Článek

Salma Hayek dokáže být sexy i v teplácích. Mexická kráska odhalila své přednosti v roli instruktorky aerobiku

 
Herečka Salma Hayek (45) má jednu z nejzáviděníhodnějších postav Hollywoodu. Své pověstné křivky, které obdivují muži a ženy po celém světě, nedávno předvedla během natáčení komedie Grown Ups 2, v níž ztvární roli instruktorky aerobiku.
17.06.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)
Podobné články

Hrdá Mexičanka Salma Hayek není ani zdaleka jen exotická kráska

 
Salma Hayek má svou vlastní nadaci „The Salma Hayek Foundation“ zaměřující se na práva žen a dětí, je prezidentkou několika společností, významně se angažuje v oblasti sociální pomoci, podle prestižního časopisu Time je dokonce jednou z vůbec nejvlivnějších latinskoamerických osob v USA.
19.04.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Salma Hayek pochybuje o svém těle

 
Salma Hayek všem tvrdí, že nemá dobrou figuru. Veškeré komplimenty ohledně svého vzhledu přikládá svým dobrým hereckým schopnostem. Salma říká: „Vyhrála jsem cenu za nejlepší těla od Fitness Magazine a hrozně jsem se styděla přijmout ji. Já vlastně nemám dobré tělo, ale když si to všichni myslí, odhaduji, že toje pochvala za to, že jsem dobrá herečka. „Hrála jsem typy dívek, které měly skvělou figuru. Když víte, jak se obléknout, znáte pár triků, kterým si pár kil uberete.“ Ke své roli Ošklivky Betty herečka dodává: Nemyslím si, že Betty je opravdová oškliváka, ale co vlastně v současnosti nazýváme ošklivým? Všichni nemáme skvělou pleť a nejsme vysocí. Někteří lidé si myslí, že nejsou hezcí jen proto, že nedosahují těchto standardů.“ Poté Salma pokračovala: „Já osobně jsem viděla už hodně opravdu v obličeji pěkných, vysokých modelek, o kterých jsem si myslela, že jsou nepěkné a měly by trochu více jíst, aby vypadaly zdravěji.“
29.10.2009 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Byla jsem tlustá, měla akné a deprese, přiznala Salma Hayeková

 
Pětačtyřicetiletá herečka Salma Hayeková byla tváří mnoha reklam a má vlastní kosmetickou řadu Nuance. Teď ale přiznala, že na začátku kariéry si prý vůbec nepřipadala krásná. Herečka prožívala peklo kvůli nezdravé pleti a byla tlustá. Další články k tématu: Salma Hayeková: Postavu si udržuji džusem, na vrásky stačí krém Na miliardách manžela nejsem závislá, říká Salma Hayeková Sexy Salma Hayeková vystavila na odiv svůj výstřih Do USA jsem přijela ilegálně, přiznala Salma Hayeková
03.04.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Nemám perfektní postavu, ale dokážu to dobře zahrát, říká Hayeková

 
Mexická herečka Salma Hayeková je díky svým smyslným křivkám snem mnoha mužů. Samotná herečka ale se svou figurou moc spokojena není. Chtěla by být vyšší a mít menší zadek. Další články k tématu: Manžel miluje, když chodím v kůži, přiznala Salma Hayeková Salma Hayeková: Nemusela bych pracovat, ale chci. Není to o penězích Nepotřebuji botox, protože ráda jím, říká Salma Hayeková Byla jsem tlustá, měla akné a deprese, přiznala Salma Hayeková
08.08.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Vystrašená Salma Hayek

 
Herečka Salma Hayek má doslova panickou hrůzu z hadů. Jak to asi dopadne, když se v její blízkosti nějaký objeví? Třiačtyřicetiletá herečka Salma Hayek má stejně jako miliony dalších lidí na světě panickou hrůzu z hadů. Jak pak to asi dopadne, když se nějaký objeví v její blízkosti? Na to se můžete podívat ve videu pod [...]
11.06.2010 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Salma Hayek (47) doplatila na zrádný větřík: Neuhlídala sukni a odhalila zadeček

 
Původem mexická kráska Salma Hayek (47) nepřestává ohromovat svými tělesnými přednostmi. Na její křivky byl nejspíš zvědavý i větřík, který si na pláži pohrával s její sukní.
29.10.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Salma Hayek je ve formě: Odhalila sexy tělo při striptýzu

 
Mexická herečka Salma Hayek (45), která si vybudovala úspěch i v Hollywoodu, se svlékla ve filmu Americano. Má naprosto neuvěřitelnou figuru!
09.07.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Ani padesátka na krku ji nezastaví: Nestárnoucí kráska Salma Hayek provokovala v Cannes v šatech s neuvěřitelně sexy výstřihem

 
Jednou z největších ozdob filmového festivalu v Cannes byla bezesporu mexická herečka Salma Hayek  (48) . Uhrančivá brunetka vypadá i v osmačtyřiceti letech neuvěřitelně šmrncovně a se svou fantastickou postavou si pořád může dovolit provokovat v odvážných šatech.
23.05.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

S padesátkou na krku si zahrála nebezpečnou prostitutku: Salma Hayek ukázala plný dekolt i sexy zadeček

 
Mexická filmová bohyně Salma Hayek  (48) se odvážných rolí nebojí ani ve věku, kdy se její kolegyně před kamerou odmítají odhalovat. V jejím případě by to totiž byla velká škoda.
22.01.2015 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Krásná Salma Hayek řídí jachtu

 
Poprvé od své únorové svatby s miliardářem Francois-Henri Pinaultem se na veřejnosti objevila mexická kráska Salma Hayek (42). Stala se kmotrou lodi Il Mostro, která je jednou z jachet strhujícího několikaměsíčního závodu Volvo Ocean Race.
20.05.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků) , Francois Pinault (15 článků)

Zapomeňte na Fridu, úplně nahá Salma Hayek předvedla své pověstné tvary mnohem lépe v jiném filmu!

 
Pokud patříte mezi fanoušky Salmy Hayek  (46) a především pak jejích pověstných ženských předností, ale odhalené scény z filmu Frida znáte zpaměti, nejspíš byste neopovrhli snímkem s názvem Zeptej se prachu. Toto romantické drama v hlavní roli se Salmou a Colinem Farrellem sice rozhodně nepatří mezi to nejlepší, co mexická kráska natočila, ale určitě se v něm pokocháte jejím nahým tělem.
16.02.2013 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků) , Colin Farrell (103 článků) , Colin Farrell (102 článků)

Tajná zbraň Salmy Hayek: Výstavní výstřih!

 
Mexická kráska Salma Hayek nedávno oslavila své 45. narozeniny. Ve světě filmu se prosadila nejen svým hereckým talentem, ale také poprsím, které je její velkou předností. Podívejte se na 20 žhavých fotek této sexy krásky!
09.09.2011 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Salma Hayek šokovala v blond vlasech

 
Mexická herečka Salma Hayek dokáže pořádně překvapit! Na večírek u příležitosti udílení filmových BAFTA Awards dorazila s nečekaným účesem.
20.02.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Salma Hayek: Charita v botách za sto tisíc!

 
Mexická kráska, herečka Salma Hayek (43) se zase předvedla. Na charitativní aukci si obula luxusní boty za více než sto tisíc korun.
26.04.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Nestárnoucí Salma Hayek: Odhalili jsme tajemství její dokonalé postavy!

 
Záviděníhodné křivky, mladistvý zjev. Oslnivě krásná herečka Salma Hayek (46) jakoby stále mládla. V mužích tak vzbuzuje touhu a v ženách závist. Zdá se ale, že jsme konečně objevili její tajemství. Mexická kráska obědvá jen jahody a kávu.
27.09.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Salma Hayek utíká z Paříže. Bojí se, že by platila milionářskou daň?!

 
Mexická kráska Salma Hayek se loučí s Paříží a stěhuje se natrvalo s manželem do Londýna. Miliardář François-Henri Pinault rodině zatím pronajal luxusní dům v západní části města. Herečka ale odmítá, že by důvodem stěhování byla milionářská daň, kvůli níž z Francie odešel také herec Gérard Depardieu.
05.03.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků) , Gérard Depardieu (172 článků)

Štíhlá Salma Hayek naštvala miliony žen: Čím nahradila mučení v posilovně?

 
Herečka Salma Hayek nepatří k zastánkyním cvičení a posilování. Osmačtyřicetiletá mexická kráska totiž žádný řízený pohyb v tělocvičnách či venku neprovozuje. To, že je štíhlá, připisuje dobrým genům a starostem s dcerou Valentinou, již má s manželem Françoisem-Henrim Pinaultem.
30.03.2015 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Padesátnice Salma Hayek vyměkla: Půjde na plastiku!

 
Herečka Salma Hayek oslaví příští rok v září padesátku. Osmačtyřicetiletá mexická kráska si už teď uvědomuje, že věk zanechává na vizáži nesmazatelné stopy. Jenže ona nerada podstupuje veliká rizika, jakými jsou zákroky plastické chirurgie. Nicméně nemůže vyloučit, že se v pokročilém věku nenechá nakonec operovat.
12.06.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)

Salma Hayek: Mít sex každý den odmítám!

 
Herečka Salma Hayek tvrdí, že jejím největším životním úspěchem je spokojené manželství plné lásky. V něm je s Françoisem-Henrim Pinaultem od roku 2009 a tvrdí, že jim klape dokonale. Jedním dechem ale dodává, že to neznamená, že by souložili každý den. To totiž mexická kráska odmítá.
03.06.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (234 článků)