Článek

Rozžhavená Dana s vtípkem!

 
Když vidím čokoládu, slyším v hlavě dva hlasy. Ten první říká: "Musíš sníst tu čokoládu."
13.09.2020 05:15 |

podobné články

Podobné články

Rozžhavená Diana s vtípkem!

 
Ženská prsa dělíme na:SportovníNábožnáKouzelná
13.01.2019 05:10 |

podobné články

Rozžhavená Martina s vtípkem!

 
Povídají si dvě patnáctileté: "Tak jsem minulý týden přišla o panenství."
24.07.2020 05:05 |

podobné články

Rozžhavená Dominika s vtípkem!

 
"Když jsem se vrátil ze Silvestra, tak mne děti nepoznaly," povídá pan Žbluňkal. "Tos musel ale pěkně vypadat!"
25.08.2020 05:10 |

podobné články

Podívejte se: Dana Morávková v mini se svíjí v objetí obrovského černocha

 
Herečka Dana Morávková sice neví, kam dřív skočit, ale pustila se do učení salsy. Super.cz získal fotografie z lekce, kde ji se Dana v minišatech svíjí v objetí obrovského černocha. Drobná Dana se v jeho náruči téměř ztrácí.
25.11.2011 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (653 článků)

Křehká padesátnice Dana Batulková vypadá na třicet a tančí pořád jako o život

 
Od doby, kdy Dana Batulková (53) se svým tanečním parťákem Janem Onderem (26) zvítězili ve třetí řadě StarDance, uplynulo již hodně vody. Sympatická dvojka spolu ovšem i po třech letech tančí jako o život. A nutno přiznat, že Dana vypadá na svůj věk vskutku výtečně. Málokdo by jí hádal její skutečný věk. Na parketě vypadá jako rozverná holčička. „Dana je skvělá. Má vynikající pohybovou paměť, takže naše sestavy stačí před vystoupením vždy jen zlehka oprášit,“ pěje na svou taneční partnerku ze StarDance chválu Honza, který tančí nejen na soutěžích, ale také tanec vyučuje: „ Začal jsem ve spolupráci s výživovou poradkyní provozovat speciální taneční hubnoucí kurzy a máme nabito.“
08.02.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (296 článků) , Jan Onder (160 článků)

Dana Morávková brzy vydá nový kalendář. Podívejte se, jak jí to sluší

 
Herečka a moderátorka Dana Morávková se opět změnila k nepoznání. Coby tvář přírodní kosmetiky se nechala obléknout, učesat a nalíčit ve stylu Itálie šedesátých let. U Morávkové tak opět platí: co nová kampaň, to originální pojetí. Další články k tématu: AUDIO: Dana Morávková je po 23 letech opět Princeznou Husopaskou Když někdo ublíží mé rodině, v mém životě končí, říká Dana Morávková Nejsvůdnější fotky Dany Morávkové: v Egyptě pózovala v celé své kráse
11.09.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (653 článků)

VIDEO: Jedni končí, já začínám, říká Morávková o svém prvním kalendáři

 
Herečka Dana Morávková se v jednačtyřiceti letech může pochlubit svým vůbec prvním kalendářem. Do fotomodelingu, v němž zpravidla platí, že po čtyřicítce je třeba uvolnit místo mladším, ale známá herečka pronikla v nejvhodnější okamžik. V plné kráse. Další články k tématu: Dana Morávková brzy vydá nový kalendář. Podívejte se, jak jí to sluší AUDIO: Dana Morávková je po 23 letech opět Princeznou Husopaskou Když někdo ublíží mé rodině, v mém životě končí, říká Dana Morávková Nejsvůdnější fotky Dany Morávkové: v Egyptě pózovala v celé své kráse
02.11.2012 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (653 článků)

Manželka se vzteká na Jiřího Šlégra: Rathovi by dal, mně ne!

 
Do běla rozžhavená vzteky je Kateřina Šlégrová (40). Vytočil ji manžel, bývalý hokejista a poslanec ČSSD. Jiří Šlégr ( 41) veřejně zalitoval, že za Davida Ratha nemůže zaplatit kauci 14 milionů Kč. Důvod? Prý se rozvádí…
13.09.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (431 článků) , David Rath (4582 článků) , Jiří Šlégr (432 článků)

Dostanete se jí konečně pod kalhotky: Kuchařová se odhalila v nejodvážnějších fotkách kariéry!

 
Pobřeží Rudého moře poblíž "vražedného" letoviska Hurghada v Egyptě přivítalo naši rozžhavenou Miss World "Taťánu Kuchařovou":http://www.extra.cz/tema/tatana-kucharova. Ta byla rozžhavená víc než písek na tamějších plážích, jak jde ostatně vidět z fotek, kde na sobě nemá nic kromě titěrných kalhotek a kožené bundičky.
06.05.2014 21:10 |

podobné články

Záchranné čluny na trajektu jim shořely: Cestující tahali lanem do vrtulníku!

 
Krupobití, hustý dým, rozžhavená podlaha a boj o holý život. Tak skončila na první pohled bezpečná plavba trajektem Norman Atlantic z Řecka do Itálie. Ve skutečnosti ale na loď vůbec nebylo bezpečné nastupovat!
29.12.2014 00:20 |

podobné články

Eva Holubová (56) rozžhavená do běla: Na palici si budu nosit, co chci!

 
Poté, co umístila herečka Eva Holubová na svou facebookovou stránku fotku, na které má šátek a ještě se objímá s mužem, který navíc vypadá jako muslim, byla ihned obviněna z toho, že je zrádkyní křesťanské společnosti. Proti tomu se tvrdě ohradila.
24.10.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (312 článků)

Rozžhavená do ruda! Zpěvačka Dara Rolins točila poprvé na mobil

 
Přichází nejen s novou písní Pena, ale rovnou i s pěkně žhavým klipem. Vykrojené body odhalilo další tetování i vypracovaný zadeček! Poprvé se také Dara Rolins (47) vzdala svého klasického natáčecího štábu a vše točila jen na telefon.
13.11.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2654 článků)

Chameleon Dana Morávková: Co je realita a co iluze?

 
Dana Morávková jako smyslná femme fatale. A také Dana Morávková coby nenápadná, naprosto mdlá panička. Morávková zkrátka ztělesňuje dva odlišné prototypy. A já se ptám, jakou ženou tedy vlastně je? V čem tkví její přirozená podstata?
13.07.2009 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (653 článků)

Dana Morávková otevřeně: Sex si s mužem »opečováváme«!

 
Herečka Dana Morávková (38), hvězda seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2, poprvé otevřeně promluvila o svém sexuálním životě s manželem Petrem Maláskem (45)! Dana, která patří spíše mezi plašší až stydlivější herečky a málokdy se pouští do soukromých témat, se nečekaně otevřela v pořadu TV Barrandov České milování!
09.02.2010 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (653 článků) , Petr Malásek (110 článků)

Dana Harem není zadaná, věříte tomu?!

 
Dana Harem, mladá dívka s pohledem šelmy teprve čeká na svého prince. Vyzpovídali jsme ji proto, kteří chlapi u ní mají šanci a kteří to nemusí ani zkoušet. Další fotky téhle divošky si můžete prohlédnou i v soutěži Dívka léta 2010, které se Dana účastní.
10.08.2010 18:11 |

podobné články

Ta chytřejší a ta krásnější: Dana a Karen z Krok za krokem

 
Jedna je chytrá, druhá krásná a navzájem se doplňují. To jsou sestry Dana a Karen Foster ze sitcomu Krok za krokem. Herečky Staci Keanan (35, Dana) a Angela Watson (35, Karen) začínaly jako modelky, poté se proslavily rolemi v oblíbeném Krok za krokem. Svým účinkováním si vydělaly slušný balík peněz. Zatímco Angele všechny peníze rozfofrovali rodiče, Staci investovala do vzdělání.
27.02.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Staci Keanan (5 článků) , Angela Watson (4 články) , Karen Foster (2 články)

Dana Morávková kývla na reklamu. Víme, kolik za něj vyinkasovala

 
Herečka Dana Morávková (40) je na roztrhání. Účinkuje v divadle, natáčí seriál a na Nový rok měla premiéru její první reklama. Svou tvář Dana propůjčila jogurtům na zažívání, které dříve propagovala Veronika Žilková. A za dva natáčecí dny jí na účtu přistála velmi zajímavá částka.
03.01.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (653 článků) , Veronika Morávková (10 článků)

Dana Morávková kývla na reklamu. Víme, kolik za ni vyinkasovala

 
Herečka Dana Morávková (40) je na roztrhání. Účinkuje v divadle, natáčí seriál a na Nový rok měla premiéru její první reklama. Svou tvář Dana propůjčila jogurtům na zažívání, které dříve propagovala Veronika Žilková. A za dva natáčecí dny jí na účtu přistála velmi zajímavá částka.
03.01.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (653 článků) , Veronika Morávková (10 článků)

Atletická legenda Dana Zátopková: Emil mi do všeho kecal!

 
Říká se, že vzpomínat znamená stárnout, ovšem na tuhle dámu to zkrátka neplatí. Legendární oštěpařka Dana Zátopková (89) je pořád neuvěřitelná čipera. A přitom už uteklo šedesát let od hvězdného týdne, v němž na olympiádě v Helsinkách společně s manželem – vytrvalcem Emilem (†78) – získali čtyři zlaté medaile. Paní Dana přimhouří oči, usměje se a pronese: „Mluvte víc nahlas, protože trošku hůř slyším a budeme si povídat.“
15.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Zátopková (48 článků)