Článek

S Alžbětou z Dobrého rána ji teď každý srovnává, říká partnerka Volánkové

 
Poznaly se v divadelním baru a jsou spolu už přes čtyři roky. Herečka Tereza Volánková (36), která je známá ze seriálů Dobré ráno, Brno! a Smysl pro tumor, a její partnerka, překladatelka Veronika Táborská (32) v rozhovoru pro Magazín DNES promluvily nejen o hraní a společných aktivitách.
08.03.2024 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Volánková (1 článek)
Podobné články

Miss Jandová: Narozeninová oslava v rajcovních volánech!

 
Úřadující Miss ČR Zuzana Jandová si na oslavu svých 22. narozenin vzala nádherné volánkové minišaty, které by srazily na kolena každého muže. Módní redaktorka Markéta R. snad změní orientaci...:-)
28.08.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Jandová (236 článků)

Víly Langerová s Banášovou: Které to slušelo víc?

 
Dvě naprosto rozdílné ženy, přesto si byly tolik podobné. Zpěvačka Aneta Langerová (26) odhodila pohodlné džíny a triko a oblékla dlouhé volánkové šaty s křídly jako pravá víla. Moderátorka Adéla Banášová (32) ji s róbou konkurovala. Které to slušelo víc?
17.11.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (568 článků)

Miro Žbirka: S královnou Alžbětou II. se už známe...

 
Osobně se setkal s britskou královnou Alžbětou II.. Poklonil se jí a vyprávěl jí o svém původu. Zpěvák a muzikant Miro Žbirka (59). Viděli se před čtyřmi lety během její historicky první návštěvy na Slovensku. Během svého programu si našla čas na shledání s vybranými osobnostmi slovenského sportovního a kulturního života.
06.02.2012 05:15 |

podobné články

Elton John se chlubí: Jednou jsem tančil s královnou Alžbětou II.

 
Zpěvák Elton John prozradil, že jednou měl tu čest a byl požádán o tanec samotnou britskou královnou Alžbětou II. Pro kluka, který se narodil a vyrůstal v obecním bytě za Londýnem, to byla nepředstavitelná věc.
05.11.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (572 článků)

Princ Harry natočil video s královnou Alžbětou II. a Obamovými

 
Americký prezident Barack Obama si s manželkou Michelle zažertoval prostřednictvím internetové sociální sítě s britským princem Harrym a nečekaně i s královnou Alžbětou II. Ve videonahrávce zveřejněné na twitteru poslali bojovnou výzvu Harrymu u příležitosti charitativní sportovní soutěže Invictus Games, které se účastní bývalí vojáci, kteří jsou po bojových zraněních invalidní.
30.04.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2518 článků) , Michelle Obama (250 článků)

Tajný telefonát Meghan s královnou Alžbětou! Je tady velké usmíření?!

 
Několik dní před pohřbem prince Philipa (†99) se Meghan Markleová (39) spojila s truchlící královnou Alžbětou II. (95). Do hovoru pozvala vévodkyně i svého ročního syna Archieho. Co ovdovělé panovnici vzkázali?
23.04.2021 05:15 |

podobné články

Princ Harry překvapil: Tajné setkání s královnou Alžbětou II.!

 
Třebaže veřejnosti není úplně jasné, co se dělo s Harrym (36) po pohřbu prince Philipa (†99) v dubnu letošního roku a kam směřovaly jeho další kroky, aktualizovaná biografie odhaluje novou informaci. Vévoda ze Sussexu přeci jenom strávil pár hodinek s truchlící královnou Alžbětou II. (95).
01.09.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1936 článků)

Princ Harry s Meghan se při tajné návštěvě setkali s královnou Alžbětou II.

 
Britský princ Harry a jeho manželka Meghan se ve čtvrtek osobně setkali s královnou Alžbětou II. Podle agentury Reuters to oznámil princův mluvčí poté, co o setkání informoval bulvární list The Sun.
15.04.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1936 článků)

AKTUALIZOVÁNO: Rakev s Alžbětou II. projela ztichlým Skotskem (VIDEO)

 
Smuteční kolona vezoucí rakev s britskou královnou Alžbětou II. se v neděli dopoledne vydala ze zámku Balmoral na Skotské vysočině na cestu do paláce Holyrood v Edinburghu.
11.09.2022 12:30 |

podobné články

Rakev s Alžbětou II. je vystavena v edinburghské katedrále, v úterý večer ji převezou do Londýna

 
Do úterních čtyř hodin odpoledne se budou moci lidé v Edinburghu rozloučit se zesnulou britskou královnou Alžbětou II. Její rakev je vystavena v tamní katedrále svatého Jiljí (St. Giles), kde se dnes konala bohoslužba připomínající život zesnulé královny a jejího vřelého vztahu ke Skotsku. Na bohoslužbě, kterou zahájil reverend Calum MacLeod, byl patrný skotský vliv.
12.09.2022 20:30 |

podobné články

Rodina se loučila s Alžbětou II.: Camilla, Kate i Meghan doplnily šaty o tradiční smuteční šperky

 
Rakev s královnou Alžbětou II. dorazila do Westminsteru. Vévodkyně Kate, Meghan a královna Camilla si na poslední rozloučení vzaly symbolické šperky z královské rodiny. Své černé oděvy doplnily o brož, dvoje perlové náušnice a perlový náhrdelník. Podle deníku The Sun jsou perlové doplňky tradičními šperky v období držení smutku.
14.09.2022 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (888 článků)

Poslední rozloučení s královnou Alžbětou II.: Zavržený Harry, čtyři diktátoři a jasně daný plán

 
Dnes se lidé po celém světě budou moci naposledy rozloučit s milovanou britskou panovnicí Alžbětou II. (†96). Ne všichni však mohou být přímo v centru dění, proto budou státní pohřeb v přímém přenosu vysílat vybrané televizní stanice. Smuteční obřad bude možné sledovat na velkoplošných obrazovkách v mnoha parcích, na náměstích i v katedrálách a dokonce i ve zhruba 125 kinech po celé Británii, jak uvádí ČTK. Kdo všechno dostal pozvání od krále Karla III., kdo zůstane doma a jak celý den bude probíhat?
19.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1936 článků)

OBRAZEM: S královnou Alžbětou II. se rozloučili monarchové z celého světa

 
S britskou královnou Alžbětou II. se přišli do Londýna naposledy rozloučit členové královských rodů nejen z Evropy, ale celého světa. Spousta z nich byla se zesnulou panovnicí rodinně spřízněna. Podívejte se, kdo z monarchů dorazil na státní pohřeb nejdéle vládnoucí britské královny.
19.09.2022 13:30 |

podobné články

Velká Británie se rozloučila s královnou Alžbětou II.

 
Statisíce lidí se dnes v Londýně naposledy rozloučily s britskou královnou Alžbětou II., jejíž sedmdesátileté panování bylo nejdelší v britské historii a jejíž úmrtí mnozí označují za konec jedné éry. Miliony lidí sledovaly smuteční ceremoniál v televizi nejen v Británii, ale i v řadě dalších zemí.
19.09.2022 10:00 |

podobné články

Odborník srovnává bombardovaný Doněck s historickou událostí, kterou ovlivnil i Havel

 
Expert na historii Sovětského svazu a Jugoslávie March Nicholas kritizuje netečnost Západu v případě bombardovaného Doněcku. Srovnává toto těžce zkoušené město se Sarajevem a podivuje se nad tím, proč Doněck vlastně vůbec nikoho nezajímá.
26.12.2014 16:22 |

podobné články

Čeští politici jsou prý někde mezi idiocií a gaunerstvím. Krajan z Kanady srovnává, jak to funguje v obou zemích, a je to vážně síla

 
JINÝMA OČIMA Pohled na zabezpečení kanadských občanů ve stáří nutně vede k závěru, že počínání českých politiků a jejich odborných komisí leží kdesi mezi idiocií a gaunerstvím. Je zřejmé, že jim na současných ani budoucích důchodcích nezáleží. Přírodovědec a krajan z Kanady Jiří Jírovec tentokrát rozebírá tuzemský penzijní systém, přičemž jej srovnává s kanadskou realitou.
28.02.2015 04:46 |

podobné články

Ministr Herman srovnává Husa s Horákovou: Oba stáli proti mašinerii moci

 
V těchto dnech si připomínáme 65. výročí komunistického justičního zločinu – popravy Milady Horákové, bojovnici proti nacistické i komunistické totalitě. Za svůj první boj si vysloužila státní vyznamenání z rukou prezidenta, za druhý dostala provaz. A ministr kultury Daniel Herman v sobotních Lidových novinách srovnává její životní příběh s osudem Jana Husa.
27.06.2015 15:36 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (494 článků) , Daniel Herman (657 článků) , Daniel Herman (1134 článků) , Jana Horáková (50 článků)

Krajan Jírovec srovnává: Rathův soud mi připomíná proces století v USA. Jasné důkazy, šokující verdikt

 
JINÝMA OČIMA Závěrečná řeč Davida Ratha před soudem byla jednou z nejzajímavějších obhajob, které kdy byly v Česku proneseny. Bohužel zde nemáme Harvard, ale Plzeň. Podobných manipulací s důkazy byl plný medializovaný případ Orenthala Jamese Simpsona, ale ten měl skvělého právníka, soudce je nepřijal a osvobodil jej. Tyto dva kriminální případy srovnává krajan z Kanady a biolog Jiří Jírovec.
17.07.2015 14:51 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4631 článků)

Když moc nařizuje „pravdu“, lidé šíří legendy a fámy. Střelba v Moskvě a střelba v Praze, srovnává Zbořil

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Naše společnost je nakažena mutujícím virem nenávisti, varuje Zdeněk Zbořil. Putina jsme si definovali jako diktátora, a sny o jeho fyzické likvidaci rozhodně nekončí u jednoho vyšinutého starosty z Řeporyjí. Po teroristickém útoku v Moskvě se rodí nejrůznější senzace, ale politolog je srovnává s reakcí na střelbu na Filozofické fakultě. Obecně podle něj platí, že v prostředí, které produkuje řízené informace, autoritativně nařizuje, co je pravda a čemu se má věřit, lidé tím více vytvářejí legendy a fámy.
25.03.2024 16:30 |

podobné články