Článek

„Šarlatánka“, která radila vykadit rakovinu: V rukou měla i osud dítěte (7)!

 
Rakovinu léčí »kaděním« nebo nasazením milence. O Lence Krutilové z institutu psychosomatické medicíny AKTIP nyní vychází najevo, že »vyšetřovala « nejméně jedno dítě a sepsala i posudek pro soud. Otázkou je, zda má vůbec psychologické vzdělání.
12.06.2018 05:55 |

podobné články

Podobné články

„Šarlatánka“, která radila vykadit rakovinu, dostala padáka. Centrum čelí kritice dál

 
Poradenské centrum Aktip, kterému se věnoval nedávný dokument České televize o šarlatánech v medicíně Infiltrace: Obchod se zdravím, rozvázalo spolupráci s terapeutkou Lenkou Krutilovou. Ta ve snímku natočeném skrytou kamerou nabízela kontroverzní léčebná řešení, mimo jiné milence na rakovinu. Informuje o tom iRozhlas.cz. Důvody rozhodnutí nejsou známy, ve středu se ale ukázalo, že Krutilová patrně nemluvila pravdu o svém medicínském vzdělání.
31.05.2018 16:25 |

podobné články

Radila sex s milencem či „vykadit rakovinu“. Šálila i vzděláním, uvedla univerzita

 
Lenka Krutilová, jedna z postav dokumentu Infiltrace: Obchod se zdravím, šálila studiem na vysoké škole. Tvrdí to Filozofická fakulta UK v Praze, která se prostřednictvím svého nového mluvčího Petra Kukala, někdejšího autora vtipných tweetů na ministerstvu kultury, distancovala od Krutilové jako své někdejší studentky. Právě Krutilová v dokumentu, který vzbudil mnoho ohlasů, radila neortodoxní postupy – mj. vykadit rakovinu.
30.05.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kukal (6 článků)

Vedoucí centra, kde radí „vykadit rakovinu“, vystoupila na veřejnosti: Dokument ČT byl účelově sestříhán. Černá propaganda

 
Hostem pořadu Výzva Seznam Zpráv byla psychiatrička a vedoucí centra AKTIP Jarmila Klímová. Ta se ohrazuje proti pořadu veřejnoprávní České televize Infiltrace: Obchod se zdravím, který byl podle jejích slov účelově sestříhaný. V pořadu mimo jiné figurantce terapeutka z centra poradila, že rakovina se dá vykadit.
02.06.2018 14:05 |

podobné články

Vykadit rakovinu? Kauza šarlatánských „lékařů“ z Prahy se rozrůstá. ČT se ozvala i známá herečka

 
O alternativním zdravotnickém podniku Aktip se v poslední době mluví úplně všude. Tamní zaměstnanci radí lidem například to, aby „vykadili“ rakovinu, nebo se nemoci zbavili pomocí milence. Klientům navíc mnohdy nepomáhají s tím, co za nimi přijdou řešit, ale najdou jim úplně jiné problémy, o kterých pacienti do té doby netušili. Problémem je, že mnozí z nich žádnou takovou diagnózu ve skutečnosti nemají. Profesor Pavel Klener, legendární onkolog, se závěrům majitelky Aktipu směje.
28.05.2018 09:20 |

podobné články

Lze „vykadit“ rakovinu? Šéfka šarlatánů otočila a hájí kolegyni

 
Šarlatáni? Šílenci? Takové označení se vžilo pro terapeuty institutu AKTIP po zveřejnění jejich podivných způsobů pomoci. Nejhrůznější hlášku zřejmě pronesla psycholožka Lenka Krutilová, když řekla: „Můj muž, přísahám, vykadil rakovinu.“ Odborná garantka AKTIP Jarmila Klímová se nad tím nejprve pozastavila, teď v ní však nevidí problém.
28.05.2018 19:30 |

podobné články

To budete koukat, kdo se taky nachytal na „lékaře“, kteří „kadili rakovinu“. Já jsem tak blbá, naříkala přímo v ČT...

 
Po obrovském ohlasu v řadách veřejnosti přišla režisérka Šárka Maixnerová s pokračováním investigativního dokumentu o kontroverzním zdravotním centru AKTIP, které sídli na pražských Vinohradech. Pro ty, kteří si pamatují absurdní šarlatánské výroky typu „vykadit rakovinu“, přináší pokračování mnoho zajímavých informací. Ozvali se totiž ti, kteří s následky pochybných rad AKTIPu musí žít. Dokument včera odvysílala Česká televize.
26.06.2018 11:20 |

podobné články

Přiznání šéfky "šarlatánů": Půlmilionovou dotaci z EU jsme dostali

 
Lze vykadit rakovinu? Šarlatáni institutu psychosomatické medicíny AKTIP tvrdí, že ano. Přitom ale zapomněli, že společnost, která zařízení provozuje, čerpala statisíce dotací z EU. Blesku se přitom dušovali, že: NIKDY! Teď ale vyšli s pravdou ven.
29.05.2018 05:05 |

podobné články

„Řekli mi, že můžu za nemoci svých dětí.“ Ivana pronikla mezi šarlatány v medicíně

 
Ivana Lokajová (46) se dozvěděla, že může za nemoci svých dětí. A že pokud neonemocní rakovinou hned, určitě ji dostane do dvou let, nebo že díky speciálnímu sítku může také rakovinu „vykadit“. Vystudovaná herečka v rámci dokumentu ČT Infiltrace: Obchod se zdravím skrytou kamerou monitorovala fungování pražského centra alternativní léčby Aktip. Do zařízení původně přišla s chronickou únavou a zaléčenou štítnou žlázou. Sama přitom alternativní léčbu nezatracuje.
22.05.2018 18:50 |

podobné články

Po pořadu ČT vystupuje profesor Pavel Klener: Vykadit rakovinu? Léčitelka léčí pitím moči. Jako lék prodávali ředěné Savo. Pozor na psychopaty

 
ROZHOVOR Léčitelé. Jedni radí pití moči nebo hladovku jako účinný lék proti rakovině, jiní se o diagnózách pacientů a jejich léčbě radí s duchem princezny Diany. Podle uznávaného hematologa a onkologa profesora Pavla Klenera jsou to všechno nesmysly, které tahají z lidí peníze a kvůli kterým riskují i smrt, přitom by jim klasická léčba mohla zachránit život. „Na Slovensku byl poměrně velký průšvih, když se ukázalo, že jeden alternativní lék, který se prodával, bylo vlastně ředěné Savo,“ poukázal na podvodné a velmi nebezpečné praktiky některých podvodných léčitelů v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz profesor Pavel Klener. Ale proti doplňkové léčbě třeba bylinkami po dohodě s lékařem nic nemá, ta může podle něj dokonce prospět, protože může zlepšit reakci i na klasickou léčbu.
24.05.2018 10:15 |

podobné články

Vykadit rakovinu? Společnost na to ještě není připravená. Pořad ČT byl zmanipulovaný, protestuje šéfka poradenského centra

 
Šéfka poradenského centra Aktip Jarmila Klímová se postavila proti snímku České televize Infiltrace: Obchod se zdravím. Tvrdí, že snímek veřejnoprávního média měl její kolegy jednozačně poškodit. „Jsou v něm lži a je zmanipulovaný,“ tvrdí pro server iRozhlas.cz.
26.05.2018 12:20 |

podobné články

„Skřípli“ jsme šarlatány: Zneužívají cizí strach z rakoviny, sami se bojí

 
„Léčí“ krystaly, bioenergií, na nádor s metastázami předepisují milence a klientům tvrdí, že rakovinu je možné „vykadit“. Jak hájí své šarlatánské metody terapeuté z institutu psychosomatické medicíny Aktip, mezi kterými jsou i vystudování lékaři? Tedy ti, kteří dávají za tučný honorář naději často i těžce nemocným lidem? Blesk pokračuje s rozkrýváním nehorázných praktik rádoby odborníků a dal jim šanci, aby se vyjádřili. Reportéři je oslovili třikrát za sebou. Většina odmítla, nebo se hodně vytáčela.
27.05.2018 14:05 |

podobné články

Šarlatán s titulem MUDr.: Lékař Šula si účtoval 666 tisíc za nepovolené léky!

 
Desetitisíce za rady typu, že rakovinu lze vykadit, si účtovali v institutu psychosomatické medicíny AKTIP. V tahání peněz z nemocných hledajících poslední naději jde ještě dál lékař Jan Šula (58), slibuje nemožné uzdravení! Za statisíce!
23.06.2018 19:05 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 10 balíčků dětské kosmetiky Biolane!

 
Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky. Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodně pečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšími vlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistě přírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémem či přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky.Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodněpečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšímivlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistěpřírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémemči přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázkua vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz
04.01.2012 00:15 |

podobné články

ROZHODNUTO: K léčbě dítěte stačí souhlas jednoho rodiče, nebo samotného dítěte

 
Poslanci schválili novelu zákona, která odstraňuje povinnost souhlasu obou rodičů s léčbou dítěte. Nyní tak už bude stačit souhlas s léčbou dítěte jednoho rodiče, ale i zplnomocněné osoby. Navíc bude moci souhlas vyjádřit i samotné dítě, pokud k tomu bude rozumově způsobilé. Tato novinka se ovšem týká jen akutních zákroků, u plánovaných bude nadále potřeba souhlas alespoň jednoho z rodičů.
19.02.2013 17:55 |

podobné články

Krutý osud profesora Kouteckého: Léčil rakovinu, teď s ní válčí sám!

 
Založil u nás v 60. letech dětskou onkologii. Profesor  (86) začal léčit děti s rakovinou v době, kdy pro 97 % malých pacientů byla tato diagnóza smrtelná. Zvrátil osud, dnes 90 % dětí přežívá. Osud je ale neúprosný. Teď se s rakovinou pere sám.
11.03.2017 05:05 |

podobné články

Kauza šarlatánů ve zdravotnictví: Netvrdím, že se rakovina dá vykadit, říká MUDr. Kučera

 
Vyvinul prý speciální přístroj Kardivar a lidem prodává svůj preparát Carnosine komplex za nekřesťanské peníze. Konzultant z AKTIP Michael Kučera tvrdí, že z jeho strany je vše v pořádku a že netušil, co se za zdmi institutu na pražských Vinohradech děje v ordinacích jeho kolegů. „Udělala se tam velká volnost a vymklo se to kontrole. Doktorka Klímová by to tam měla řídit, ale nemám ten dojem,“ řekl Blesku Kučera. V úterý Blesk popsal stížnosti jeho klientky Marie, teď se ozval i další člověk, který k němu chodil, platil tisíce a věřil v zázračné uzdravení.
02.06.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1243 článků)

Hvězda Gymplu Korolová se pořádně odvázala. Na koncertě předvedla, jaká je rajda, všem ukázala polonahý zadeček a řádila jako Miley Cyrus

 
Talentovaná herečka, která se zatím výrazně prosadila v seriálu "televize Nova":http://www.extra.cz/tema/televize-nova Gympl, Ivana Korolová (25) má i další obzor zájmu. Začala zpívat, a dokonce už měla i svůj "koncert":http://www.extra.cz/tema/koncert, na kterém pořádně řádila.
27.03.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (857 článků) , Ivana Korolová (33 článků)

Osud jaderné smlouvy leží v rukou Íránu. Přijde Západ o svůj vliv?

 
Poprvé od odhalení íránského jaderného programu v roce 2002 se světové mocnosti s dokázaly dohodnout s islámskou republikou na předběžných podmínkách pro pokračování jejího jaderného programu. Osud historické smlouvy a lepších časů, na které se blýská vztahům mezi Teheránem a mezinárodním společenství, leží prakticky jen v rukou Íránců. Vyplatí se Západu jeho důvěra?
24.04.2015 22:10 |

podobné články

Osud k ní byl krutý: Dívka se narodila bez rukou a přišla o rodinu. Život se jí ale nakonec úplně změnil

 
S malou Sophi Green (7) se osud nemazlil. Narodila se bez rukou, a tak se hned odmalička naučila vše dělat nohama. Dokáže se najíst, psát i jezdit na kole. V čem ale vyniká, je tanec. Ten se stal její vášní.
11.07.2016 11:05 |

podobné články