Článek

Rychtář o Macurovi: "Ivetu odvedl jako psa na vodítku. Jestli jí něco udělá, zabiju ho!"

 
Josef Rychtář, nyní už pravděpodobně bývalý přítel Ivety Bartošové, promluvil na kameru TV Nova o únosu Ivety Bartošové. Nelichotivě se vyjádřil také o jejím údajném únosci Zdeňkovi Macurovi. "Jestli pan Macura Ivetě něco udělal, zabiju ho," nechal se slyšet Rychtář.
06.07.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)
Podobné články

Detektiv Rychtář už má všeho dost: Macurovi dal ultimátum!

 
VIDEO: Už dva dny jezdí Josef Rychtář po Itálii sem a tam a snaží se dohonit Zdeňka Macuru, který unesl jeho přítelkyni Ivetu Bartošovou. Ta zoufale volá o pomoc, ať si pro ní Rychtář přijede. Bojí se, že ji Macura zabije. Po několika marných pokusech o předání Ivety došla Rychtářovi trpělivost a dal Macurovi ultimátum...
11.07.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Josef Rychtář: Dávám Ivetě poslední šanci na záchranu. Pak zůstane na krku sektáři Macurovi

 
Josef Rychtář se rozhodl učinit poslední vstřícný krok vůči únosci Macurovi a jeho ztracené Džambulce a natočil pro Blesk.cz exkluzivní video, ve kterém popisuje posledné kroky,které na záchranu své lásky podnikne. Pokud jeho nabídky nevyužijí, bude osud zpěvačky definitivně v rukou sektáře Macury.
11.07.2013 19:25 |

podobné články

Víme první: Džambulka ulehla a Rychtář začal neuvěřitelně sprostě vyhrožovat Macurovi. Dal si cucíka?

 
I muži mají své dny a Josef Rychtář  (55) není výjimkou. Stává se, že po večerech, kdy jím opečovávaná Iveta Bartošová  (47) zalehne ke spánku, nemá co dělat, tak se chytne telefonu (možná i láhve alkoholu, aby to mělo grády) a začne vypisovat na všechny strany. A nejde rozhodně o esemesky vytříbeného slohu! Super.cz se podařilo získat zprávy, které včera posílal Zdeňku Macurovi  (39) , v nichž ho nazývá dobytkem i silnějším výrazem, vyhrožuje mu a hovoří o potratu!
17.07.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

"Zlatokopka a kurv*čka z VyVolených je pro tebe!" píše Rychtář Macurovi ve snaze dohodit mu zoufalou slávomanku Feureislovou

 
Konečně jsme zjistili, co dělá Pepa Rychtář (56) po večerech místo hlídání toho, aby "Džambulka":http://www.extra.cz/tema/dzambulka (47) nepadala na noční stolky. Je jedním ze dvou diváků reality show "VyVolení":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni a rozhodl se, že s jejich pomocí vylepší milostný život astrální reinkarnaci Mirka Dušína křížené s Aštarem Šeranem "Zdeňku Macurovi":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (37).
11.09.2013 17:30 |

podobné články

Bartošová vydírala Pomejeho potratem! Co řekla svému exmanželovi, když byla namol opilá?

 
Po smrti "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) byl "Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) jediný, "kdo rád a dobrovolně zásoboval média informacemi":http://www.extra.cz/to-je-sila-rychtar-pozuje-s-urnou-ivety-takhle-to-ted-vypada-v-dome-mrtve-zpevacky, "s kým se zrovna pere":http://www.extra.cz/video-drsna-bitka-plna-krve-v-uhrinevsi-rychtar-a-macura-se-do-sebe-zase-pustili-jako-psi, "kdo podle něj za smrt jeho ženy může":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-vdovec-rychtar-pozustaly-po-celebrite-ktereho-nam-zahranicni-bulvar-zavidi, a "dokonce se chlubil ostatky":http://www.extra.cz/rychtar-ma-doma-cast-bartosove-48-tohle-je-kousek-moji-ivety-sokoval, které sebral na kolejích po tom, co mrtvé tělo Bartošové odvezla pohřební služba. Bývalý partner "Ladislav Štaidl":http://www.extra.cz/tema/ladislav-staidl (69) s médii téměř nekomunikoval, vyjádření neposkytl ani "Jiří Pomeje":http://www.extra.cz/tema/jiri-pomeje (49), který si Ivetu vzal v roce 2008 na zámku Hluboká.
22.05.2014 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Bartošová v nemocnici? Macura tvrdí, že pád z kola je lež a že ví, co se doopravdy stalo!

 
Věčný obránce "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47) a bojovník proti domácímu násilí "Zdeněk Macura":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (39) se na rozdíl od zpěvačky a jejího partnera "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (55) vždy zúčastňuje soudních stání, kde mají hlavní aktéři vystupovat. K tomu, které mělo proběhnout 7. května, se ale "ani jeden z nich nedostavil":http://www.extra.cz/bartosova-mela-dnes-svedcit-u-soudu-zase-chybela-neprisel-ani-rychtar-co-se-stalo. Důvod, jakým Rychtář Ivetu ze soudního líčení omlouval, se ale Macurovi nelíbí a nevěří mu ani slovo.
08.05.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Rychtář vzdal pátrání: Džambulku nechal napospas Macurovi!

 
Ruply mu nervy! Josef Rychtář (55) už má dost planého nahánění Ivety Bartošové (47). Čtyři dny křižoval Itálii, aby našel unesenou Ivetu. Nyní svou misi za záchranu své Džambulky vzdal. „Nechávám to na policii,“ svěřil Blesku Rychtář.
11.07.2013 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Rychtář útočí na VyVolené: Macuro, ty úchyle, vypalcovaná kur*ička Eva bude brzo volná!

 
O nenaplněný milostný život Zdeňka Macury se rozhodl svérázně postarat jeho sok a úhlavní nepřítel Josef Rychtář. „Ta zlatokopa a kur*ička bude z VyVolených brzo doma. Tak se o ni koukej postarat, úchyle!“ poradil Macurovi přes SMS. Soutěžící Eva (23) „exMartucciová“ se totiž nechala slyšet, že chce jít ve stopách Bartošové. Rychtář by jí nyní asi nejraději dopřál i Džambulčinu italskou odyseu!
11.09.2013 11:55 |

podobné články

To je síla! Rychtář pózuje s urnou Ivety. Takhle to teď vypadá v domě mrtvé zpěvačky!

 
"Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) si nedá říct. Po smrti své manželky "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) si "znepřátelil veřejnost svým chováním natolik":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-vdovec-rychtar-pozustaly-po-celebrite-ktereho-nam-zahranicni-bulvar-zavidi, že ho "většina lidí v Česku naprosto odsuzuje":http://www.extra.cz/rychtar-ma-doma-cast-bartosove-48-tohle-je-kousek-moji-ivety-sokoval.
18.05.2014 17:25 |

podobné články

Macurova týraná exmilenka Vlaďka: Máme poslední foto gejši před jejím zběsilým nočním útěkem!

 
Jak už je veřejně známo, paletovému králi "Zdeňku Macurovi":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura se rozpadl jeho milenecký vztah s jeho týranou gejšou "Vlaďkou Šulekovou":http://www.extra.cz/tema/vladka-sulekova. To ostatně "sám král Europalet I. oficiálně potvrdil":http://www.extra.cz/macura-potvrdil-na-facebooku-rozchod-s-tyranou-blondynou-vladkou-co-vsechno-o-sve-exmilence-rekl. "Vlaďka byla mezitím na útěku":http://www.extra.cz/vime-prvni-macurovi-utekla-gejsa-a-ta-potupa-uprostred-noci-volala-vydesena-o-pomoc-rychtarovi "domů k mámě", kam jí bohužel "neklapl odvoz od Rychtáře":http://www.extra.cz/exkluzivni-nahravka-macurova-tyrana-vladka-prosi-rychtare-aby-ji-odvezl-k-mame, ale i tak se snad do své vytoužené Plzně nějak přemístila.
08.06.2014 10:45 |

podobné články

Ochránce Ivety Bartošové po incidentu s jejím přítelem: Jsem na sebe hrdý!

 
Zdeněk Macura, bývalý milenec zpěvačky Ivety Bartošové  (47) , který si vzal do hlavy, že ji její současný přítel Josef Rychtář  (54) bije a tak se ji snaží ochránit, se v pátek s říčanským podnikatelem nečekaně popral . Situaci podle všeho vnímá tak, že musí Rychtáře vyprovokovat, aby ho zbil a šel si za to sednout do vězení. Dělá ze sebe evidentně návnadu. Co k incidentu, po kterém Rychtář uvažuje o trestním oznámení za žďuchnutí do zad a soudní zákaz Macurovi přiblížit se k Ivetě, říká sám Macura?
07.04.2013 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Nešťastný Rychtář se nám málem rozplakal do telefonu: Iveta se musí okamžitě léčit

 
Situace kolem zpěvačky Ivety Bartošové  (47) nabírá na obrátkách. Poté, co se Iveta v těžkém delíriu rozešla s Josefem Rychtářem  (55) , od kterého utekla ke svému fanatickému obdivovateli Zdeňku Macurovi, Rychtář poprvé přiznal, že je na tom Iveta opravdu hodně špatně a měla by se jít okamžitě léčit.
04.07.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Zdrcený Rychtář vzkazuje Macurovi: Pokud Ivetě nedáš alkohol, dostane záchvat!

 
Zpěvačka Iveta Bartošová tvrdě dopadla na dno. Když utíkala od svého partnera Josefa Rychtáře její malátná chůze, nesrozumitelné mumlání a vytahané triko mluvilo za vše. Spekulace, že má Iveta problémy s alkoholem se potvrdily a poprvé je přiznal i Rychtář.
05.07.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

"Psycholog" Macura rozebral Rychtáře: Fňuká, prosí, slibuje... A pak zaútočí!

 
Policejní pátrání po Ivetě, které rozpoutal Josef Rychtář (55), se vůbec nezamlouvá jejímu »únosci« Zdeňku Macurovi (39). Tvrdí totiž, že Rychtář, který doposud zpěvačku jen týral, svůj smutek po Ivetě jen předstírá.
10.07.2013 12:10 |

podobné články

Rychtář na videu: Iveta je pořád pod práškama. Bez chlastu jí hrozí záchvat.

 
"Záchrance" Josef Rychtář spěchá pro Ivetu Bartošovou do Itálie. Cestu si krátí vzpomínkami na Ivetu, osobní psychoanalýzou jejího alkoholismu a vyhrůžkami falešnému "spasiteli" Macurovi. Tak si to poslechněte.
10.07.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

"Psycholog" Macura rozebral Rychtáře: Fňuká, prosí, slibuje... A pak zaútočí!

 
Policejní pátrání po Ivetě, které rozpoutal Josef Rychtář (55), se vůbec nezamlouvá jejímu »únosci« Zdeňku Macurovi (39). Tvrdí totiž, že Rychtář, který doposud zpěvačku jen týral, svůj smutek po Ivetě jen předstírá.
10.07.2013 17:40 |

podobné články

Josef Rychtář stále v Itálii: Bez Ivety neodejdu

 
Josef Rychtář to prostě nevzdá. Dal sice včera odpoledne Zdeňku Macurovi poslední ultimátum, z Itálie se ale hned tak nehne. Svědomí, že by zubožená zpěvačka měla zůstat na pospat sektářskému sokovi, mu prostě nedá spát a tak vyčkává.
12.07.2013 05:10 |

podobné články

Zbědovaný Rychtář: Z blázince rovnou na policii! Víme, proč ho vyslýchali!

 
Pěsti, sprosté nadávky a žaloby. Tak většinou probíhá komunikace mezi soky Josefem Rychtářem a Zdeňkem Macurou. Macurovi však už došla trpělivost a na Rychtáře podal trestní oznámení. Rychtář tak musel opět naklusat na policii, kde je poslední dobou jako doma...
30.07.2013 12:00 |

podobné články

Faktura za útěk Ivety Bartošové: Víme, kdo ji nakonec zaplatil!

 
Jen co přišla Ivetě Bartošové faktura za vyšetření v rakouské nemocnici, začali se Josef Rychtář s rivalem Zdeňkem Macurou dohadovat, kdo dluh uhradí. Ani jeden nechtěl za svou Ivetku vysolit 15 tisíc korun. Rychtář jako obvykle vyhrožoval Macurovi soudem. A ten jeho vyhrůžkám podlehl...
26.08.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)