Článek

S Jiřím Slívou o Chaplinovi, podivných náhodách a době, v níž se všechno může

 
„Furt se mi dějou nějaké náhody,“ říká mi Jiří Slíva. Dvě až k neuvěření potkaly známého grafika a karikaturistu během 47. karlovarského dýchánku. Narodil se totiž 4. 7. 1947 a údajně až v místní galerii zjistil, že vystavuje s kamarádem, mistrem plakátu Zdeňkem Zieglerem. „Chodím s ním už třicet let pravidelně na pivo a tohle mi nějak uniklo,“ tvrdí a popotáhne si festivalové tričko s číslem letošního ročníku.
04.07.2012 07:30 |

podobné články

Podobné články

Tajné služby: Chaplin byl ve skutečnosti Francouz Israel Thornstein

 
Dříve utajené složky britské tajné služby MI5 o komikovi Charliem Chaplinovi ohromily celý svět. Zdá se, že legendární komik, který se měl narodit roku 1889 v Londýně, byl ve skutečnosti Francouz a původem ruský Žid jménem Israel Thornstein. Výzvědné služby nebyly schopné nalézt jediný hodnověrný důkaz, který by potvrzoval jeho domnělé narození ve Velké Británii. Informoval o tom britský Daily Telegraph.
17.02.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (92 článků)

Chaplinova hůlka a buřinka se prodaly za 100 tisíc dolarů

 
Za 100 000 dolarů (1,9 miliónu korun) se v neděli večer v Los Angeles vydražily slavná hůlka a buřinka, které patřily Charliemu Chaplinovi. Předměty se prodávaly v aukci nazvané Hollywoodské legendy, která nabízela rekvizity, kostýmy a šperky patřící hvězdám stříbrného plátna.
02.04.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (92 článků)

Dědeček by byl pyšný! Podívejte se, jaké tělo má krásná vnučka slavného Charlieho Chaplina

 
Půvabná, ale zatím ne moc známá herečka Oona Chaplin (27), která je vnučkou legendárního Charlieho Chaplina, předvedla své přednosti v momentálně velmi úspěšném televizním seriálu s názvem Hra o trůny. Podívejte se, jak se Chaplinovi vnučka a dramatikovi Eugenu O' Neillovi pravnučka povedla.
16.05.2013 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (92 článků) , Oona Chaplin (1 článek) , Oona Chaplin (1 článek)

Sexuální skandály Charlieho Chaplina: Neukojitelný tyran rád prznil mladé masíčko!

 
 Ve svých filmech neřekl ani slovo. A podle nové biografie je to asi spíš dobře! Autor Peter Ackroyd o slavném komikovi Charliem Chaplinovi (†88) tvrdí, že svým partnerkám sprostě nadával a choval se k nim velmi krutě. I tak mu postelí údajně prošly asi dva tisíce milenek!
08.04.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (92 článků)

Sexuální skandály Charlieho Chaplina: Neukojitelný tyran rád prznil mladé masíčko!

 
 Ve svých filmech neřekl ani slovo. A podle nové biografie je to asi spíš dobře! Autor Peter Ackroyd o slavném komikovi Charliem Chaplinovi (†88) tvrdí, že svým partnerkám sprostě nadával a choval se k nim velmi krutě. I tak mu postelí údajně prošly asi dva tisíce milenek!
09.04.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (92 článků)

Brno chystá životopisný muzikál o Chaplinovi, nikde v Evropě ho ještě nehráli

 
Postavu Charlieho Chaplina (†88) si vybrali ke ztvárnění brněnští divadelníci. V muzikálové formě představí průřez jeho životem. Zklamáni ale asi budou ti, kdo si potrpí na historické reálie. Zvolení herci totiž ani zdaleka neodpovídají drobné postavě mistra grotesky.
15.01.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (92 článků)

SPOLEČNICE? Na tohle musí zírat i Tomáš Řepka! Fotky Silvie Řehákové jsme našli na hodně podivných webových stránkách!

 
Silvie Řeháková na sebe v poslední době upoutala hodně pozornosti. Tato dáma tvrdí, že spala s fotbalistou Tomášem Řepkou. Nyní jsme našli její fotografie na hodně podivných webových stránkách.
30.08.2016 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1022 článků) , Silvie Řeháková (47 článků)

Nejzbytečnější a nejpodivnější vědecké studie roku 2009

 
Daňoví poplatníci v mnoha zemích mají pocit, že jejich peníze putují často na zcela nesmyslné studie podivných vědců, kteří nemají nic lepšího na práci než se zabývat úplnými nesmysly. V tomto ohledu by měli zřejmě největší právo na stížnosti Britové. Tato ostrovní země totiž vypouští do světa měsíčně tradičně hned několik podivných objevů a studií.
30.12.2009 12:10 |

podobné články

Mariánské Lázně čelí invazi. Podivných hlemýžďů ze Středomoří

 
S nebývalými potížemi se potýkají malebné Mariánské Lázně. Bez nadsázky lze říci, že jsou již námětem na thriller. Jejich okolí je totiž zarostlé zákeřným bolševníkem a teď se po městě rozlezly tisíce podivných tvorů.
29.06.2011 14:15 |

podobné články

Drsná zpověď bývalého Babišova novináře. Mluví o podivných praktikách

 
JINÝMA OČIMA Miliardář Andrej Babiš je jedním z největších zaměstnavatelů ČR. Lidé, kteří pro něj pracují v různých firmách, jsou vesměs loajální. Jsou ale tací, kteří odešli či „byli odejiti“, a ti si už servítky neberou. Jako novinář, který u něj ještě před několika měsíci pracoval. Ten teď pro ParlamentníListy.cz promluvil údajně o „podivných praktikách“ v jeho vydavatelství, i o tom, že „u Babiše“ se prý začne brzo propouštět. Mluvčí společnosti Agrofert to však popírá.
14.10.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13485 článků)

7 podivných "náhod", které 29. dubna pronásledovaly sebevraždu Ivety Bartošové!

 
"Sebevražda":http://www.extra.cz/iveta-bartosova-je-mrtva-zemrela-na-kolejich-v-uhrinevsi-jak-se-to-stalo "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) zasáhla celé Česko, Moravu i Slezsko. A také naše bratry na Slovensku a zcela jistě i "příbuzenstvo Domenika Martucciho v Itálii":http://www.extra.cz/zdrceny-martucci-porad-verim-ze-to-neni-pravda-co-jeste-rekl. Jestliže se nad její sebevraždou vznáší množství otazníků a nevyjasněných okolností, tohle je několik podivných souvislostí, které se k dnešnímu dni vztahují.
29.04.2014 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků)

»Ukradené« šperky se našly u kadeřnice doma: 5 podivných náhod v případu Nečesaný

 
Pokusil se kadeřnici skutečně zabít Lukáš Nečesaný, nebo útočil někdo jiný? Rodina napadené ženy je přesvědčená o tom, že pachatelem je obviněný mladík, jeho rodiče zase věří, že čin spáchal někdo z okolí kadeřnice. Podle obhajoby o tom svědčí celá řada podivných náhod osudného dne.
12.09.2015 06:30 |

podobné články

Záchranáři ve Vysočanech oživovali miminko: Zemřelo za podivných okolností

 
Pražští policisté se zabývají smrtí měsíčního novorozeněte. To zemřelo za podivných okolností v Kolbenově ulici v Praze 9. Ještě včera večer bylo podle informací zdravé, ráno se už ale neprobudilo. V posteli mělo přitom spát ještě s dalšími dětmi. I přes veškerou snahu záchranářů zemřelo. Policie na místě nezjistila přímé cizí zavinění, nevylučuje ale, že mohlo zemřít kvůli nedbalosti nebo nešťastné náhodě.
14.07.2017 14:15 |

podobné články

Profesor práva se zlobí na bulvár. Spodní prádlo Ratha, porušení soukromí

 
Po rozhovoru s bývalým policistou Liborem Gregorem následovala v Otázkách Václava Moravce debata se senátorem za ČSSD Jiřím Dienstbierem, ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem (ODS) a profesorem práva Jiřím Přibáněm.
10.06.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1855 článků) , Jiří Pospíšil (1855 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Sovák svého syna nenáviděl, vnuk svého otce hrdě zastoupil! Schmitzer mladší převzal cenu

 
Zatímco jeho slavný otec ho jako svého syna do konce života zavrhl, jeho vlastní syn ho podržel a zastoupil. Řeč je o herci Jiřím Schmitzerovi (64), jeho otci Jiřím Sovákovi (†79) a jeho synu Jiřím Schmitzerovi mladším, který se objevil na předávání Českých lvů.
22.02.2014 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Schmitzer (67 článků) , Jiří Sovák (91 článků)

Nečas by měl zasáhnout v kauze NFA. Jarolím chce konec Bessera

 
Pokud stavba nové budovy Národního filmového archivu v Praze- Jinonicích a depozitáře v Hradišťku proběhne podle scénáře, údajně prosazovaného ministrem kultury Jiřím Besserem a jeho spolupracovníky, je místopředseda VV Tomáš Jarolím připraven podat trestní oznámení. Uvádí to v otevřeném dopise premiéru Nečasovi, ve kterém jej vyzývá, aby plánovaní výstavby, probíhající nyní podle týdeníku Respekt za podivných okolností, rozhodně zabránil. A odvolal Bessera.
06.12.2011 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Besser (318 článků)

Spisovatel: Obyvatelé ČR jsou masochisté, zoufale touží, aby se tahle země zruinovala a zostudila. Proč by jinak volili slovenského komunistu? A Zemanovy vtipy na Barrandově už začaly nudit i mou ženu

 
ROZHOVOR Spisovatel Jan Žáček se politickým tématům nevyhýbá, o čemž svědčí jak knížka o expremiéru Jiřím Paroubkovi, tak o podivných prezidentských milostech z časů Václava Havla. Po letošních volbách s vítězným hnutím ANO se ptá, co jsou Češi za lidi, když tak zoufale touží po tom, aby se tahle země totálně zruinovala a navíc mezinárodně zostudila. Blížící se prezidentská volba proto bude o tom, zda opravdu chtějí premiéra Andreje Babiše i za cenu sebezničení. Podporu Miloše Zemana si vysvětluje tak, že voliči, především ti prostší, podléhají vlivu politiků, kteří ničí, zesměšňují a ponižují své oponenty.
27.12.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4885 článků) , Jiří Paroubek (3466 článků) , Andrej Babiš (13485 článků) , Miloš Zeman (21124 článků) , Jiří Žáček (54 článků) , Jiří Havel (359 článků) , Jiří Havel (359 článků)

Vdova po hudebníkovi Jiřím Brabcovi (†63) Rezková: Další útok na exmanželku svého muže!

 
Drsný útok vdovy po country legendě Jiřím Brabcovi (†63) na bývalou ženu svého muže pokračuje! Zpěvačka Šárka Rezková (46) nemůže vydýchat, že bez toho, aniž by jí dala vědět, uspořádala vzpomínkový večer na Jiřího, který by letos v červenci oslavil 75 let. Teď na Evu Brabcovou (70) vytáhla silný kalibr!
27.07.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Rezková (77 článků)