Schleck: Contador a mimozemšťan? Ne, porazím ho

Contador se oblékl do žlutého. Schleck mu za to spílal

Contador vede před Schleckem o osm sekund
19.07.2010 17:27 |

Contador je poprvé ve žlutém, Schlecka zradil řetěz

Do žlutého trikotu na Tour de France se po 15. etapě letos poprvé oblékl obhájce prvenství Španěl Alberto Contador z Astany. Dosavadní lídr Andy Schleck na něj kvůli spadlému řetězu ztratil 40 sekund a v průběžném pořadí má manko osmi sekund. Druhou pyrenejskou etapu vyhrál po dlouhém úniku Francouz Thomas Voeckler.
20.07.2010 12:25 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Vítěz Tour de France Alberto Contador přestoupil do stáje Saxo Bank

Alberto Contador minulý týden oznámil, že neprodlouží smlouvu se stájí Astana. Nyní ho do svých služeb získal tým Saxo Bank, kde podepsal Contador dvouletou smlouvu.
03.08.2010 12:35 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků)

Cyklista Schleck má po nehodě na Tour šrouby v rameni

Frank Schleck utrpěl v úterní etapě Tour de France těžký pád a musel se podrobit operaci.
07.07.2010 14:35 |

Bez spadlého řetezu by vyhrál Schleck,zjistila agentura

Schleck by měl na Contadora náskok 64 setin sekundy
25.07.2010 13:37 |

Cyklista Andy Schleck je opět Lucemburčanem roku

Cyklista Andy Schleck byl podruhé za sebou zvolen Lucemburčanem roku.
02.01.2011 15:20 |

Podváděl cyklista Schleck? Čeká ho vyšetřování

Frank Schleck na hrudi vezl nápojový vak, jehož aerodynamické vlastnosti bude nyní zkoumat UCI.
04.04.2011 14:45 |

TOUR: Etapu vyhrál Andry Schleck a je jen 15 vteřin za lídrem!

Andy Schleck ve velkém stylu opanoval 18. etapu Tour de France a stáhl Voecklerův náskok. Od lídra pořadí jej dělí už jen 15 vteřin. Na druhém místě dojel Schleckův bratr Frank.
21.07.2011 17:55 |

Voecklera vysvlékl ze žlutého trikotu Andy Schleck

F. Schleck ztrácí 53 sekund, Evans 57 sekund
22.07.2011 18:10 |

Osobnosti: Andy Schleck (26 článků) , Evans Evans (168 článků)

TOUR: Na vrcholu Alpe d'Huez byl první domácí Rolland, do žlutého jde A. Schleck

Devatenáctou etapu cyklistické Tour de France ovládl domácí jezdec Pierre Rolland. Žlutý trikot už ale po ostrých stoupáních neudržel Francouz Thomas Voeckler. Sobotní časovku, která rozhodne o vítězi slavného závodu, pojede ve žlutém Andy Schleck.
22.07.2011 18:25 |

Andy Schleck vynechá mistrovství světa

Lucemburský cyklista Andy Schleck má problémy se zuby a tak bude muset vynechat světový šampionát.
16.09.2011 17:40 |

Slavný cyklista Frank Schleck měl na Tour pozitivní dopingový test

Lucemburský cyklista Frank Schleck neprošel během letošní Tour de France dopingovým testem.
17.07.2012 21:55 |

Tour: Bratři Schleckové dominovali královské etapě, bojovník Armstrong nestačil

Supertěžkou 17. etapu na Tour de France vyhrál lucemburský cyklista Frank Schleck. Španěl Alberto Contador uhájil žlutý trikot lídra celkového pořadí. Roman Kreuziger dojel na 13. místě, ale posunul se v celkovém pořadí.
22.07.2009 18:00 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (327 článků) , Alberto Contador (98 článků)

Královská etapa pro Casara. V čele Schleck a Contador

Český závodník Kreuziger vypadl z první desítky
13.07.2010 18:22 |

Vinokurov ukázal všem záda v 13. etapě Tour de France

V čele pelotonu zůstává Andy Schleck, kterého ale stíhá Contador.
17.07.2010 18:10 |

Schleck stále vede Tour de France, 14. etapu vyhrál Riblon

Těžká horská etapa na čele nic nezměnila. Za vedoucím Schleckem je s půlminutovou ztrátou Contador. Kreuziger spadl na 12. místo.

Na Tour de France se v dnešní časovce rozhodne o vítězi

Dnešní časovka na Tour de France rozhodne o tom, zda španělský cyklista Alberto Contador obhájí celkové prvenství, či zda se bude poprvé radovat Lucemburčan Andy Schleck. V neděli se sice ještě jede závěrečná etapa, v ní se však podle tradici nezávodí, a tak o vítězi rozhodne dnešek.
24.07.2010 14:45 |