Článek

Rychtář musí znovu do Itálie: Italský hřebec Martucci ho táhne k soudu a poslal mu drsný vzkaz!

 
S rodinou italského hraběte "Domenica Martucciho":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) není radno si zahrávat. Když se totiž "Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (55) vydal do italského městečka Peschici vyzvednout "Ivetu Bartošovou":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47) "z domu jejího bývalého přítele":http://www.extra.cz/obskurni-show-pokracuje-rychtar-s-martuccim-se-navzajem-obvinuji-z-vnikani-do-vil-kdy-tohle-silenstvi-skonci, choval se jak urvaný ze řetězu. To si samozřejmě Martucciho rodina nenechala líbit a podala na něj trestní oznámení. Podle serveru Super.cz bude součástí předběžného vyšetřování poškození majetku, porušení domovní svobody, ztráta soukromí, zranění osob a ublížení na zdraví, navíc i bití a vyhrožování, urážka na cti, pomluvy, vloupání, výtržnictví a další trestné činy proti slušnosti.
14.09.2013 16:35 |

podobné články

Podobné články

Martucci zveřejnil šokující video: Rychtář Ivetu nalévá alkoholem

 
VIDEO: Zachránci Ivety Bartošové Macura, Rychtář a Martucci se předhánějí, kdo zpěvačku ze spárů ďábla alkoholu dokáže vyrvat. Martucci je přesvědčný o tom, že to Pepa nedokáže, a na důkaz toho zveřejnuje kompletní video, na kterém Rychtář v italské restauraci nejdříve přivádí sotva chodící Džambulku, aby jí poté přinesl vytoužený alkohol. Jde přece o její život, dušuje se Martucci.
16.07.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků)

Martucci už vaří z vody: Na Facebooku shání psychiatry pro Džambulku a sám jí diagnostikoval hrozivě znějící nemoc!

 
Italský hřebec "Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (39) se už poněkolikáté vynořil z vod Jadranu, aby dokázal, že i on má stále k případu "Džambulka":http://www.extra.cz/tema/dzambulka co říci. Během toho, co "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47) cestovala se "Zdeňkem Macurou":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (39) po Itálii, se snažil zbídačenou pěnici uchránit od "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (55), který ji s tlupou novinářů v zádech v zemi pizzy a špaget naháněl také.
25.07.2013 16:35 |

podobné články

Závěť Bartošové: Rychtář nám řekl pravdu! Kdy vznikla, kde ji podepsala a proč Martucci lže...

 
"Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56), který nekomunikuje s médii, dnes výjimečně prolomil hradbu mlčení. Reaguje tak na tvrzení "Domenika Martucciho":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) o tom, že "Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (48) měla "při svém legendárním výletu do Itálie sepsat na místě závěť":http://www.extra.cz/vime-prvni-iveta-sepsala-zavet-i-predmanzelskou-smlouvu-s-rychtarem-proc-martucci-lhal.
02.06.2014 17:00 |

podobné články

Dámy, máte šanci: Italský hřebec Domenico Martucci vás zve na svůj italský zámek. Není to ale zadarmo

 
Chcete strávit romantickou dovolenou na italském zámku? Máte šanci! Italský hrabě a bývalý přítel Ivety Bartošové  (46) Domenico Martucci  (36) všechny srdečně zve přímo do jednoho ze svých italských sídel.
13.09.2012 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Rychtář vrací úder Martuccimu: Tohle mi napsal o prostitutkách on! To není válka, to je SMS Hirošima!

 
"Esemesková sága na ose Itálie - Uhříněves":http://www.extra.cz/sms-parodie-martuci-rychtar-nevyhrozuje-jen-me-rychtar-martucci-lze-jak-se-mu-zrovna-hodi mezi manželem "Ivety":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (48) "Josefem Rychtářem":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) a jeho dvorním haterem "Domenicem Martuccim":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) graduje!
01.07.2014 16:40 |

podobné články

Hrabě Martucci balil tuhle neskutečnou kost. U mě nemáš šanci, odpálkovala ho

 
Bývalý přítel Ivety Bartošové  (45) Domenico Martucci  (35) má sice přezdívku italský hřebec, tentokrát měl ale u klisničky smůlu. Když vyzkoušel rozehrát svoje balící umění na okouzlující malířku Adélu Taş, hvězdu primáckého cestopisného pořadu Ženy na cestách, tvrdě narazil. „Jste krásná, slečno. Pojeďte se mnou na zámek,“ žadonil Martucci. Kráska se ale na sebevědomého Itala jen soucitně usmála.
09.03.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Český SMS rekord: Rychtář poslal Martuccimu „nejkrutopřísnější“ esemesku všech dob!

 
"Esemesková sága":http://www.extra.cz/sms-parodie-martuci-rychtar-nevyhrozuje-jen-me-rychtar-martucci-lze-jak-se-mu-zrovna-hodi mezi vdovcem po zesnulé "Džambulce":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (48) "Josefem Rychtářem":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) a "Domenicem Martuccim":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37), dvou hrdinů kauzy Iveta, vstoupila do vyššího levelu.
01.07.2014 07:50 |

podobné články

Tohle si musíte přečíst! Rychtář už si zase dopisuje s Martuccim: Nejvulgárnější konverzace v historii kauzy Džambulka!

 
Telefonní operátoři si mnou ruce. Tolik smsek, kolik si posílají "Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (55) s "Domenicem Martuccim":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37), snad nepřekoná ani počet zpráv odeslaných během Vánoc. A to je nám jasné, že italský hřebec zveřejňuje na svém facebookovém profilu jen to nejpikantnější.
18.08.2013 12:25 |

podobné články

Džambulinka měla divokou mediální noc: Nejdřív těhotenství a pak nádor! Jak je to všechno doopravdy?

 
"Džambulka":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47) dál ovládá mediální prostor. Po "včerejší SMS rekapitulaci na psychopatické ose":http://www.extra.cz/sokujici-zvrat-v-kauze-dzambulinka-tasil-martucci-napodruhe-starou-sms-nebo-je-dzambulka-zase-tehotna "Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (55) - "Macura":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (39) - "Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) dnes bulvár "vyvařuje" veselé lékařské zprávy z Itálie a Rakouska, kde se Ivetě vylité jak konvice s trojkou v žíle pokoušeli dělat CT vyšetření. Dospěli k závěru, že krom četných pozůstatků různých bitek s Rychtářem (oficiálně pádů na lampu a z kola) prý také diagnostikovali něco jako podezření na nádor, což je samozřejmě kravina, ale pro bulvár je lepší dělat z toho halo.
17.07.2013 11:25 |

podobné články

Běsný Rychtář urnu Italovi nedá: "Rozčísnu ti palici sekerou a pošlu tě do Itálie v penálu!" Nadávky, které by neodvysílaly Hovory z Lán!

 
Stačilo, aby se po delší době "Josefu Rychtářovi":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) připomněl přes média "Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (38), a esemeskami a "přes novináře už zase létají":http://www.extra.cz/martucci-si-vystrelil-z-josefa-rychtare-stane-se-tahle-poza-stejne-slavnou-jako-dzambulking "v nekonečném sporu":http://www.extra.cz/rychtare-soudi-v-italii-on-je-zavreny-v-uhrinevsi-a-stale-utoci-kdy-uz-prestrelky-s-martuccim-skonci invektivy, "které si v ničem nezadají s projevem":http://www.extra.cz/sok-ktery-rozdeli-narod-prezident-dostane-nove-prijmeni-mame-dukaz-v-podobe-dopisu-ktery-zmeni-ucebnice-dejepisu prezidenta "Miloše Jitrnice":http://www.extra.cz/tema/milos-zeman (70)!
13.11.2014 13:16 |

podobné články

Exkluzivně: Ivetina platná závěť a manželská smlouva jsou u Rychtáře! Podívejte se na klíčový důkaz!

 
"Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) skutečně v listopadu navštívil s "Ivetou Bartošovou":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) notářku, u které stvrdili "manželskou smlouvu":http://www.extra.cz/tema/predmanzelska-smlouva a Iveta nechala ověřit svou "závěť":http://www.extra.cz/dalsi-zvrat-v-kauze-iveta-martucci-ma-zavet-bartosove-a-jde-pry-o-miliony, tedy vše zjevně proběhlo tak, jak Rychtář tvrdil od chvíle, co hrabě "Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) včera vytasil "údajný důkaz o původní závěti zpěvačky":http://www.extra.cz/exkluzivne-mame-posledni-telefonat-bartosove-dukaz-ktery-znamena-v-cele-kauze-zasadni-obrat, kterou prý "schovala u něj v knihovně":http://www.extra.cz/nocni-zvrat-v-kauze-iveta-mame-zhave-lejstro-martucii-tasil-dalsi-protizavet-valka-testamentu-jaka-tu-nebyla!
03.06.2014 15:05 |

podobné články

Poznáte roztomilého chlapečka s buclatými tvářemi a jeho krásnou matku? Umí italsky a měl vztah se zpěvačkou závislou na alkoholu

 
Italský hřebec, který přicestoval před lety do Česka a pár měsíců fungoval jako milenec "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (42), není nikdo jiný než "Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37).
22.10.2013 07:50 |

podobné články

Martucci dál pálí ostrými: Jak našel závěť, jaký plán má Štaidl a co poradil bezradné kriminálce!

 
"Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) neúnavně brojí proti poslednímu správci "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (†48) "Josefu Rychtářovi":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56), který vyhrál mediální přestřelku na téma "Kdo má v ruce důležitější závěť":http://www.extra.cz/dalsi-zvrat-v-kauze-iveta-martucci-ma-zavet-bartosove-a-jde-pry-o-miliony, a i když se zdá, že "se svou závětí":http://www.extra.cz/exkluzivne-mame-posledni-telefonat-bartosove-dukaz-ktery-znamena-v-cele-kauze-zasadni-obrat, kterou prý Iveta "schovala u něj v knihovně":http://www.extra.cz/nocni-zvrat-v-kauze-iveta-mame-zhave-lejstro-martucii-tasil-dalsi-protizavet-valka-testamentu-jaka-tu-nebyla, neuspěl, pokračuje v boji s vdovcem, kterého se snaží dostat před soud a dokázat, že se podílel na Ivetině smrti a "dědit":http://www.extra.cz/tema/posledni-vule si nezaslouží!
04.06.2014 09:15 |

podobné články

Horká stopa? Martucci jede za Ivetou do Itálie: To bude ještě komedie, vzkazuje

 
Detektivní švihák Josef Rychtář vypadl ze hry, pátrání po své "prdelce" Ivetě Bartošové vzdal, ale letní italská komedie nekončí. Do rozjetého expresu Džambulka totiž naskakuje italský hrabě Domenico Martucci, který míří z Čech zpět do Itálie. A máme se prý na co těšit...
12.07.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Víme první: Iveta sepsala závěť i předmanželskou smlouvu s Rychtářem! Proč Martucci lhal?

 
"Josef Rychtář":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar (56) se dnes ostře ohradil proti víkendovému tvrzení "Domenika Martucciho":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37), že "Iveta":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova-zpevacka (48) "sepsala v Itálii závěť":http://www.extra.cz/dalsi-zvrat-v-kauze-iveta-martucci-ma-zavet-bartosove-a-jde-pry-o-miliony.
02.06.2014 13:01 |

podobné články

Martucci znovu obvinil Rychtáře: Ohrožoval její život a odvlekl ji pod příslibem opití

 
Domenico Martucci  (37) začal nedávno sypat historky z loňského léta, kdy pobývala Iveta Bartošová  (✝48) u něj v domě v Itálii, kam si ji přišel násilím vyzvednout Josef Rychtář  (56) . Italský hrabě tvrdí nejen to, že začala být povolná poté, co jí Rychtář vyhrožoval zabitím Artura , nyní navíc přidal děsivou informaci o tom, že ji zlákal na pořádné opití, jen aby s ním dobrovolně šla!
30.05.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Domenico Martucci (370 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)

Lovestory o Džambulce: Martucci poslal Rychtářovi hudlana na dobrou noc! Cože?

 
Že Josef Rychtář, Zděněk Macura a nejspíš pořád i falešný hrabě Domenico Martucci milují Ivetu Bartošovou, je věc známá. Že ale i mezi nápadníky české zpěvačky jsou jisté city, je i pro nás novinka. Odhalil to telefonát, který zveřejnil Martucci na svém Facebooku.
18.07.2013 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Přiznání Domenica Martucciho: Stále miluju Míšu Noskovou

 
Italský hřebec zpěvačky Ivety Bartošové  (45) Domenico Martucci  (35) je samé překvapení. Na romantické večeři, kam jeho a Ivetu pozvali jejich čeští přátelé žijící v Itálii, se přiznal, že stále miluje svou expřítelkyni Míšu Noskovou  (28) . A Martucci to řekl Bartošové přímo do očí.
25.07.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Domenico Martucci: Zhroucenou Bartošovou odveze na Kubu

 
Italský hřebec Domenico Martucci (35) chce svou lásku Ivetu Bartošovou (45) odvézt pryč z České republiky. Zpěvačka trpí stále depresemi a má psychické potíže.
11.08.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Domenico Martucci (370 článků)