Článek

»Šamanka« Pavla Štěpničková: Pomáhám bubínkem, šalvějí a zpěvem!

 
Psychoterapeutka, která našla zálibu i v šamanství  - Pavla Štěpničková (47) používá pro své klienty speciální metodu. Buben, šalvěj a zpěv. Zajímavá trojkombinace. Občas za ní někdo přichází s předsudky, které měla i ona, než se začala šamanství věnovat. Ale tato metoda opravdu funguje!
07.04.2013 12:20 |

podobné články

Podobné články

»Šamanka« Pavla Štěpničková: Pomáhám bubínkem, šalvějí a zpěvem!

 
Psychoterapeutka, která našla zálibu i v šamanství  - Pavla Štěpničková (47) používá pro své klienty speciální metodu. Buben, šalvěj a zpěv. Zajímavá trojkombinace. Občas za ní někdo přichází s předsudky, které měla i ona, než se začala šamanství věnovat. Ale tato metoda opravdu funguje!
09.04.2013 01:06 |

podobné články

Šamanka Pacaya Naďa Blechová (55): Vidím, jak se lidé rozpadají!

 
Od malinka se jí děly zvláštní věci, nerozuměla jim a všichni si mysleli, že si vymýšlí. Snažila se svůj dar potlačovat. Dnes ho šamanka Pacaya Gomezová Blechová Naděžda (55) využívá naplno, pohlédne na vás a vidí vaši budoucnost, prohlíží skrz tělo na vaše orgány.
16.02.2014 12:10 |

podobné články

Mongolská šamanka a čarodějnice Iris (54): Chce léčit Gotta a Kludskou! A zadarmo...

 
Zjevili se jí ve snu a prosili ji o pomoc. A ona ví, jak na to! Může jim prodloužit život. Mongolská šamanka a čarodějnice vystupující pod novým karmickým jménem Iris tvrdí, že stačí rituál a trocha čarování a náš Zlatý slavík bude mít nejen delší život, ale navíc omládne! Jasně to prý viděla ve snu – a ten se nemýlí…
06.03.2016 12:05 |

podobné články

Matka zmizelého syna má strach o život, bojí se pomsty narkomanů

 
Její syn Lukáš (24) je podle šamanky už dva roky mrtvý. Za smrt a zmizení jeho těla údajně mohou narkomani. Nešťastná matka Marie (41) se doslechla, že pátrají i po ní, aby jí zabránili odkrýt hrob. Šamanka popsala i lokalitu, kde by se měl nacházet. Pokud se tam skutečně najde, dokázala by prý šamanka upřesnit, kdo za ním stojí.
19.11.2016 05:10 |

podobné články

Šamanka léčí Pražany svým hlasem: Skřeky a mručení jako druh terapie?

 
Pražané poznávají nový druh terapie. Je jím takzvaný sound healing – v překladu frekvenční zpěvy. Lektorka a šamanka Anique (30) nás pozvala na jednu svou hodinu do Klubu Propojení nedaleko Masarykova nádraží.
08.02.2017 17:40 |

podobné články

Křehká jehněčí pečeně na rozmarýnu a šalvěji

 
Jehněčí maso patří mezi proslulé lahůdky. Mnoha lidem ale vadí jeho výrazné aroma, a proto si jej raději odpustí. To je ale velká škoda, protože jde o libové a zdravé maso. Pomalým pečením a volbou těch správných bylinek je navíc možné nežádoucí odér malinko zmírnit.
25.04.2012 11:15 |

podobné články

Grilovaný pstruh na šalvěji

 
Konzumace rybího masa neodmyslitelně patří ke zdravé životosprávě. Právě pstruzi jsou dokonce vhodní při redukční dietě a skvěle se hodí pro grilování na zahradě. Vyzkoušejte náš velmi jednoduchý a rychlý recept s čerstvými bylinkami, jejž zvládne i kuchařský začátečník!
14.05.2012 12:10 |

podobné články

Jirka X. Doležal hadr: Muž se zhulí šalvějí a v následné psychóze vyskočí z okna! Tohle video vás dostane!

 
Zatímco lidé neznalí "drog":http://www.extra.cz/takhle-se-chova-idol-mladych-divek-v-dome-justina-biebera-nasla-policie-kokain-matky-belieberkam-houfne-trhaji-plakaty-jejich-idola-ze-sten jsou přesvědčeni, že marihuana je největší zlo od stvoření československé popmusic, zkušení feťáci moc dobře vědí, že tráva je pro děti a oproti jiným halucinogenům je v podstatě neškodná.
16.01.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (251 článků) , Jiří Doležal (251 článků)

Chalupářské vaření: Vegetariánské rizoto se šalvějí

 
Nemáte v horkých dnech chuť na maso? Nevadí. Skvělé jídlo si uvaříte i bez něj. Zkuste náš recept na lehké rizoto, které máte hotové rychlostí blesku.
05.08.2014 00:10 |

podobné články

Televizní démoni: Věští z vody, s bubínkem...za 70 Kč za hovor

 
Chcete znát odpověď na cokoliv na světě? Zavolejte televizním věštcům! Bratru za 70 korun za minutu hovoru odpoví úplně na vše. A pomocí bubínků zaženou nemoc i vašemu štěněti. Co na tom, že jde o podvod? Šamani ovládli noční vysílací čas soukromých televizních stanic. A rozumy už neberou jen z karet. Správnou odpověď na vaše trápení jim poskytne i kýbl čisté vody, koule nebo bubínky. A lidi za to nadšeně platí!
08.03.2011 05:15 |

podobné články

Zrzavý zpěvák doplatil na vodní hrátky: Má prasklý ušní bubínek

 
Ed Sheeran musí na operaci s ušním bubínkem. Během dovolené na moři mu totiž praskl. Čtyřiadvacetiletý zpěvák skákal z jachty do moře a dopadl hlavou na hladinu. Po zranění přišel částečně o sluch. A u zpěváka je to problém dost zásadní. Prasklý bubínek měl stejně jako čtyřiadvacetiletý Brit také jeho mladší kanadský kolega Justin Bieber.
09.12.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1394 článků)

Chudá firma roztočí ruské kolo na Smíchově. Ve stínu pražských kmotrů

 
Co mají společného Londýn, Vídeň a Smíchov? Na záludnou otázku bude brzy snadná odpověď. Radnice Prahy 5 podpořila výstavbu vyhlídkového kola. "Prague Wheel" by se mělo do tří let tyčit šedesát metrů nad Vltavou a stát se novým turistickým lákadlem hlavního města. Jenže víc než ruské kolo připomíná projekt spíš ruskou ruletu, kde bubínkem točí nechvalně proslulé lobbistické figurky a hlaveň míří na radniční rozpočet.
26.07.2016 20:40 |

podobné články

Lidé věří na pálení svící v uších. Z reakce odborníků vás zabolí

 
Viděli jste je nejspíš i vy. Reklamy na zázračnou proceduru, která má skvěle vyčistit uši, se objevují v Česku několik let. Stačí k tomu prý jen svíce, kterou zakoupíte za pár korun v lékárně nebo na internetu. Popisované účinky jsou tak skvělé, že by člověk očekával Nobelovu cenu za medicínu pro jejich autora. Jenže skutečnost je jiná. Místo čistého sluchu můžete skončit se spáleninou ucha nebo poškozeným ušním bubínkem.
14.01.2017 09:50 |

podobné články

Vdovec po Bartošové (†48) do basy? Rvačka skončila proraženým bubínkem!

 
Ani podmínka ho nezastaví! Josef Rychtář napadl kamaráda své exmanželky Dariny Nové (58). Dotyčný nejenom, že skončil v nemocnici, ale následovala i jeho měsíční pracovní neschopnost.
10.04.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1342 článků)

Režisérská legenda Otakar Vávra slaví 99!

 
Natočil desítky filmů, milovala ho Baarová, Štěpničková i Šejbalová! Teď ho dělí rok od stovky. A legenda českého filmu Otakara Vávru se stovky touží dožít.
26.02.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Otakar Vávra (98 článků)

Jiřina Štěpničková: Oběť zrůdného plánu

 
Běžela lesem jako šílená. Dobře věděla, že těch několik okamžiků rozhodne o celém jejím dalším životě. Běžela o svobodu a lepší budoucnost pro sebe i svého čtyřletého syna. Bohužel nedoběhla. I takový byl život slavné české herečky Jiřiny Štěpničkové (.*3. 4. 1912 - † 5. 9. 1985).
09.05.2010 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Štěpničková (7 článků)

Režisér Vávra: Lída Baarová byla živočišná krása, taková tu dnes není

 
Režisér Otakar Vávra vzpomíná na filmové hvězdy, jako jsou např. Lída Baarová, Adina Mandlová, Jiřina Štěpničková nebo Zdeněk Štěpánek. Spolupracoval s desítkami nejznámějších českých hereček a herců a patří k posledním, kteří si pamatují, jací byli. Točit začal už ve 30. letech. Mnohé jeho filmy patří k těm, ke kterým se diváci rádi vracejí i po desítkách let. Legenda českého filmu režisér Otakar Vávra, který před několika týdny oslavil sté narozeniny. Jeho vzpomínky na filmové kolegy i historické události patří k dějinám československé a české kinematografie. V rozhovoru, který vznikal ještě před jubileem a nebyl v Deníku dosud publikován, se vrací do dětství i k setkáním s hvězdami předválečného filmu.
04.05.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Adina Mandlová (103 článků) , Lída Baarová (428 článků) , Jiřina Štěpničková (7 článků) , Zdeněk Štěpánek (9 článků) , Otakar Vávra (98 článků)

Smutný návrat Hugo Haase: Jeho popel pašovala Jiřina Štěpničková z Vídně v krabici od sušenek

 
Poslední tajemství fenomenálního herce Huga Haase (✝67) odhaleno! Hvězdně rozjetou hereckou kariéru miláčka publika, který se narodil před sto deseti lety, přerušila druhá světová válka a nástup fašismu. Haas tehdy se svou těhotnou ženou emigroval přes Francii do USA. Přesto, že se mu podařilo i za hranicemi udělat velmi slušnou kariéru, celý život se mu stýskalo po rodné vlasti. Do Čech se podíval před svou smrtí už jen jedenkrát. Bylo to v roce 1963. Další návštěvy ze zdravotních důvodů neuskutečnil. Zemřel 1. prosince roku 1968. Podruhé a navždy se do rodné vlasti vrátil až po své smrti.
24.06.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Hugo Haas (18 článků) , Jiřina Štěpničková (7 článků)

Zoufalá Blanka Štěpničková: Dluží syn, ale... Vyhrožují mně!

 
Ukrutná nejistota sžírá každý den Blanku Štěpničkovou (49) z Prahy, která čelí nátlaku exekutora. Její syn (20) nezaplatil několik pokut revizorům, když ho před třemi roky chytli v metru »načerno«, a teď musí splácet 80 tisíc Kč. Jenže exekutoři vyhrožují Blance!
20.04.2012 12:15 |

podobné články