Článek

Samotnou ji ohrožuje vážná nemoc, ale nepřestává myslet na druhé. Členka skupiny Holki motivuje druhé svou odvahou

 
Nejtěžší období v životě právě prožívá Radana Labajová. Členka hudebního tria Holki prochází léčbou rakoviny a o svých zkušenostech otevřeně mluví, aby podpořila podobně postižené lidi.
15.05.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (43 článků)
Podobné články

Holki jako matky. Podívejte se na děti slavné dívčí skupiny

 
Z dívčí skupiny se staly sebevědomé matky, které hudbu odsunuly na druhé místo. Prim hrají jejich děti. Kateřina Brzobohatá a Nikola Šobichová mají tříměsíční dcery Anabel a Viktorii, Radana Labajová čtyřletého syna Theodora. iDNES.cz je vyzpovídal před kamerou. Další články k tématu: Holki jsou už kompletně matkami, porodila i Nikola Šobichová Brzobohatá ze skupiny Holki porodila o měsíc dřív dceru Anabel Dívčí trio Holki se promění v lehké děvy, natočí klip o hříchu Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství
14.10.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (28 článků) , Nikola Šobichová (21 článků) , Radana Labajová (43 článků)

Dívčí trio Holki se promění v lehké děvy, natočí klip o hříchu

 
Skupina Holki chystá návrat do světa showbyznysu. A bude to návrat poněkud nečekaný, trio dívek ve složení Radana Labajová, Nikola Šobichová a Kateřina Brzobohatá se rozhodlo odhodit stud a předvést svá sexy těla. "Kdo se nesvleče, ten už dneska nezaujme, nahota zkrátka prodává," míní všechny shodně. Další články k tématu: Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství Klára nám nechybí, říkají zbylé tři členky skupiny Holki Radana Labajová ze skupiny Holki ukázala syna Teodora
04.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (28 článků) , Nikola Šobichová (21 článků) , Radana Labajová (43 článků)

Holki jsou už kompletně matkami, porodila i Nikola Šobichová

 
Dívčí trio Holki by se po čtvrtku mohlo symbolicky přejmenovat na trio "Matki". Po Radaně Labajové, jež je matkou už tři roky, a Kateřině Brzobohaté, která rodila minulý pátek, se miminka dočkala i Nikola Šobichová. Narodila se jí dcera. Další články k tématu: Brzobohatá ze skupiny Holki porodila o měsíc dřív dceru Anabel Dívčí trio Holki se promění v lehké děvy, natočí klip o hříchu Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství
19.10.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3430 článků) , Jan Kraus (1235 článků) , Katka Brzobohatá (28 článků) , Nikola Šobichová (21 článků) , Radana Labajová (43 článků) , Petra Faltýnová (702 článků)

Zákeřná nemoc ohrožuje její blízké i ji samotnou. Členka skupiny Holki se rozhodla podstoupit zákrok ovlivňující její ženství

 
Radana Labajová neprochází zrovna veselým obdobím. Její smutek ale nesouvisí s aktuální pandemií nového typu koronaviru. Do života členky dívčí skupiny Holki vpadla vážná nemoc, která útočí hned na několika frontách.
08.04.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (43 článků)

Covidem onemocněla i členka skupiny Holki, která se musí po operacích hlídat: Dělala jsem vše proto, abych to nechytla

 
I když už to dávno nejsou holky, ale maminky od rodin, tak stále působí v obnoveném seskupení Holki. Za poslední rok dívčí kapela kvůli pandemii nevystupovala, ale ani jedna členka se rozhodně nenudila. Všechny tři členky skupiny jsou maminkami od rodin, a tak se maximálně věnovaly svým dětem. Nikola Šobichová je navíc učitelkou, která vyučuje děti online způsobem.
24.04.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Šobichová (21 článků)

Kvůli riziku rakoviny si členka kapely Holki nechala odstranit prsa. Po plastice už si troufla na odvážný výstřih

 
Členka skupiny Holki loni v listopadu podstoupila dvě náročné operace. Nechala si odstranit vnady, vaječníky a mléčné žlázy. Radana Labajová se totiž loni dozvěděla, že je nositelkou vysoce rizikového genu BRCA2. U zpěvačky byla až osmdesátiprocentní pravděpodobnost, že u ní propukne rakovina, která se stala osudnou její mamince a rakovinou onemocněla také její sestra. Proto se stejně jako například Angelina Jolie rozhodla, že operace podstoupí.
12.08.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2299 článků) , Radana Labajová (43 článků)

Rakovina ohrozila její blízké i ji samotnou. Co je podle členky kapely Holki nejdůležitější při obraně před zákeřnou nemocí?

 
Má za sebou velmi náročné životní období. Radana Labajová se před více než rokem dozvěděla, že je nositelkou vysoce rizikové vlohy BRCA2, a tím pádem u ní může propuknout rakovina, která se stala osudnou její mamince a onemocněla jí i její sestra Martina. Členka kapely Holki tak musela podstoupit dva operační zákroky, při nichž jí odstranili vaječníky a mléčné žlázy .
17.05.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (43 článků)

Členka kapely Holki se stala poprvé maminkou: O měsíc dřív porodila dceru Annabel

 
Členka dívčí kapely Holki Kateřina Brzobohatá se stala poprvé maminkou. Sympatická blondýnka měsíc před plánovaným termínem přivedla na svět dceru Annabel.
12.07.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (28 článků)

Smutný konec bývalé členky skupiny Holki: žebrá o peníze u fanoušků

 
Zpěvačka Klára Kolomazníková (30), bývalá členka dívčí skupiny Holki, touží po videoklipu. Sponzoři ale chybí, a tak se rozhodla, že peníze sežene od svých fanoušků. Vybírá od nich po padesáti korunách.
19.10.2009 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (101 článků)

Kdysi slavná členka skupiny HOLKI vylezla z nory: Vypadá jako OPLÁCANÁ čtyřicátnice z 80. let!

 
Klára Kolomazníková patřila mezi členky skupiny Holki. Po jejich rozpadu se stejně jako její kolegyně vytratila z povědomí fanoušků. Nyní se po letech ukázala ve společnosti. Ale už to rozhodně není ta hubená, dlouhonohá kočka, kterou měli všichni na plakátech vylepenou ve skříni. Momentálně vypadá jako dobře udržovaná čtyřicátnice z osmdesátých let.
04.02.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (101 článků)

No konečně: Oplácaná zpěvačka ze skupiny Holki zhubla deset kilo a po dvou letech má chlapa!

 
Bývalá členka skupiny Holki Klára Kolomazníková, která se dala na boj s nadváhou a už má dole deset kilogramů, je konečně zamilovaná. Ještě před nedávnem si Super.cz stěžovala, že nemůže narazit na pořádného chlapa a nový vztah by si moc přála. S otcem své dvouleté dcery Valinky se rozešla dva měsíce po narození holčičky. Od té doby byla sama. A dokonce bez sexu!
23.05.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (101 článků)

Takto to ve svatebkách slušelo člence skupiny Holki. Před svatbou stihla manželovi porodit dceru

 
Včera jsme informovali , že se Nikola Šobichová (34) vdala, a dnes přinášíme fotky z její romantické veselky. „Svůj den D jsem si užila úplně maximálně, bylo to nádherné a nezapomenutelné. Byla jsem obklopena rodinou a přáteli, lidmi, které mám nejradši,” říká členka skupiny Holki, která s partnerem Filipem Matouškem uspořádala svatbu v lesích v Líšnici kousek od Prahy.
19.07.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Šobichová (21 článků)

Hvězda skupiny Holki zhubla 13 kilo. Ztrácí se před očima

 
Bývalá členka skupiny Holki se ztrácí před očima. Zpěvačka Klára Kolomazníková na sobě začala tvrdě makat. Denně běhá, změnila stravu a výsledek se dostavil. Klára má dole neuvěřitelných třináct kilogramů.
22.11.2019 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (101 článků)

Klára Kolomazníková ze skupiny Holki: Neuvěřitelná proměna! Po boubelce ani stopy

 
Že píle a vytrvalost nese své ovoce, se přesvědčila i bývalá členka dívčí skupiny Holki Klára Kolomazníková (40). Jako boubelka šla totiž do sebe, a tak se už dostavily skvělé výsledky, kterými nekončí!
23.11.2019 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (101 článků)

Radana ze skupiny Holki: Rakovina jí vzala mámu, pak ji našli sestře i tátovi! Ortel vyslechla i ona

 
Přestože členky hudební skupiny Holki na první pohled vypadají jako bezstarostné dámy, jimž se všechno, na co sáhnou, daří, ve skutečnosti si jedna jejich členka v posledním roce prochází peklem. Hrozivá rodinná diagnóza ji v těchto dnech dovedla až „pod kudlu“…
18.04.2020 05:35 |

podobné články

Katka (38) ze skupiny Holki ukázala silikony: Její prsa prý zničilo kojení

 
Po Nikole Šobichové (38) se pro plastiku ňader rozhodla i další členka populární skupiny Holki: plavovlasá kráska Kateřina Brzobohatá (38). K zákroku se odhodlala především proto, že se na jejím poprsí prý neblaze podepsal fakt, že odkojila tři děti…
06.11.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (28 článků) , Nikola Šobichová (21 článků)

Holki se vrací. V odvážných krojích kněžek lásky v klipu z hanbince trápí muže

 
Trio dívek, které se před lety proslavilo pod názvem Holki, se po několikaleté pomlce vrací ve velkém stylu. Dává o sobě vědět docela odvážným videoklipem, který se točil v hampejzu a dívky v něm hrály prostitutky. „Chlapům říkáme vše, co chtějí slyšet, jen když si zaplatí,“ říká Radana Labajová. Podívejte se na světovou premiéru klipu Jsi hříchem ve videu, v kterém se Holki ukazují v odvážných úborech!
15.03.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (43 článků)

Zaměstnanecké benefity a výhody - Co vás motivuje k lepším výsledkům v práci

 
Co motivuje zaměstnance k lepším výkonům v práci? Peníze, volno, služební automobil, nebo telefon. Co motivuje vás?
11.03.2011 13:05 |

podobné články

Těžká tonáž mizí: Kráska ze skupiny Holki začala splaskávat, už dopne i sukni

 
Bývalá členka dívčího pěveckého seskupení Holki Klára Kolomazníková, která po problémech s bývalým přítelem přibrala dvacet kilogramů , to s hubnutím myslí opravdu vážně. Chystá se na liposukci , už před ní ale stihla shodit nějaké ty kilogramy, které z ní dělaly kuličku. „Už si můžu vzít i sukni, do které jsem se neměla šanci vejít,“ pochlubila se nám Klára.
08.03.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (101 článků)