Článek

S manželem jsme svobodomyslní. Ale žádné orgie, říká Iva Frühlingová

 
Před lety se Iva Frühlingová stáhla do ústraní, letos je o ní zase hodně slyšet. Návrat podpořila i změnou image, z černovlásky se proměnila v blondýnku. Úspěšně bojovala s panickou poruchou, o které se nezdráhá mluvit, a už naplno pracuje. „Léta ve Francii beru jako součást svého života, ale dneska už se cítím víc doma tady. Mám tu manžela, dítě, rodiče,“ říká.
07.01.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)
Podobné články

Modeling se může znovu otřást, Frühlingová píše další pikantní paměti

 
Zpěvačka a příležitostná modelka Iva Frühlingová se v příštím roce bude činit. Poté, co vydá šest nových songů, odstartuje vlastní talentový projekt pro nadané děti. A navíc dopíše druhý díl knihy o modelkách, jejichž profese není jen o lesku a závratných honorářích, ale především o pevných nervech. Další články k tématu: Renč se vrátil za kameru, ke mstiteli Kukurovi přidá Frühlingovou MÓDNÍ POLICIE: Farna i Verešová oslnily, klopýtla jen Frühlingová Frühlingová letí poprvé do Ameriky, navštíví sestru Iva Frühlingová: Slečny, chcete být modelky? Pak odložte iluze Frühlingová píše knihu, odtajní v ní zákulisí modelingu
14.12.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Seznamy nepřátel a peníze pro Evropské hodnoty. Kandidátka Trikolóry natvrdo o mizející svobodě

 
„Svobodomyslní liberálové jsou svobodomyslní do chvíle, dokud proti nim nestojí někdo, kdo na svět pohlíží jinak. Tam jejich svobodomyslnost končí,“ říká Natálie Vachatová, kandidátka hnutí Trikolóra. Tyto „liberální“ tendence prý můžeme pozorovat například i u Pirátů, kteří se již vidí jako vítězové sněmovních voleb. A ve spolupráci s lidmi z neziskového sektoru, se kterými je již nyní pojí společný byznys, lze očekávat velký tlak na realizaci jejich svérázných představ o svobodě.
07.05.2021 14:35 |

podobné články

Éterická Iva Frühlingová: Tohle tělo nám uteklo do Francie! Proč?

 
Zpěvačka Iva Frühlingová (29), která na rok odcestovala do Paříže splnit si znovu svůj celoživotní sen, je opravdu božská. Rodačka z Litvínova se v kapitolu Francie mimo jiné chce opět prosadit jako modelka. A přestože si myslí, že tvrdě narazí, podle fotografií, které jsme získali, se šeredně plete. Frühlingová je totiž stále sexy.
07.09.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Frühlingová chce dítě!

 
Zpěvačka Iva Frühlingová (27) se rozhodla, že na čas pověsí na hřebík svou kariéru zpěvačky a vrhne se do zcela nové životní role. Do jaké? Frühlingová se rozhodla vše podřídit svému velkému přání - touží být matkou!
10.09.2009 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

To je ale kočka: Koukněte, jak prokoukla Iva Frühlingová. Je z ní rajcovní zrzka!

 
Zpěvačka Iva Frühlingová (28) změnila image. Éterická Iva své havranní vlasy obarvila na zrzavo a změna to byla rozhodně k lepšímu. Ivě to neuvěřitelně sekne.
30.11.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Iva Frühlingová poprvé otevřeně o svém příteli: Nevím, co bude dál

 
Zpěvačka Iva Frühlingová (28) je na skok zpátky v Praze a všechny hned oslnila svou novou image . Zesvětlila si vlasy a obráží jeden večírek za druhým. Sama. S přítelem Johnem Campbellem se vůbec nevídají a zdá se, že jejich vztah spěje k zániku. Iva to sice ještě nechce oficiálně potvrdit, ale i jí je jasné, že vztah na dálku nefunguje.
01.12.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků) , John Campbell (5 článků)

Iva Frühlingová píše novou knihu o tajemstvích žen

 
Modelka a zpěvačka Iva Frühlingová (27) se opět vrhla na psaní. Její první kniha ze světa modelingu se stala doslova bestsellerem, a tak se Iva rozhodla, že napíše další, tentokrát plnou příběhů z ženského prostředí. Bude stejně úspěšná?
08.03.2010 04:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Šok: Iva Frühlingová za sebou spálila mosty a utekla do Francie

 
Zpěvačka Iva Frühlingová (29) za sebou definitivně pálí mosty a opouští svou domovinu. Rozhodla se natrvalo přesídlit do své milované Francie. „ Pronajala jsem svůj pražský byt a termín návratu nemám,“ svěřila se Iva před svým odletem do Paříže Blesku.
03.09.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Exmanželka Richarda Krajča, krásná zpěvačka Iva Frühlingová, není single: Řekla nám vše

 
Zpěvačka a modelka Iva Frühlingová nedávno vydala svoji čtvrtou desku a shodou okolností ji křtila zrovna v den, kdy vyšlo najevo, že se její bývalý manžel Richard Krajčo  (36) rozvádí. Na křest ji, stejně jako už hodně dlouhou dobu, nedoprovázel žádný partner. Mnozí tak mohli dojít k názoru, že je krásná Iva single.
13.10.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (426 článků) , Iva Frühlingová (162 článků)

Po pětileté mateřské pauze se Iva Frühlingová vrací ke zpěvu: Éterická brunetka se vůbec nezměnila

 
Zpěvačka a spisovatelka Iva Frühlingová si dala od světa šoubyznysu hodně dlouhou pauzu. Mateřství jí dalo pořádně zabrat, o čemž svědčí i její kniha Terapie v noci, kterou vydala před víc jak dvěma roky. Jejímu synovi Adamovi už je pět let a Iva tak pomalu uvažuje o comebacku. Po experimentu se zrzavou se vrátila i ke své barvě vlasů.
15.06.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Iva Frühlingová málem zabila sebe i svého syna. Zpěvačka promluvila o svých psychických problémech

 
Půvabná zpěvačka Iva Frühlingová se ve společnosti povětšinou objevuje s úsměvem na tváři, avšak v minulosti si prošla peklem. Kvůli svým panickým atakám málem připravila o život svého malého syna. Následovala dlouhá cesta zahrnující terapie a hospitalizace. Svou 13. komnatu Iva otevřela v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. 
15.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Krásná Iva Frühlingová snad nestárne: Posledních dvacet let vypadá pořád stejně

 
Zpěvačka Iva Frühlingová (41), která zpívá především ve francouzštině, snad nestárne. Alespoň to tak vypadá. Od nazpívání hlavního songu k filmu Román pro ženy uběhlo 18 let. Iva je však stále ve skvělé kondici, jak redakce eXtra.cz měla možnost vidět na vlastní oči.
16.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Iva Fruhlingová se přiznala k polyamorii: Nevěřím, že někdo dokáže být věrný, říká

 
Zpěvačka Iva Frühlingová (39) vydala novou píseň s názvem Moralisté. V ní se nepřímo přiznala k životnímu stylu, kdy osoba žije v několika milostných vztazích. Zpěvačka následně o polyamorii promluvila a zároveň přiblížila, proč se pro ni se svým manželem rozhodli. Podle jejích slov chtěli oba dva předejít zbytečným hádkám. 
16.06.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Vdaná zpěvačka Iva Frühlingová: Jeden chlap jí nestačí! Vyznává polyamorii

 
Věrnost je pro ni cizí slovo. Iva Frühlingová (39) se veřejně přiznává k polyamorii, tedy ke stylu života, ve kterém osoba žije v několika milostných vztazích. S manželem, pilotem Honzou, se kterým žije už 13 let, to prý skvěle funguje, jen je tu jedno ale…
18.06.2021 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

První foto: Křehká zpěvačka Iva Frühlingová ukázala těhotenské bříško, už je v sedmém měsíci

 
O tom, že je zpěvačka Iva Frühlingová těhotná, Super.cz již informoval. Křehká brunetka k tomu ovšem odmítla říct jakoukoli podrobnost, dokonce odmítala těhotenství byť potvrdit. Teď už o tom ale nejsou žádné pochybnosti.
29.04.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Panická ataka se může stále objevit. Už se ale nebojím, říká Iva Frühlingová

 
Byla sotva plnoletá, když ve Francii vystoupala její umělecká hvězda. V Čechách se zrodila o pár let později, když v roce 2004 vyšlo její první veleúspěšné české album Litvínov. Zpěvačka Iva Frühlingová (38) dosáhla všech výšin, jež umí život přinést, příliš brzy. Možná i to sehrálo svou roli před šesti lety, kdy ji na dlouhou dobu odvelela do ústraní těžká panická ataka.
08.09.2009 14:05 |

podobné články

„K modelingu už se nechci vracet,“ tvrdí Iva Frühlingová

 
V roce 2004 se Iva Frühlingová (28) natrvalo přestěhovala z Francie do České republiky. A přestože měla dobře našlápnuto na kariéru modelky, tuto dráhu opustila. Jak sama říká, natrvalo.
20.07.2010 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Modelka Iva Frühlingová k nepoznání: Zesvětlila vlasy a je z ní kočka!

 
Zpěvačka Iva Frühlingová (28) s minulostí hodila za hlavu i svůj starý účes. Ivu jsme byli zvyklí potkávat v černých havraních vlasech a s patkou na straně. Po útěku do Paříže ale změnila image a nechala si vlasy radikálně zesvětlit a střihla si i módní hustou ofinu. Musíme říct, že jí změna svědčí!
29.11.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)

Iva Frühlingová: Černá jako uhel

 
Zpěvačka Iva Frühlingová pracovala několik let v zahraničním modelingu a díky citu pro módu si vytříbila svůj styl. Naposledy jsme ji zastihli v černé barvě, která je po staletí klasikou v našem šatníku. Co na to říkala módní redaktorka Markéta H.?
01.07.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (162 článků)