Článek

Rychtářovo chování po Ivetině smrti: Milenky, divoké večírky a přání smrti Vlaďce Šulekové

 
Standa Lysý spolupracoval s Ivetou Bartošovou dlouhé roky. Velmi blízko měl i k Josefu Rychtářovi, se kterým byl po její sebevraždě v úzkém kontaktu. V pořadu eXtra Host zavzpomínal na dny po Ivetině odchodu a poodhalil jeho podivné chování. Místo truchlení si domů zval milenky. Mezi návštěvnicemi jeho vily byla i Vlaďka Šuleková, milenka Zdeňka Macury. 
02.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7107 článků) , Josef Rychtář (1419 článků)
Podobné články

Pomeje na pohřeb nepůjde: Pustil se do Rychtáře!

 
Rychtářovo ignorování přání rodiny donutilo Ivetina exmanžela Jiřího Pomeje (49), aby si zapnul na chvilku telefon. Od Ivetiny smrti ho měl neustále vypnutý. Rychtářovo bezcitné chování ho ale přímo rozlítilo a Pomeje sám zavolal Blesku.
03.05.2014 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1807 článků)

Říčanské archivy se otvírají: Rychtář chtěl za milenku prostoduchou Bábovku, která neměla na vlak!

 
Není radno naštvat člověka, který o vás toho ví nejvíc! Tohle si asi teď může říkat vdovec po Ivetě Bartošové  (✝48) Josef Rychtář  (56) . Ten do médií vypustil informaci, že ženy, které jsou označovány za jeho milenky, k němu přiváděl bývalý poskok Standa Lysý, že on sám se s nimi vidět nechtěl. Toho to ale rozčílilo (prý plnil jen Rychtářovo přání) a začal mluvit!
25.11.2014 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7107 článků) , Josef Rychtář (1419 článků)

Jak Rychtář balí ženy? Používá stejné finty jako na Ivetu!

 
Stejný gauč, jiná žena! Tak jako před pár měsíci láskyplně vykrmoval Ivetu Bartošovou (†48), stejný komfort dopřává Josef Rychtář (56) i expartnerce Zdeňka Macury (40) Vlaďce Šulekové (44). A co víc! Hned vedle ostatků tragicky zesnulé manželky.
08.09.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7107 článků) , Josef Rychtář (1419 článků)

Šílený život thajského krále: Milenky, uniklá videa a 35 let basy za jeho kritiku

 
Asi neexistuje v Thajsku kontroverznější osobnost než tamní král Maha Vajiralongkorn. Kdysi byl ještě jako princ králem večírků a vyhlášený playboy. Dnes ani jako vládce nežije nijak zvlášť poklidně, jeho osobnost stále vyvolává emoce. Naposledy zaujal dehonestací a následným znovupřijetím své milenky a současné manželky. Jeho život ale provázela celá řada skandálů.
05.09.2020 05:15 |

podobné články

Smutný Pomeje dosud mlčel, teď se obul do Rychtáře: Tohle už je moc!

 
Jiří Pomeje (49) dosud od smrti bývalé manželky Ivety Bartošové (†48) v médiích nepromluvil. Zármutek považuje za soukromou věc a neměl potřebu sdílet své dojmy s cizími lidmi. Jaký rozdíl v přístupu mezi ním a Josefem Rychtářem (56). A je to právě Rychtářovo šílené chování, co ho donutilo přerušit mlčení.
03.05.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1807 článků) , Iveta Bartošová (7107 článků)

Tipy na originální vánoční SMS přání

 
Také se už nemůžete dočkat? Čeho? No přece Vánoc, které tu budou co nevidět! Už jste se možná pustili do pečení, máte za sebou gruntování celého kvartýru a teď sedíte s kávou v ruce a čtete tento článek, ve kterém hledáte inspiraci na vánoční SMS přání. Vánoční SMS přání slouží k tomu, abychom blízkým a kamarádům ukázali, že na ně i během nejkrásnějších svátků v roce myslíme. Chystáte se je i vy letos posílat? V tom případě u nás najděte inspiraci! Vánoční SMS přání Přejeme ti k Ježíšku, ať jsi v teplém kožíšku a všude kolem tebe sněží – podívej, tam štěstí běží! Přímo za ním spěchej a další rok bude nej.   Ať láska světu vládne a nejen dnešní den, ať všechno špatné padne a život je krásný sen. Šťastné a veselé Vánoce. Chci ti popřát ze srdce co nejkrásnější vánoce, bohatého Ježíška a dobrou mňamku do bříška. Celý příští nový rok pak kopu zdraví a lásky žok. Sníh padá z oblohy, přichází chvíle pohody, Vánoce jsou stále blíž a blíž, brzy zlaté prasátko uvidíš. Šťastné a veselé. Ať jeden zázrak za druhým je vánoční svět, po starostech zbyde dým a nevrátí se zpět. Maminka smaží a vaří, a všechno se jí daří. My pečeme cukroví, ale tiše, ať se to nikdo nedoví. Přejeme pohodové Vánoce. Už jsou tu zas po roce naše krásné Vánoce. Užijte si vánoční svátky, ať jsou jako z pohádky. A taky Nový rok, udělejte správný krok. Ať ta duše němá žádné kosti nemá a vánoční stromeček skrývá krásný dáreček. Šťastné a veselé Vánoce. Ať láska pohladí všechen lid a o Vánocích zavládne klid, který jen tak neskončí, ani když se starý rok rozloučí. PF 2018 Příspěvek Tipy na originální vánoční SMS přání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.12.2017 21:25 |

podobné články

Příběh Hitlerovy milenky Evy Braunové: Při sexu musela nacistickému vůdci sprostě nadávat?

 
Jaký byl příběh Evy Braunové, tajné milenky nacistického vůdce Adolfa Hitlera? Žila osaměle, milovala fotografii, šampaňské i večírky. Domácí práce ani vaření ji nezajímal, a když měla pocit, že si jí Hitler dostatečně nevšímá, pokusila se o demonstrativní sebevraždu. Dokonce dvakrát! Až na úplném konci války dosáhla svého a na čtyřicet hodin se stala Evou Hitlerovou, než společně s válečným zločincem spáchala sebevraždu. Velkou neznámou je sexuální život Hitlerových. Zatímco podle jedné verze sex prakticky neměli, jiná teorie se hemží ponižováním, vulgarismy, divokým sexem a praktikami, které rozhodně nelze považovat za běžné!
06.02.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (828 článků) , Eva Braunová (33 článků)

Šílené video z obskurního mejdanu: Marie Pojkarová divoce rejdí před Macurou, který se vydatně cpe hovězím!

 
Obskurní party u nevázané zpěvačky "Marie Pojkarové":http://www.extra.cz/tema/marie-pojkarova má své děsivé pokračování. Už jsme vám řekli, že "Macura nakonec ten večer skončil v náručí své nadržené exmilenky":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-macura-je-medialne-po-smrti-a-jeho-zradna-gejsa-chysta-par-kopancu-do-mrtvoly - "týrané blondýny Šulekové":http://www.extra.cz/tema/vladka-sulekova. Co se ale dělo předtím?
20.06.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Marie Pojkarová (99 článků)

Nejdivnější událost roku: Darina Rychtářová se zvukařem Bartošové Standou – TAJNÁ SVATBA?!

 
To bude svatba jako ze Slunce, seno a pár facek! Žena, která se po smrti Ivetě Bartošové (†48) snažila vloudit do postele Josefa Rychtáře (56), Domenica Martucciho (38) i Zdeňka Macury (40), se dnes vdává. Vyvoleným Vlaďky Šulekové (44) však nebude vdovec, italský hrabě ani Ivetin fanoušek č. 1.
13.12.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7107 článků) , Josef Rychtář (1419 článků)

Bulvár mluvil s otcem Klausovy milenky

 
Deník získal rozhovor s otcem mladé milenky prezidenta Václava Klause Petry Bednářové. „Exkluzivně: Otec milenky Klause promluvil. O jejich vztahu! O její rodině!" hlásá titulek Blesku na první straně pátečního vydání. „Ten vztah jde do ztracena," pokračuje deník.
03.08.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11109 článků)

Bulvár mluvil s otcem Klausovy milenky

 
Deník získal rozhovor s otcem mladé milenky prezidenta Václava Klause Petry Bednářové. "Exkluzivně: Otec milenky Klause promluvil. O jejich vztahu! O její rodině!" hlásá titulek Blesku na první straně pátečního vydání. "Ten vztah jde do ztracena," pokračuje deník.
03.08.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11109 článků)

Uplácel Trumpovy milenky, rozhodl soud. Právník dostal tři roky „natvrdo“

 
Manhattanský soud poslal bývalého osobního Trumpova právníka Michaela Cohena na tři roky do vězení za platby, jejichž cílem bylo umlčet někdejší milenky současného amerického prezidenta. Usvědčil ho, že během prezidentské volební kampaně v roce 2016 uplácel dvě milenky budoucího prezidenta, aby o poměru s ženatým Trumpem pomlčely. Soud konstatoval, že šlo o porušení pravidel pro financování volební kampaně.
12.12.2018 19:05 |

podobné články

Tajemství Hany Zagorové: Tuberkulózu si uhnala divokými večírky!

 
Divoké večírky, děsivé pracovní tempo a nedostatek spánku si vybraly krutou daň! Hana Zagorová (68) si ve dvaceti letech uhnala tuberkulózu a onemocnění krve.
06.04.2015 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (751 článků)

Rabín pořádal v synagoze disco večírky. Ničil při nich pozůstalost po obětech holokaustu

 
Pokuta až 21 milionů dolarů (zhruba 483 milionů korun) hrozí newyorskému rabínovi Yechezekelovi Wolffovi za špatnou péči o historickou synagogu v centru Manhattanu. Wolff místo toho, aby investoval do jejích oprav, v ní pořádal divoké disco večírky. Během nich bylo zničeno několik pozůstalostí po obětech holokaustu, které se v synagoze nacházely, informuje New York Post.
13.11.2018 22:35 |

podobné články

Modelka, která během tří let porodila tři děti, sdílela snímky v bikinách: Tolik mi chybí večírky a opíjení, přiznala

 
Modelka Bar Refaeli  (34) se s fanoušky nedávno podělila o to, co všechno jí v karanténě chybí. Ve svých Instastories sdílela sérii archivních fotek pořízených během různých příležitostí. Kromě toho, že postrádá přátele a cestování, ale také přiznala, že jí chybí třeba divoké večírky a opíjení.
31.05.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Bar Refaeli (183 článků)

Divoké večírky si už užívá jen ve vzpomínkách: Pavel Vítek dnes před nimi raději prchá

 
Pavel Vítek působí na české scéně již pěknou řádku let. Proslavil se zejména jako zpěvák v muzikálech a okusil slávu se vším všudy, tedy i s divokými večírky. Jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz společně se svou kapelou 4 Tenoři, i dnes umí pořádně zapařit.
29.10.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vítek (137 článků)

Pilc (Svobodní): Putin horší Stalina

 
Tehdejší padlí ruští vojáci nemohou za současné chování ruského prezidenta Putina. Stejně tak nemohli za chování tehdejšího vládce Stalina. Premiér však neříkal nic o tom, že tehdejší ruští vojáci nemohli za chování tehdejšího ruského diktátora Stalina.
22.03.2015 11:26 |

podobné články

Homosexuální zvířata? Je to asi trochu jinak. Odborník vysvětlil rozdíl

 
Výzkumníci sledující sexuální chování zvířat stejného pohlaví došli k závěru, že příčinou homosexuálního chování může být posilování společenských vazeb a snižování agrese. „To je již dlouho známé jak u homo- i heterosexuálních vztahů u šimpanzů bonobo. Homosexuální chování také může sloužit při podpoře a potvrzování společenské hierarchie, která je u komunitně žijících živočichů významná. Nelze přehlédnout ani náhražkové chování, kdy homosexuální chování je až na druhém místě v preferencích, ale při nedostatku vhodného partnera může nabízet alternativu,“ říká pro ParlamentníListy.cz sexuolog Ivo Procházka.
21.10.2023 04:45 |

podobné články

Martucci zuří! Macurova "chytrá" bývalka ho za pohostinnost podvedla!

 
Co stojí za naprosto nelogickým chováním Macurovy bývalé přítelkyně Vlaďky Šulekové asi nikdo opravdu nezjistí. Nejdřív se odebrala k Martuccimu do Itálie a záhy se objevila a u jeho hlavního nepřítele Rychtáře v uhříněveské vile. Nepochopitelné!
29.08.2014 12:05 |

podobné články