Článek

S covidem bojující Mirek Etzler (56): Bez kyslíku nemůže dýchat

 
Zanedbal očkování proti covidu a nyní leží už třetím týdnem v nemocnici. Ani po 17 dnech se Miroslav Etzler (56) neobejde bez kyslíku. Na třetí adventní neděli poslal svým fanouškům vzkaz z českolipské nemocnice, kde je napojen na plicní ventilaci.
14.12.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)
Podobné články

Etzler už se zotavuje a poslal jasný vzkaz těm, co mu přejí, aby zemřel

 
Herec Mirek Etzler (56) je již několik týdnů v nemocnici v České Lípě, kde se léčil z koronaviru a oboustranného zápalu plic. Zdá se, že mu je už lépe a kromě toho už se učí dýchat i bez kyslíku. Poslal také vzkaz na Instagram všem svým fanouškům, ale i lidem, kteří si myslí, že si všechno jen vymyslel. 
17.12.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Neočkovaný Etzler s covidem na kyslíku lituje! Byla to obrovská chyba, přiznal

 
Herec Miroslav Etzler (56) skončil ve vážném stavu v nemocnici! Dostal silnou covidovou ataku, následoval oboustranný zápal plic a dýchání na kyslíku! Co bude dál, ani on sám netuší.
26.11.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Nemocný Miroslav Etzler pod palbou nechutných útoků: Herec má jasný vzkaz

 
Neočkovaný Miroslav Etzler (56) skončil v nemocnici na kyslíku s covidem a s ním spojeným oboustranným zápalem plic. Z lůžka apeloval, aby se všichni, kdo tak dosud neučinili, nechali očkovat a neudělali stejnou chybu jako on. Sesypala se na něj lavina nechutných obvinění. Etzler má jasnou odpověď.
27.11.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Unavený Mirek Etzler z nemocnice: Očkování jsem odkládal, byla to chyba, lituje

 
Herec Mirek Etzler (56) je stále v nemocnici na kyslíku kvůli koronaviru a zároveň oboustrannému zápalu plic. Na sociálních sítích se rozhodl ohradit proti útokům na svou osobu. Zároveň přiznal, že nikdy nebyl proti očkování, jen ho odkládal, čehož nyní hořce lituje.
01.12.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Kouzla zlatých rybek: Přežijí bez kyslíku! Díky alkoholu!

 
Nemůžeš dýchat? Alkohol to vyřeší! To zní jako hodně špatný opilecký nápad, ovšem právě takovou metodou používají karasové zlatí, když nemohou dýchat. Bez kyslíku se skutečně obejdou, neboť dokážou vyrobit alkohol!
29.09.2017 12:05 |

podobné články

Neočkovaný Etzler (56) bojující v nemocnici s covidem: Splnil se mi tady sen!

 
Miroslav Etzler (56) je stále v péči zdravotnického personálu nemocnice v České Lípě. Nakazil se covidem a jako neočkovaný má velmi těžký průběh. I když si teď sype popel na hlavu, tak bez sestřiček a kyslíkové masky se neobejde. Přesto všechno dokáže i zajímavě vtipkovat.
05.12.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Nezodpovědný sobec! Novinář Etzler už „sejmul“ i svého bratra, který leží s covidem na JIP

 
Novinář Tomáš Etzler to nyní pořádně schytává na sociálních sítích za svůj výrok o neočkovaných, kvůli němuž čelí i trestnímu oznámení. V říjnu totiž prohlásil, že „neočkovaní neumírají dost rychle“. V nemocnici na JIP však nyní s covidem leží i jeho neočkovaný bratr, herec Miroslav Etzler, který bojuje s oboustranným zápalem plic. „To se zas vyrojilo hňupů,“ odráží novinář na svém twitteru kritiku.
27.11.2021 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků) , Tomáš Etzler (53 článků)

Miroslav Etzler bojující s covidem: Omlouvám se! Už nemám sílu...

 
Před pár dny herec Miroslav Etzler (56) na sociální síti zveřejnil zprávu, že leží s covidem a oboustranným zápalem plic v nemocnici. Je neočkovaný, a za to si vysloužil kritiku od svého bratra Tomáše a drsné útoky od okolí.
01.12.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Etzler je vážně smolař! Kvůli zlomené noze nemůže odjet na dovolenou. Víme, při jaké banální činnosti se mu to stalo!

 
Charismatický herec "Miroslav Etzler":http://www.extra.cz/tema/miroslav-etzler (48) je vášnivý cestovatel. Jeho výpravy jsou vždy to, na co se během roku těší nejvíc. Letos bude Mirek bohužel muset zůstat doma, ačkoli už má dlouho dopředu zaplacenou cestu do Indie. Proč? Kvůli zranění nohy.
12.06.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Nevěrný Etzler a Cibulková na Valentýna hráli v divadle hru o nevěře

 
Ironie osudu tomu chtěla, aby Miroslav Etzler a stále jeho manželka Vilma Cibulková spolu strávili valentýnský večer. A v tuto chvíli, když se musel Etzler před čtrnácti dny kvůli odhalené milence Radce Pavlovičinové odstěhovat ze společné domácnosti, opravdu kuriózním způsobem. Cibulková a Etzler totiž spolu vystoupili v divadelním představení Láskou posedlí, které je celé o nevěře. A dialogy jakoby scénárista psal na míru Etzlerovi a Cibulkové.
15.02.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (253 článků) , Miroslav Etzler (472 článků)

Sešněrovaný hrudník a běh v županu. Boudová a Etzler hrají o morálce

 
Nová divadelní hra Heslo morálka poprvé profesně spojila Nelu Boudovou s Miroslavem Etzlerem. V nadčasové komedii se oba představují v netradičních kostýmech. Boudová v sešněrovaných šatech, Etzler v županu. Další články k tématu: I já si sáhl na dno, říká Etzler. Pro Armádu spásy hraje bezdomovce Etzler zahodil cigarety i alkohol: Nechci umřít na rakovinu jako otec Na ideální rodinu si před syny nehraju, říká Nela Boudová Boudová zahraje matku vlastnímu synovi, do seriálu je obsadili oba
18.10.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků) , Nela Boudová (207 článků)

Etzler zahodil cigarety i alkohol: Nechci umřít na rakovinu jako otec

 
Miroslav Etzler se připojil ke známým osobnostem, které veřejně podporují prevenci proti rakovině. Silným impulzem byla pro herce předčasná smrt jeho otce, který prohrál boj s rakovinou tlustého střeva. "Nerad bych dopadl stejně," říká. Další články k tématu: Válková si Esmeraldu nezahraje, porazila ji údajná Etzlerova milenka Cibulková s Etzlerem byli odejiti z Ungeltu. Udělali se pro sebe Herci bojující s alkoholem: Etzler a Štolpa se vyléčili, Kaiser znovu pije
18.05.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Etzler po covidu opustil nemocnici, ale... Problémy s plícemi!

 
Po náročném boji s covidem je herec Miroslav Etzler (57) konečně doma z nemocnice. Vyhráno ale ještě nemá: „Plíce budou bojovat ještě dlouho, ale bez kyslíku to snad zvládnu,“ vzkázal fanouškům na sociálních sítích.
22.12.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Neočkovaný Etzler (56) si sype popel na hlavu: Psycholog ho za kajícnou zprávu chválí

 
Velmi kajícnou zprávu napsal z nemocnice v České Lípě svým fanouškům na instagram neočkovaný herec Miroslav Etzler (56). Nakazil se covidem a s těžkým průběhem skončil na kyslíku. Psycholog Jan Kulhánek vysvětlil, proč může být  veřejné přiznání takové chyby prospěšné.
27.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Sabotáž očkování: Etzler zbořil úplně vše. To je zlé

 
Počet nakažených covidem-19 narůstá, ale úmrtí se zatím drží hluboko pod průměrem toho, co Česko zažilo v zimě a na jaře. A do toho novinář a bývalý zpravodaj ČT v Číně Tomáš Etzler prohlašuje: „Neočkovaní neumírají dostatečně rychle.“ Tímto výrokem se mu povedlo popudit značné množství lidí, z nichž někteří vyjadřovali lítost nad tím, jak hluboko klesl, další se ptali, zda status zveřejněný v jedenáct večer byl vypuštěný pod vlivem alkoholu a nechyběli ani ti, kdo nešli pro nadávku daleko. Etzler však mluví o „potrefených husách“.
25.10.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Etzler (53 článků)

Neočkovaný Miroslav Etzler (56) bojující s covidem: Drsný vzkaz od bratra!

 
Poté, co neočkovaný herec Miroslav Etzler (56) oznámil, že trpí těžkým případem covidu-19 s oboustranným zápalem plic, se pozornost obrátila i na jeho bratra Tomáše (58). Novinář totiž dříve prohlásil, že „neočkovaní neumírají dost rychle“. Starší z bratrů si ale popel na hlavu nenasypal: herec a táta malého syna je podle něj bezohledný sobec.
29.11.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Mirek Etzler: Má utrum i při natáčení Cest domů

 
Záletník Mirek Etzler (46) na Valentýna odprosil manželku, slíbil hory doly a byl mu umožněn návrat. S milenkou se ale na place potkává dál.
06.03.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

Mirek Etzler otevřeně promluvil o životě plném alkoholu. Bujarý život si vybral svou daň

 
Herec Mirek Etzler  (54) kdysi bojoval s démonem jménem alkohol a kouřil jednu cigaretu za druhou. Vše si vybralo svou daň. Proto se nyní snaží o své tělo starat. Hodně mu pomáhá čínská medicína, pravidelně chodí na akupunkturu.
23.11.2019 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)

První krůčky pomocí chodítka: Miroslav Etzler napsal z nemocnice další vzkaz!

 
Herec Miroslav Etzler (56),  který nyní leží v nemocnici s nemocí covid-19, poslal svým fanouškům na Instagramu další vzkaz. Popsal v něm, jak pomocí chodítka a dalších dvou sestřiček urazil první kroky bez kyslíku.
09.12.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (472 článků)