Článek

Rychlý návrat na obrazovky: Lucie Borhyová se tři měsíce po porodu dcery Lindy vrací definitivně do Televizních novin

 
Populární moderátorka Lucie Borhyová  (36) se tři měsíce od porodu dcery Lindy definitivně vrací do vysílání Televizních novin.
23.09.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)
Podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků) , Michal Hrdlička (650 článků)

A je to tady! Lucie Borhyová je podruhé těhotná!

 
Jedna z "nejpopulárnějších tváří":http://www.extra.cz/sexbomba-z-televiznich-novin-borhyova-podivejte-se-na-7-fotografii-kde-moderatorka-tasi-obri-dekolt televize Nova Lucie Borhyová (35) čeká miminko. Podle informací serveru Prásk.tv čeká "moderátorka":http://www.extra.cz/8-nejkrasnejsich-moderatorek-televiznich-novin-ktere-vidate-na-obrazovce-diky-nim-je-radost-sledovat-zpravy Televizních novin dítě se svým o jedenáct let mladším přítelem, moderátorem Sportovních novin Michalem Hrdličkou (24).
04.12.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků) , Michal Hrdlička (650 článků)

Takhle ji v televizi neuvidíte: Sexbomba Borhyová tasila fotku plnou erotiky!

 
Moderátorka "Lucie Borhyová":http://www.extra.cz/tema/lucie-borhyova (36) se po dvou měsících "po porodu dcery Lindy":http://www.extra.cz/borhyova-s-dcerou-opustily-porodnici-podivejte-se-jak-to-zpravarce-a-jeji-linde-slusi opět vrátila na obrazovky televize Nova a ve volných chvílích se začala věnovat i své facebookové stránce, kam začala pravidelně vkládat fotky ze svého soukromí. A že je na co koukat.
27.10.2014 09:15 |

podobné články

Lucie Borhyová: Dramatický návrat před kameru!

 
Blonďatá moderátorka Lucie Borhyová si po porodu opravdu moc neodpočala! TV Nova ji povolala do televizních zpráv už dva měsíce po narození dcery Lindy. Borhyová ale vše zvládla s grácií, na televizní obrazovce jí to slušelo a nikdo by neřekl, že před tak krátkou dobou rodila.
31.08.2014 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)

Lucie a Rey 14 let spolu. Teď jsem hezčí, říká Borhyová

 
V pondělí tomu bylo přesně 14 let od chvíle, kdy diváky Novy poprvé pozdravili ze studia Televizních novin Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Jsou tak jedinou televizní zpravodajskou dvojicí, která zůstala spolu. A to napříč všemi stanicemi v Česku. Další články k tématu: Borhyová vzala svého mladého přítele na rodinný výlet do Maďarska Borhyová a Hrdlička poprvé otevřeně o své lásce: Žárlíme, shodují se MÓDNÍ MASÁŽ: Borhyová zakryla zranění namalovaným podpatkem Výhled na Hrad, -10 stupňů. Borhyová a Koranteng moderovali venku Rey Koranteng za pomluvy o nevěře vysoudil od bulváru 300 tisíc
06.08.2013 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků) , Rey Koranteng (122 článků)

Lucie Borhyová se vrací na obrazovku: Víme, kdy se znovu posadí za moderátorský pult

 
Moderátorka Lucie Borhyová  (36) se vrací do práce. Po pauze, kdy se věnovala pouze mateřským povinnostem spojeným s narozením dcery Lindy , jejímž otcem je rovněž moderátor Michal Hrdlička, diváky Televizních novin přivítá tuto neděli. Samozřejmě po boku kolegy Reye Korantenga  (40) .
29.08.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)

Borhyová vzala svého mladého přítele na rodinný výlet do Maďarska

 
Vztah mezi moderátory televize Nova Lucií Borhyovou a Michalem Hrdličkou jen kvete. Borhyová dokonce vzala svého mladého přítele na dovolenou, kterou organizuje její otec. Další články k tématu: Borhyová a Hrdlička poprvé otevřeně o své lásce: Žárlíme, shodují se Jsme pár, říká Lucie Borhyová o novém vztahu s kolegou Hrdličkou MÓDNÍ MASÁŽ: Borhyová zakryla zranění namalovaným podpatkem Nová móda na Nově: amazonka Borhyová a Koranteng jako nahý Borhyová stále hubne, už z ní padá oblečení
14.07.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků) , Michal Hrdlička (650 článků)

Zemětřesení na Nově: Borhyová se musí okamžitě vrátit! Jen tři měsíce po narození dcery...

 
To je fofr! Moderátorka Lucie Boryhová (36) se už v září vrátí do Televizních novin. Stane se tak necelé ti měsíce po narození její dcerky Lindy (2 měsíce). Návrat Borhyové ale způsobí v redakci zpravodajství Novy další personální zemětřesení. Nejvíce na něj doplatí Kristina Kloubková (37), která za ni v současnosti zaskakuje.
20.08.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (454 článků) , Lucie Borhyová (1419 článků)

Půl roku po porodu pracuje Borhyová víc než kdy předtím. Dá se to zvládnout bez pomoci chůvy?

 
Do Televizních novin se po porodu dcery Lindy vrátila v rekordním čase . Jinak se ale Lucie Borhyová  (36) snaží trávit co nejvíc času doma. Když se tedy po dlouhé době objevila ve společnosti s kolegou Reyem Korantengem a moderovala přehlídku Natali Ruden , chopili jsme se příležitosti a vyzpovídali ji, jak se jí daří skloubit kariéru a mateřství.
26.01.2015 05:56 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)

Už se těší na Borhyovou? Koranteng dal Kristině Kloubkové na rozloučenou o dost menší kytici než Lucii

 
Už dnes se tři měsíce od narození dcery Lindy vrací na obrazovky Televizních novin oblíbená moderátorka Lucie Borhyová  (36) . Na staronovou kolegyni se už moc těšil i její letitý parťák Rey Koranteng  (40) . Ač se mu se zástupem Borhyové, sympatickou Kristinou Kloubkovou, spolupracovalo dobře, přeci jen má větší slabost pro Lucii.
29.09.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků) , Kristina Kloubková (454 článků) , Rey Koranteng (122 článků)

5 nejkrásnějších fotografií těhotné Borhyové s Michalem Hrdličkou: Sledujte, jak to zamilovanému páru sluší

 
Moderátorka Televizních novin "Lucie Borhyová":http://www.extra.cz/tema/lucie-borhyova (35) oznámila včera médiím, že je "podruhé těhotná":http://www.extra.cz/a-je-to-tady-lucie-borhyova-je-podruhe-tehotna. Otcem dítěte je její partner, moderátor Sportovních novin "Michal Hrdlička":http://www.extra.cz/tema/michal-hrdlicka (24), se kterým Lucie randí už rok.
04.12.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků) , Michal Hrdlička (650 článků)

Lucie Borhyová se vrací! Víme, kdy ji uvidíte v Televizních novinách

 
Diváci Televizních novin zbystřete! Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová se vrací na obrazovky TV Nova exkluzivně už tuto neděli.
29.08.2014 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)

Moderátorka Lucie Borhyová: Denně se klepe o místo!

 
Je už řadu let tváří nejsledovanějších zpráv v zemi! Přesto má moderátorka Lucie Borhyová (36) strach o místo. Možná i to byl jeden z důvodů, proč se tak rychle po narození dcery Lindy (3 měsíce) vrátila do Televizních novin.
17.10.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)

Lucie Borhyová dva měsíce od porodu na televizní obrazovce: Podívejte se, jak jí sluší mateřství

 
Moderátorka Lucie Borhyová  (36) se v neděli večer poprvé od porodu dcery Lindy objevila na televizní obrazovce! Diváky milovaná blonďatá moderátorka uváděla Televizní noviny po boku Reye Korantenga jen jeden večer.
01.09.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)

Borhyová s dcerou opustily porodnici. Podívejte se, jak to zprávařce a její Lindě sluší

 
Moderátorka Televizních novin "Lucie Borhyová":http://www.extra.cz/tema/lucie-borhyova (36) byla po pěti dnech propuštěna z Nemocnice Na Bulovce, kde se jí "25. června narodila dcera Linda":http://www.extra.cz/lucie-borhyova-porodila-holcicku-zname-podrobnosti.
29.06.2014 17:30 |

podobné články

Borhyová je 6 měsíců po porodu v jednom kole: Kdo hlídá Lindu, když ne otec ani chůva?

 
Lucii Borhyovou (36) vídáme jako moderátorku Televizních novin už sedmnáctým rokem. Za tu dobu se stala dvojnásobnou maminkou a po porodu dcery Lindy se vrátila na televizní obrazovky bleskově rychle. Zvládá péči o děti a domácnost?
28.01.2015 05:17 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)

Borhyová je 6 měsíců po porodu v jednom kole: Kdo hlídá Lindu, když ne otec ani chůva?

 
Lucii Borhyovou (36) vídáme jako moderátorku Televizních novin už sedmnáctým rokem. Za tu dobu se stala dvojnásobnou maminkou a po porodu dcery Lindy se vrátila na televizní obrazovky bleskově rychle. Zvládá péči o děti a domácnost?
28.01.2015 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)

Po porodu jí to slušelo před lety i dnes: Podívejte se, jak Lucie Borhyová zářila po narození syna Lucase a holčičky Lindy

 
Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová  (36) včera přivedla na svět už svého druhého potomka - dceru Lindu.
27.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)

Velký nedělní návrat Borhyové do zpráv? To ani náhodou!

 
To, o čem se už delší dobu spekulovalo, se stalo skutečností. Lucie Borhyová (36) se dva měsíce po porodu dcery Lindy už zítra vrací na obrazovku televize Nova. „Těším se především na kolegy. S Reyem jsme byli v kontaktu, během mateřské jsme si volali, psali,“ svěřila se natěšená Lucie. Deník Aha! však zjistil, že se v moderátorském křesle příliš neohřeje!
30.08.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků)