Článek

Samotou soužená Bagárová! Důvod útěku Muradova objasněn

 
Do života MMA zápasníka bezpochyby patří cestování, kvůli němuž je časově vytížen. Když se v případě Makhmuda Muradova (31) ještě připočte mimo práce cestování do své rodné země, těžko lze najít chvíli, kdy je ho možné spatřit v České republice. Zde má ovšem také velký závazek – svou rodinu.
12.10.2021 12:05 |

podobné články

Podobné články

Vytočená Bagárová šla s pravdou ven! Tohle už u Muradova nedává

 
Otce své dcerky Rumii miluje. Ale přesto se zpěvačka netají tím, že život vedle profesionálního bojovníka Makhmuda Muradova (31) není vždy jednoduchý. Monika Bagárová (26) už toho asi měla až po uši, proto si vylila srdce svým fanouškům na Instagramu. Někdy jsou to asi silné emoce!
11.07.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Krásná Bagárová ukázala sexy tělo v bikinách: Celé foto v galerii

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) patří mezi naše "nejkrásnější zpěvačky":http://www.extra.cz/krasna-bagarova-ostrihala-dlouhou-hrivu-a-je-blond-jak-se-vam-ted-libi. Ráda se na sociálních sítích chlubí svými "sexy fotografiemi":http://www.extra.cz/6-fotografii-kterymi-nejkrasnejsi-zpevacka-ceska-bagarova-drazdi-na-facebooku a my říkáme, jen tak dál!
18.09.2014 14:10 |

podobné články

MÓDNÍ MASÁŽ: Ani nevím, co mám na sobě, říká Monika Bagárová

 
V Módní masáži tentokrát sama sebe hodnotila Monika Bagárová. Zpěvačka nafotila už několik kosmetických kampaní a nyní je tváří vlasového studia v Brně. Finalistka druhé řady česko-slovenské SuperStar přiznala, že o oblečení se jí starají odborníci. Další články k tématu: Bagárová neudržela emoce na uzdě, plakala na vlastním křtu OBRAZEM: Rottrová, Ztracený a Bagárová zpívali pro Tříkrálovou sbírku Královnou popu je Marie Rottrová, míní její kolegyně
06.05.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (294 článků) , Monika Bagárová (797 článků)

Zpěvačka Monika Bagárová: Muži u mě spát nesmí, nespal tu ani Ben

 
Finalistka československé SuperStar Monika Bagárová žije napůl v Brně s rodiči a napůl v Praze. V hlavním městě má svůj byt, kde ráda nechá přespat i své kamarádky. Kamarádi mají ale smůlu. Nespal prý u ní ani její bývalý přítel Ben Cristovao. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Ani nevím, co mám na sobě, říká Monika Bagárová Bagárová neudržela emoce na uzdě, plakala na vlastním křtu Takhle Bagárovou neznáme: sexy pózy a válení se po chlapech Cristovao mlží o vztahu s Bagárovou, společné bydlení ale nevylučuje Bagárovou ze SuperStar lanaří do modelingu, zatím chce zpívat
28.06.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (532 článků) , Monika Bagárová (797 článků)

6 fotografií, kterými nejkrásnější zpěvačka Česka Bagárová dráždí na Facebooku

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) jako jedna z mála účastnic SuperStar nezapadla hned poté, co v soutěži skončila. Úspěšně se věnuje hudbě a hlavně je "neuvěřitelně sexy":http://www.extra.cz/klenot-ceskeho-soubyznysu-zpevacka-monika-bagarova-v-bikinach-nema-konkurenci.
15.08.2014 13:11 |

podobné články

Kočička Bagárová předvedla líbačku se svým novým klukem! Postěhuje se za ním do Ameriky?

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) konečně "odtajnila identitu svého amerického přítele":http://www.extra.cz/tajemna-kocicka-bagarova-dela-humbuk-kolem-sveho-kamarada-nebo-ma-pritele. Na svůj Instagram přidala fotku, na které se se svým klukem líbá a napsala k tomu hastag "inlove", což znamená, že je zamilovaná.
25.01.2015 16:12 |

podobné články

Našla konečně toho pravého? Monika Bagárová vedle svalnatého zápasníka s pikantní minulostí září jako sluníčko

 
Už měsíc je Monika Bagárová  (24) až po uši zamilovaná do zápasníka MMA Makhmuda Muradova (28). Svou lásku poprvé přiznala před pár dny a nyní už si oba jako zamilované hrdličky vyznávají něžné city skrz sociální sítě.
30.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Zpěvačka a její sexy zápasník oslaví první společné Vánoce. Jaké má Monika Bagárová na svátky plány?

 
V tomto ročním období má práce až nad hlavu. Kromě svých vystoupení a soukromých akcí ještě Monika Bagárová  (25) nahrává tři videoklipy najednou a hostuje na koncertech svých kolegů z branže. Proto není divu, že se těší na odpočinek a pro ni nejkrásnější období v roce, kterým jsou Vánoce. Přitom všem ještě zvládá podporovat svého přítele, zápasníka MMA, Makhmuda Muradova.
14.11.2019 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Těhotná Monika Bagárová zamilovaně: A teď vám řeknu, co svatba…

 
Rozkošná zpěvačka Monika Bagárová (25) si plnými doušky užívá požehnaného stavu a plánuje budoucnost. Kdy si ale vezme svého přítele, boxera Makhmuda Muradova (29), se kterým čeká děťátko? A kdo a čím ji naštval v těhotenské poradně? Jak s rostoucím bříškem zvládne náročnou SuperStar? Na to vše a mnohem víc odpověděla v našem exkluzivním rozhovoru.
29.12.2019 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Monika Bagárová vystavila bříško a kvete do krásy: Pohlaví miminka prozrazeno?

 
Už během května se Monika Bagárová (25) stane poprvé maminkou. Požehnaný stav přiznala o Vánocích, od té doby vykvetla do ještě větší krásy. Co to svědčí o pohlaví miminka, které si zatím drobounká zpěvačka nechává pro sebe? Babské rady dávají jasnou odpověď, která jistě potěší budoucího tatínka Makhmuda Muradova (29).
14.01.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Ten si ji hýčká! Těhotná Monika Bagárová se nechává partnerem rozmazlovat

 
Každá žena, která kdy byla těhotná, ví, jak náročný a namáhající stav to může být. Především posledních pár měsíců. A právě to aktuálně zažívá Monika Bagárová (25). A tak povolala do boje s těhotenskými otoky svého zápasníka Makhmuda Muradova (30).
02.04.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Monika Bagárová porodila. Dcera dostala jméno po mamince Muradova

 
Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) je maminkou. Se šťastnou novinkou se pochlubila fanouškům na sociálních sítích.
14.08.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jean Paul (108 článků)

Bagárová přidala snímky malé zápasnice: Rumia je prostě tatínkova, rozplývá se zpěvačka

 
Monika Bagárová (25) před týdnem porodila a nemůže se dcerky Rumii vůbec nabažit. Na Instagramu ve stories malou vychvaluje, že je moc hodná a pořád se usmívá. Ohromný počet "To se mi líbí" a spoustu komentářů dostalo několik fotek, kde dceři není pořádně ani vidět do tváře. A připomíná jejího tatínka Muradova!
07.06.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Monika Bagárová o rodinné dovolené: Do Dubaje ano, za tchyní do Uzbekistánu určitě ne!

 
Mladá maminka Monika Bagárová (26) už v době, kdy nosila dcerku pod srdcem, často hovořila o tom, že rodiče svého partnera Makhmuda Muradova (31) zatím nezná. A jak se zdá, hned tak ani nepozná! Nejprve jí v tom bránilo těhotenství, pak koronavirus… a teď maličká Rumia (9 měsíců). Tak dalekou cestu by prý nezvládla. Ale dovolenou ano?
08.02.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Mráčky v ráji? Rozpálená Monika Bagárová se pustila do svého bojovníka!

 
Jakkoliv svého romantického bojovníka Makhmuda Muradova (31) miluje, některé jeho zvyklosti Monika Bagárová (26) přímo nesnese. Fanouškům si vylila srdíčko, proč by mu počítač nejraději rozmlátila na maděru.
20.06.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Monika Bagárová slaví 27: Od mladičké soutěžící SuperStar po maminku v porotě

 
Monika Bagárová, která patří k nejkrásnějším zpěvačkám na české scéně, slaví 5. července své sedmadvacáté narozeniny. Podívejte se, jak šel s Monikou čas od jejích pěveckých začátků v Superstar až po maminku malé dcerky Ruminky a partnerku MMA zápasníka Makhmuda Muradova (31).
05.07.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (797 článků)

Nevěděla jsem, jestli nás prodají, nebo znásilní, říká jezídka

 
V srpnu 2014 byla Nadja Muradová jednadvacetiletou studentkou, která žila ve vesnici v oblasti Sindžár na severu Iráku. Postup islamistů zemí viděla předtím v televizi. Nikdy ji ale nenapadlo, že se také stane jejich obětí. Její vesnici obklíčili, zabili 600 lidí včetně jejích šesti bratrů a matky a ona se stala sexuální otrokyní bojovníků z Islámského státu. „V zajetí jsem počítala každou hodinu, ani jsem nevěděla, co je za část dne. Každou minutu jsem se bála, že přijdou a nevěděla jsem, jestli nás prodají, nebo napadnou a znásilní,“ popsala Muradová v rozhovoru s ČTK.
12.10.2016 13:30 |

podobné články

Kim ani Trump neuspěli. Nobelovu cenu míru dostal lékař Mukwege a jezídka Muradová

 
Nobelovu cenu míru pro rok 2018 získali konžský lékař Denis Mukwege a aktivistka irácké komunity jezídů Nadja Muradová. Oznámil to dnes norský Nobelův výbor. Dvojice prestižní ocenění dostala za boj proti sexuálnímu násilí ve válečných konfliktech, upřesnil výbor.
05.10.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1767 článků)

Nobelovku za mír mají konžský lékař Mukwege a jezídka Muradová, bojují proti sexuálnímu násilí

 
Nobelovu cenu za mír pro rok 2018 získali konžský lékař Denis Mukwege a aktivistka irácké komunity jezídů Nadja Muradová. Dvojice prestižní ocenění dostala za boj proti sexuálnímu násilí jako zbrani ve válkách, upřesnil výbor.
05.10.2018 11:50 |

podobné články