Článek

Šafařík ze Zločinů Velké Prahy: Kvůli jídlu uklízel hotelové pokoje

 
Jeho první velká role v pohádce Kouzelník Žito sklidila od diváků brutální kritiku. Denis Šafařík (26) ale není z těch, kteří by se tak snadno vzdávali! Přes casting se tak probojoval do jedné ze tří hlavních postav, policejního agenta Nováčka, v seriálu Zločiny Velké Prahy. V otevřeném rozhovoru herec prozradil, jak si musel vydělávat na živobytí v Německu a štěstí zkoušel i v americkém Hollywoodu.
20.02.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Denis Šafařík (11 článků)
Podobné články

Štědrovečerní Kouzelník Žito Šafařík: V 11 odešel z domova, pak uklízel v Německu!

 
Čtyřiadvacetiletý student Denis Šafařík získal se svou první filmovou rolí ten nejlukrativnější čas roku – zahrál si titulního Kouzelníka Žita v premiérové štědrovečerní pohádce ČT. Jeho cesta k herectví však byla velmi klikatá…
24.12.2018 22:10 |

podobné články

Denis Šafařík ze Zločinů Velké Prahy: Dva měsíce příprav kvůli knírku!

 
Patří do každého kolektivu - a do policejního úplně nejvíc. Elév, benjamínek, kandrdas, ucho nebo prostě mladej. Sbírá zkušenosti, je k ruce, dostává hlavně horší či titěrnou práci a občas zazáří, za což si vyslouží letmou pochvalu a následný záhlavec, aby nezpychl a pracoval dál. Jako policejní agent Martin Nováček. V seriálu Zločiny Velké Prahy ho znamenitě hraje Denis Šafařík (26).
22.02.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Denis Šafařík (11 článků) , Martin Šafařík (36 článků)

Další kdo tvrdí, že Sobotkovy e-maily jsou podvrh, je šéf Rady ČRo Petr Šafařík

 
Předseda rady Českého rozhlasu (ČRo) Petr Šafařík odmítl, že je autorem e-mailů premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD), které zveřejnil extremistický web White Media. Uvedl to v prohlášení pro ČTK. Server nedávno zveřejnil čtyři e-maily, ve kterých údajně Šafařík informuje premiéra o volbě generálního ředitele ČRo a dění v radě.
14.01.2016 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9553 článků) , Petr Rada (260 článků)

Kouzelník Žito alias Denis Šafařík: Co jste nevěděli o novém objevu českého filmu?

 
V nové vánoční pohádce Kouzelník Žito se objeví spousta známých hvězd, například Anna Kadeřávková, Jiřina Bohdalová a Pavel Liška. Kromě hvězdné sestavy se nám v ní ale představí i nově objevený talent Denis Šafařík, který si zahrál právě Žita. Jde o první velkou filmovou roli tohoto mladého talentu a my jsme pro vás zjistili, co je vlastně Denis Šafařík zač!
17.12.2018 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1062 článků) , Pavel Liška (254 článků) , Anna Kadeřávková (177 článků)

Denis Šafařík: Kritizovaný Kouzelník Žito půjde po stopách Zločinů Velké Prahy

 
Kam zmizel herec Denis Šafařík, známý z pohádky Kouzelník Žito? Po brutální kritice diváků se věnoval divadlu a své partnerce. Nyní se vrací v seriálu Zločiny Velké Prahy.
30.01.2021 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Denis Šafařík (11 článků) , Kam Kam (290 článků)

Pikantérie Zločinů Velké Prahy: Langmajerův sex s Geislerovou! A další postelové scény!

 
S milostnými scénami ve druhém díle šetřili. Ve třetím pokračování Zločinů Velké Prahy ale byly rovnou dvě! Ostřílený svůdník Jiří Langmajer (54) alias inspektor Havlík si podal Ester Geislerovou (36) coby servírku v hospodě a Denis Šafařík (26) jako agent Nováček zase svedl Dariju Pavlovičovou (19), dceru svého šéfa.
15.02.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (544 článků) , Ester Geislerová (81 článků) , Denis Šafařík (11 článků) , Darija Pavlovičová (3 články) , Jiří Havlík (19 článků)

Hotelové klíče a karty v budoucnu nahradí chytré telefony

 
Vize mobilních telefonů budoucnosti je krásná, už žádné další ztracené klíče a nefunkční hotelové karty. V blízké době by totiž měly začít hotelové řetězce lidem umožňovat přístup do jejich pokojů jen pomocí inteligentních telefonů, jakými jsou například iPhone, Blackberry či telefony s operačním systémem Android.
27.05.2010 12:30 |

podobné články

Uklízel sníh ve 12. patře. Pád nepřežil

 
V Ostravě-Porubě zemřel v pátek dopoledne mladý muž, který ze střechy panelového domu uklízel sníh.
22.01.2010 12:50 |

podobné články

Jindra z Princezny ze mlejna: Po natáčení uklízel záchody a škemral o práci

 
Role Jindřicha v pohádce Princezna ze mlejna udělala z Radka Valenty (40) na chvíli hvězdu. S rolemi se ale pytel neroztrhl. Proto zkoušel štěstí i v Americe, kde uklízel záchody nebo vykládal kamiony, jak před časem prozradil v rozhovoru pro Blesk.
01.01.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek Valenta (17 článků)

Konec velké lásky v Superstar: Šafařík je v šoku, přítelkyně Tereza vypadla!

 
Už jednou televizní diváci rozdělili zamilovaný pár, který během SuperStar vznikl. Dnes to bylo podruhé a o to více dramatičtější. Ve dvojici na vypadnutí totiž stály zaláskované hrdličky Martin Šafařík a Tereza Mandzáková. Martina porota vychválila, Terezu poslali diváci domů.
06.05.2013 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mandzáková (16 článků) , Martin Šafařík (36 článků)

Ve finále Davis Cupu proti Srbsku povede české tenisty Šafařík

 
Vladimír Šafařík nahradí pro finále Davisova poháru se Srbskem v roli kapitána českého týmu Jaroslava Navrátila, který v Bělehradu chybí kvůli plicní embolii. Poslední krok k obhajobě titulu čeká tenisty od pátku do neděle. 
11.11.2013 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Navrátil (83 článků)

Holky pozor! Finalista Superstar Martin Šafařík je single!

 
Není pochyb o tom, že jakmile se finalista letošní Superstar Martin Šafařík objeví na pódium, ženy šílí. Zástup svých fanynek si už našel, ale po té, co prozradil, že je opět k mání, se tábor obdivovatelek zaručeně rozšíří. Takže holky, mějte oči na stopkách...
23.03.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Šafařík (36 článků)

První sex v Superstar: Co myslíte, už ho Šafařík s Mandzákovou měli?

 
Zamilovaná dvojice Tereza Mandzáková a Martin Šafařík tvoří nový pár v SuperStar. Tulí se k sobě jako hrdličky a vyznávají si lásku. Martin dokonce přiznal, že je zamilovaný. Ale proběhl mezi nimi ve vile už sex?
14.04.2013 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mandzáková (16 článků) , Martin Šafařík (36 článků)

Úlet s jinou odpuštěn: Šafařík ze SuperStar už zase cukruje s největší kočkou soutěže

 
Před asi 14 dny vyšlo najevo, že finalisté SuperStar Martin Šafařík a Tereza Mandzáková se k sobě mají víc než jen jako pěvečtí kolegové a spolubydlící ve vile. Posléze oba potvrdili, že tvoří pár. Jejich začínající vztah ale dostal pořádně na zadek minulý týden, kdy se v Bratislavě konal superstárovský večírek, z nějž Martin na hotelový pokoj odcházel se zcela jinou dívkou než s Terezou...
17.04.2013 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Mandzáková (16 článků) , Martin Šafařík (36 článků)

Pozor na něj, Terezo! Fešák ze SuperStar Šafařík si užíval v obležení spoře oděných sexy tanečnic

 
Fešák ze SuperStar Martin Šafařík si nedělní vystoupení musel notně užívat. Během zpěvu písničky Sexy and I Know It od amerického dua LMFAO s ním na jevišti dováděly spoře oděné sexy tanečnice.
30.04.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Šafařík (36 článků)

SuperStar opustil poslední zpěvák: Vypadl Martin Šafařík, Habera urazil gaye, Farna nadržovala Pčelárovi a pak nezvládla závěr přenosu

 
Desátý, předposlední finálový večer SuperStar bude bez "Martina Šafaříka":http://www.extra.cz/tema/martin-safarik (22).
19.05.2013 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Šafařík (36 článků)

Farna se topila v slzách: Proutník Šafařík skončil v SuperStar!

 
Obrovský potlesk a moře slz. Tak dopadlo dnešní finálové rozhodnutí, kdy diváci rozhodli, že SuperStar opustí fešák Martin Šafařík. Byl to obrovský šok nejen pro fanynky, ale také pro porotu, kterou jeho odchod rozplakal. Nejvíc "bulela" porotkyně Ewa Farna.
20.05.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1248 článků) , Martin Šafařík (36 článků)

Jak se má nejvýraznější tvář Superstar Martin Šafařík?

 
Jen co skončil finálový večer pěvecké taletnové soutěže, nikdo z finalistl nebyl v médiích příliš vidět. Martin Šafařík dal o sobě vědět alespoň na sociální síti Youtube.
02.08.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Šafařík (36 článků)

V čele Rady ČRo stanul Šafařík, nahradil Stehlíka

 
Novým předsedou Rady Českého rozhlasu byl zvolen dosavadní místopředseda Petr Šafařík. Ve funkci nahradil Michala Stehlíka, který na funkci rezignoval spolu s dalšími členy předsednictva. Novými místopředsedy budou Ivan Tesař a Milan Badal.
25.11.2015 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Stehlík (1 článek) , Milan Nový (88 článků) , Petr Stehlík (4 články) , Michal Šafařík (5 článků) , Ivan Ivan (1744 článků)