Článek

Rozvoral (SPD): Chceme skutečnou svobodu a demokracii, tedy vládu lidu nad jeho zemí

 
Na dnešní den připadají dvě významné události. Ta první se váže na události z roku 1939, druhá k roku 1989. Obě události se staly nedílnou součástí naší novodobé historie a zasluhují připomínku, respekt a úctu.
17.11.2022 18:10 |

podobné články

Podobné články

Rozvoral (SPD): Za svobodu, demokracii a suverenitu musíme bojovat neustále

 
Na dnešní den připadá státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studenstva, ke kterému se váží dvě významné události, jež se staly symbolem boje občanů za národní suverenitu, svobodu a demokracii.
17.11.2021 18:15 |

podobné články

Prouza (ČSSD): Čeká nás znovu boj o svobodu a demokracii

 
17. listopad je dnem boje za svobodu a demokracii. Bylo by hezké, kdyby to byla jen historická připomínka – ale při pohledu na svět okolo nás je jasné, že o svobodu a demokracii budeme muset začít bojovat znovu. Evropě se sice podařilo dostat pod kontrolu migrační vlnu, a umlčet tak ty, kteří chtěli povolávat vojáky, stavět vysoké zdi a rozbít úspěšnou evropskou integraci. Přesto se ale řada politiků, toužících zoufale po moci bez ohledu na následky, nevzdává a svou kariéru staví na tom, že zpochybňují naše základní hodnoty – svobodu a demokracii.
19.11.2016 20:20 |

podobné články

Bývalý policista: Nemáme tu právní stát ani skutečnou demokracii

 
Emeritní vrchní policejní rada, plk. v.v. doc. Miroslav Němec, stínový ministr vnitra LEV 21 a předseda rady pro otázky vnitřní bezpečnosti státu LEV 21, píše ve svém komentáři o úpadku práva v naší zemi a zamýšlí se nad tím, zda máme skutečnou demokracii, či pouze nominální, omezenou na formální stránku, postrádající však vnitřní náplň vlády lidu.
01.12.2013 16:10 |

podobné články

Selhali! U příštích voleb si vzpomeňte, jak vám EU pomohla, vybízí Rozvoral z SPD. A předvídá trvalé změny

 
ROZHOVOR „Premiér Babiš chtěl vše v počátcích řídit z pozice nejvyššího manažera, což byla chyba,“ říká poslanec Radek Rozvoral (SPD), podle kterého by měl premiér Babiš raději poděkovat občanům, kteří mnoho problémů vyřešili svépomocí, ať jde o šití roušek, či o rychlý vývoj nových zdravotnických technologií skrze domácí firmy. Rozvoral se vrací také ke sporu ministrů Hamáčka a Vojtěcha a mluví o másle na hlavě ČSSD. Nešetří ani EU, která prodle něj měla stůj co stůj zabránit tomu, aby se problémy v Itálii a ve Španělsku rozvinuly do dnešního katastrofického stavu. Rozvoral připomíná, jak předsedkyně EK von der Leyen velmi rychle vzala zpět svou počáteční kritiku uzavírání hranic a věří, že občané si budou
01.04.2020 19:16 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Demokracii a svobodu - už nikdy o nás bez nás

 
Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) má ve svém názvu i programu přímou demokracii a svobodu. Demokracie i svoboda jsou v této zemi vážně ohroženy.
24.07.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2952 článků)

Rozvoral (SPD): Demokracii a svobodu - už nikdy o nás bez nás

 
Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) má ve svém názvu i programu přímou demokracii a svobodu. Demokracie i svoboda jsou v této zemi vážně ohroženy.
18.09.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2952 článků)

Ukradený Listopad. Mladí lidé jsou z médií zahlcováni nepravdivými informacemi. V EU nám hrozí jiná forma totality, varuje poslanec Rozvoral

 
30 LET OD LISTOPADU „Skutečnou moc dnes drží globalistické a neomarxistické elity spojené s nadnárodními finančními korporacemi. Ideály sametové revoluce byly ukradeny a zneužity. Nástrojem této krádeže je dnes síť politických neziskových organizací finančníka Sorose. Tato síť je rozlezlá po státní správě a kontroluje většinu médií. Dnes organizují majdany a útoky na nepohodlné demokraticky zvolené politiky. Přivlastňují si právo řídit demokracii a kádrovat názory a postoje lidí. Morálně obhajují svou moc hájením práv údajně diskriminovaných menšin,“ říká poslanec a člen předsednictva SPD Radek Rozvoral.
22.11.2019 11:45 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Zítra si budeme připomínat Den boje za svobodu a demokracii

 
17. listopad jako Den boje za svobodu a demokracii je pro mě osobně svátkem dosti emotivním, jelikož se k tomuto datu, jak všichni dobře víme, váží hned dvě události.
16.11.2018 10:31 |

podobné články

VÍME PRVNÍ Mandátový výbor si zvolil místopředsedy. Jsou jimi Gazdík, Rozvoral, Bartoň a Malá

 
Mandátový a imunitní výbor Poslanecké sněmovny si v úterý 28. 11. na své schůzi odhlasoval místopředsedy. Informaci ParlamentnímListům.cz potvrdil člen výboru a poslanec za hnutí ANO Josef Hájek. Čtveřici místopředsedů tvoří Petr Gazdík (STAN), Radek Rozvoral (SPD), Lukáš Bartoň (Piráti) a Taťána Malá (ANO), sdělil ParlamentnímListům.cz poslanec za SPD a jeden z místopředsedů výboru Radek Rozvoral.
29.11.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1206 článků) , Petr Gazdík (1195 článků)

Rozvoral (SPD): O skutečnou svobodu a demokracii se musí stále bojovat

 
Dnešní sváteční den si musíme neustále připomínat a ze všech sil se snažit, aby byla svoboda a demokracie skutečná a nejen, aby se o ní jen mluvilo před televizními kamerami.
17.11.2017 10:20 |

podobné články

Brady (SZ): Den boje za svobodu a demokracii

 
17. listopad je v našem kalendáři zapsán jako Den boje za svobodu a demokracii. V tento den se hned dvakrát v naší historii zasazovali o svobodu a demokracii studenti. Ať už vyjadřovali nesouhlas s nacismem v roce 1939 nebo s komunismem v roce 1989, vždy vystupovali proti represivnímu nedemokratickému režimu.
17.11.2015 14:26 |

podobné články

Politické školení věřících? Tomáš Halík chystá mši „za svobodu a demokracii“

 
Studentská mše za demokracii a svobodu. Tato akce se koná ve středu večer a kázat bude otec Tomáš Halík. Následovat bude debata s opravdu demokratickým názvem Proč? Proto!, kde bude rozebráno, jak se za svobodu a demokracii má správně bojovat. Ještě před mší religionista Ivan Štampach ve své textu všem účastníkům vysvětlil, kdo je v současné církvi demokratický a proevropský a kdo nacionalistický a populistický.
07.06.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (593 článků) , Ivan Ivan (2584 článků)

Generál Pavel uctil památku 17. listopadu: Jsem pevně rozhodnutý chránit svobodu a demokracii, říká

 
Uctít památku na Národní třídu v rámci výročí 17. listopadu, Dne boje za svobodu a demokracii, dorazil i generál Petr Pavel. Za doprovodu své manželky, osobností spojených s listopadovými událostmi i zástupci disentu zapálil svíčku a položil květiny k pamětní desce. Kandidát na prezidenta v rámci vzpomínkové akce poskytl rozhovor. Rozpovídal se nejen o tom, co pro něj toto významné datum znamená, ale zodpověděl také nejčastější dotazy týkající se své kandidatury na post hlavy státu. "Hodlám chránit svobodu a demokracii," říká hrdě. Pro redakci eXtra.cz se rozpovídal i John Bok a Jiří Pehe. Proč je dle nich Pavel ideálním kandidátem? 
17.11.2022 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (464 článků) , Petr Pavel (1106 článků)

Rozvoral (SPD): Boj za svobodu a demokracii!

 
Všichni se ohánějí svobodou a demokracií, jak je potřeba je bránit, chránit a udržovat, ale nic pro to nedělají. Tedy kromě toho, že je mají plnou hubu.
18.11.2016 16:55 |

podobné články

Profesor Jičínský: Z SPD zbytečně děláme ďábla. Foldyna se mi částečně líbí, do ČSSD patří

 
ROZHOVOR Většina věcí, které jsou nebo budou ve vládním prohlášení, odpovídá požadavkům sociální demokracie, takže když budou procházet s podporou komunistů a případně SPD, nemůže to být podle bývalého politika a právníka Zdeňka Jičínského nic, co by sociální demokracii ohrožovalo. „Čili si nemyslím, že cokoli, pro co zvedne SPD ruku, je protistátní nebo ohrožující zájmy státu,“ říká profesor Jičínský k obavám, že ČSSD bude ve vládě jen fíkovým listem zastírajícím skutečnou koalici hnutí ANO, SPD a KSČM.
04.06.2018 14:55 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Chceme právo a spravedlnost. Chceme stát sloužící občanům

 
Hnutí SPD prosazuje reformy a změny státní správy. Chceme funkční, úsporný a demokratický stát, kde se občané dovolají svých práv a který od občanů žádá přiměřené povinnosti.
26.06.2017 11:55 |

podobné články

EU zničila naše zemědělství, nejsme potravinově soběstační. Poslanec Rozvoral z SPD má řešení. Drobní zemědělci, čtěte

 
„Chceme všem obyvatelům venkova a zejména zemědělcům vrátit prestiž živitelů národa,“ vysvětluje poslanec SPD Radek Rozvoral, proč se jeho strana rozhodla jako téma své kampaně vybrat potravinovou soběstačnost. Upozorňuje na podíl EU na dramaticky rostoucích cenách potravin a hovoří též o nekalých praktikách nadnárodních řetězců, které užívají cenový dumping.
24.06.2021 21:55 |

podobné články

Novinářka Lucie Groene, kterou honili s kamerou wollnerovci, kandiduje do Senátu. Chce hájit skutečnou demokracii

 
Novinářka Lucie Groene Odkolek oznámila na svém webu Odkolek.com kandidaturu do Senátu, a to v obvodě číslo 24, za Prahu 9. „Je potřeba vrátit prázdným slovům jejich původní obsah. Hájit skutečnou demokracii a nezávislost," uvedla Groene, jež se snažila do horní komory Parlamentu dostat již před dvěma lety.
26.07.2020 16:35 |

podobné články

Novinářka Groene Odkolek, kterou honili s kamerou wollnerovci, kandiduje do Senátu. Chce hájit skutečnou demokracii

 
Novinářka Lucie Groene Odkolek oznámila na svém webu Odkolek.com kandidaturu do Senátu, a to v obvodě číslo 24, za Prahu 9. „Je potřeba vrátit prázdným slovům jejich původní obsah. Hájit skutečnou demokracii a nezávislost," uvedla Groene, jež se snažila do horní komory Parlamentu dostat již před dvěma lety.
26.07.2020 17:20 |

podobné články