San Antonio v play-off NBA poprvé prohrálo, nestačilo na Oklahomu

Basketbalisté týmu Oklahoma City Thunder vyhráli v noci na pátek třetí utkání finále Západní konference zámořské NBA nad San Antoniem Spurs 102:82.
01.06.2012 10:30 |

Basketbalisté Phoenixu porazili San Antonio v play off NBA i podruhé

Basketbalisté Phoenixu porazili i v druhém utkání druhého kola play off NBA San Antonio ujali se v sérii vedení 2:0 na zápasy.
06.05.2010 11:10 |

Memphis v play off NBA senzačně vyřadil San Antonio

San Antonio bylo nejvýše nasazeným celkem play off
30.04.2011 10:40 |

Basketbalisté Phoenixu vyřadili z play off NBA San Antonio

Basketbalisté Phoenixu postoupili nečekaně hladce do finále Západní konference NBA. V neděli porazili San Antonio na jeho hřišti 107:101 a v sérii triumfovali 4:0 na zápasy.
10.05.2010 09:20 |

Miami ve druhém finále NBA rozdrtilo San Antonio a srovnalo krok

Basketbalisté Miami ve druhém finále play off NBA porazili San Antonio 103:84 a vyrovnali stav série na 1:1. Obhájci titulu rozhodli zápas na přelomu třetí a poslední čtvrtiny šňůrou 33:5.
10.06.2013 09:10 |

Basketbalisté San Antonia a Phoenixu jsou v 2. kole play off NBA

Basketbalisté San Antonia a Phoenixu postoupili do druhého kola play off NBA.
30.04.2010 08:40 |

Basketbalisté San Antonia a Phoenixu jsou v 2. kola play off NBA

Basketbalisté San Antonia postoupili do druhého kola play off NBA. Spurs ve čtvrtek porazili Dallas 97:87 a sérii vyhráli 4:2 na zápasy.
30.04.2010 12:55 |

Basketbalisté San Antonia rozdrtili v play-off NBA doma tým Utahu Jazz

Basketbalisté San Antonia vyhráli v 1. kole play-off NBA doma nad Utahem 114:83 a vedou v sérii 2:0.
03.05.2012 08:20 |

Basketbalisté Orlanda v play off NBA rozstříleli Atlantu

Basketbalisté Orlanda vstoupili do semifinále Východní konference v play off NBA ve velkém stylu. Na domácí palubovce zničili Atlantu 114:71 a zaznamenali tak druhé nejvyšší vítězství v play off v historii klubu. Větším rozdílem skončilo pouze utkání v roce 1995, kdy Magic porazili Boston o 47 bodů.
05.05.2010 11:10 |

Durant zazářil v NBA 51 body a dovedl Oklahomu k výhře

Nejlepší střelecký výkon v této sezoně NBA předvedl v neděli Kevin Durant, který 51 body dovedl Oklahomu k výhře nad Denverem 124:118. Třiadvacetiletý basketbalista, jenž vyrovnávacím košem poslal utkání do prodloužení, překonal padesátibodovou hranici poprvé v kariéře.
20.02.2012 12:00 |

Osobnosti: Kevin Durant (11 článků)

ŠOK: Favorizované San Antonio čelí vyřazení. CÍTÍME KREV, říká soupeř

Basketbalisté Memphisu famózním výkonem v druhé půli smetli nejlepší celek Západní konference NBA San Antonio 104:86 a v sérii prvního kola play off vedou nečekaně už 3:1.
26.04.2011 10:20 |

NBA: Gasol je zpět a je to znát. San Antonio vyrovnalo sérii s Memphisem

Argentinský basketbalista Manu Ginobili se vrátil po zranění lokte do sestavy San Antonia a po vítězství Spurs 93:87 pomohl 17 body vyrovnat sérii s Memphisem v prvním kole play off NBA.
21.04.2011 14:05 |

San Antonio v NBA i počtvrté zničilo Utah a postupuje

Basketbalisté San Antonia se stali druhým týmem, který v play off NBA postoupil do 2. kola.
08.05.2012 10:30 |

Miami nezvládlo první zápas. Finále NBA začalo lépe pro San Antonio

První zápas finále NBA vyhráli basketbalisté San Antonia. Na palubovce obhájce titulu Miami zvítězili 92:88, když o triumfu rozhodli v poslední čtvrtině, ve které soupeře přehráli 23:16. V domácím týmu prožil se ziskem 18 bodů nejhorší zápas v letošním play off hvězdný LeBron James.
07.06.2013 18:15 |

Osobnosti: LeBron James (84 článků)

Finále NBA: Basketbalisté Miami srovnali krok se San Antoniem

10.06.2013 08:35 |

Úvodní finále NBA zvládlo San Antonio, LeBron James nedohrál kvůli křečím

Basketbalisté San Antonia v úvodním finále play off NBA porazili obhájce titulu z uplynulých dvou let Miami 110:95. Tahounem Spurs byl osmatřicetiletý Tim Duncan, který přispěl k výhře 21 body a 10 doskoky.
06.06.2014 11:35 |

Osobnosti: Tim Duncan (4 články)

San Antonio po rekordním poločase rozdrtilo Miami a ve finále NBA vede

Basketbalisté San Antonia ve třetím utkání finálové série NBA zvítězili na hřišti Miami 111:92 a vedou 2:1 na zápasy. Kawhi Leonard k výhře přispěl 29 body, což je jeho nový osobní rekord. Obhájci titulu utrpěli první domácí porážku v letošním play off.
11.06.2014 11:10 |

Miami počtvrté za sebou porazilo Oklahomu a vyhrálo NBA

Basketbalisté Miami vyhráli zámořskou NBA a získali tak druhý titul v klubové historii. V páté finálové bitvě Heat porazili Oklahomu přesvědčivě 121:106 a celou sérii opanovali poměrem 4:1 na zápasy, přestože na jejím začátku prohrávali. Lídr vítězů LeBron James byl zvolen nejužitečnějším hráčem finále, přičemž stejného ocenění se dočkal již po skončení základní části.
22.06.2012 09:40 |

Basketbalisté San Antonia v NBA po 12 zápasech prohráli

San Antonio prohrálo doma s Dallasem 94:103 a připsalo si teprve druhou porážku v letošní sezoně NBA.
27.11.2010 10:50 |

San Antonio před šlágrem NBA s Bostonem prohrálo v New Yorku

Basketbalistům San Antonia nevyšla generálka na šlágr NBA s Bostonem a v New Yorku si připsali pátou porážku v sezoně.
05.01.2011 10:30 |