Článek

Rumunský štáb propásl písečnou bouři, tak si ji zinscenoval

 
Z ostudy kabát má reportér rumunské televize Realitatea, jenž propásl natáčení písečné bouře. Protože by měl v práci problém, rozhodl se realitě trochu pomoci. S pomocí kolegy zkusil vyrobit si bouři vlastní. Jenže kameraman zabral "bouři" tak nešikovně, že natočil i kolegu, jak kope písek do vzduchu.
25.05.2012 12:55 |

podobné články

Podobné články

VÍTEJTE V PEKLE! Průjezd písečnou bouří v Arizoně! VIDEO

 
Průjezd písečnou bouří je zcela jistě děsivý. Může ale také být velmi nebezpečný.
14.07.2011 11:40 |

podobné články

Selena Gomez o svém ex: Justin Bieber svou šanci už propásl

 
Zpěvačka a herečka Selena Gomez se objevuje na veřejnosti s rapperem Weekndem. A zbláznit se z toho může Justin Bieber, který se čtyřiadvacetiletou kráskou v minulosti randil. Dokonce se snížil k tomu, že v žárlivosti označil Weekndovu hudbu za sračku. Selena k jeho nevyzrálé reakci uvedla, že je to pro ni nepochopitelné chování, protože svou šanci dávno propásl. A dvaadvacetiletý Kanaďan podle ní nikoho milovat nedokáže, jenom chce mít neustále něco, co mít nemůže.
28.01.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (434 článků) , Justin Bieber (1526 článků)

Muž zinscenoval vlastní smrt, aby zjistil, zda si ho partnerka chce vzít

 
Při žádostech o ruku se originalitě meze nekladou. Třicetiletý Rus Alexej Bykov ale zašel opravdu daleko, jen aby mohl s klidným svědomím říct, že ho s partnerkou pojí láska až za hrob. Zinscenoval totiž vážnou dopravní nehodu, při které skončil v kalužích krve. A když jeho nic netušící partnerka upadla do šoku, že o něj přišla, vyskočil na ni s nabídkou k sňatku.
06.09.2012 13:00 |

podobné články

Rus zinscenoval vlastní smrt, poté požádal přítelkyni o ruku

 
Ruský podnikatel Alexej Bykov (30) se rozhodl pro opravdu originální a zároveň morbidní žádost o ruku! Zinscenoval dopravní nehodu, při které naoko zemřel. Když na místo dorazila jeho zdrcená přítelkyně, vyskočil na nohy a zeptal se, zda si ho vezme.
06.09.2012 13:50 |

podobné články

Dron natočil absolutní beznaděj svého majitele

 
Při létání s dronem je potřeba dávat pozor na celou řadu věcí. V sobotu se o tom přesvědčil jeden Američan, který chtěl u Phoenixu natočit písečnou bouři. Už ale nemyslel na to, že by mu mohl zavařit silný vítr, jenž se přihnal ještě před samotnou bouří.
01.07.2015 12:10 |

podobné články

Alice Bendová s rouškou na Tenerife, kde se objevil koronavirus, vyděsila fanoušky. Co jim vzkázala?

 
Alice Bendová  (46) vyděsila své fanoušky, když na Instagramu sdílela fotku s rouškou . Chránila se tak před písečnou bouří, která zasáhla Tenerife, ale tou dobou se na španělském ostrově objevil i koronavirus, který uvěznil v jednom z hotelů i české turisty .
26.02.2020 08:05 |

podobné články

Pražské šortky vyhrál rumunský film Klec, příběh malého chlapce Alexe

 
Šestý ročník Festivalu krátkých filmů Praha, pořádaný organizátory Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, udělil během sobotního ceremoniálu v kině Světozor své ceny. Tu hlavní, spojenou s odměnou 5 tisíc eur, si odnesl rumunský snímek Klec režiséra Adriana Sitaru. Uspěl tak v konkurenci patnácti počinů z celého světa.
22.01.2011 21:15 |

podobné články

Pražské šortky vyhrál rumunský film Klec, příběh malého Alexe

 
Šestý ročník Festivalu krátkých filmů Praha, pořádaný organizátory Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, udělil během sobotního ceremoniálu v kině Světozor své ceny. Tu hlavní, spojenou s odměnou 5 tisíc eur, si odnesl rumunský snímek Klec režiséra Adriana Sitaru. Uspěl tak v konkurenci patnácti počinů z celého světa.
22.01.2011 21:20 |

podobné články

Rumunský prezident ustál referendum a může dál vykonávat svůj úřad

 
Rumunský prezident Traian Basescu zůstává podle dnešních oficiálních výsledků nedělního referenda, při kterém se rozhodovalo o jeho odvolání, ve funkci. K urnám se nedostavila zákonem stanovená polovina ze zhruba 18 milionů oprávněných voličů, ale jen 46 procent, a hlasování tak bylo prohlášeno za neplatné. Prezident se tedy může vrátit do úřadu, i když drtivá většina hlasujících jeho předchozí odvolání parlamentem podpořila.
30.07.2012 16:40 |

podobné články

Rumunský premiér je obviněn z korupce. Odstoupil z čela vládní strany

 
Rumunský premiér Victor Ponta byl po výslechu na prokuratuře obviněn z korupce, padělání, daňových úniků a z praní špinavých peněz. Je tak podle agentury AP prvním obviněným předsedou rumunské vlády. 
13.07.2015 08:51 |

podobné články

Písečná bouře zavinila v Německu tragickou hromadnou nehodu

 
Nejméně pět lidí v pátek zahynulo na severu Německa na dálnici A19 při hromadné havárii, způsobené písečnou bouří. Písek v ovzduší snížil viditelnost natolik, že se poblíž obce Kavelstorf srazilo asi 50 aut v obou směrech.
08.04.2011 17:40 |

podobné články

PÍSEČNÁ BOUŘE V NĚMECKU! DESET MRTVÝCH! Hromadná nehoda na dálnici

 
Nejméně deset lidí zahynulo odpoledne na pobaltském severu Německa na dálnici A19 při hromadné havárii, způsobené písečnou bouří. Písek v ovzduší snížil viditelnost natolik, že se poblíž obce Kavelstorf srazilo na 50 aut v obou směrech. Ke srážkám docházelo v plné rychlosti, mnoho lidí je zraněných, asi 20 aut po srážce vyhořelo. Napsala to agentura DPA.
08.04.2011 17:50 |

podobné články

Deset mrtvých kvůli písku na silnici!

 
Nejméně deset lidí zahynulo v pátek odpoledne na pobaltském severu Německa na dálnici A19 při hromadné havárii, způsobené písečnou bouří. Kvůli písku nebylo vidět na krok a doprava zkolabovala.
08.04.2011 18:10 |

podobné články

Řidič natočil průjezd písečnou bouří

 
Na začátku července se přes Arizonu v USA přehnal obří mrak prachu a písku doprovázený silným větrem. Někteří lidé se však děsivě vypadajícího mračna nezalekli.
15.07.2011 08:10 |

podobné články

Egypt zasáhla písečná bouře. A sníh v Jeruzalémě zkrátil vyučování

 
Vlna špatného počasí dnes přinesla do částí východního Středomoří písečnou bouři, krupobití, sněžení i silné deště. V egyptském hlavním městě Káhiře zatemnil nebe oranžový mrak, chodci si zakrývali tváře před poryvy větru, který místy dosahoval rychlosti 50 kilometrů v hodině. Egyptská meteorologická služba vybídla občany ke zvýšené opatrnosti. Písečné bouře bývají v pozdní zimě a brzy zjara v této části Blízkého východu poměrně časté.
16.01.2019 19:00 |

podobné články

VIDEO: Televize nechala kvůli natáčení havarovat Boeing!

 
Tohle natáčení muselo přijít americké televizní stanice Discovery Channel a Channel 4 pořádně draho. Kvůli potřebným záběrům štáb zinscenoval havárii Boeingu 727!
01.05.2012 17:30 |

podobné články

Rumunský prezident: Madonna mluví o Romech z neznalosti

 
Zpěvačka Madonna se nenechala odradit trapasem v Rumunsku a na svém evropském turné Sticky & Sweet dál mluví o Romech. Poté, co se v Rumunsku ve středu vyslovila proti diskriminaci Romů, přivedla si v sobotu večer při koncertu v bulharské Sofii na pódium romskou kapelu. Rumunský prezident Traian Basescu ji obvinil z neznalosti problému.
30.08.2009 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Rumun ukradl 27 starých dacií za použití jediného klíče

 
Rumunský mladík ukradl za poslední tři měsíce 27 starých vozů značky Dacia, stačil mu k tomu jediný klíč, který pasoval do všech zámků. Informoval o tom rumunský list Romanian Times.
31.08.2009 22:35 |

podobné články