Článek

Samotnou ji ohrožuje vážná nemoc, ale nepřestává myslet na druhé. Členka skupiny Holki motivuje druhé svou odvahou

 
Nejtěžší období v životě právě prožívá Radana Labajová. Členka hudebního tria Holki prochází léčbou rakoviny a o svých zkušenostech otevřeně mluví, aby podpořila podobně postižené lidi.
15.05.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (29 článků)
Podobné články

Holki jako matky. Podívejte se na děti slavné dívčí skupiny

 
Z dívčí skupiny se staly sebevědomé matky, které hudbu odsunuly na druhé místo. Prim hrají jejich děti. Kateřina Brzobohatá a Nikola Šobichová mají tříměsíční dcery Anabel a Viktorii, Radana Labajová čtyřletého syna Theodora. iDNES.cz je vyzpovídal před kamerou. Další články k tématu: Holki jsou už kompletně matkami, porodila i Nikola Šobichová Brzobohatá ze skupiny Holki porodila o měsíc dřív dceru Anabel Dívčí trio Holki se promění v lehké děvy, natočí klip o hříchu Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství
14.10.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (22 článků) , Nikola Šobichová (16 článků) , Radana Labajová (29 článků)

Dívčí trio Holki se promění v lehké děvy, natočí klip o hříchu

 
Skupina Holki chystá návrat do světa showbyznysu. A bude to návrat poněkud nečekaný, trio dívek ve složení Radana Labajová, Nikola Šobichová a Kateřina Brzobohatá se rozhodlo odhodit stud a předvést svá sexy těla. "Kdo se nesvleče, ten už dneska nezaujme, nahota zkrátka prodává," míní všechny shodně. Další články k tématu: Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství Klára nám nechybí, říkají zbylé tři členky skupiny Holki Radana Labajová ze skupiny Holki ukázala syna Teodora
04.01.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (22 článků) , Nikola Šobichová (16 článků) , Radana Labajová (29 článků)

Zákeřná nemoc ohrožuje její blízké i ji samotnou. Členka skupiny Holki se rozhodla podstoupit zákrok ovlivňující její ženství

 
Radana Labajová neprochází zrovna veselým obdobím. Její smutek ale nesouvisí s aktuální pandemií nového typu koronaviru. Do života členky dívčí skupiny Holki vpadla vážná nemoc, která útočí hned na několika frontách.
08.04.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (29 článků)

Holki jsou už kompletně matkami, porodila i Nikola Šobichová

 
Dívčí trio Holki by se po čtvrtku mohlo symbolicky přejmenovat na trio "Matki". Po Radaně Labajové, jež je matkou už tři roky, a Kateřině Brzobohaté, která rodila minulý pátek, se miminka dočkala i Nikola Šobichová. Narodila se jí dcera. Další články k tématu: Brzobohatá ze skupiny Holki porodila o měsíc dřív dceru Anabel Dívčí trio Holki se promění v lehké děvy, natočí klip o hříchu Poznáváte ji? Radana ze skupiny Holki se nemění ani v mateřství
19.10.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3153 článků) , Jan Kraus (1075 článků) , Katka Brzobohatá (22 článků) , Nikola Šobichová (16 článků) , Radana Labajová (29 článků) , Petra Faltýnová (700 článků)

Členka kapely Holki se stala poprvé maminkou: O měsíc dřív porodila dceru Annabel

 
Členka dívčí kapely Holki Kateřina Brzobohatá se stala poprvé maminkou. Sympatická blondýnka měsíc před plánovaným termínem přivedla na svět dceru Annabel.
12.07.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Katka Brzobohatá (22 článků)

Smutný konec bývalé členky skupiny Holki: žebrá o peníze u fanoušků

 
Zpěvačka Klára Kolomazníková (30), bývalá členka dívčí skupiny Holki, touží po videoklipu. Sponzoři ale chybí, a tak se rozhodla, že peníze sežene od svých fanoušků. Vybírá od nich po padesáti korunách.
19.10.2009 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (96 článků)

Kdysi slavná členka skupiny HOLKI vylezla z nory: Vypadá jako OPLÁCANÁ čtyřicátnice z 80. let!

 
Klára Kolomazníková patřila mezi členky skupiny Holki. Po jejich rozpadu se stejně jako její kolegyně vytratila z povědomí fanoušků. Nyní se po letech ukázala ve společnosti. Ale už to rozhodně není ta hubená, dlouhonohá kočka, kterou měli všichni na plakátech vylepenou ve skříni. Momentálně vypadá jako dobře udržovaná čtyřicátnice z osmdesátých let.
04.02.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (96 článků)

No konečně: Oplácaná zpěvačka ze skupiny Holki zhubla deset kilo a po dvou letech má chlapa!

 
Bývalá členka skupiny Holki Klára Kolomazníková, která se dala na boj s nadváhou a už má dole deset kilogramů, je konečně zamilovaná. Ještě před nedávnem si Super.cz stěžovala, že nemůže narazit na pořádného chlapa a nový vztah by si moc přála. S otcem své dvouleté dcery Valinky se rozešla dva měsíce po narození holčičky. Od té doby byla sama. A dokonce bez sexu!
23.05.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (96 článků)

Takto to ve svatebkách slušelo člence skupiny Holki. Před svatbou stihla manželovi porodit dceru

 
Včera jsme informovali , že se Nikola Šobichová (34) vdala, a dnes přinášíme fotky z její romantické veselky. „Svůj den D jsem si užila úplně maximálně, bylo to nádherné a nezapomenutelné. Byla jsem obklopena rodinou a přáteli, lidmi, které mám nejradši,” říká členka skupiny Holki, která s partnerem Filipem Matouškem uspořádala svatbu v lesích v Líšnici kousek od Prahy.
19.07.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Šobichová (16 článků)

Hvězda skupiny Holki zhubla 13 kilo. Ztrácí se před očima

 
Bývalá členka skupiny Holki se ztrácí před očima. Zpěvačka Klára Kolomazníková na sobě začala tvrdě makat. Denně běhá, změnila stravu a výsledek se dostavil. Klára má dole neuvěřitelných třináct kilogramů.
22.11.2019 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (96 článků)

Klára Kolomazníková ze skupiny Holki: Neuvěřitelná proměna! Po boubelce ani stopy

 
Že píle a vytrvalost nese své ovoce, se přesvědčila i bývalá členka dívčí skupiny Holki Klára Kolomazníková (40). Jako boubelka šla totiž do sebe, a tak se už dostavily skvělé výsledky, kterými nekončí!
23.11.2019 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (96 článků)

Radana ze skupiny Holki: Rakovina jí vzala mámu, pak ji našli sestře i tátovi! Ortel vyslechla i ona

 
Přestože členky hudební skupiny Holki na první pohled vypadají jako bezstarostné dámy, jimž se všechno, na co sáhnou, daří, ve skutečnosti si jedna jejich členka v posledním roce prochází peklem. Hrozivá rodinná diagnóza ji v těchto dnech dovedla až „pod kudlu“…
18.04.2020 05:35 |

podobné články

Holki se vrací. V odvážných krojích kněžek lásky v klipu z hanbince trápí muže

 
Trio dívek, které se před lety proslavilo pod názvem Holki, se po několikaleté pomlce vrací ve velkém stylu. Dává o sobě vědět docela odvážným videoklipem, který se točil v hampejzu a dívky v něm hrály prostitutky. „Chlapům říkáme vše, co chtějí slyšet, jen když si zaplatí,“ říká Radana Labajová. Podívejte se na světovou premiéru klipu Jsi hříchem ve videu, v kterém se Holki ukazují v odvážných úborech!
15.03.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (29 článků)

Zaměstnanecké benefity a výhody - Co vás motivuje k lepším výsledkům v práci

 
Co motivuje zaměstnance k lepším výkonům v práci? Peníze, volno, služební automobil, nebo telefon. Co motivuje vás?
11.03.2011 13:05 |

podobné články

Těžká tonáž mizí: Kráska ze skupiny Holki začala splaskávat, už dopne i sukni

 
Bývalá členka dívčího pěveckého seskupení Holki Klára Kolomazníková, která po problémech s bývalým přítelem přibrala dvacet kilogramů , to s hubnutím myslí opravdu vážně. Chystá se na liposukci , už před ní ale stihla shodit nějaké ty kilogramy, které z ní dělaly kuličku. „Už si můžu vzít i sukni, do které jsem se neměla šanci vejít,“ pochlubila se nám Klára.
08.03.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (96 článků)

13 kilo má dole a hubne dál: Bývalá hvězda kapely Holki ale zároveň bojuje s vážnou nemocí

 
O tom, že se zakládající členka skupiny Holki, která se vydala na sólovou dráhu, Klára Kolomazníková pustila do hubnutí, už jsme informovali. Blonďatá zpěvačka od jara zhubla 13 kilo, aby dobře vypadala nejen na svém narozeninovém koncertě, který měla ke čtyřicetinám v divadle Semafor.
29.11.2019 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (96 článků)

Exčlenka dívčí kapely Holki se nechala odsát! 20 kilo musí pryč!

 
Bývalá členka skupiny Holki Klára Kolomazníková (33) už se na sebe nemohla koukat. Trápily jí špeky, tak své tělo svěřila do rukou odborníků a podstoupila liposukci. "Nestydím se za to, chci vypadat hezky," přiznala Klára těsně před tím, než šla na sál.
07.05.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (96 článků)

Zrzka ze skupiny Holki začíná pět týdnů po operaci opět cvičit: Jizvy už skoro nejsou vidět, tak hurá do toho, píše

 
Zpěvačka skupiny Holki Radana Labajová prochází velkou životní zkouškou . Loni v září jí na rakovinu zemřela maminka, v listopadu stejná nemoc zasáhla i její sestru a rusovláska se nedlouho poté dozvěděla, že i u ní je velké riziko vzniku rakoviny. Rozhodla se proto podstoupit hned dva preventivní chirurgické zákroky.
16.05.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Radana Labajová (29 článků)

Nikola a Kateřina z kapely Holki jsou těhotné. Mrkněte, jak jim už narostl pupek a přitom jsou stále štíhlé!

 
Pamatujete si ještě na skupinu Holki? To je ta kapela, jejíž první hit byl Už mi nevolej! a jejíž bývalá členka "Klára Kolomazníková":http://www.extra.cz/tema/klara-kolomaznikova (33) kvůli sporům s ostaními "holkami" skupinu opustila.
16.05.2013 19:00 |

podobné články