Článek

Saxofonista Bruce Springsteena Clemons zemřel!

 
V 69 letech zemřel americký saxofonista Clarence Clemons, jenž v 70. letech utvářel typický zvuk kapely rockového hudebníka Bruce Springsteena.
19.06.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků) , Clarence Clemons (1 článek)
Podobné články

Bruce Willis má další dceru, jmenuje se Mabel Ray

 
Americký herec Bruce Willis a jeho manželka Emma Hemmingová mají prvního společného potomka. Mabel Ray Willisová se narodila v neděli v Los Angeles. Další články k tématu: Festival v Cannes zahájí Bruce Willis se svým Královstvím Bruce Willis bude počtvrté otcem, jeho mladá žena Emma je těhotná RECENZE: Bruce Willis a jeho parta potěší vtipem i akcí Bruce Willis si vystřelil z Lady Gaga, na talk show přišel v paruce z masa Bruce Willis s manželkou zapózoval nahý pro magazín W
02.04.2012 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (353 článků) , Lady Gaga (1452 článků) , Emma Willis (53 článků)

Bruce Willis chce dát svůj ztrátový lyžařský areál v Idahu charitě

 
Americký herec Bruce Willis vlastní malý lyžařský areál se třemi vleky ve státě Idaho na severozápadě USA od 90. let. Podle představitele z místního rekreačního sdružení je středisko několik let ve ztrátě. Willis se nyní rozhodl ho věnovat charitě. Další články k tématu: Bruce Willis má další dceru, jmenuje se Mabel Ray Bruce Willis bude počtvrté otcem, jeho mladá žena Emma je těhotná RECENZE: Bruce Willis a jeho parta potěší vtipem i akcí Bruce Willis si vystřelil z Lady Gaga, na talk show přišel v paruce z masa Bruce Willis s manželkou zapózoval nahý pro magazín W
05.04.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (353 článků) , Lady Gaga (1452 článků) , Emma Willis (53 článků)

Desky Bruce Springsteena a Paula Simona do síně slávy Grammy

 
Síň slávy Grammy přijímá každý rok časem prověřené tituly do svého zlatého fondu. Letos to mají být alba Born In The USA Bruce Springsteena nebo Graceland Paula Simona a řada dalších.
24.11.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků) , Paul Simon (37 článků)

Bruce Willis: Moje žena je chytřejší než já

 
Sedmapadesátiletý Bruce Willis prozradil, kdo nosí u nich doma kalhoty a řídí chod manželství i domácnosti. Hlavou rodiny je podle něj manželka Emma Hemingová, která mu říká, co má dělat. A on ji poslouchá. Další články k tématu: Bruce Willis se vrací do čela armády neprůstřelných důchodců Bruce Willis poprvé ukázal svoji nejmladší dceru Mabel Bruce Willis bude počtvrté otcem, jeho mladá žena Emma je těhotná Bruce Willis si vystřelil z Lady Gaga, na talk show přišel v paruce z masa
05.10.2009 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (353 článků) , Emma Willis (53 článků)

Nové album Springsteena bude přístupné na webu v USA

 
Všech 12 skladeb z nového alba amerického rockera Bruce Springsteena bude od konce víkendu možné si poslechnout na internetu formou streamingu, tedy přímo na specializovaném webu bez potřeby hudbu stahovat. Podle portálu americké televize CBS, která tuto možnost nabídne, bude ale tato nabídka přístupná jen pro uživatele internetu ve Spojených státech.
03.01.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků)

Bruce Willis poprvé ukázal svoji nejmladší dceru Mabel

 
Sedmapadesátiletý herec Bruce Willis většinou ve filmech hraje drsňáky, ale teď předvedl svoji něžnější stránku. Při návštěvě Budapešti ho manželka Emma vyfotila s jejich šestitýdenní dcerou. Další články k tématu: Bruce Willis má další dceru, jmenuje se Mabel Ray Bruce Willis bude počtvrté otcem, jeho mladá žena Emma je těhotná Bruce Willis s manželkou zapózoval nahý pro magazín W
11.05.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (353 článků) , Emma Willis (53 článků)

Bruce Springsteen získal pamětní cenu za své přistěhovalecké kořeny

 
Fanoušci Bruce Springsteena dobře vědí, že se narodil v USA. Zpívá se to v jednom z jeho největších hitů. Známý americký zpěvák si ale vysloužil ocenění za svůj přistěhovalecký původ a za způsob, jakým se jeho rodině podařilo naplnit americký sen za 110 let od příchodu prvních Springsteenových předků do USA.
26.04.2010 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků)

Nová CD - Ozzy Osbourne, Eminem i Bruce Springsteen

 
Mezi hudebními novinkami tohoto týdne najdete album rockového bouřliváka Ozzy Osbournea Scream, dále album Recovery rappera Eminema, nebo živé album Bruce Springsteena & The E Street Band pojmenované London Calling Live In Hyde Park.
23.06.2010 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Eminem (91 článků) , Ozzy Osbourne (312 článků) , Bruce Springsteen (59 článků)

Úlet Bruce Springsteena - zkouší elektroniku

 
Bruce Springsteen je asi ten poslední člověk na světě, od kterého posluchači čekají elektronické beaty a hip-hopové vlivy. Pokud ale jeho manažer nelže, nová deska jde tímto směrem.
19.01.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků)

Přiznání Bruce Springsteena: 30 let depresí!

 
Americký hudební mág Bruce Springsteen (63) často musí odhánět myšlenky na sebevraždu! Neustálé deprese údajně pramení z jeho těžkého dětství. Právě proto je už 30 let v péči psychologa, který dohlíží na to, aby si zpěvák a skladatel nesáhl na život!
04.08.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků)

Nová alba: Bruce Springsteen, Azaret, Billy Barman a Circus Ponorka

 
Další lednový týden představuje nové album Bruce Springsteena, které celosvětově oficiálně vyšlo v pondělí a v úterý, nicméně na internet uniklo už na konci loňského roku. Z českých a slovenských luhů a hájů připomínáme vydání novinek Azaretu, Billy Barman a Circusu Ponorka.
15.01.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků)

Nová alba: Coldplay, Klara., Bruce Springsteen či Neřež

 
Několik dnů před vánočními svátky se na trh dostávají počiny, které rozhodně stojí za pozornost. Ať už jde o nové album britských Coldplay, kompilaci starších skladeb Bruce Springsteena anebo třeba novinky Klary či skupiny Neřež.
09.12.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků)

Leonardo DiCaprio se bije o právo natočit životopis Bruce Springsteena

 
Hudebník Bruce Springsteen vydává své paměti. Autobiografická publikace se jmenuje Born To Run a poskytuje fanouškům vzácný pohled do jeho soukromého života a psaní hudby. Dílem je tak nadšený herec Leonardo DiCaprio, že ho hodlá zvěčnit pro filmové plátno. Jenže o práva na dílo musí bojovat, autor totiž snímek odmítá.
07.10.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků)

Nová alba: Traktor a Bruce Springsteen

 
Několik dnů před vánočními svátky vtrhla na trh ještě dvě zajímavá alba. Jde o novinku moravské skupiny Traktor a o koncertní desku Bruce Springsteena.
19.12.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků)

Nová alba: Bruce Springsteen, Gorillaz i Jan Smigmator

 
Každá deska Bruce Springsteena je zajímavá, a to bez ohledu na fakt, že jeho styl je velmi čitelný a on si jej trvale zachovává. Gorillaz jsou zase hraví a jejich zvuk naopak tolik jasný není. Novinka je navíc velice pestrá. Na trhu jsou už i nové album swingaře Jana Smigmatora či debut nové české kapely Krajina Ró.
28.10.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků) , Jan Smigmator (25 článků)

RECENZE: Ručně psaný dopis Bruce Springsteena

 
Název nového alba a prvního singlu Letter To You (Dopis pro vás) je přesný. Americký zpěvák a hudebník Bruce Springsteen napsal svými písněmi osobní dopis fanouškům a udělal to starým dobrým způsobem, od srdce. Obrazně řečeno, napsal ho ručně.
04.11.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (59 článků)

Zemřel saxofonista Bobby Keys, který hrával s Rolling Stones i Claptonem

 
Americký saxofonista Bobby Keys, který ještě nedávno koncertoval se skupinou Rolling Stones, zemřel v americkém městě Franklinu (stát Tennessee). Bylo mu 70 let.
03.12.2014 12:06 |

podobné články

Zemřel saxofonista a jazzový skladatel Ornette Coleman

 
Legendární americký saxofonista a hudební skladatel Ornette Coleman, který způsobil v 60. letech revoluci v jazzové tvorbě, zemřel ve čtvrtek v New Yorku ve věku 85 let. Oznámil to list The New York Times. Podle zástupce rodiny byla příčinou smrti srdeční zástava.
12.06.2015 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Ornette Coleman (2 články)

Vojta Dyk v slzách: Den před Vánoci mu zemřel důležitý člověk! Saxofonista Zdeněk Novák

 
Orchestr B Side Band, s nímž pojí svůj kumšt zpěvák Vojta Dyk, osiřel. Den před Štědrým dnem zemřel uznávaný brněnský saxofonista a swingový aranžér Zdeněk Novák, bylo mu 81 let. Poslední léta svého života spojil právě s tímto orchestrem, pro který vytvářel většinu aranží a měl podíl na jeho zvuku i dosažených úspěších.
29.12.2019 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (856 článků)