawnGP, ale také jeho stájový kolega Vettel.
11.07.2009 15:30 |

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |

Osobnosti: Karel Abraham (347 článků) , Jakub Kornfeil (157 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Webber porazil Vettela! Do Velké ceny Japonska vyjede z prvního místa

Australan Mark Webber dokazuje, že není na odpis. Do Velké ceny Japonska vyjede z prvního místa, v sobotní kvalifikaci si totiž vyjel pole position. První řada bude patřit vozům Red Bull, druhý skončil Sebastian Vettel.
12.10.2013 08:40 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (204 článků)

ON-LINE: Býci z Red Bullu ovládli kvalifikaci, vyhrál Webber

V podrobné reportáži jste sledovali kvalifikaci vozů formule 1 na Velkou cenu Španělska, kterou suverénním způsobem vyhrál Mark Webber z Red Bullu.
08.05.2010 15:35 |

ON-LINE: Kvalifikaci na VC Španělska ovládly vozy Red Bullu, vyhrál Webber

F1: Red Bull prostě nikdo NEPŘEDJEDE. Kvalifikaci vyhrál Webber

Stáj Red Bull opět potvrdila, že je jasně nejrychlejší. Kvalifikaci na VC Španělska vyhrál Webber před Vettelem, třetí byl Hamilton, čtvrtý Alonso.
21.05.2011 15:40 |

Ve zmodernizovaném Silverstone vyhrál kvalifikaci Mark Webber

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál loňský vítěz ze Silverstonu Mark Webber z Austrálie. V první řadě ho při nedělním startu deváté Grand Prix sezony doplní jeho německý kolega z týmu Red Bull Sebastian Vettel, jenž vede průběžné pořadí šampionátu.
09.07.2011 17:35 |

Vettel překonal Mansella. Vyhrál už 15. kvalifikaci

Mistr světa F1 Sebastian Vettel z Německa vyhrál na okruhu Interlagos v Brazílii rekordní 15. kvalifikaci v sezoně a do závěrečné Grand Prix roku odstartuje z pole position. V první řadě ho v neděli doplní australský kolega z týmu Red Bull Mark Webber, jenž je jedním ze tří pilotů, kteří mohou dosáhnout na druhé místo v šampionátu.
26.11.2011 19:15 |

Webber ovládl kvalifikaci na VC Monaka

Australan Mark Webber, který vyhrál VC Španělska, odstartuje z pole position do Velké ceny Monaka. Vyhraje druhý závod v řadě?
15.05.2010 15:35 |

Vettel poprvé nevyhrál kvalifikaci, porazil ho týmový kolega Mark Webber

Australský pilot Mark Webber z Red Bullu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Španělska formule jedna v Barceloně, v níž bude obhajovat loňské vítězství. Jako první v sezoně tak v jízdě proti času porazil svého týmového kolegu Sebastiana Vettela z Německa, jenž startoval do předchozích čtyř Grand Prix z pole position.
21.05.2011 16:20 |

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Hamilton vyhrál kvalifikaci, Schumacher vyhořel

Brit Lewis Hamilton vyhrál na okruhu Hungaroring kvalifikaci na Velkou cenu Maďarska F1, spolu s ním odstartuje z první řady Francouz Romain Grosjean s vozem Lotus, který skončil druhý. Třetí místo obsadil mistr světa Sebastian Vettel s vozem Red Bull.
28.07.2012 15:25 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Lotus (115 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

Kvalifikaci v Barceloně vyhrál Hamilton, překvapil Maldonado

Do Velké ceny Španělska formule 1 odstartuje z prvního místa Brit Lewis Hamilton, který vyhrál kvalifikaci potřetí v sezoně. Stáji McLaren zajistil 150. pole position v historii. Druhým místem dnes překvapil Venezuelan Pastor Maldonado s williamsem.
13.05.2012 00:50 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (507 článků)

Schumacher před VC Monaka: Můžu tady vyhrát

Michael Schumacher vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Monaka, ale kvůli trestu z předchozího závodu odstartuje až ze šesté pozice. I tak věří, že může v závodě zvítězit.
27.05.2012 08:10 |

Osobnosti: Michael Schumacher (488 článků)

Stav Schumachera po pádu na lyžích se zhoršil, bývalý jezdec F1 je v kómatu a krvácí do mozku

Bývalý jezdec F1 "Michael Schumacher":http://www.extra.cz/tema/michael-schumacher (44) se dnes "zranil při nehodě":http://www.extra.cz/byvaly-jezdec-f1-michael-schumacher-si-behem-lyzovani-vazne-poranil-hlavu v lyžařském středisku Meribel ve francouzských Alpách. Po nehodě ho vrtulník transportoval do nemocnice v Grenoblu a podle prvních informací se mělo jednat o otřes mozku, který vznikl nárazem na skálu, přestože měl Schumacher helmu.
30.12.2013 00:18 |