Článek

Sázky na předsedu fotbalové asociace: favority jsou Rajchl a Pelta

 
Český fotbal by mohl mít po dnešku nového šéfa, jenž nahradí ve funkci předsedy Fotbalové asociace České republiky Ivana Haška, který v červnu rezignoval. Není ale vyloučeno, že stejně jako v minulosti může na mimořádné valné hromadě v Praze nastat patová situace při rozhodování o tom, zda na fotbalový trůn dosedne všeobecně favorizovaný Jindřich Rajchl, nebo Miroslav Pelta.
16.09.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (180 článků)
Podobné články

Českému fotbalu bude šéfovat Miroslav Pelta

 
AKTUALIZOVÁNO. Novým předsedou Fotbalové asociace České republiky se stal Miroslav Pelta. Ve 3. kole o tom rozhodli delegáti mimořádné valné hromady, která se sešla v Nymburce, aby našla nástupce Ivana Haška, jenž odstoupil v červnu. Ředitel jabloneckého klubu Pelta dnes získal větší důvěru než jeho protivníci Jindřich Rajchl a Tomáš Paclík.
17.11.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (180 článků)

Pelta: Bílek má zatím důvěru, ale záleží na výsledku v Arménii

 
Předseda Fotbalové asociace České republiky Miroslav Pelta před úterním zápasem v Arménii nechce zpochybňovat pozici reprezentačního kouče Michala Bílka, na kterého se po páteční prohře 0:3 s Dánskem znovu valí kritika. Pelta zatím nechce jitřit náladu uvnitř realizačního týmu. Připustil ale, že utkání světové kvalifikace v Jerevanu o Bílkově dalším osudu rozhodne. Podle svých slov se Pelta připravuje také na variantu možné radikální změny, konkrétní však dnes být nechtěl.
24.03.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Bílek (366 článků)

Bývalý šéf FAČR Pelta je venku z vazby

 
Bývalý předseda Fotbalové asociace ČR (FAČR) Miroslav Pelta byl ve středu propuštěn z vazby. Pelta opustil brněnskou věznici na základě středečního rozhodnutí pražského městského soudu, který vyhověl jeho stížnosti proti vzetí do vazby a nařídil jeho okamžité propuštění. Pelta čelí obvinění v souvislosti s údajným zmanipulováním sportovních dotací, ve vazbě strávil měsíc.
07.06.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (30 článků) , Petr Kučera (30 článků) , Miroslav Pelta (82 článků)

Pelta potvrdil, že bude kandidovat na předsedu českého fotbalu

 
Majitel Baumitu Jablonec Miroslav Pelta bude kandidovat na předsedu Fotbalové asociace České republiky. Rozhodl se prý na základě podpory dvou nejslavnějších českých klubů Sparty a Slavie. Pelta kandidaturu potvrdil v rozhovoru pro ČTK.
25.08.2011 11:30 |

podobné články

O HAŠKOVO MÍSTO MÁ ZÁJEM RAJCHL. Už oznámil svou kandidaturu

 
Na úterním jednání výkonného výboru Fotbalové asociace České republiky (FA ČR) oficiálně oznámil jeho místopředseda Jindřich Rajchl, že se na valné hromadě 16. září bude ucházet o funkci předsedy FA ČR.
02.08.2011 18:05 |

podobné články

Kandidát na post předsedy FA ČR Rajchl je podle magazínu Hattrick ve střetu zájmů s byznysem

 
Místopředseda Fotbalové asociace České republiky (FA ČR) a kandidát na post předsedy Jindřich Rajchl se podle pátečního článku na internetové verzi magazínu Hattrick ocitl ve vážném střetu zájmů a využívá své pozice ve fotbale klientelistickým způsobem ve prospěch byznysu, do něhož je sám zapojen.
26.08.2011 18:50 |

podobné články

ŽIVĚ Předsedou fotbalu Pelta, ve finále zdolal Paclíka

 
Český fotbal zvolil nástupce Ivana Haška v čele asociace. Novým šéfem fotbalu je Miroslav Pelta, vlastník FK Jablonec. Ve třetím kole porazil protikandidáta Tomáše Paclíka z plzeňské Viktorie. Podle platných stanov volila ve třetím kole jen moravská komora. Dosavadní místopřeseda svazu Jindřich Rajchl vypadl už v prvním kole.
17.11.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (180 článků)

Bílek povede české fotbalisty i v Arménii. Pak se uvidí, řekl Pelta

 
Předseda Fotbalové asociace České republiky Miroslav Pelta nechce před úterním zápasem v Arménii zpochybňovat pozici reprezentačního kouče Michala Bílka, na kterého se po páteční prohře 0:3 s Dánskem valí kritika. Pelta připustil, že utkání světové kvalifikace v Jerevanu o Bílkově dalším osudu rozhodne.
24.03.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Bílek (366 článků)

Pelta už jednal s trenérem Vrbou, bez vědomí Plzně

 
Předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta už jednal s plzeňským trenérem Pavlem Vrbou, který je považován za hlavního kandidáta na nového kouče národního týmu. Informovala o tom Mladá fronta Dnes, podle které Pelta kontaktoval Vrbu bez vědomí představitelů Viktorie Plzeň. Úspěšný kouč má s úřadujícím českým mistrem smlouvu do roku 2015. 
20.10.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vrba (391 článků) , Pavel Vrba (385 článků)

Měli na to speciální byt. A měli k sobě blízko. Nové informace o tom, jak Pelta vyjednával s ministerstvem školství

 
Šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta rozhodoval o dotačních stamilionech pro české sportovce s ministerskou náměstkyní Simonou Kratochvílovou v pronajatém bytě v Praze. Navíc, jak píše server iRozhlas.cz, který čerpá z policejních dokumentů, Pelta měl ke Kratochvílové prý velmi blízko i v osobním životě.
11.05.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Pelta (82 článků)

EXKLUZIVNĚ Ty vole, něco vymyslete, víš, jak to myslím, nějak to přeskoč, říká Pelta v odposleších

 
Šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta rozhodoval o dotačních stamilionech pro české sportovce s ministerskou náměstkyní Simonou Kratochvílovou v pronajatém bytě v Praze. Navíc, jak dříve uvedl server iRozhlas.cz, který čerpá z policejních dokumentů, Pelta měl ke Kratochvílové prý velmi blízko i v osobním životě. ParlamentníListy.cz se ovšem ke spisům dostaly také a našly i jiné věci. Neméně pozoruhodné.
12.05.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Pelta (82 článků)

Šéf fotbalové asociace byl na roztrhání: Pelta jako Gott!

 
Takový zájem o svou osobu asi šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta (47) nečekal.
23.07.2012 12:05 |

podobné články

Haindlová na předsedu fotbalové asociace kandidovat nebude

 
Markéta Haindlová nebude na červnové valné hromadě kandidovat na funkci předsedy Fotbalové asociace České republiky (FAČR). Jediným funkcionářem, který zveřejnil svůj zájem ucházet se o vrcholný post, tak zůstal současný šéf asociace Miroslav Pelta.
20.05.2013 19:25 |

podobné články

Pelta má jasno: Postavíme stadion pro 30 tisíc a budeme mít EURO!

 
Korupční aféra je zametená pod koberec a teď je čas na dobré fotbalové zprávy. Šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta chce v roce 2020 hostit v Praze fotbalové EURO! Stačí prý jediné, přestavět strahovský stadion Evžena Rošického na stánek pro 30 tisíc diváků.
05.03.2013 17:05 |

podobné články

Konec nadějí, fotbalové EURO v Čechách nebude! Pelta na vládě neuspěl

 
Předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta uvedl, že nepodá kandidaturu na spolupořádání mistrovství Evropy 2020 v Praze. Premiér totiž zamítl pomoc při stavbě stadionu. Fotbalové sny se hroutí.
26.03.2014 19:10 |

podobné články

Pelta: Já bych těm klukům udělil amnestii

 
Pelta a Rajchl by vulgární fotbalisty netrestali, Paclík chování reprezentantů odsoudil.
16.11.2011 22:45 |

podobné články

Valná hromada FA ČR: Předsedou Pelta, nebo Paclík!

 
Jindřich Rajchl novým předsedou FA ČR nebude, do 2. kola volby totiž prošli Pelta s Paclíkem.
17.11.2011 14:25 |

podobné články

Novým šéfem českého fotbalu je Miroslav Pelta

 
Český fotbal se po téměř pěti měsících dočkal nového šéfa - nástupcem Ivana Haška se stal Miroslav Pelta, jenž porazil svého konkurenta Tomáše Paclíka ve třetím kole hlasování. Třetí kandidát Jindřich Rajchl vypadl už v prvním kole.
17.11.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (180 článků)

Patová situace v českém fotbale. Rajchl nebo Pelta?

 
Český fotbal by mohl mít od pátku nového šéfa, jenž nahradí ve funkci předsedy Fotbalové asociace České republiky (FAČR) Ivana Haška, který v červnu rezignoval.
15.09.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Hašek (180 článků)