Článek

Rytmusova manželka se ukázala nahá před kamarádem. Tuhle reakci nejspíš neočekávala

 
Po kbelíkové výzvě a zveřejňovaní deset let starých fotek začíná svět sociálních sítí zaplavovat další mánie. Ve výzvě s názvem ’walk-in naked’, jde o to objevit se před svým partnerem bez oblečení a natočit jeho reakci.
07.04.2020 17:00 |

podobné články

Podobné články

Rytmusova Jasmina štěstím bez sebe: Září kvůli miminku!

 
Obrovskou radost má moderátorka Jasmina Alagič (29) a celá její rodina! Rytmusova kráska na sociální síti vyzradila radostnou novinku.
08.10.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (280 článků)

Odhalená prsa, smyslné pohyby: Hanbatá Miley Cyrus se opět předvedla nahá! Tentokrát je ale hodně sexy

 
Tornádo, které se v poslední době prohání celým světem, zpěvačka "Miley Cyrus (20)":http://www.extra.cz/zivotopis/miley-cyrus, šokuje svým chováním mnohé. Nejen že se ve videoklipu v singlu Wrecking Ball ukázala nahá, na předávání cen MTV Europe Music Awards si "zapálila na pódiu joint":http://www.extra.cz/trapas-miley-cyrus-si-pro-cenu-mtv-prisla-skoro-naha-a-s-jointem-v-ruce a taktéž se pochlubila snímky, které byly jako vystřižené z porna, teď se navíc ukázala nahá v novém klipu rappera Futura. Ale tentokrát holka překvapila - podívaná je to pěkná!
14.11.2013 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (931 článků)

Rytmusova malá kopie: Jasmina poprvé ukázala tvář malého Sanela a strhla se bouře

 
Jako rána z čistého nebe přišla fotka, na které Jasmina Alagič (30) poprvé odhalila synovu tvář. Přitom se teprve před nedávnem s Rytmusem (43) zapřísáhli, že v takhle útlém věku jeho obličej vystavovat nebudou. Okouzlující moderátorce ale nejspíš ujela ruka a Sanela, který je jako rapperova kopie, ukázala nedopatřením.
20.01.2020 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (280 článků)

Muž našel se svým kamarádem exmanželku v posteli s jiným mužem, zmlátili ho do bezvědomí!

 
Když přišel v neděli odpoledne muž domů ke své exmanželce se svým kamarádem, spatřil svou bývalou ženu v posteli s jiným mužem, okamžitě ho popadl vztek a muže se svým kamarádem brutálně napadli. Z bytu poté muži utekli a napadeného nechali ležet bez pomoci.
13.05.2013 11:10 |

podobné články

Tohle že je nejžádanější modelka světa? Cara Delevingne se ukázala jako čarodějnice!

 
Takhle snad raději neměla opouštět svůj domov. Cara Delevingne pravděpodobně neočekávala, že budou přítomni fotografové, a podcenila péči o sebe samotnou. Vylezla ven a vypadala jako po dlouhém nočním tahu!
13.10.2016 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Cara Delevingne (230 článků)

Rytmusova kráska se ukázala v plavkách: Takhle vypadá Jasmina Alagič rok po porodu!

 
Slovenský rapper Rytmus (43) si doma hýčká naprostou krasavici, která rozhodně nevypadá, že by před rokem porodila. Jasmina Alagič (32) se chvíli po narození malého Sanela vrátila do své formy a na dovolené v Chorvatsku ukázala záviděníhodné tělo v plavkách. Co na to fanoušci?
02.07.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jasmina Jasmina (280 článků)

Zpověď muslimky z Prostřeno: Od Čechů jsem takové chování neočekávala!

 
Islám. Pro řadu z nás naprosto nepochopitelné náboženství s mnoha zákazy a omezeními. V Česku žijící Ekatěrina se stala muslimkou před třemi lety. A přiznává, že v současné době je pro ni život v Česku chvílemi těžký. Šátek na hlavě totiž řada lidí automaticky vnímá jako teroristickou hrozbu. O tom, jak se Kátě, jak si sama říká, žije v Česku, se rozpovídala pro Blesk.
21.01.2016 05:10 |

podobné články

Sestry (53 a 73) se naposledy viděly před 53 lety: Znovu se setkaly díky koronaviru!

 
Sestry pocházející z amerického státu Nebraska se neviděly víc jak padesát let. Bev Boroová (53) byla dána ihned po narození k adopci. Doris Crippenová (73) si svou sestru pamatovala jen jako miminko a už ani neočekávala, že by se s ní znovu setkala. Onemocněla však koronavirem a skončila v nemocnici, kde shodou okolností pracovala Bev. Ta, jak viděla její jméno, okamžitě věděla, že se jedná o její dlouho ztracenou sestru.
03.08.2020 16:25 |

podobné články

Sandra Bullock slibuje svou nahotu ve filmech!

 
Herečku Sandru Bullock (44) natolik ohromil úspěch nového filmu Návrh (Proposal), ve kterém se svlékla, že herečka slíbila, že odteď se bude objevovat nahá v každém dalším filmu! „Jestli bude pokladna jako teď, tak se v každém filmu svléknu! I když mi bude 70, všechno na mě bude viset a budu se objevovat jen náhodně ve filmu,“ řekla pro TV show GMTV. Film, ve kterém hrají taky Betty White a Ryan Reynolds, vydělal odhadem 34 milionů dolarů během tří dnů, kdy se dostal do kin. „Jen do toho! Přestavte si mě představit v 70-ti letech, jak se procházím nahá ve filmu? Zac Efron! Zac Efron dělá obrovský film a tam jsem já, v pozadí běžím nahá. Pořád tam a zpět, dokud si někdo nevšimne. Je vyprodáno a všichni mě chtějí v tom filmu vidět!“ říká Sandra Bullock. Herečka pak pokračuje a říká, že klíč k úspěchu vydělávajícího filmu není ve filmových zamlžených scénách o sexu, ale o tom být nahý a legrační. „Když jste bez oblečení a zkoušíte být sexy, nikdy nevyděláte tolik, jako když jste nazí a legrační,“ říká herečka. „A všimli jste si jak Will Ferrell svléká v každém filmu své kalhoty? Já to odteď budu dělat taky. Akční filmy – všude nahá.“
15.07.2009 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (274 článků) , Ryan Reynolds (179 článků) , Zac Efron (166 článků) , Will Ferrell (32 článků) , Betty White (6 článků)

Mladá naturistka bojuje proti pandemii nahotou: Nahá chodí na procházky, vaří i leze po skalách!

 
Zatímco některé ženy se nechtějí svléknout ani do plavek, ona s nahotou nemá žádný problém. Hvězdička sociálních sítí, kterou na instagramu sleduje víc než 40 tisíc lidí, vaří nahá, cestuje nahá, a dokonce nahá šplhá po skalách! Bez oblečení prožívá i dny v karanténě. A neváhá to náležitě fotograficky zdokumentovat!
21.04.2020 06:05 |

podobné články

Dítě se narodilo 10.10. 2010 v 10 hodin, 10 minut a 10 vteřin

 
Mělo to být šťastné datum pro narození, které by navždy připomínalo v jak numericky zajímavý den se dítě narodilo. Mnoho párů si naschvál připravilo porod císařským řezem právě na tento den. Mladá britská rodina však porod neočekávala ani omylem. Jejich dcerka se rozhodla přijít na svět již o osm týdnů dříve, než měla. Sestřičky zaznamenaly přesné datum narození na 10.10. 2010 v 10:10:10.
11.10.2010 13:05 |

podobné články

Korunku Miss Roma získala sedmnáctiletá studentka z Bruntálu

 
Korunku Česko-Slovenské Miss Roma dnes v Hodoníně získala sedmnáctiletá Nikola Dudušová z Bruntálu. Studentku středoškolského oboru ekonomika a podnikání úspěch překvapil, vítězství prý neočekávala. Prožívám krásný večer, řekla dívka, jež se o stupně vítězů podělila s první vicemiss Sabinou Lazokovou a druhou vicemiss Pavlínu Lendelovou.
20.05.2012 00:10 |

podobné články

Marika Skopalová – poslední životní partnerka Josefa Kemra o jeho údajném synovi: Dívá se na něj skrz prsty!

 
Události minulých dní kolem pátrání údajného syna Josefa Kemra (†72) nás zavedly na terasu domu poslední životní partnerky slavného herce Mariky Skopalové (67) v klidném zátiší Plané nad Lužnicí. A i když nás neočekávala, krásně jsme si popovídali o současné době, úctě k lidem a Josefu Kemrovi… Co si myslí o panu Vladimírovi (58), který prohlašuje, že je Kemrův vlastní syn?
14.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kemr (72 článků)

23dennímu miminku transplantovali srdce: Dostalo druhou šanci na život!

 
Nicole Eggleston (32) z americké Kalifornie byla v očekávání, ale bohužel neočekávala, že její třetí syn po narození přežije. Nekupovala žádné oblečení pro miminko, nezařizovala ani pokojíček. Lékaři totiž na ultrazvuku zjistili, že trpí vážnou, život ohrožující poruchou srdce. Miminko však zachránila unikátní transplantace.
12.03.2015 11:30 |

podobné články

Během těhotenství Natálka přestala růst. Po předčasném porodu je teď v pohodě

 
Petra (33) měla již jedno těhotenství za sebou, a tak při druhém otěhotnění neočekávala, že by se miminko mohlo narodit pře termínem. Možná i v důsledku velkého psychického vypětí (v době těhotenství měl její milovaný bratr velké zdravotní problémy) přestalo miminko růst. Velikost plodu neodpovídala týdnu těhotenství. A tak když byla později urgentně hospitalizována v Motole pro nízkou váhu plodu, souhlasila po předchozí konzultaci s předčasným ukončením těhotenství. Její dcera Natálka měřila po porodu 30 centimetrů a vážila něco málo přes kilogram. Předčasně narozených dětí v Česku celkově přibývá. Mají ale mnohem větší šance na normální život a to díky špičkové péči porodníků, neonatologů a stále lepší technické vybavenosti specializovaných pracovišť.
14.03.2018 05:10 |

podobné články

Ministryně Benešová: Rezignaci nejvyššího státního zástupce jsem neočekávala

 
Reakce na rezignaci nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana
14.05.2021 15:50 |

podobné články

Ladislav popíjel s kamarádem na břehu řeky: S flaškou spadl do vody, podle místních se utopil

 
Muž (35) ze slovenských Bošan v neděli spadl do ledové řeky Nitry, kde podle svědků utonul. Osudným se mu zřejmě stal alkohol. Ten před osudným momentem popíjel s kamarádem na břehu. I on by nejspíš skončil v řece, nebýt pohotového kolemjdoucího.
15.02.2021 19:45 |

podobné články

Hvězda Ordinace Martin Stránský: Vyhrál soud nad kamarádem!

 
Tihle dva už si nejspíš ruku nepodají... Martin Stránský (49) alias doktor Kovář z Ordinace vyhrál soud s kamarádem Františkem Bauerem (56), který se domáhal více než 200 tisíc korun nevyplacených za rekonstrukci hercova bytu.
10.01.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stránský (140 článků)

Victoria Beckham se bavila s kamarádem, co je fanda pánského líčení

 
Victoria Beckham (43) se za ta léta stala uznávanou módní tvůrkyní. Na představení nové řady líčení se ukázala s kamarádem, který fandí pánskému líčení.
12.09.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (889 článků)