Sáblíková vyhrála na MS ve víceboji závod na 3000 metrů, celkově je třetí

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na MS ve víceboji závod na trati 3000 metrů, průběžně jí patří třetí pozice, když ztrácí na vedoucí Nizozemku Wüstovou 2,38 sekundy. Na druhé pozici je zatím Kanaďanka Christine Nesbittová.
18.02.2012 13:15 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (437 článků)

Sáblíková vyhrála na ME ve víceboji i závod na 1500 metrů a celkově vede

Martina Sáblíková vyhrála na mistrovství Evropy v rychlobruslařském víceboji závod na 1500 metrů a po třech disciplínách se dostala do čela průběžné klasifikace.
07.01.2012 14:05 |

Sáblíková dojela na MS ve víceboji na patnáctistovce čtvrtá, celkově je třetí

Kanaďanka Christine Nesbittová vyhrála na mistrovství světa v rychlobruslařském víceboji v Moskvě závod na 1500 metrů a po třech disciplínách se dostala do čela soutěže. Martina Sáblíková skončila na patnáctistovce čtvrtá a celkově jí patří třetí místo.
19.02.2012 13:30 |

Sáblíková po triumfu na pětce získala na ME ve víceboji bronz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ovládla závěrečný závod na 5000 metrů a na mistrovství Evropy ve víceboji v norském Hamaru získala bronzovou medaili. Vyhrála Nizozemka Ireen Wüstová, která se kontinentální šampionkou stala už potřetí. Šestadvacetiletá Sáblíková získala na ME již sedmou medaili v kariéře, bronz vybojovala potřetí.
12.01.2014 17:15 |

Skvěle! Rychlobruslařky zářily na ME. Vyhrály Sáblíková i Erbanová

České rychlobruslařky na ME v rychlobruslařském víceboji v Budapešti zářily, Karolína Erbanová byla nejrychlejší v úvodním závodě na 500 metrů, Martina Sáblíková poté ovládla závod na trati 3000 metrů. Celkově je Sáblíková čtvrtá a Erbanová patnáctá.
06.01.2012 18:10 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (437 článků) , Karolína Erbanová (45 článků)

Sáblíková vyhrála i druhý závod SP na 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála i druhý závod na 3000 metrů v tomto ročníku Světového poháru v Astaně. Druhou Claudii Pechsteinovou dnes česká reprezentantka porazila jen o 31 setin sekundy. Oproti předchozímu závodu v Čeljabinsku, kde byla třetí, německá legenda stáhla svou ztrátu na Sáblíkovou téměř o sekundu.
25.11.2011 12:45 |

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála v pátek v kazašské Astaně závod Světového poháru na 3000 metrů před Němkou Claudií Pechsteinovou a Nizozemkou Diane Valkenburgovou.

Sbírka je kompletní! Sáblíková získala na ME ve víceboji stříbro

Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková uspěla ve víceboji na Mistrovství Evropy v ruském Čeljabinsku. V součtu čtyř disciplín obsadila druhé místo hned za suverénkou Ireen Wüstovou z Nizozemska, která evropskému rychlobruslařskému víceboji vládne už třetím rokem.
11.01.2015 17:22 |

Novotná vyhrála ME ve viceboji, v Kanadě bude větší konkurence

Rychlobruslařka na krátké dráze Kateřina Novotná se stala poprvé v kariéře mistryní Evropy ve víceboji. V Drážďanech vyhrála v neděli závod na 1000 metrů i superfinále na 3000 metrů.
25.01.2010 13:00 |

Osobnosti: Kateřina Novotná (43 článků)

Skvělá Sáblíková je mistryní Evropy ve víceboji!

Martina Sáblíková zvítězila v maďarské Budapešti na mistrovství Evropy v rychlobruslařském víceboji a získala třetí titul v řadě, čtvrtý celkově. Druhá skončila Němka Claudia Pechsteinová, třetí místo obsadila Ireen Wüstová z Nizozemska.
08.01.2012 14:45 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (437 článků) , Claudia Martin (6 článků)

Sáblíková opět vládne Evropě, je vítězkou ME ve víceboji

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se podruhé v kariéře stala mistryní Evropy ve víceboji. V norském Hamaru o víkendu ovládla dva ze čtyř závodů a s náskokem vyhrála i celkově.
11.01.2010 13:35 |

Sáblíková se potřetí v kariéře stala mistryní Evropy ve víceboji

Dvojnásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková se potřetí v kariéře stala mistryní Evropy v rychlobruslařském víceboji. V Collalbu v neděli ovládla závěrečný závod na 5000 metrů a obhájila tak loňský triumf.
09.01.2011 17:00 |

Sáblíková v Collalbu úspěšně vykročila za obhajobou titulu na ME

Dvojnásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková úspěšně vykročila za obhajobou titulu mistryně Evropy ve víceboji. Česká rychlobruslařská hvězda vyhrála v Collalbu závod na 3000 metrů, a protože předtím zajela dobře i svou slabší pětistovku, má po prvním dnu v čele průběžného pořadí v přepočtu náskok 1,56 sekundy před druhou Ireen Wüstovou z Nizozemska.
08.01.2011 17:40 |

Sáblíková suverénně ovládla další závod na 3000 m

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála v druhém nejlepším čase své kariéry 3:56,29 páteční závod Světového poháru na 3000 metrů v Salt Lake City a upevnila si průběžné vedení v seriálu.
13.12.2009 14:20 |

Vyhrála všechno, co mohla. Sáblíková prožila další skvostný rok

Z olympiády si letos Martina Sáblíková žádnou medaili přivést nemohla, přesto označila rok 2016 za nejúspěšnější ve své kariéře. Česká rychlobruslařka vyhrála podesáté v řadě hodnocení Světového poháru na dlouhých tratích, stala se mistryní Evropy i světa ve víceboji, ze světového šampionátu v ruské Kolomně si navíc přivezla i zlaté medaile ze závodů na 3000 a 5000 metrů.
25.12.2016 11:40 |

Sáblíková je po polovině víceboje první a evropský titul má na dosah

Rychlobruslařka Martina Sáblíková je v polovině mistrovství Evropy ve víceboji v Minsku v čele průběžného pořadí a míří za pátým kontinentálním triumfem v kariéře. Trojnásobná olympijská vítězka po čtvrtém místě na pětistovce ovládla závod na 3000 metrů a na druhou Ireen Wüstovou z Nizozemska má náskok 1,53 bodu. Třetí je další Nizozemka Antoinette de Jongová.
09.01.2016 14:25 |

Sáblíková získala na univerziádě zlato v závodu na 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála na zimní univerziádě v Itálii s přehledem závod na 3000 metrů. Dvojnásobná olympijská vítězka z Vancouveru a dvojnásobná mistryně světa v této disciplíně tak získala zlato, které jako jediné ve své medailové sbírce dosud neměla.
14.12.2013 21:10 |

Sáblíková vládne dál! Na 3000 metrů opět všem ujela

Rychlobruslařka Martina Sáblíková na Světovém poháru v Hamaru vyhrála závod na 3000 metrů a upevnila si vedení v pořadí seriálu na dlouhých tratích, kterému kraluje nepřetržitě od roku 2007!
01.02.2015 15:30 |

Ledová královna opět čaruje. Sáblíková vyhrála i druhý závod na 3000 metrů

Rychlobruslařka Martina Sáblíková hledá marně přemožitelku na trati 3000 metrů. I ve svém druhém startu na této trati ve Světovém poháru zvítězila. Tentokrát triumfovala v japonském Naganu, když za jejím vítězným časem  4:03,57 zaostala druhá Antoinette de Jongová o necelou sekundu. Trojnásobná olympijská vítězka tak má nakročeno k už jedenáctému vítězství v celkovém hodnocení seriálu v řadě.
18.11.2016 11:35 |