Článek

Sabina Rojková se od rozchodu s Pavlem Calltou novým partnerem nepochlubila. Takhle reagovala na otázku na novou lásku

 
Přestože každému herci výrazně ubylo pracovních nabídek, Sabina Rojková (23) si jako divadelní, ale i filmová herečka a dabérka příliš stěžovat nemůže.
18.02.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků) , Pavel Callta (36 článků)
Podobné články

Bývalá hvězda Ulice Sabina Rojková už není sama: Randí se zpěvákem Pavlem Calltou

 
Půvabná herečka Sabina Rojková (22) je známá hlavně ze seriálu Ulice, ve kterém jednu dobu hrála. Sabina je nadaná a krásná herečka, ale až do této chvíle se jí příliš nedařilo v lásce. Jejím posledním přítelem byl Vincent Navrátil (22), se kterým se však po dvou letech rozešla. Nyní je ale znova zamilovaná, tentokrát do zpěváka a textaře Pavla Callty (30).
21.01.2020 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků) , Pavel Callta (36 článků) , Vincent Navrátil (82 článků)

Kráska z Ulice po rozchodu s Pavlem Calltou: Chlapy loví na tělo snů!

 
Sabina Rojková (23) si na nezájem kolegů z branže nemůže stěžovat. Po rozchodu se synem Veroniky Žilkové (58) Vincentem Navrátilem (23) padla do náruče zpěváka Pavla Callty (31), ale jejich krátký vztah nepřežil ani karanténu.
30.07.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků) , Pavel Callta (36 článků) , Vincent Navrátil (82 článků)

Hvězda Ulice Sabina Rojková už není malé dítě: Vyrostla z ní tahle SEXY žhavá kost!

 
Nádherná Sabina Rojková hraje v seriálu Ulice Viki Horákovou, první lásku Franty. Je to sice menší role a v seriálu se ukazuje jen sporadicky, ale díky své kráse stihla nasbírat pěknou řádku fanoušků. Sabina byla krásná i jako malá holka, ale nyní se začíná měnit v opravdovou dámu, která je hodně sexy!
05.06.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků) , Sabina Horáková (3 články)

Hvězda Ulice Sabina Rojková se toho nebojí: Takhle odhalila své božské tělíčko

 
Sabina Rojková se proslavila hlavně díky nekonečnému seriálu Ulice. Když v něm začínala hrát, tak byla takové malé pískle, od kterého byste moc neočekávali. Jenomže postupem času z téhle holky vyrostla nádherná slečna, která bude lámat srdce klukům na počkání. Tentokrát šla Sabina s kůži na trh a vypadá naprosto božsky.
19.10.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků)

Takhle dobíjí energii: Zamilovaná herečka Sabina Rojková předvedla své pružné tělo

 
Na divadelní prkna ani před kameru zatím stále nemůže, herečka Sabina Rojková se tak snaží trávit poslední týdny nejrůznějšími činnostmi. Úsměv na rtech má nejen díky tomu, že je zamilovaná do zpěváka Pavla Callty .
27.04.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků)

Rojková z Ulice si užívá po rozchodu se synem Žilkové!

 
Zatímco Vincent Navrátil (20) hledá po rozchodu útěchu u mámy Veroniky Žilkové (55), jeho bývalka Sabina Rojková (20) odletěla s rodiči na věčně zelený ostrov v Atlantském oceánu.
28.07.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků) , Vincent Navrátil (82 článků)

Rojková z Ulice si užívá po rozchodu se synem Žilkové!

 
Zatímco Vincent Navrátil (20) hledá po rozchodu útěchu u mámy Veroniky Žilkové (55), jeho bývalka Sabina Rojková (20) odletěla s rodiči na věčně zelený ostrov v Atlantském oceánu.
03.08.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků) , Vincent Navrátil (82 článků)

Vincent mě má rád nenalíčenou, říká o příteli Sabina Rojková

 
Herečka Sabina Rojková (19), kterou diváci znají z Ulice jako Viki Horákovou nebo Marušku ze Tří bratrů, má ráda přirozený vzhled. Přesto se nedávno rozhodla trochu odvázat. Nafotila nové snímky, na kterých ji prý nepoznal ani její přítel Vincent Navrátil (19), syn Veroniky Žilkové.
09.04.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků) , Vincent Navrátil (82 článků) , Sabina Horáková (3 články)

Hvězda ULICE Sabina Rojková válcuje Annu Kadeřávkovou! Z roztomilé holčičky je sexy kočička!

 
Seriálem Ulice prošel neskutečný počet hereček. Některé byly krásnější, jiné byly řekněme zajímavější typy. Ve chvíli, kdy v seriálu skončila Sandeva a Kadeřávková, moc té pomyslné krásy nezbylo. Naštěstí zbyla Sabina Rojková, která celé ženské osazenstvo svojí krásou doslova zachraňuje!
25.04.2017 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků) , Anna Kadeřávková (177 článků)

Sabina Rojková poslala vzkaz z karantény: V téhle sexy pozici se herečka doma léčí s koronavirem

 
Koronavirová situace se v posledních dnech nelepší a s nemocí se léčí stále více známých tváří. Poté, co se o onemocnění rozpovídal Libor Bouček  (39) , blogerka Dominika Myslivcová  (26) , zpěvačka Alžbeta Bartošová nebo Hanka Křížková , je doma i Sabina Rojková.
13.10.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (497 článků) , Dominika Myslivcová (297 článků) , Sabina Rojková (52 článků) , Alžbeta Bartošová (24 článků)

Hvězda Ulice Sabina Rojková se odhalila: V apartní košilce si stěžuje na koronavirus

 
Bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice, Sabina Rojková (23) ví, jak na sebe v době světové pandemie upozornit. V noční košilce dala nejen přání na dobrou noc, ale také se svěřila, jak tráví své chvíle, když není zrovna do čeho prásknout.
16.10.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků)

Zločiny Velké Prahy: V roli otravné dcery Sisi se našla hvězda Ulice Sabina Rojková

 
Talentovaná a krásná herečka Sabina Rojková (23) září v novém seriálu České televize Zločiny velké Prahy, kde hraje ne zrovna přívětivou nevlastní dceru inspektora Budíka. Mladá herečka má za sebou mnoho filmových a televizních rolí a také vztahů se slavnými muži.
08.02.2021 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků)

Herečka Sabina Rojková: Mrchy jsou zábavnější a barvitější

 
V novém seriálu Zločiny Velké Prahy hraje Sabina Rojková (23) svéhlavou a někdy i trochu protivnou dívku z dobré rodiny. Přestože se herectví věnuje od dětství, podobné postavy k ní zrovna často nepřicházejí. Možná proto, že ji její upravený dívčí vzhled směruje k jiným rolím než k rebelkám.
13.02.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků)

Filmová partnerka Dyka umí být za femme fatale, ve skutečnosti vypadá jako děvčátko

 
Sabina Rojková (17) dostala příležitost, o které spousta mladých hereček jen sní - podílet se na filmu, v němž se potkala s nejednou hereckou hvězdou. V případě pohádky Tři bratři se jedná především o Jiřího Lábuse, Ivanu Chýlkovou, Oldřicha Kaisera či o generaci mladšího, ale velmi talentovaného Vojtěcha Dyka. Navíc pod režijním vedením oscarového Jana Svěráka (sošku získal za Kolju). V pohádce Rojková hraje Marušku, partnerku právě Dyka.
13.09.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (340 článků) , Jiří Lábus (206 článků) , Ivana Chýlková (321 článků) , Jan Svěrák (196 článků) , Vojtěch Dyk (833 článků) , Sabina Rojková (52 článků)

Maruška ze Tří bratrů Rojková je sexy „šprtka"! Chlubí se luxusním zadečkem i titulem

 
Půvabná herečka Sabina Rojková (23) není jenom krásnou mladou ženou s dětsky nevinným obličejem a tělem antické bohyně. Jak se zdá, tahle brunetka má i něco v hlavě! I v těchto těžkých koronavirových časech se jí podařilo dokončit bakalářské studium… a to se vskutku úžasnými známkami!
30.10.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků)

Maruška ze Tří bratrů: Rojková se chlubí jedničkami!

 
Nemá jen hezkou tvářičku, ale i něco v hlavě. Sabina Rojková (23) dokončila bakalářské studium s vyznamenáním! „Bakalářka s jedničkama?! Cože?“ díví se sama herečka na sociální síti.
31.10.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků)

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Castellova romská expřítelkyně Sabina ve Vile VyVolených: Hned první večer odhalila svoje plné trojky!

 
"Thomas Castello":http://www.extra.cz/tema/thomas-castello (38) včera poprvé zažil, "co je to ráj":http://www.extra.cz/trojka-ve-vyvolenych-do-vily-se-vratila-castellova-silikonova-zdenicka-i-jeho-byvalka-sabina-takhle-jim-to-spolu-sluselo. Přestože ho ostatní Vyvolení vypalcovali, televize Prima zařídila, že se večer do Vily podívala jak "Zdenička":http://www.extra.cz/tema/zdenka-souskova (25), tak i jeho expřítelkyně "Sabina":http://www.extra.cz/tema/sabina-janicova (20).
09.10.2013 21:30 |

podobné články

Zamilovaně vrkají i v rouškách: Pavel Callta a jeho krásná brunetka rozněžnili fanoušky

 
Umělecký pár Sabina Rojková a Pavel Callta mají na sebe kvůli nouzovému stavu víc času, který by jinak v nabitých diářích nenašli. Sabina v běžném životě tráví večery v divadle, Pavel jako zpěvák koncertuje a pravděpodobně by se v této době pomalu začínal připravovat na letní festivaly a nadcházející akce.
05.04.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků) , Pavel Callta (36 článků)