Článek

Rozvoral (SPD): Bezvýhradně podporujeme Jaroslava Baštu při kandidatuře na prezidenta republiky!

 
Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci.
23.11.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Svoboda (138 článků)
Podobné články

Selhali! U příštích voleb si vzpomeňte, jak vám EU pomohla, vybízí Rozvoral z SPD. A předvídá trvalé změny

 
ROZHOVOR „Premiér Babiš chtěl vše v počátcích řídit z pozice nejvyššího manažera, což byla chyba,“ říká poslanec Radek Rozvoral (SPD), podle kterého by měl premiér Babiš raději poděkovat občanům, kteří mnoho problémů vyřešili svépomocí, ať jde o šití roušek, či o rychlý vývoj nových zdravotnických technologií skrze domácí firmy. Rozvoral se vrací také ke sporu ministrů Hamáčka a Vojtěcha a mluví o másle na hlavě ČSSD. Nešetří ani EU, která prodle něj měla stůj co stůj zabránit tomu, aby se problémy v Itálii a ve Španělsku rozvinuly do dnešního katastrofického stavu. Rozvoral připomíná, jak předsedkyně EK von der Leyen velmi rychle vzala zpět svou počáteční kritiku uzavírání hranic a věří, že občané si budou
01.04.2020 19:16 |

podobné články

SPD navrhuje na prezidenta Jaroslava Baštu. „Nikdy nikomu nesloužil,“ vzkázal Okamura

 
Překvapení. Tak by se dal nazvat krok hnutí SPD Tomia Okamury, které dnes oznámilo svého kandidáta na prezidenta. A ač se spekulovalo, že jím bude sám lídr Tomio Okamura – je jím disident Jaroslav Bašta. Informovala o tom ČT24, jež přenášela tiskovou konferenci po jednání vedení SPD v pražském hotelu DUO.
10.09.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2948 článků)

VÍME PRVNÍ Mandátový výbor si zvolil místopředsedy. Jsou jimi Gazdík, Rozvoral, Bartoň a Malá

 
Mandátový a imunitní výbor Poslanecké sněmovny si v úterý 28. 11. na své schůzi odhlasoval místopředsedy. Informaci ParlamentnímListům.cz potvrdil člen výboru a poslanec za hnutí ANO Josef Hájek. Čtveřici místopředsedů tvoří Petr Gazdík (STAN), Radek Rozvoral (SPD), Lukáš Bartoň (Piráti) a Taťána Malá (ANO), sdělil ParlamentnímListům.cz poslanec za SPD a jeden z místopředsedů výboru Radek Rozvoral.
29.11.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1206 článků) , Petr Gazdík (1195 článků)

Radek Rozvoral nakládá „kavárně“: Zeman je dobrá volba, ostatní by to měli respektovat. Macron a Merkelová ve svých zemích ztrácejí moc

 
CO NÁM DAL ROK 2018 Poslanec hnutí SPD Radek Rozvoral se ohlíží za uplynulým rokem. Miloš Zeman byl podle něj dobrou volbou na post prezidenta. Domnívá se rovněž, že situace v Evropě není příliš stabilní. "Angela Merkelová a Emmanuel Macron ztrácí svůj vliv ve svých vlastních zemích, a proto chtějí posilovat vliv Evropské unie a její politiku řídit takovým směrem, který by jim co nejvíce vyhovoval," říká Rozvoral. Zájmové skupiny, které chtějí posilovat suverenitu svých národních států, jsou podle Rozvorala na vzestupu. Jako příklady zmínil například francouzskou prezidentskou kandidátku Marine Le Pen, či nizozemce Geerta Wilderse.
31.12.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27582 článků) , Emmanuel Macron (670 článků)

Vítěz Stanley Cupu Tomáš Kaberle: Spěchal na baštu!

 
Skoro o týden později než David Krejčí přiletěl domů i druhý český vítěz letošního Stanley Cupu. Obránce hokejového Bostonu Tomáše Kaberleho (33) přilákaly dobroty maminky a babičky. Jak vystoupil z letadla, těšil se na baštu.
27.06.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kaberle (85 článků) , David Krejčí (211 článků)

KSČM ztrácí Ústecko, svou dosavadní baštu

 
Komunisté zatím podle průběžného sčítání hlasů ztrácí proti minulým volbám svou baštu - Ústecký kraj, v jehož čele mají i svého hejtmana. Levice tu v minulosti měla silnou pozici. Podle dosavadních výsledků ji převálcoval, byť jen o málo, Andrej Babiš se svým hnutím ANO 2011.
26.10.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25088 článků)

Útok na Rakku: Poslední baštu Islámského státu!

 
 Na hrubý pytel, hrubá záplata. Jen několik desítek hodin poté, co se Islámský stát »hrdě« přihlásil k zodpovědnosti za další teroristický útok v Londýně, započala vojenská operace jejímž cílem je zničit dobýt poslední velkou baštu téhle zvrhlé organizace - syrskou Rakku!
07.06.2017 05:05 |

podobné články

Iráčané dobyli baštu ISIS. Islamisty vytlačili už jen do pásu kolem Sýrie

 
Iráčtí vojáci dobyli město Havídža, poslední baštu radikální organizace Islámský stát (IS) na severu země. Oznámilo to dnes vedení armády. Islamisté tak v Iráku kontrolují už jen pás území západně od Bagdádu u hranic se Sýrií, uvedla agentura Reuters.
05.10.2017 11:45 |

podobné články

Nejen Vilma z Ulice – ve kterých dalších seriálech zazářila Jaroslava Obermaierová?

 
Znáte ji jako Vilmu Nyklovou, drbnu z Ulice, která se plete do života svému synu Lumírovi, ale svou rodinu bezvýhradně miluje. Vzpomenete si na další seriály, v nichž se blýskla herečka Jaroslava Obermaierová? Co třeba Třicet případů majora Zemana a ta spousta dalších?
26.11.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (263 článků) , Vilma Nyklová (93 článků)

Rozvoral (SPD): Podporujeme právo občanů vyjádřit svůj názor, ale při respektování zákonů

 
Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci.
22.10.2020 05:40 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Podporujeme razantní kroky rakouské vlády proti islamizaci

 
Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) k aktuální politické situaci.
13.06.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2948 článků)

Rozvoral (SPD): Podporujeme ochranu vody, půdy a krajiny, ale bez klimatické hysterie EU

 
Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci.
24.06.2020 12:30 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Podporujeme naše zemědělce a produkci kvalitních českých potravin za férové ceny

 
Hnutí SPD zajistí občanům v naší zemi úrodnou, dobře obhospodařovanou a udržovanou krajinu včetně podpory našeho zemědělství, lesnictví a venkova.
08.10.2021 21:15 |

podobné články

„Snažit se Rusko respektovat.“ Jaroslava Baštu pozvali do ČT. A pak to začalo

 
V prvním díle série pořadů Interview ČT24 s kandidáty na prezidenta byl prvním hostem kandidát hnutí SPD Jaroslav Bašta, bývalý velvyslanec v Rusku a na Ukrajině. Hovořil o tom, že chce být prezidentem pro všechny a otevírat témata, o nichž se mlčí. Moderátorka Barbora Kroužková chtěla znát především jeho názory na ruský režim a recept, jak zastavit válku na Ukrajině.
22.11.2022 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Kroužková (31 článků)

Rozvoral (SPD): Podporujeme přístup prezidenta Trumpa k řešení problému nelegální migrace

 
Americký prezident Donald Trump zastává neměnné stanovisko ohledně vstupu nelegálních imigrantů ze Střední Ameriky do Spojených států, a v případě potřeby vydá rozkaz pro armádu k ochraně státních hranic.
25.10.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5926 článků)

Rozvoral (SPD): Koalice SPD a SPO ve Středočeském kraji – zastavíme nelegální imigraci!

 
Koalice Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů, jejímž čestným předsedou je prezident republiky Miloš Zeman, má svůj program založen především na hájení zájmů občanů České republiky.
18.09.2016 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2948 článků) , Miloš Zeman (27582 článků)

Homola (SPR-RSČ): Podporujeme našeho kandidáta na prezidenta

 
Místní organizace SPR-RSČ Křižanov podporuje předsedu Republikánu a zahajuje sběr podpisů petice ke kandidatuře pro volbu prezidenta ČR 2018.
25.04.2017 09:20 |

podobné články

Vích (SPD): Kritice SPD ze strany prezidenta v oblasti ZO armády chybí racio

 
Na 4. celostátním sjezdu hnutí SPD dne 9. 12. 2017 v Praze zazněla z úst prezidenta Miloše Zemana kritika hnutí SPD k vysílání našich vojáků do zahraničních operací v rámci boje proti terorismu. Tomuto postoji SPD rozumím a má mou plnou podporu.
10.12.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27582 článků)

Zeman vše logicky vysvětlí a názory rádoby intelektuálů se zbortí, udeřil na odpůrce prezidenta Černoch

 
ROZHOVOR „Také já jsem se před volbou amerického prezidenta zúčastňoval různých debat v médiích a byl jsem vždy za zlého kluka, když jsem tam tvrdil, že náš prezident a Donald Trump mají dost společného v tom, jak se otevřeně vyjadřují k některým palčivým tématům, a že to není vůbec na škodu,“ říká místopředseda hnutí Úsvit–Národní koalice a poslanec Marek Černoch. K možné kandidatuře prezidenta Zemana a k jeho dosavadnímu působení pak doplňuje: „Pan prezident se zapojil do tématu migrace a bylo to jen dobře. Kdyby tuto otázku řešili dejme tomu ti, co se dnes rozhodují o kandidatuře na Hrad, tak bychom se museli potýkat s nepříjemnými problémy, které dnes můžeme pozorovat v Německu či jinde v Evropě.“
26.02.2017 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5926 článků) , Marek Zeman (161 článků)