Článek

S kočárkem ji nepotkáte! Dvojnásobná máma Doležalová »nutí« nošení v šátku

 
O tom, že je herečka Marie Doležalová (33) benevolentní biožínkou, s oblibou hovoří i ona samotná. Nestydí se kojit na veřejnosti a místo kočárku dává přednost nošení dětí v šátku. A to z poněkud pozoruhodného důvodu: mimina jsou prý podle ní nabitá a na mamince se vybíjejí!
09.07.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (292 článků)
Podobné články

Šabatová ke kauze muslimských šátků: Nejsem expert na islám, řeším jen práva lidí v Česku

 
Ombudsmanka Anna Šabatová byla hostem pondělního Hyde parku České televize a vyjadřovala se nejen ke kauze muslimských šátků na školách. V pořadu zopakovala, že zákaz nošení šátků představuje porušení lidských práv a jde proti duchu české Ústavy. Došlo i na spory s jejím zástupcem Stanislavem Křečkem, kauzu Kuřim, nebo na dotaz, k čemu je vlastně ombudsman.
06.10.2014 21:16 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (516 článků) , Stanislav Křeček (534 článků)

Spokojená maminka Marie Doležalová vyrazila s kočárkem do ulic: Takhle si herečka užívá malou Alfrédu

 
Už téměř dva měsíce si Marie Doležalová  (31) užívá novorozenou dcerku Alfrédu. Až nyní byla zvěčněna při procházce s kočárkem.
27.09.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (292 článků)

Ani se nám nechce psát, co uvedl Martin Konvička o člence rodiny Uhl-Šabatová. To může skončit u soudu

 
Žarko Raptor Jovanovič sdílel na sociální síti Facebook video, které ukazuje, co se dělo před soudní síní, kde se odehrála první část sporu o nošení muslimských šátků na školách. V roli obhájkyně nošení šátků na veřejnosti se objevila členka Strany zelených Monika Horáková, která se šátkem na hlavě obhajovala právo nosit pokrývku hlavy. Strhla se pořádná slovní přestřelka.
03.11.2016 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Horáková (12 článků)

SPOR O ISLÁM V ČESKU VRCHOLÍ: V šátku přišla k soudu exhibovat také snacha ombudsmanky Šabatové! Jste pro zákaz hidžábu?

 
Studentka ze Somálska žaluje pražskou střední zdravotnickou školu kvůli muslimskému šátku. Vedení školy jí zakázalo nosit hidžáb, což dívka považuje za diskriminaci a chce omluvu a 60 tisíc korun. Ředitelka školy Ivanka Kohoutová považuje spor za zástupný. Dívka prý nedoložila potřebné dokumenty a o šátek vůbec nešlo, dokud se sporu nechopila ombudsmanka Anna Šabatová. K soudu přišla v šátku provokovat také snacha Anny Šabatové Monika Horáková.
02.11.2016 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Horáková (12 článků) , Anna Šabatová (516 článků) , Anna Kohoutová (17 článků) , Anna Kohoutová (10 článků)

Utahaná dvojnásobná máma Doležalová: Mateřství? Zázrak, že to člověk přežije!

 
Ne každá maminka na sociálních sítích sdílí jenom to krásné, co jí mateřství přináší. Herečka Marie Doležalová (33) se rozhodla jít tak trochu proti proudu a ukázala, že být dvojnásobnou maminkou je občas dost vyčerpávající…
21.10.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (292 článků)

Řidič autobusu zakázal vstup ženě s kočárkem. Vymyslel si nařízení

 
Nulovou empatii projevil řidič linkového autobusu vůči ženě s kočárkem v pátek dopoledne v pražských Holešovicích. Odmítl vpustit ženu do autobusu s tím, že pravidla mu neumožňují vézt více než dva kočárky, které již ve vozidle jsou. Možnost odmítnout pasažérku s kočárkem, pokud sezná autobus za plný, skutečně má. V nařízeních ale nikde nestojí, že maximum jsou dva kočárky.
29.04.2014 11:20 |

podobné články

„Hidžábnice“ a Zemanem oceněná ředitelka: Diskriminace, souhlasí muslimka s rozsudkem. Ale Stanislav Křeček...

 
Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček a teplická Arabka a muslimka Eman Ghalebová se vyjádřili k rozsudku Nejvyššího soudu, který vyhověl dovolání somálské dívky. Ta žalovala pražskou střední zdravotnickou školu kvůli zákazu nošení muslimského šátku, hidžábu. Zrušil předchozí rozsudky pražského městského soudu a Obvodního soudu pro Prahu 10 a věc vrátil obvodnímu soudu k dalšímu řízení. Zákaz muslimského šátku při teoretické výuce není podle soudu žádný legitimní cíl.
09.12.2019 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (534 článků)

Přehledně: Jak se mění pravidla pro nošení roušek

 
Pravidla pro nošení roušek se od 1. září mění. Lidé je budou muset nově nosit v městské hromadné dopravě či v meziměstských spojích. Nově budou povinné také na úřadech. Zůstává též jejich povinné nošení na vnitřních akcích nad sto osob. Bez nich naopak mohou lidé ke kadeřnici nebo do restaurace. Výjimky z nošení roušek mají například děti do dvou let. Novinky přinášejí seznam změn přehledně.
31.08.2020 16:10 |

podobné články

Doležalová oslavila výročí svatby v moři se sklenkou šampaňského

 
Moderátorka Klára Doležalová oslavila s manželem Miodragem jedenácté výročí svatby. Žádná okázalá hostina se ale nekonala. Manželé se jako každoročně usídlili ve svém letním sídle v Chorvatsku, kde tráví prázdniny s dětmi. A tomu přizpůsobili i svůj významný den. Další články k tématu: Doležalová si postavila dům v Chorvatsku, opouští ho po čtvrt roce
27.03.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3024 článků) , Klára Doležalová (173 článků)

Královnou StarDance se stala Marie Doležalová, Pavlásek skončil třetí

 
Herečky Jitka Schneiderová a Marie Doležalová podaly ve finále dle poroty stejně dobrý výkon. Diváci ale ocenili víc originalitu než profesionalitu a vítězi sedmé řady se stali Marie Doležalová a Marek Zelinka. Nejhorší tanečník soutěže StarDance Lukáš Pavlásek se dostal až do finále, ale v něm zůstal poslední nejen u poroty, ale poprvé také u diváků.
19.12.2015 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (382 článků) , Marie Doležalová (292 článků) , Lukáš Pavlásek (278 článků)

Buďte sama sebou. V těchhle módních kouskách nikoho nepotkáte!

 
Jak nakupovat neokoukané kousky, ve kterých na ulici jen tak někoho nepotkáte? Co si obléct právě teď a jak vše kombinovat? Volte brandy, které udávají směr! Víme, kde najdete zbrusu nové kolekce a největší výběr značek jako Vero Moda, londýnské šaty Closet či pohodlné boty Tamaris. Jediné, co musíte udělat, je začít vybírat!
26.08.2014 15:00 |

podobné články

Dvojnásobná máma Tomešová: Zapomněla si podprsenku!

 
Odvaha herečce nechybí. Dvojnásobná máma Michaela Tomešová (29) si na vystoupení v luxusním hotelu zapomněla vzít podprsenku. Chladný podvečer udělal své a prozradil, že pod upnutým body nemá prádlo.
11.09.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (187 článků)

Zprávařka Klára Doležalová: Problémy s rizikovým těhotenstvím!

 
Sympatická primácká moderátorka a dvojnásobná maminka Klára Doležalová (40) to během druhého těhotenství neměla vůbec jednoduché. Zatím první dcerka Natálka potřebovala veškerou její pozornost, ona před narozením Mii musela ležet s rizikovým těhotenstvím.
29.08.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (173 článků)

Podruhé těhotná Marie Doležalová zaskočila kolegyně: Slavné matky jdou do mdlob!

 
Oznámení dalšího přírůstku do rodiny bývá zpráva vskutku velice veselá. A tak není divu, že nastávající dvojnásobná maminka Marie Doležalová (31) rozněžnila všechny své veřejně známé kolegyně a kamarádky.
07.11.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (292 článků)

Marie Doležalová odhalila nahou pravdu! Předvedla (ne)dokonalé tělo po dvou porodech

 
Málokterá žena je zcela spokojená se svým tělem, navíc pokud má za sebou porod. Dvojnásobná maminka Marie Doležalová (33) nyní přišla s poselstvím na toto téma a zcela odvážně se ukázala v rouše Evině, aby ukázala, že nikdo není dokonalý, dokonce ani herečky a hvězdy showbyznysu.
04.08.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (292 článků)

Marie Doležalová odhodila stud a ukázala tělo po porodech

 
Herečka Marie Doležalová  (33) odhodila stud a zveřejnila fotku svého těla. Dvojnásobná maminka se zapojila do projektu na podporu žen po porodu, který má poukázat na to, že se ženy nemají stydět za svou (ne)dokonalou postavu.
04.08.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (292 článků)

Děti mě nutí uzemnit se, vysvětluje herečka Marie Doležalová

 
Telefonicky jsem ji zastihl na hřišti, kde měly její děti s sebou „hlídacího kamaráda“. Bez něj by se rozhovor neuskutečnil. I tak jsme ho ale museli přerušovat kvůli jídlu, čurání a podobně. „Rodič má vymezovat hranice jen tam, kde je má sám. Pokud mi nevadí, že se něčím upatlá, tak mu nevysvětluju, že nemá být upatlaný,“ vysvětluje svou výchovu Marie Doležalová.
01.03.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Shannen Doherty (176 článků)

S kočárkem padala na chodník: Máma nadýchala 3,7 promile

 
Potácivou projížďku s malým dítětem předvedla matka v pražských Modřanech. Svědci přivolali strážníky poté, co namol opilá žena opakovaně i s kočárkem upadla na chodník.
22.05.2018 05:05 |

podobné články

V Praze 4 smetlo auto maminku s kočárkem: Ve vozítku bylo rok a půl staré dítě

 
K děsivé nehodě došlo ve středu kolem půl čtvrté odpoledne v Braníku v Ledařské ulici. Automobil zde srazil maminku s kočárkem, v němž sedělo asi rok a půl staré dítě. Podle mluvčí pražské záchranky Jany Poštové nebyly máma ani dítě poraněni a do nemocnice je převezli z preventivních důvodů.
05.02.2020 16:45 |

podobné články