Článek

Rychle za lékařem!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
23.03.2020 05:15 |

podobné články

Podobné články

Těhotná Csáková: Mluvila jsem s lékařem, končím v muzikálu!

 
PRAHA – Těhotná zpěvačka Ilona Csáková (38) odstupuje z účinkování v chystaném muzikálu Kladivo na čarodějnice, v němž měla hrát jednu z hlavních rolí! Rozhodla se tak po konzultaci se svým lékařem.
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (495 článků)

Herci z Ordinace: Lékařem na vlastní kůži!

 
Herecké hvězdy nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2 se rozhodly vyzkoušet si, jaké to je být lékařem na vlastní kůži. Jako první se do nemocnice vydali Petr Rychlý, Jan Šťastný, Zlata Adamovská a Petr Vágner.
15.04.2009 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (477 článků) , Petr Vágner (254 článků) , Petr Rychlý (342 článků)

Advokát varoval Jacksonovu rodinu před Michaelovým lékařem

 
Brian Oxman, právní zástupce rodiny zesnulého Michaela Jacksona, varoval před zpěvákovým osobním lékařem Conradem Robertem Murraym. Kabelové televizi MSBNC Oxman řekl, že rodinu varoval kvůli lékům, které Jacksonovi Murray předepisuje. Krále popu Murray tři roky léčil. Nyní jej chce vyslechnout policie, i když s ním už jednou mluvila.
27.06.2009 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků) , Michael Murray (102 článků)

Proces s lékařem MICHAELA JACKSONA: Soudu chybí POROTCI!

 
Soud, který má za úkol najít porotce k procesu s lékařem zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, má problém. Vzhledem k proslulosti kauzy nemůže najít objektivní osoby.
25.03.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků)

Soud s lékařem Michaela Jacksona ODROČEN!

 
Soud s Conradem Murrayem, osobním lékařem Michaela Jacksona obžalovaným ze zpěvákova neúmyslného zabití, byl odložen na září. Píše to agentura AFP.
03.05.2011 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků) , Michael Murray (102 článků)

V úterý začne soud s lékařem Michaela Jacksona

 
V úterý má začít proces s osobním lékařem zesnulého amerického zpěváka Michaela Jacksona Conradem Murraym, který čelí obvinění z neúmyslného zabití popové hvězdy. V případě prokázání viny hrozí Murraymu až čtyři roky vězení.
25.09.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků)

Zítra začne soud s lékařem Michaela Jacksona. Za zabití hvězdy mu hrozí až 4 roky vězení

 
V úterý má začít proces s osobním lékařem zesnulého amerického zpěváka Michaela Jacksona Conradem Murraym, který čelí obvinění z neúmyslného zabití popové hvězdy. V případě prokázání viny hrozí Murraymu až čtyři roky vězení.
26.09.2011 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků)

Soud s Jacksonovým lékařem vrcholí! Michael byl závislý, brání se lékař

 
Poslední dny a hodiny života zpěváka Michaela Jacksona se už téměř dva týdny znovu a znovu odehrávají v Los Angeles u soudu s jeho lékařem Conradem Murrayem, který čelí obvinění z neúmyslného zabití "krále popu".
09.10.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků) , Michael Conrad (3 články) , Michael Murray (102 článků)

Týral děti, teď rozhoduje o osudu postižených: Jiří Havránek dělá posudkového doktora

 
S nechvalně známým lékařem Jiřím Havránkem (44) se setkal Milan Soukup (50) z Duchcova. Je po operaci kolena, a proto žádal zvýšení invalidního důchodu z 1. na 2. stupeň. A posudkovým lékařem byl v jeho případě právě exprimář Havránek. A ten jeho žádost zamítl.
25.04.2016 16:45 |

podobné články

„Dejte mi pět minut s démonem.“ Otec gymnastek se vrhl u soudu na doktora-pedofila

 
Soud s bývalým lékařem americké gymnastické reprezentace Larrym Nassarem vygradoval v pátek ve fyzické násilí. Na obžalovaného pedofila se vrhl Randall Margraves, jehož tři dcery měl Nasser zneužít. Útoku předcházela Margravesova prosba, jestli může s lékařem strávit pět minut nebo aspoň minutu o samotě. Soudkyně jeho prosbu však zamítla.
02.02.2018 18:55 |

podobné články

Módní trendy, od kterých rychle ruce pryč!

 
Některé módní trendy platí za nesmrtelnou klasiku, která ani po několika letech jednoduše nebude out. Ovšem hned vedle klasiky, která nikdy nezestárne, stojí celá řada módních přešlapů, které sice jeden čas skutečně platily za TOP špičku v módním žebříčku, ale postupem času jejich sláva vyprchala. Nechcete-li své okolí děsit a zanechat dojem, že jste se právě vrátili odněkud z Marsu a nemáte sebemenší tušení, co se ještě nosí a za co už se sekají hlavy, přečtěte si tento článek. Bude pro vás užitečným prozřením do módního světa. Módní trendy, které se nenosí – na co rozhodně nevsázet: Neonové barvy Neonky opravdu jeden čas zaplavily celý svět a každý po nich toužil, ovšem stejně tak rychle, jako se dostaly na absolutní špici z ní stejně tak rychle zase klesly do zapomnění. Potěšíme vás, že na ně nemusíte zanevřít úplně – stačí, když je budete nosit v malé míře, která ničemu neuškodí. Vpředu krátké, vzadu dlouhé Dlouholetým nešvarem něžného pohlaví jsou šaty typické pro svůj střih – zatímco na přední straně sahají maximálně ke kolenům, vzadu byste si po nich mohli šlapat. Tak takhle ne – šaty mají být buď dlouhé, nebo krátké, žádný kompromis mezi tím opravdu nevypadá dobře. Drsné ostny Kovové aplikace, drobnosti a maličkosti jakéhokoli množství, rázu či povahy možná byly jeden čas trendy, ale i ostny již mají svá nejlepší léta dávno za sebou. Pokud tedy nechcete vypadat jako byste byla hlaví herečkou z nějakého hororu, dejte od kovových blbůstek honem rychle ruce pryč! Tenisky naprosto ke všemu Tenisky jsou pohodlná a velice oblíbená obuv, které podléhají dívky i ženy nejrůznější věkové kategorie. Což o to, proti teniskám jakékoli barvy či designu nemáme jedině slůvko proti, ovšem pozor na to, k čemu si tyhle botky vlastně oblékáte. Jeden čas je totiž ženy nosily i k sukním či šatům – a s touto volbou letos opravdu nezabodujete.... Čtěte více Příspěvek Módní trendy, od kterých rychle ruce pryč! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
03.07.2015 08:56 |

podobné články

Při nehodě motocyklu na Pražském okruhu zemřel člověk

 
V sobotu ve 14:23 přijalo operační středisko linky 155 výzvu k výjezdu dopravní nehodě motocyklu u Jesenice. Na místo vyjely posádky jesenické rychlé lékařské pomoci a zbraslavské rychlé zdravotnické pomoci spolu s lékařem ve vozidle rendez-vous. Při nehodě byly těžce zraněny dvě osoby.
05.07.2014 17:35 |

podobné články

Paul Walker nakonec znovu obživne na plátně. Zahraje si v Rychle a zběsile 7 s pomocí počítačů!

 
Když herec "Paul Walker":http://www.extra.cz/tema/paul-walker tragicky zahynul v průběhu natáčení "Rychle a zběsile 7":http://www.extra.cz/tema/rychle-a-zbesile, hodně se spekulovalo, co se s filmem bude dít dál. Nakonec se údajně rozhodlo, že se všechen natočený materiál vyhodí do koše a zcela se přepíše scénář, kde už postava, kterou Paul Walker hrál, nebude vůbec figurovat. Ale nakonec to bude úplně jinak. Paul Walker si v Rychle a zběsile 7 alespoň na chvíli zahraje.
27.03.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (186 článků) , Paul Walker (82 článků)

Ivo Fencl: Byly Rychlé šípy skutečně tak rychlé?

 
Pro mnoho děcek je typické, že berou všechno doslova. No, a některým to zůstane do mládí. Mnohé útržky této pitvorné vlastnosti chovám ve svém nitru dosud i já a jinak by mě asi jen horko těžko napadlo řešit podobně absurdní otázku, jakou čtete v titulku, a totiž: Byly vlastně Rychlé šípy rychlé anebo nebyly?
23.08.2017 07:35 |

podobné články

Šokující svědectví ze soudu! Jackson zemřel tak rychle, že neměl čas zavřít oči

 
V Los Angeles zahajovacími řečmi obžaloby a obhajoby začal proces s lékařem Conradem Murraym obviněným z neúmyslného zabití zpěváka Michaela Jacksona. Na místě je rodina krále popu, například jeho sestra Janet, matka Katherine či otec Joe. Před soudní budovou zesnulému umělci vyjadřují podporu fanoušci. Jsou tu ale i lidé, kteří se zastávají obviněného lékaře.
28.09.2011 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1696 článků)

ZZS MSK: Muže na Frýdecko-Místecku srazil vlak

 
Posádka rychlé lékařské pomoci zasahovala ve čtvrtek 6. 2. u dopravní nehody na železnici. Operační středisko ZZS MSK bylo krátce po patnácté hodině informováno o střetu vlaku s člověkem v Třinci. Na místo byla neprodleně vyslána výjezdová skupina s lékařem z třineckého výjezdového stanoviště.
07.02.2014 09:05 |

podobné články

Ostravští záchranáři ošetřovali tříletou dívku po pádu z balkónu ve 4. patře

 
Zdravotnická záchranná služba zasahovala ve středu 16.7. večer u vážně zraněného dítěte v Ostravě. Ve tři čtvrtě na deset přijali operátoři hlášení o pádu z výšky v Ostravě-Zábřehu. Na místo ihned vyjela posádka rendez-vous s lékařem a skupina rychlé zdravotnické pomoci. U pacientky byli záchranáři za pět minut po nahlášení události.
17.07.2014 21:20 |

podobné články

Při nehodě Felicie se u Prahy vážně zranil její řidič

 
V pátek večer vyjížděli středočeští záchranáři k nehodě osobního auta v Kunicích, po které zůstal ve voze zaklíněn těžce zraněný muž v bezvědomí. Na místo byla vyslána posádka rychlé zdravotnické pomoci z Říčan s lékařem ve vozidle rendez-vous a vrtulník pražské letecké záchranné služby. K nehodě vyjela rovněž jednotka HZS Středočeského kraje ze stanice Říčany a hlídky OO a DI PČR.
19.07.2014 09:40 |

podobné články

Složky IZS zaměstnal na Mělnicku muž, který spadl do hluboké jámy

 
Ve čtvrtek ráno přijal dispečink linky 155 oznámení o pádu muže do zhruba 10 metrové jámy na Mělnicku. Na místo byla vyslána mělnická posádka rychlé zdravotnické pomoci s lékařem ve vozidle rendez-vous, vrtulník pražské letecké záchranné služby a ostatní složky IZS.
07.08.2014 12:10 |

podobné články

Řidič osobního vozu zemřel při srážce s vlakem

 
Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly v noci z pátku na sobotu u smrtelné dopravní nehody na Frýdecko-Místecku. Operační středisko ZZS převzalo 29.8. v půl dvanácté informaci o střetu osobního vozidla s vlakovou soupravou v Čeladné. Na místo události neprodleně vyjela posádka rendez-vous s lékařem a skupina rychlé zdravotnické pomoci. Operátoři záchranné služby o nehodě informovali rovněž ostatní složky integrovaného záchranného systému.
30.08.2014 14:05 |

podobné články